7 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 7 Ağustos 2021 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün zor kararlar vermen gerekebilir. İçinde bulunduğun durum seni istemediğin şeyleri yapmaya zorlayabilir. Tek başına hareket etmek yerine sevdiğin insanlardan yardım almak bu durumu atlatmana yardımcı olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kaygı ve endişeden uzak durmak için çaba göstermen gerekebilir. Zihnini meşgul tutmak için çeşitli fiziksel aktiviteler deneyebilirsin. Egzersiz, kaygılarından uzaklaşmana yardımcı olacak.

Aşk

Geçmiş deneyimlerine bakıp gelecek hakkında kesin kararlara varmamalısın. Yaşananlardan ders çıkarman gerekecek. Edindiğin tecrübe sayesinde geleceğe umutla bakabileceksin.

Para

Maddi olarak şanslı günündesin. Eline güzel paralar geçebilir. Ya da iyi para kazandıracak iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsin. Yatırım hakkında düşünmek senin için iyi olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini kalabalık ortamlarda rahat hissedebilirsin. Arkadaşlarınla beraber eğlenmek ya da iş arkadaşlarınla birlikte gezilere çıkmak senin keyfini yerine getirebilir. Kalabalık içinde olmak seni rahat hissettirecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendini kapalı ortamlara hapsetmemelisin Açık havanın tadını çıkarmak isteyeceksin. Uzun yürüyüşler keyfini yerine getirecek. Bol su içmeyi de ihmal etmemelisin.

Aşk

Geçmişte olan şeyleri gereksiz yere düşünüp üzülmemelisin. Geride kalanı tamamen geride bırakmak sana iyi gelecek. Geleceğe, yeni ilişkilere hazır olmak senin için daha iyi olacak.

Para

Aklına gelen fikirleri, iş imkanlarına çevirmek için arkadaşlarından yardım alman gerekebilir. Hatta arkadaşlarınla ortaklıklar içine dahi girebilirsin. Her fikri değerlendirmekte yarar var.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Her şey istediğin gibi giderken ani duygusal düşüşler ya da yükselişler yaşayabilirsin. Bu durumun gününü etkilememesi için arkadaşlarından yardım isteyebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini yorgun hissetmemek için modunu düşürmemen gerekecek. Gün içinde hareketliliğini korumak olumlu havanı devam ettirmeni sağlayacak. Ağır yemeklerden kaçınmak senin için iyi olacak.

Aşk

Bugün sevdiğin insanın seninle aynı sevinci paylaşmaması mümkün. Şu an sevincine ortak olmaması seni sevmediği anlamına gelmez. Bu geçici durumu atlatması için ona yardımcı olman gerekecek.

Para

İş konusunda yaratıcı fikirlerinin peşinden gitmen gerekecek. Orijinalliğine inandığın fikirleri her şeyinle ilerletmeye çalışmak senin için iyi olacak. Yaptığın yatırımların karşılığını ileride fazlasıyla alacaksın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Bugünü arkadaşlarınla geçirmek isteyeceksin. Keyif alacağın ortamlarda arkadaşlarınla beraber aktiviteler içinde bulunmak sana iyi gelecek. Seni seven insanların yanında olması keyfini yerine getirecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Formunu koruma kararı alıp buna göre hareket etmek isteyebilirsin. Yeme içme alışkanlıklarını gözden geçirmen gerekecek. Yağlı yiyeceklerden uzak durmak formunu korumanda sana yardımcı olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte zaman geçirmek isteyeceksin. Beraber etkinliklere katılmak ikiniz için de iyi olacak. Birbirinize daha çok zaman ayırmak, ilişkiye verdiğiniz değeri artıracak.

Para

İleride maddi sıkıntı yaşamamak için harcamalarına dikkat etmen gerekebilir. Savurganlıktan kaçınmak sana birikim yapma fırsatı verebilir. Gelecek için birikim yapmak senin için iyi olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün işlerini bitirmek için gereken motivasyonu bulacaksın. Sorumluluklarının hakkını vermek isteyeceksin. Başkalarının ne dediğine aldırmadan kendini işlerine adamak sana iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın konusunda kararları kendin vermek isteyeceksin. Başkalarının seni oradan oraya sürüklemesine izin vermemelisin. Alıştığın düzeni devam ettirmek sağlığını korumaya daha çok yardımcı olacak.

Aşk

Geçmişte kalmış biriyle karşılaşman mümkün. Onu eski bir tanıdık olarak değerlendireceksin. O sana aynı şekilde yaklaşmayabilir. Aynı hatayı tekrar yapmamak için duruşundan taviz vermemen gerekecek.

Para

Karşına çıkan yeni iş fırsatları seni radikal kararlar almak konusunda cesaretlendirebilir. “Başkaları ne düşünür” diyerek zaman kaybetmek yerine kendi düşüncelerine güvenip harekete geçmek isteyeceksin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Hedeflerinin peşinden gitmek için cesaretini toplayacaksın. Kendine güvenerek ileriye doğru adım atmak hayatının her aşamasında olumlu şeylere sebebiyet verecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yoğun iş temposu yüzünden kendini ihmal etmemelisin. Her fırsatta zihnini boşaltıp daha iyi odaklanmak sana iyi gelecek. Meditasyon yapmak, bitki çayı içmek sana yardımcı olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla iletişiminde net olman gerekecek. İmalardan kaçınmak, hareketlerinden niyetini anlamasını beklemek yerine kendini direkt anlatmalısın.

Para

Karşına yeni fırsatlar çıktıkça değerlendirmelisin. Daha iyisini bekleyerek hiçbir şey yapmamak karşına çıkan fırsatların kaybolmasına sebep olabilir. Fırsatları değerlendirmede hızlı olmak senin için iyi olacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Yaptıklarının fark edilmeyeceğini düşünmemelisin. Harcadığın emeğin boşa gitmeyeceğinden emin olmakta yarar var. Sevdiklerin senin ne kadar yorulduğunun farkında, seni takdir ettiklerinde mutlu olacaksın.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Sindirim konusunda sıkıntılar yaşamamak için dikkat etmen gerekecek. Yeme içme konusunda daha fazla seçici olmalısın. Yağlı ve ağır yiyeceklerden uzak durmak senin için iyi olacak.

Aşk

Aşk hayatında sürprizlere hazır olmakta fayda var. Sevdiğin insan yaptığı sürprizle ilişkinin boyut değiştirmesine sebep olabilir. Harekete ve heyecana hazır olmak senin için iyi olacak.

Para

İş konusunda yeniliklere açık olmakta yarar var. Arkadaşların sayesinde yeni insanlarla tanışıp yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsin. Yeni ortamlara girmekten çekinmemelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Hedeflerine ulaşmak için kendine güvenmekten vazgeçmemelisin. Kendinden şüpheye düşmemek için uğraşman gerekebilir. Sıkı çakışmaya devam ettikçe başarının sana geldiğini göreceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün hem duygusal hem de fiziksel olarak zinde hissedeceksin. Arkadaşlarınla beraber zaman geçirmek seni daha iyi hissettirecek. Yediklerine dikkat etmen gerekebilir. Ağır yiyeceklerden uzak durmakta yarar var.

Aşk

Mevcut ilişkinin sıradanlaşması seni rahatsız edecek. Sevdiğin insanla beraber yeni aktiviteler planlamak isteyeceksin. Beraber deneyimleyeceğiniz yenilikler ilişkinizin rutinini değiştirecek.

Para

Girişimlerinin getirisi seni şu anda memnun etmeyebilir ama uzun vadede gelirinin arttığını göreceksin. Çalışmaya devam etmek yatırımlarının ileride güçlenmesine yardımcı olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Başkalarının senin hakkında ne düşündüğüyle çok ilgilenmemen gerekecek. Başkalarının düşüncelerine öncelik vermek hayattan zevk almanı engelleyebilir. Günün sonunda mutlu olmak için kendi düşüncelerine odaklanacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel aktivite konusunda kendini daha iyi motive etmek isteyebilirsin. Arkadaşlarınla beraber egzersiz yapmak sana yardımcı olacak. Hedeflerine takım çalışmasıyla ulaşman daha kolay olacak.

Aşk

Aşk konusunda sürprizlere hazır olmanda fayda var. Hiç beklemediğin bir anda hoşlandığın insandan haber alabilirsin. Soğukkanlılığını korumak seni sürprizlere karşı daha hazır kılacak.

Para

Bir arkadaşın maddi olarak yardımına ihtiyaç duyabilir. Ona yardım etmeyi düşünebilirsin. Yatırımlarını ve birikimlerini korumaya devam etmek gelecek için iyi olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Kararlarını kesinleştirmeden önce başkalarından fikir almak isteyebilirsin. Bilgili ve tecrübeli insanlardan yardım istemek işleri senin için daha da kolaylaştırabilir. Onların bilgisinden yararlanmak senin için çok iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendini zinde hissedeceksin. Hareketsiz kalmak seni rahatsız edebilir. Eline geçen her fırsatı hareketli olarak değerlendirebilirsin. Yürüyüş yaparken yolu uzatmak ya da araba yerine yürümeyi tercih etmek iyi olacak.

Aşk

Aşk konusunda cesur davranman gerekebilir. Hoşlandığın insanla iletişime girmen için şartlar müsait olacak. Tek yapman gereken cesaretini toplayıp ilk hamleyi yapmak.

Para

Bazı zorunluluklar seni maddi olarak kısıtlayabilir. Bu zorunlu durumlarla çok geç olmadan başa çıkmak ileride daha rahat etmene sebep olacak. Harcamaları ertelememek geleceğin için iyi olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün kendi mutluluğun için bir şeyler yapman gerekecek. Hayattan daha çok zevk alıp daha mutlu olmayı istemek en doğal hakkın. Her şeyden önce kafanı rahat tutmak diğer işlerle daha kolay ilgilenmeni sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın konusunda içgüdülerine kulak vermen gerekecek. Vücudunun ihtiyaçlarını karşılamak senin için zorlayıcı olsa da önceliğin olmalı. Diyet konusunda ciddi adımlar atman gerekebilir.

Aşk

Duygularını ifade etme konusunda kendini engellememen gerekecek. Hislerini açıkça söylemek istediğin ilişkiye kavuşmana yardımcı olacak. Hislerin konusunda dürüst olmak senin için çok yararlı olacak.

Para

Eski iş arkadaşlarınla görüşmeler yapman olası. Birtakım ortak girişimler karşına çıkabilir. Bu fırsatları beraber değerlendirmek isteyebilirsin. Güveneceğin insanları iyi seçip planlarını buna göre yapman gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Olayları kontrol etmeye çalışmaktan vazgeçmen gerekebilir. Bazen hayatı akışına bırakmak gerekir. Kendini hayatın normal akışına bırakıp sevdiğin şeylere daha çok zaman ayırabilirisn. Hayatın tadını çıkarmaya çalışmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yeme içme düzenin konusunda daha titiz davranman gerekebilir. Vücuduna rahatsızlık verecek ağır yiyeceklerden kaçınmakta yarar var. Hareketsiz kalmamaya özen göstermek sana iyi gelecek.

Aşk

İlişkin hakkında sürpriz gelişmelere hazır olmakta yarar var. Sevdiğin insanla birlikte alacağın kararlar ilişkiniz için çok önemli gelişmelere sebep olabilir. Adımlarını atarken dikkatli olmak iyi olacak.

Para

Karşına yeni fırsatlar çıkabilir. Beklemediğin yerlerden geri dönüşler alacaksın. Fırsatları mümkün olduğu kadar çabuk değerlendirmek senin için iyi olacak. Harekete geçmek için kendini hazır hissetmeyi beklememelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel