7 Ağustos 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 7 Ağustos 2019 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün, bir süredir üstünde çalıştığın bir konuda güzel sonuçlar almaya başlayabilirsin. Gerek yatırımlar gerekse kariyer adımları olsun, bugün daha iyi bir yola girebilir ve kendini çok daha iyi hissedebilirsin. İş konularında güzel enerjiler seni bekliyor olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kaslarını çalıştırmak ve bol bol egzersiz yapmak kendini çok daha iyi hissettirecek bir şey bugün. Bol yürüyüş ve bol esneme hareketi kaslarındaki gerginliği atmanı ve daha sağlıklı hissetmeni sağlayacak. Bugün hareketsizlikten kaçınmalısın.

Aşk

Bugün aşk konularında net bir karar alabilirsin. Bazı şeylerin belirginleşmesi seni mutlu etse de atacağın sert adımlar seni biraz düşündürebilir. Kendinden emin olmak ve aşk konularında ne istediğini bilmek sana daha iyi gelebilir.

Para

Bugün sevdiğin insanların desteğini ve tebriğini alabilirsin. Maddi konularda attığın adımlar, çevrendekilerin takdirini kazanmanı sağlayacak. Kendine güvenerek atacağın bütün adımlar sana güzel getiriler sağlayacak bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün karşına farklı fırsatlar çıkabilir. Özellikle iş konularında bir süredir şanssız olduğunu düşünüyorsan bugün bu fikrinin değişmesini sağlayacak güzel haberler alabilirsin. Kariyerin için daha sağlam adımlar atacağın bir gün olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermek ve dengeli hareketler vücudunun ihtiyacı olan şey olabilir. Uyku, yemek ve hareket üçlüsüne dikkat etmeli ve hepsinden yeterince faydalanmalısın bugün. Vücudunu bir düzene alıştırmak için iyi bir gündesin.

Aşk

Aşk konularında kendi fikirlerinin değiştiğini fark edebilirsin bugün. Eğer bir ilişkin varsa, bu ilişkiden ne beklediğine dair kendini sorgularken bulabilirsin kendini. Eğer bir ilişkin yoksa, hiç tahmin etmediğin bir kişiye karşı duygularının olduğunu fark edebilirsin.

Para

Hedeflerine ulaşmak için daha sağlam bir yol tercih edebilirsin bugün. Maddi konularda kafana koyduğunu gerçekleştirmek için yeni stratejiler geliştirebileceksin. Emeklerine güvenmeli ve disiplinli davranmalısın bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2019 Çarşamba)

Genel

İnsan ilişkilerine özen göstermek ve sevdiklerinle daha fazla vakit geçirmek kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Bugün paradan çok sevdiklerine odaklanman gerekecek. Güzel enerjilerin etkisini hayatına yansıtma zamanı bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Konforunu arttırmak, sağlığına daha iyi gelebilir. Yatağının rahat olduğundan emin olmak ve iyi bir uyku çekmek, vücudunun ihtiyacı olan bir şey olabilir bugün. Yeteri kadar dinlendiğinden ve oturduğun yerlerin ağrı yapmadığından emin olmalısın.

Aşk

İlişki söz konusu olduğunda düşünceler kadar eylemler de önemli olur. Sevdiğin kişiye, nasıl hissettiğini hareketlerinle göstermen gerekebilir bugün. Aranızdaki hisleri birbirinize göstermek için sözler yeterli olmayabilir.

Para

Bugün birden fazla sorumluluğun olabilir. Parasal konularda yoğun olacağın bir gün. Bugün dikkatinin dağılmamasına ve etrafında olan bitene dikkat etmen gerekebilir. Parasal olarak hata yapmamak için dikkati elden bırakmamalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2019 Çarşamba)

Genel

Beklenmedik yerlerden beklenmedik fırsatlar elde edebilirsin bugün. Özellikle bulunduğun ortamdan farklı konumlardaki fırsatlar kapına gelebilir ve bir değişiklik yapmak isteyebilirsin. Hayatında güzel bir değişime gitmeye kendini hazır hissedeceksin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiklerinle iletişimini arttırmak ve canını sıkan mevzuları onlarla paylaşmak sana güzel enerjiler katabilir bugün. Sağlığını daha ciddiye alman ve özellikle stresin etkilerini azaltman, gününün daha iyi geçmesini sağlayacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim senin için önemli olacak bugün. Konuştuğunuz konular ve bahsi geçen tesadüfi şeyler senin dikkatini çekebilir. Birlikte vakit geçirmek ve bazı konuların üstüne gitmek sana daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda kendin için bir karar almak ve bu karara uymak seni biraz zorlayabilir bugün. Ancak parasal konularda disiplinli davranmak ve bir bütçe oluşturmak sana çok güzel katkılar sağlayacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2019 Çarşamba)

Genel

İş ve ilişkiler konusunda güzel gelişmeler seni bekliyor. Bir süredir gerçekleşmesini beklediğin bir değişim varsa bugün bunun haberini alabilirsin. Kendini iş ve arkadaşlıklar konusunda daha iyi ifade edebileceğin keyifli bir gündesin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sabırsızlık hissi, vücudunda biriken negatif enerjinin bir dışa vurumu olabilir. Bugün bu tür hisleri atmak için daha aktif olmak ve daha fazla egzersiz yapmak sana iyi gelecek. Bol yürüyüş ve hareket ilacın olabilir bugün.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile aranda sıkıntı yarattığını düşündüğün konuları konuşmak için güzel bir fırsat bulabilirsin. Aranızdaki iletişimin artması, duygularınızın da güzelleşmesini sağlayacak. O yüzden birbirinize vakit ayırmanız gerekebilir bugün.

Para

Maddi konularda iç sesine güvenmen gerekecek. Başkalarının riskli bulduğu yatırımlar sana çok iyi fırsatlar olarak görülebilir. Bu konuda kendine güvenmeli ve kendine göre bir adım atmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün hayatında büyük bir yer edinecek yeni bir insan ile tanışabilirsin. Arkadaşlıklar ve insan ilişkilerinde yaşanacak farklılıklar, bazı şeyleri daha iyi görmeni sağlayacak. Hayatında eksik olduğunu düşündüğün bir etkiye kendini açabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kafanı toparlamak için sakin ve huzurlu ortamlarda bulunmak güzel bir şeydir. Ancak egzersiz yapmak ve daha fazla hareket etmek de bir o kadar faydalıdır vücuda. Bugün hareketlerini arttırmalı ve daha aktif olmalısın. Enerjinin daha da yükseleceğini hissedebilirsin bugün.

Aşk

Hayatında güzel sürprizlere hazırlıklı olman gereken bir gündesin. Aşk konularında yaşadığın gerginlikler, çevrendeki güzellikleri görmeni engellemiş olabilir. Bu gerginliği aşmak ve çevrene odaklanmak senin ödevin olmalı bugün.

Para

Etrafındaki ufak tefek şeylerde güzel fırsatlar yakalayabilirsin bugün parasal olarak. Bazı konulardan kazanç sağlamak senin için daha kolay olabilir. Hem para kazanacağın hem de bunun keyfini çıkaracağın bir gündesin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2019 Çarşamba)

Genel

Hayatında büyük ve güzel bir değişime gidebilirsin bugün. Güzel enerjiler altında kendin için daha iyi kararlar verebileceksin. İş veya kişisel konular fark etmeksizin atacağın bütün adımlar büyük olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Etrafını toparlamak ve temizlemek sana daha iyi etkiler katabilir bugün. Çevrende hijyen ve düzen konularına özen göstermen gerekecek. Vücudunda biriken negatif enerjilerin kaynağı içinde bulunduğun ortamın dağınıklığı olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki muhabbeti daha da arttırabileceğin ve güzel sürprizlerle karşılaşabileceğin bir gündesin. Sevdiğin kişinin hiç bilmediğin bir yönünü keşfedebilirsin bugün. Aranızda daha farklı muhabbetlerin olması ilişkinize iyi gelecek.

Para

Sevdiklerinle vakit geçirmek isteyeceğin bir gündesin. Bugün masrafları kontrol etmen ve bir bütçe oluşturarak bu bütçede kalman gerekebilir. Sevdiklerini mutlu etmek için elindeki bütün parayı kullanman gerektiğini düşünmemen gerekecek bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün hayatında değiştirmek istediğin şeylere odaklanabilirsin. Eğer bir işin sana istediğin kadar para getirmediğini düşünüyorsan o zaman iş değiştirmeyi düşünebilirsin. Arkadaşlıkların söz konusu olduğunda da dikkatli bir gözlemci olacaksın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün fiziksel aktivitelerini arttırman sana daha iyi gelebilir. Hem esneme hareketleri hem de uzun yürüyüşler, kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak. O yüzden bugün bir kenarda oturmamalı ve bol bol hareket etmelisin.

Aşk

Aşkta değişim seni bekliyor olabilir bugün. Kafanda ve kalbinde sonlandırdığın mevzuların yerine yeni şeylere odaklanmak kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak. Aşk konusunda hayatında nasıl bir şey istediğine karar vermek isteyebilirsin bugün.

Para

Bugün maddi konularda kontrolü elinden kaçırabilirsin. Ancak bazı şeyleri olması gerektiği gibi görmek kendini daha rahat hissetmeni sağlayacak. Sıkı sıkıya bağlandığın sorumluluklarının o kadar da önemli olmadığını fark edebilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2019 Çarşamba)

Genel

Dış görünüşüne özen göstereceğin bir gündesin. Daha farklı tarzlar denemek ve farklı görünmek kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Etrafındaki insanlarla arandaki iletişimin de daha farklı bir boyutta olması sana güzel bakış açıları katacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Daha farklı sebze ve meyveler tüketmek vücuduna daha iyi etkiler gelmesini sağlayabilir. Bugün yeni tarifler denemek, yeni yiyeceklere yer açmak hem sindirim sistemine gelecek hem de yemek konularına daha dikkatli bakmanı sağlayacak.

Aşk

Hoşlandığın kişiye bir adım atmak sana kendini daha iyi hissettirebilir. Aşk konularında bazı şeylerin kesinleşmesi daha iyi enerjileri getirecek hayatına. Hislerini ifade etmen ve bir adım atman karşı taraf için önemli olabilir.

Para

Parasal konularda şanslı olacağın bir gündesin. Hem kazanç hem de birikim konularında daha dikkatli olacaksın. İş ve başarılar söz konusu olduğunda enerjin çok yüksek olacak ve yarın için daha iyi birikimler yapabileceksin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2019 Çarşamba)

Genel

Birden fazla konuya aynı anda odaklanman gerekebilir. Ancak bu konuların üstünde gerginlik yaratmadığına emin olmalısın. Senin için önemli olan konulara öncelik vermen, gününün daha rahat geçmesini sağlayacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Daha fazla yürüyüş yapmak ve daha aktif olmak, bazı enerjileri daha iyi kanalize etmeni sağlayabilir bugün. Negatif olayların etkisinden daha kolay çıkmak için yürüyüş ve egzersizin gücüne inanman gerekecek.

Aşk

Bugün aşk konularında daha rahat ve daha açık olabilirsin bazı şeylere. Yeni insanların etkisi seni eskisi kadar korkutmayabilir aşkta. Karşındaki insana güzel bir şans tanımak, kalbinin daha hızlı çarpmasını sağlayabilir bugün.

Para

Bugünü kendine ayırmak ve maddi kaygıları bir kenara bırakmak kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak. Parasal olarak önemli konuları bir süreliğine kenara bırakmak bazı konuları daha farklı bir bakış açısıyla görmeni sağlayabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün yeni fikirler üretmek veya bir konuya odaklanmak sana zor gelebilir. Ancak açık havada biraz vakit geçirdikten sonra kendini çok daha iyi hissedebilirsin. Keyfini yerine getirecek aktiviteler için zaman ayırman sana çok iyi gelecek bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen ve daha fazla taze sebze tüketmen gerekebilir. Bol yeşillik ve salata tüketmen sindirim sistemine daha iyi gelecek bugün. Sana ağır gelen yiyeceklerden uzak durmalı ve taze gıdalara yönelmelisin.

Aşk

Aşk konularında daha değişik fikirlerin olabilir bugün. Hayatında güzel değişimler yapmak için iyi bir gündesin. Aşk konularında seni mutlu etmeyen konuları geride bırakabilir ve daha güzel bir başlangıç yapabilirsin bugün.

Para

Bugün ufak tefek şeylerden mutlu olacaksın. Büyük paralar harcayarak bazı aktivitelere katılmana gerek kalmayacak mutlu olmak için. Keyifli ve sakin bir ortam, para harcamadan mutlu olmanı sağlayabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün tutkulu ve enerji dolu olacağın bir gün olacak. Şans ile beraber halledemeyeceğin hiçbir şey yok gibi. Sevdiklerinle vakit geçirmek ve insan ilişkilerine odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Ancak parasal konularında biraz daha fazla dikkat etmeyi unutmamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Sevdiklerinle konuşmak ve bazı şeyleri paylaşmak üstünde biriken negatif enerjiyi atmana ve doğal olarak da stresten kurtulmana vesile olabilir bugün. Önceliğini stres ve gerginlikleri atmaya verirsen çok daha rahat ve keyifli bir gün seni bekliyor olacak.

Aşk

Sevdiğin kişi ile konuşmaya korktuğun veya çekindiğin mevzular varsa eğer bugün bunları gündeme getirebilirsin. Aranızdaki iletişim ve muhabbet normalden daha fazla olabilir bugün. Bu güzel enerjiyi sizin için önem taşıyan konuları konuşarak değerlendirebilirsiniz.

Para

Maddi kaygılarını dile getirmen ve etrafındaki insanlardan destek alman gerekebilir. Bu maddi konuda bir destek olmayabilir, ancak kendini ifade etmen ve sıkıntılarını onlara açman, bazı şeyleri daha farklı bir gözle görmeni de sağlayabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel