6 Temmuz 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 6 Temmuz 2021 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (6 Temmuz 2021 Salı)

Genel

Senin için ne kadar zor bir gün olsa bile içindeki liderlik ateşine her zaman güvenebilirsin. Kontrolü eline alarak işleri yoluna koyma gücüne sahipsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zararlı yiyeceklerden, gereksiz kalorilerden uzak durman gerekebilir. Mümkün olduğu kadar su içip bolca yürümek sana çok iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda sürprizler seni bekliyor. Yeni biriyle tanışabilirsin ya da var olan bir ilişkinin şekli değişebilir. Fırsatları değerlendirip değişime açık olmak yararına olabilir.

Para

Maddi gücünü ustaca idare etme yeteneğine ihtiyacın olabilir. Gereksiz harcamalardan uzak durmak zor olsa bile başaramayacağın bir şey değil.
Kova Burcu Günlük Yorumu (6 Temmuz 2021 Salı)

Genel

Kendini engellememelisin. İçindeki ışığı, harekete geçme arzusunu fark etmelisin. İnsanların senin hakkında ne düşündüğünü kafaya çok takmamak senin için iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlık için yemek alışkanlığını değiştirmek senin için zor bir değişiklik gibi gelmemeli. Hareketi artırıp zihnini yeni fikirlerin gelişine hazırlaman senin yararına.

Aşk

İşler planına göre gitmiyorsa kafaya takmamalısın. Eğer özel birini arıyorsan normal şartlarda karşılaşmak zor olurdu. Umudunu kaybetmemeli, farklı yollar denemeye devam etmelisin.

Para

Yeni fikirleri hayata geçirerek yeni kazançlar oluşturabilirsin. Aklına geleni engellememelisin. Yeni ve farklı bir seçenek olarak bir kenarda tutmakta yarar var.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (6 Temmuz 2021 Salı)

Genel

Kontrolü ele alman senin için iyi olabilir. Ne kadar aktif olursan o kadar canlı hissedeceksin. Ne kadar aktif olursan zeki insanların desteğiyle kariyerinde sıçrama yapman mümkün olur.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatında hareketi artırdığın bir dönemdesin. Ne kadar canlı hissedersen hisset, vücudunu dinlemeyi ihmal etmemelisin. Dinlenmeyi ihmal etmemekte fayda var.

Aşk

Konu aşka gelince bugün istediğin her şeyi yapabilirsin. Girdiğin ortamlarda tüm dikkatleri üzerine çeken bir karizman var. Yeni insanlarla tanışman olası.

Para

Maddi gücün üzerinde kontrolü artırman gerekebilir. Geleceğin hakkında verdiğin kararlar, yeni yatırım planları yapmanı gerektirebilir. Aldığın kararlarla bunun üstesinden gelebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (6 Temmuz 2021 Salı)

Genel

Bugün biraz gerginlikler yaşayabilirsin. Bunları aşmak için sen ve karşındaki arasındaki uyumu ve dengeyi korumak isteyebilirsin. Olası anlaşmazlıkları makul seviyede tutmak senin için iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnen yaşadığın yorgunluğu fiziken de hissetmemek için dikkatini dağıtacak egzersizler yapabilirsin. Uzun yürüyüşlere çıkma imkanı yaratabilirsin. Kafanı dinlemek seni rahatlatabilir.

Aşk

Yanlış giden şeylerin suçlusu sen değilsin. Geride kalan şeyleri kafana daha fazla takmamalısın. Doğru zamanda doğru şeyin gerçekleşeceğine olan inancını kaybetmemende yarar var.

Para

Masraflarını kontrol edip birikim planları yapmak isteyebilirsin. Şartlar seni her zamankinden fazla harcamalara zorlayabilir. Maddi gücünü korumalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (6 Temmuz 2021 Salı)

Genel

Bugün şans sana gülecek. Girdiğin ortamlarda romantik ve sosyal olarak göz önünde olacaksın. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni iş imkanları bulabilirsin. Olumlu düşünmek senin için iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yaratıcılığını desteklemesi için egzersiz yapmanda yarar var. Ciğerlerini güçlendiren egzersizler, kan dolaşımını düzenleyen içecekler tercih edebilirsin. Bu sayede daha zinde bir zihne erişebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda yenilikler yaşayabilirsin. Yeni biri hayatına girebilir. Ya da sevdiğin biri varsa ilişkinin şekli değişebilir. Beklenmedik gelişmeler seni eskisine göre fazlaca heyecanlandırabilir.

Para

Para kazanmayı hayal etmek yerine harekete geçmen gerekecek. Gireceğin ortamları bunun için kullanman olası. Yeni iş fikirleri ve fırsatlarına açık olmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (6 Temmuz 2021 Salı)

Genel

Bugün cesur ve kararlı olman gerekebilir. Senin doğanda olmasa bile hareketli olmanda fayda var. Bu hareketli ve cesur tutumun seni çevrendeki olaylara karşı daha güçlü yapabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Daha aktif olmanı gerektirecek bir hareketlilik içine girebilirsin. Eski alışkanlıkları terk etmek kolay olmasa da sağlık için hayatına daha çok hareket katacaksın.

Aşk

Bugün aşk konusunda yenilikler seninle beraber. Yeni ortamlara girebilirsin, yeni insanlarla tanışabilirsin. Bunları yaparken de kendini çok sıkman gerekmeyebilir.

Para

Kendini geliştirip yeni şeyler öğrenmek, yeni para kazanma fikirleri geliştirebilirsin. Bu amaçla yeni kariyer ve eğitim konularına daha fazla önem verebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (6 Temmuz 2021 Salı)

Genel

Bugün senin için önemli değişimler yaşayabilirsin. Geçmişe çok takılıp günü yaşamayı ihmal etmemelisin. Gelecekle ilgili planlar yapıp kendine güvenini güçlendirmende yarar var.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatında kontrolü ele alıp sağlığın için küçük önlemler almanda fayda var. Alışkanlıklarını değerlendirip gerekiyorsa yeni alışkanlıklar edinmeyi düşünebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda etrafında olumlu bir enerji var. Hoşlandığın biri varsa duygularından bahsetmeyi düşünebilirsin. Sevdiğin kişiyle daha rahat konuşabilirsin.

Para

Harcamalardan çok tasarrufa özen göstereceğin bir gün olacak. Ne kadar gereksiz masrafa girdiğini kendin görebilirsin. Masrafları kısmak ve dikkatli davranmak sana iyi gelebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (6 Temmuz 2021 Salı)

Genel

Şüpheyi, kaygıyı bir kenara bırakıp isteklerinin ve mutluluğun peşinden gidebilirsin. Uzun zamandır ertelediklerini gerçekleştirmek için adımlar atman olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine ve içtiklerine dikkat edebilirsin bugün. Bol su tüketip yağlı yemeklerden kaçınmanda yarar var. Bunun yanında biraz da yürüyüş yapman senin için iyi olabilir.

Aşk

Bugün senin ve seviğin kişi için eğlenceli olabilir. Geleceğe dair alınan kararları gözden geçirip güncelleyebilirsiniz. Beraber zaman geçirerek ilişkinizi güçlendirebilirsiniz.

Para

İş konusunda seni sıkan durumları geride bırakacaksın. İş ortamın senin hayal ettiğin gibi değişecek. Maddi gücünün bundan olumlu etkilenmesi pek mümkün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (6 Temmuz 2021 Salı)

Genel

Bugün cesur bir şekilde atacaksın tüm adımlarını. Mutlu olmak için kontrolü eline alacaksın. Çevrendekilerle yapıcı muhabbetler kurup onların tam yardım ve desteğini alacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün daha sağlıklı bir hayat için adım atmak için iyi bir gün. Kendini ihmal etmekten vazgeçmek sana iyi gelebilir. Sağlığına daha çok dikkat etmeye özen göstermeyi tercih edebilirsin.

Aşk

Aşk hayatında daha kararlı bir döneme girebilirsin. Sevdiğin kişiyle beraber daha derin konuşmalar yapabilirsin. Ya da ilişkiniz hakkında önemli kararlar alabilrsiniz.

Para

Uzun zamandır düşündüğün para kazanma fikrini hayata geçirmek için doğru zaman olabilir. Yeni bir iş kurmak, yeni fikirlere açık olmak sana iyi gelecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (6 Temmuz 2021 Salı)

Genel

Bugün harekete geçmek için beklediğin fırsat karşına çıkacak. Bu sayede planladığın değişiklikleri gerçekleştirebilirsin. İşe koyulurken yanındakileri unutmamaya dikkat etmen senin için iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Biraz yürüyüş ya da egzersiz düşündüğünden çok etkili olabilir. Zihnini boşaltman ve yeni bir bakış açısı kazanmak için biraz hareket sana çok iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda kaygı ve endişeyi geride bırakacaksın. Gerçek duygularını anlayıp mutluluğun için içinden geldiği gibi davranacaksın. Hislerini artık içinde tutmayacaksın.

Para

Planlarını gerçekleştirirken maddi gücünü ve birikimlerini de koruman gerekebilir. “Nasıl olsa kazanıyorum” diyerek savurganlaşmamakta yarar var.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (6 Temmuz 2021 Salı)

Genel

Bugün etrafındaki insanların ilgi odağı olabilirsin. Alınacak kararlarda senin etkili olmanı bekleyebilirler. Onların gönüllerini hoş etmek için kendinden ödün vermemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatındaki hareketi artırmak isteyebilirsin. Zihnini yenilemek, hedeflerine giden yola daha iyi konsantre olmak için egzersiz yapmaya başlaman senin için iyi olabilir.

Aşk

Aşk konusunda hayaller yerine gerçeklerle daha çok meşgul olmak isteyebilirsin. Uzun zamandır düşündüğün bir konuşmayı yapmak için harekete geçmen pek olası.

Para

Geleceğe dair hedeflerini, hayallerini gözden geçirip planlarını güncelleyeceğin bir gün olacak. Yeni işlerle ve para kazanma fırsatlarıyla karşılaşman olası.
Koç Burcu Günlük Yorumu (6 Temmuz 2021 Salı)

Genel

Bugün çevrende ister istemez ilgi odağı olabilirsin. Yaptığın işlerde payın eskisine oranla artabilir, daha fazla çalışman gerekebilir. Sorumluluk alarak bu durumun üstesinden gelmek isteyebilrsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün zihnen dinlenmeye ve yenilenmeye ihtiyaç duyabilirsin. Biraz meditasyon ve egzersizle birlikte kafanı boşaltmayı isteyebilirsin. Hislerini kontrol etmek için bir süre kendinle yalnız kalmak sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda geleceğini ilgilendiren kararlar vermen mümkün. Sevdiğin insanla bir sonraki aşamaya geçmeyi ya da beraber yapacağınız bir etkinlik hakkında karar vermek isteyebilirsin.

Para

Harcamalarına dikkat edip birikim planlarına özen göstermek isteyebilirsin. Maddi güç sayesinde bulunduğun ortamdaki kontrolü artırman gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel