6 Şubat 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 6 Şubat 2021 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (6 Şubat 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün biraz kafa dinlemek için iyi bir gün olabilir. Yalnız kalabilir, sakin günün keyfini çıkarabilirsin. Zihnini boşaltmak isteyebilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak önceliğin olabilir. Stresi ve gerginliği üstünden atmak, evinde sakin bir gün geçirmek sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşka o kadar da sıcak bakmayabilirsin bugün. Kişisel alanına daha fazla saygı duyman olası. Başkalarıyla muhabbet etmektense kendinle baş başa kalmak daha iyi gelebilir.

Para

Parasal kaygıları ertelemen olası. Kafanı vermek istemeyebilirsin bu konulara. Parasal durumları başka bir güne ertelemek seni yormayacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (6 Şubat 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün fiziksel enerjin yüksek olacak. Bu enerjiyi, ev içerisindeki işleri yoluna koyarak kullanabilirsin. Temizlik ve düzen için çaba gösterebilir, yaşam alanını güzelleştirebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz biraz iyi gelebilir sana. Fazla enerjini iyi yönlendirebilir ve vücuduna iyi gelecek bazı hareketler yapabilirsin. Fiziki görünüşüne özen gösterebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiye karşı bir adım atmak isteyebilirsin. Aranızda daha pozitif bir muhabbet olmasını istemen olası. Ancak bir şeyleri oluruna bırakmak ve durumlarla inatlaşmamak daha iyi olacak.

Para

Bugün elinin hemen cebine gitmemesi olası. Hemen para harcamak gibi bir hissiyatın olmayabilir. Ortada yapılması gereken bir masraf olsa bile biraz daha dikkatli olacaksın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (6 Şubat 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün işe güce kafanı vermen gerekebilir. Herkes dinlenirken senin biraz daha fazla çaba göstermen gerekebilir. İşten gocunmamalı ve sana fayda sağlayacak şeylere vakit ayırmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek senin için faydalı olabilir. Kafeini azaltmak ve daha fazla su tüketmek ruh halini bile daha iyi etkileyecek. Bugün biraz daha su içmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile zaman geçirememek seni biraz üzebilir. Ancak herkesin biraz kendi işlerine bakmaya ihtiyacı vardır. Bugün aşktan daha farklı önceliklerin olabilir.

Para

İş konusunda bir hareket olabilir. Yetişmesi gereken bir proje için çaba gösterebilirsin. İş ve maddiyat konularına zaman ayırabilirsin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (6 Şubat 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün etrafında bir hareket, bir kalabalık olabilir. Zihnini toparlaman zorlaşabilir. Çevrende neler olup bittiğini görmek ve bir şeylerde yardımcı olmak, daha sonradan sana zaman kalmasını kolaylaştırabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Huzur ve sessizlik biraz zor gibi gelebilir sana. Ancak ev içerisinde bir şeyleri hallettikten sonra daha huzurlu olabilirsin. O yüzden zihnini boşaltmak için etrafında neler oluyorsa onunla yüzleşmen gerekecek.

Aşk

Aşk konuları sana uzak gelebilir. Biraz kafanı toparlamak isteyebilirsin. Bazı konuşmaları yanlış yere çekmemek ve olaylara objektif bakabilmek için geri durman gerekecek.

Para

Ortak masraflar söz konusu olduğunda başını çevirmemelisin. Yapılması gereken masraflar için senin de bir el uzatman gerekebilir. Dikkatli olmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (6 Şubat 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün evdeki insanların seninle atıştığını fark etmen olası. Sen bir şeyleri tam olarak fark etmesen de ortada huzursuz bir enerji olabilir. Daha anlayışlı olmalı ve algıları açık tutmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca su tüketmek sana iyi gelebilir. Mideni yormayacak şeyler yemek ve su tüketimini artırmak senin için iyi olacak. Vücudunu susuz bırakmamalı ve yağlı gıdalardan uzak durmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle fikir ayrılıkları olması olası. Ancak bu durumu büyütmemek senin elinde olacak. Yanlış anlaşılmalara fırsat vermemelisin bugün.

Para

Ev için harcanan paraları hesaplamak adına güzel bir gün olabilir. Gereksiz masrafları keserek ev için gereken harcamalara para çıkarabilirsin. Bu konuda özenli olacaksın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (6 Şubat 2021 Cumartesi)

Genel

Sevdiğin insanlarla vakit geçirmek enerjini yenilemene vesile olabilir. Arkadaşlarına vakit ayırabilir, onlarla telefonlaşabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sohbet, muhabbet, eğlenceli aktiviteler sana daha güzel bir enerji verebilir. İnsanlarla yüz yüze görüşemesen de iletişim kanallarını açık tutarak eğlenceli ve huzurlu bir gün geçirebilirsin.

Aşk

Aşka vakit ayırman olası. Sevdiğin kişiyle daha samimi ve keyifli bir gün geçirebilirsin. Sohbet ve muhabbet seni daha mutlu edecek. İletişime açık olmalısın.

Para

İşleri kendi haline bırakmak bugün seni çok da üzmeyecek. Zihnini boşaltmak ve yorgunlukları atmak için farklı şeylere odaklanabilir, işleri biraz erteleyebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (6 Şubat 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün enerjin yüksek olacak. Yarım kalan işleri bitirmek için de yeni işlere odaklanmak içni de güzel bir fırsatın olabilir. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün diyet ve egzersiz konuları gündeme gelebilir. Eğer böyle bir düşüncen var ancak buna nasıl başlayacağını bilmiyorsan bunu aşmaya çaba gösterebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda geçecek iletişimler seni biraz düşündürebilir. Karşı tarafın senden farklı düşündüğünü görmek seni biraz üzebilir. Ancak bunu büyük bir mesele haline getirmemelisin.

Para

Boş uğraşlarla vakit kaybetmek yerine sadede geleceksin bugün. Sana para kazandıran şeylere odaklanarak çalışmalar yapabilirsin. İş konularında daha dikkatli olacaksın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (6 Şubat 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün, ileride yaşanabilecek yoğunlukları kontrol etmek için bir şansın olacak. Yarınlara ait işleri bir yoluna koymak ve bir şeyleri önceden planlamak için hareket edebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendinle baş başa kalmak ve işine gücüne odaklanmak sana daha iyi gelecek. Kendini fazla yormayacak bir gün planlayabilir ve zihinsel aktivite isteyen konulara yer açabilirsin.

Aşk

Eğer hayatında sevdiğin birisi yoksa bu duruma sevinebilirsin bugün. Çünkü enerjini kimse ile paylaşacak bir ruh halinde olmayabilirsin. Kafanı toparlaman gerekebilir bugün.

Para

Hesap kitap işlerinde daha iyi olacaksın bugün. Maddi konularda kendini rahata almak için bugünden bir hesap yapman gerekebilir. Bu konulara odaklanabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (6 Şubat 2021 Cumartesi)

Genel

Hırslı olmak ile azmi birbirine karıştırmaman gerekecek bugün. Azimle çaba göstermek bir şey, işlere hırs etmek başka bir şeydir. Olabildiğince olumlu kalmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri ve esneme hareketleri sana iyi gelecek bugün. Vücudunun daha iyi bir hareket kabiliyeti olması için esneme hareketlerine odaklanabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişinin ilgisini kazanmak için inat etmemelisin. Bir şeyleri zamana bırakmak daha iyi olabilir. Konuşmaları zorlamak, inatla adım atmak ters tepebilir.

Para

İşlere odaklanırken kendi kafandaki normlara bir şeyleri zorlamaktan vazgeçmen gerekecek. Açık fikirli olmak bütün işleri etkileyebilir. O yüzden kendini kısıtlamamalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (6 Şubat 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün biraz mola vermek düşüncesi bile sana iyi gelecek. Eğer biraz işten güçten uzak, keyfine göre bir gün geçirmek istiyorsan tam zamanı olabilir. Kafanı boşaltmak için iyi bir gün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve keyifli bir gün geçirmek önceliğin olabilir. Eğlenceli bir aktivite, güzel bir sohbet sana çok daha iyi gelecek. Stresi üstünden atmaya odaklanabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sıcak ve samimi bir vakit geçirmek ruh halini yenileyebilir. Eğer hayatında birisi yoksa da yine de aşk konularında olumlu düşünebilirsin. Kalbini ısıtacak gelişmeler görmen olası.

Para

Maddi kaygıları bir kenara bırakacaksın bugün. Sahip olduğun şeylere şükrederek, sana iyi gelecek şeylere odaklanarak bir gün geçirebilirsin. Parasal kaygılar aklından bile geçmeyebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (6 Şubat 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün gündelik işleri bir yoluna koymayı tercih edebilirsin. Ev işlerine odaklanabilir, eksikleri gidermek için hareket edebilirsin. Gözüne gelen işlere girişmen gerekecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hijyene özen göstereceğin bir gün olabilir. Evini temizlemek sana iyi gelecek. Hem virüse karşı önlemleri artırmak için hem de daha ferah bir ortamda yaşamak için buna özen gösterebilirsin.

Aşk

Aşka odaklanmakta sıkıntı yaşayabilirsin. Bazı geçmiş hatalar tekrar gündeme gelerek seni aşk konularındaki heveslerden soğutabilir. Biraz objektif olman gerekecek bugün.

Para

Para harcamamaya çalışmak, tasarruf konuları daha fazla gündemine gelebilir. Özellikle de evde bir gün geçirdiğinde, ne kadar gereksiz masraf varsa gözüne batabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (6 Şubat 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün fikir ayrılıkları gündeme gelebilir. Aynı konu hakkında farklı düşünenler seslerini yükseltebilir. Bu durumu bir tartışma ve kavga noktasına dönüştürmemek için dikkatli davranmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün vücudunun konforunu düşünmelisin. Biraz dinlenebilir, uyuyabilirsin. Hafta içinde tükenen enerjini toplamak için biraz kendinle baş başa kalmalısın.

Aşk

Aşka o kadar sıcak bakmaman olası bugün. Biraz daha özgürlüğüne düşkün olabilirsin. Seni sınırlayabilecek düşüncelere karşı çıkman olası.

Para

İş ortamlarında bazı değişimler yaşanabilir. Daha öncekinden farklı konular da gündeme gelebilir. Bu değişime ayak uydurmak, bir şeylere adapte olmak ne kadar para kazanabileceğini etkileyebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel