7 Ağustos 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 7 Ağustos 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2020 Cuma)

Genel

Aşka kendini daha da açabilirsin bugün. Beklenmedik etkiler seni sarabilir. Karşındaki insanı tanımak isteyebilirsin. Bu etki seni daha canlandıracak ve heyecana sürükleyecek kararlar almana vesile olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sabırsızlıkla hareket edip gerginlikleri hayatına çekmeden önce içinden ona kadar sayman gerekebilir. Sakin kalmak, gerginliklerden uzak durmanı ve ağrıların önüne geçmeni kolaylaştırabilir.

Aşk

Kendinden ödün vermek sadece doğru zamanlarda işe yarar. Gereksiz yere hep vazgeçen taraf sen oluyorsan bunu değiştirmen gerekiyor demektir. Bugün sözlerinin ve isteklerinin arkasında durmalısın.

Para

Büyük resmi görmen gerekecek bugün. Genele odaklanmalı ve ileriyi düşünmelisin. Maddi açıdan daha sağlam kararlar alabilmek için vizyonunu genişletmen gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2020 Cuma)

Genel

Göreceğin rüyalar kafanı kurcalayabilir. Ancak bunu gözardı etmek yerine bilinçaltının sana söylediklerini dinlemek daha mantıklı olacak. Rüyalarını boşlamamalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Hayatına bir denge katmak için önceliği sağlığına vermen gerekebilir. Sağlıklı beslenmek, bol bol su tüketmek ve egzersize odaklanmak önceliğin olmalı. Böylece enerjini daha dengeli kullanabileceksin.

Aşk

Gerginlikle birbirinize sarmak yerine sakin kalıp birbirinize karşı yapıcı olmak daha iyi olabilir. Gereksiz yorumlarla birbirinizi germemelisiniz. Sakin kalmak birçok şeyin ilacı olabilir.

Para

Maddi konularda alacağın kararların gereksiz yere kişisel olduğunu düşünebilirsin. Ancak parayı kimin için, ne için kazandığını kendine hatırlatmalısın. Kendi isteklerinden çok uzaklaşmamalısın bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2020 Cuma)

Genel

Farklı bir yere gitmen gerekebilir. Farklı ortamlar sana daha iyi gelebilir. Bu ortamlara odaklanırken sağlık koşullarını gözardı etmemelisin. Böylece daha eğlenceli gelişmeler görebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersize odaklanman gereken bir gün olabilir. Boş boş oturmamalı ve kendi alanında bile olsa egzersize vakit ayırmalısın. Ufak esneme hareketleri bile büyük değişimler yaratabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki iletişimi dürüstlük çerçevesinde tutmanız ve birbirinizden bir şey saklamamanız birçok şeyi halletmenizi kolaylaştırabilir. Aşkta daha iyi etkiler için birbirinize karşı açık olmalısınız.

Para

İhtiyacın olana odaklanmak daha mantıklı olabilir. İsteklerle ihtiyaçlar farklılaşabilir, o yüzden neye ihtiyacın olduğu öncelikli olacak. Maddi açıdan daha doğru kararlar için bu ayrımı yapabilmelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2020 Cuma)

Genel

Beklenmedik bir konuşma seni gafil avlayabilir. Gündeme gelmesini beklemediğin durumlar hakkında konuşmak seni biraz gerecek. Ancak olaylara yapıcı davranman sana daha iyi bir etki getirebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün enerjin yükselecek. Bu yüksek enerjiyi doğru kullanman gerekecek. Gün içerisinde halledilmesi gereken işler için yeteri kadar enerjinin kalması adına, neye ne kadar odaklandığına dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle olumlu etkiler paylaşabilirsiniz. Bir şeylere daha yapıcı bakmanız olası. Aşkta daha keyifli etkiler için birbirinizin gözünün içine bakabilecek bir enerjiniz olabilir.

Para

Bir şeyleri geciktirmemelisin. Halledilmesi gereken işleri bitirmek ve yarım kalan bir şey bırakmamak bugün sana daha iyi gelebilir. Maddi açıdan harekete geçmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2020 Cuma)

Genel

Bugün her zamankinden farklı şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Her şeyden ve herkesten farklı düşünebilirsin. Kendince güzel kararlar alabilir, daha iyi adımlar atabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Etrafındaki insanları sağlık açısından daha fazla etkileyebileceğini unutmamalısın. Karantina ve sosyal izolasyon sadece kendini hasta etmemek için değil aynı zamanda mikrobu da başka yerlere taşımamak içindir. Bugün bu kurallara uyman gerekecek.

Aşk

Bir şeylerin aniden olması pek iyi olmayabilir. Ani gelişmeler, gözardı edilen durumları gösterir. O yüzden sakin sakin düşünmek ve aşkta nelerin nasıl şekillendiğini görerek yapıcı gelişmeler görmek daha iyi olabilir.

Para

Yeni şeylere odaklanman gerekecek. Geri durup hayatın getirdiklerini kabullenmek yerine dişini geçirebilmelisin. Farklı fikirler üretmek, yeni adımlar atmak, maddi açıdan sana daha iyi gelebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2020 Cuma)

Genel

Zihnini açacağın ve algılarını kuvvetlendireceğin bir gün olabilir. Sakin bir biçimde düşünmek, diğer insanların görmediği şeyleri yakalamana vesile olacak. Fikir geliştirmek için güzel bir gün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunda kuvvetlendirmen gereken yerlere odaklanmalısın. Eğer vitamin eksikliğin varsa vitamine yönelmelisin. Eğer kas ağrıların varsa, daha fazla esneme hareketlerine odaklanmalısın.

Aşk

Aşk konusunda daha eğlenceli ve keyifli şeylere odaklanmak isteyebilirsin. Bunun için ileriye dönük planlar yapabilirsin. Sevdiğin kişiyle birlikte vakit geçirmek için önceden düşünülmüş jestler daha iyi olabilir.

Para

Gereksiz risklerle maddi durumunu zora sokmamalısın. Bildiğinden şaşmamak bugün sana daha iyi gelebilir. Sakin kalmak ve büyük masraflara girmemek gününü kurtaracak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2020 Cuma)

Genel

Zihnini açacağın ve daha keyifli şeylere odaklanacağın bir gün olabilir. İlham alacağın şeylere odaklanmak, yeni fikirler elde etmene vesile olacak. Hem kendi hayatında hem de sevdiklerin için farklılık yaratabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal hareket etmek seni daha sonradan üzebilir. Ani hareketlerle kendini germemelisin. Sakin ve kendince bir gün geçirmek sana daha iyi etkiler katabilir. Algılarını açacak keyifli şeylere odaklanmalısın.

Aşk

Bugün aşk konusunda şanslı olacaksın. Güzel etkiler kendiliğinden seni bulabilir. Sevdiğin kişiyle keyifli sohbetler yapabilirsin. Eğer konuştuğun kimse yoksa yeni hayranlar edinebilirsin bugün.

Para

Gerginlikle kararlar almak yerine durumu gözlemlemek sana daha iyi gelebilir. Maddi konularda gergin enerjiyle değil de daha sakin bir ruh haliyle yola çıkman gerekecek. Bugün acele kararlar almamalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2020 Cuma)

Genel

Hiç beklenmedik bir mektup, paket veya para elde edebilirsin bugün. Bu bolluk ve beklenmedik gelişme seni çok mutlu edecek. Hayatına hareket katacak yeni etkilere kendini açmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Ağrılara dikkat etmen gerekebilir. Vücudunu esnetmen bu ağrıların önüne geçebilir. Kaslarını kuvvetlendirip eklemlerini oynatman senin için önemli olacak. Yoga gibi egzersizlere odaklanabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda hayatında bir hareket olmasa bile kendi isteklerini görme açısından önemli bir gün olabilir. Kendi hayatını nasıl yönlendireceğini ve nasıl etkilere kendini açacağını görebilirsin. Kendi hislerine odaklanma vakti.

Para

Büyük ve önemli bir gün için hazırlık yapman gerekebilir. Maddi konularda bu sebeple bazı hazırlıklara girmen gerekecek. İleriyi düşünerek hareket etmek tasarrufun önünü açabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2020 Cuma)

Genel

İnsanlarla olan iletişiminde bir artış olabilir. Yüz yüze olmasa da yazılı ve telefondan olan iletişime özen gösterebilirsin. Kimle ne konuştuğun, kime odaklandığın büyük önem taşıyacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol kahkahalı sohbetler, stres ve gerginliklerin esas ilacıdır. Sevdiğin kişilerle muhabbet etmek, keyfince bir gün geçirmek ve bir şeyleri çok zorlamamak sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Bugün son kararları sen alabilirsin. Bir şeyin olması için evet veya hayır demek sana düşecek. Bu duruma pozitif yaklaşmak ve yapıcı olmak aşkta sana daha iyi etkiler katabilir.

Para

Yeni şeylere başlamadan önce elindeki işleri bitirmen daha öncelikli olabilir. Parasal açıdan daha fazlasının gelmesi için değil de elindeki iş yüküne odaklanmak sana daha mantıklı kararlar aldırabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2020 Cuma)

Genel

Beklenmedik misafirlerle karşılaşabilirsin. Bazı şeyler gün içerisinde planladığın gibi gitmeyebilir. Ama bu durum seni daha da mutlu edecek gibi. Bir şeylere daha olumlu bakabileceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve yediklerine dikkat etmek enerjini etkileyecek bugün. Sindirim sistemini hafifletmen ve daha rahat hareket edebilecek bir konumda olman sana iyi gelecek. Su tüketimini artırarak da enerjini artırabilirsin.

Aşk

Bugün bazı hisler daha baskın olabilir, tutku daha da artabilir. Bu enerjiyi olumsuza yönlendirmek yerine daha sakin ve güzel şeylere odaklanmalısın. Böylece aşk konusunda daha keyifli muhabbetlere girebileceksin.

Para

Bir şeylere yeteri kadar paran olmaması, farklı düşünmene vesile olabilir. Kendini içine kapatıp dünyaya küsmek yerine yeni yollar arayabilir, daha farklı kaynaklar bulabilirsin. Zihnin açılacak bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2020 Cuma)

Genel

Bugün hiç beklenmedik gelişmelere kendini açmalısın. Özellikle de insan ilişkilerinde. Beklenmedik konuşmalar, yeni sohbetler, arkadaşlıklar keyfini daha da yerine getirebilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Her şeyi doğru yapma isteği ve beklentiler seni gerginliğe itebilir. Duygusal gerginlikler de ağrılara yol açabilir. Bugün bir şeyleri oluruna bırakmak ve sakin bir gün geçirmek sana daha iyi bir enerji sağlayabilir.

Aşk

Aşkta beklenmedik muhabbetler gerginlik yaratabilir. Ancak bu durumlar sakin kalmanla ve iletişime odaklanmanla daha rahat geçebilir. Gerginliğe gerginlik katmamak için iletişime özen göstermelisin. Böylece her şey daha iyiye gidebilir.

Para

Gergin hareketlerle alışverişe odaklanmamalısın. İçindeki huzursuzluğu parasal durumlarla çözmeye çalışmak sana yaramayabilir. Sakin bir zamanda alışveriş sana daha iyi gelecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2020 Cuma)

Genel

Yeni şeylere odaklanman gerekebilir. Beklenmedik haberler alabilir, daha güzel adımlar atabilirsin. Kendin için daha iyi olabilecek şeylere odaklanman gününü olumlu açıdan değiştirebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine vakit ayırıp kendince biraz egzersiz yapman gününün daha iyi geçmesine vesile olabilir. Bazı şeylerde etrafındaki insanlara uymamalı ve kendi rutinini oluşturmalısın. Böylece daha iyi bir enerjiye sahip olabileceksin.

Aşk

Aşk konularında başlangıçlar kadar bitişler de önemlidir. Bir şeyi sürüncemede bırakmak seni daha fazla mutlu etmeyecek. Yolunda gitmeyen şeyleri sonlandırmak tekrar mutlu olmanın yolunu açabilir.

Para

Gerçekten nelere para harcayıp harcamadığını gözden geçirmen gerekebilir. Bugün önceliklerini belirlemek ve daha sonra masrafa girmek daha önemli olacak. Gereksiz alışverişlerden kaçınmalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel