6 Şubat 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 6 Şubat 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (6 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Sevdiğin bir insana destek olmak, onun yanında olmak önemli olabilir. Aileden veya arkadaşlarından bazı insanların daha iyi hissetmesi için onlara odaklanabilirsin. Sevdiklerine destek olmak sana da iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Esneme hareketleri, yoga, meditasyon gibi konular bugün sana daha iyi gelebilir. Genel olarak kendini daha iyi hissetmek ve zihinsel ile bedensel sağlığını dengede tutmak için bu egzersizlere ve meditasyon türlerine odaklanmalsıın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile önemli konular gündeme gelebilir. Aranızda geçen mevzuların hakkını vermek isteyebilir ve bu konulara özen gösterebilirsiniz. Bugün sevdiğin kişi ile aranda geçecek konuşmalar aranızdaki uyumu etkileyebilir.

Para

İş ağını kuvvetlendirmek sana iyi gelecek. İnsanlarla iş konularında konuşmak ve daha fazla insan ile tanışmak parasal anlamda güzel fırsatlarla karşılaşmana vesile olabilir. Bugün iletişim konularında dikkatli olmalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (6 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Daha önceden verdiğin sözler bugün seni sıkıştırabilir. Daha farklı konulara odaklanmak isterken önceden verdiğin bu sözleri yerine getirmek zorunda hissedebilirsin. Planlama konusunda esnek kalmaya çalışmak ve bu durumu karşıya aktarmak senin için önemli olabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hayatına bolluk ve bereket çekmek bazen insanın zihni ile alakalı olabilir. Olaylara gerginlik, endişe ve negatiflikle yaklaşmak yerine daha keyifli bir ruh haline girmen gerekebilir. Güzel sofralar hazırlamak hem ruhunu hem de bedenini besleyecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile önemli bir konu hakkında konuşmadan önce o konu hakkında her şeyi dikkatlice ölçüp biçmen gerekebilir. Olaylara geniş bir perspektif ile bakmak ve herkesin iyiliğini düşünmek, sevdiğin kişi ile gereksiz kavgalara girmeni engelleyebilir.

Para

Parasal konularda takıntıların gündeme gelebilir. Maddi olarak daha rahat olmalı ve olaylara pozitif yaklaşmalısın. Aksi takdirde paranın gerçekten bütün kötülüklerin anası olduğunu görebilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (6 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Ciddi düşüncelere kapılabilir ve bu düşünceleri çevrendeki insanlara açmayı isteyebilirsin. İletişim konularında sıkıntın olmayacak ve kendi önceliklerini sağlıklı bir şekilde belirleyebileceksin. Hayatını ciddiye alacağın bir gün olacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Endişe ve kaygılara bir dur demek, daha sakin düşünmek için kendine alan yaratman gerekebilir. Önemli mevzuları gündeme getirmek illa da o konuda kendini kötü hissetmen anlamına gelmiyor olabilir. Olaylara pozitif yaklaşmak için zihnini dinlendirmelisin.

Aşk

Aşk konularında ilgini çekmeye çalışan insanlar olabilir bugün. Bu kişilere karşı en baştan dürüst olmak daha önemli olabilir. Eğer hoşlanmadığın birisi ısrarcı davranıyorsa sınırları net belli etmelisin.

Para

Etrafındaki insanları düşünmek yerine kendi paranı ve kendi geleceğini düşünmelisin. Parasal açıdan kendi önceliklerini göz önünde bulundurmak daha mantıklı kararlar almana vesile olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (6 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Dışarı çıkmak, arkadaşlarına vakit ayırmak ve uzun zamandır ilgilenemediğin konuları gözden geçirmek sana iyi gelecek bugün. Hayatındaki öncelikleri gözden geçirmek ve mutlu olmayı en başa koymak bugün senin en büyük görevin olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bir şeye odaklanmak ve bu konuya vakit ayırmak senin için zorlaştıysa eğer zihnini boşaltman gerekiyor olabilir. Bugün yoga ve meditasyon gibi konulara odaklanmak enerjini çok daha artıracak.

Aşk

Sevdiğin insanın sana karşı tavırlarını iki kere düşünmeye başlayabilirsin bugün. Şaka altında söylenen sözler kalbini kırmaya başlayabilir. Bu konuda açık yürekli olmak ve hislerini dile getirmek daha iyi olabilir.

Para

Maddi konularda tutumlu olmak bir şeydir ancak yatırım tamamen farklı bir konu olabilir. Bugün parasal konularda ileriyi düşünmek için yatırım konularını araştırman ve daha mantıklı kararlar alman gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (6 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Bugün kendine öncelik vermeli ve etrafındaki insanlarla arana sağlıklı bir sınır çekmelisin. Bağımsızlığına her zamankinden fazla düşkün olabilirsin. Kendin için zaman ayırmak ve keyifli günlere odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sağlık açısından kendine yeni hedefler koyabilirsin. Kendin için yeni adımlar atmak ve sağlığını merkeze koyarak bu kararları uygulamak sana daha iyi gelecek. Sağlığı düşünmek sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşk ve ilişkiler konusunda dikkatli olman gerekebilir. Sıkıntılı olduğunu düşündüğün bir konu gündeme geldiğince can sıkıcı durumların oluşmaması için biraz alttan alman gerekebilir. Yüzleşme ve saldırma moduna daha sonra girebilirsin.

Para

Maddi konularda neleri birbirine kattığını görmen gerekecek. Emeklerini sade tutmak ve başka işleri birbirine katmamak önemli olabilir. Bugün işlerde sadelik sana daha fazla para kazandırabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (6 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Bugün kendine biraz vakit ayırman gerekebilir. Kendi isteklerine ve keyfine göre davranmak sana iyi gelebilir. Önceliklerini belirlemek ve kafanı toparlayarak yeni işlere girmek için bu zamanı iyi değerlendirmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Odaklanmak için zihnini boşaltmak ve duygusal yükleri üstünden atmak gerekir. Bugün bu konulara özen göstermek ve kendin için bir şeyler yapmak sağlığında çok daha keyifli etkiler oluşturabilir.

Aşk

Aşk konularına özen göstermen gerekebilir. Karşındaki insanın hislerini göz önünde bulundurarak davranmak aranızda daha sakin bir gün geçmesini sağlayabilir. Kavgaya varmadan işleri halletmenin bir yolunu bulmalısınız.

Para

Parasal konularda zamanlamalar ve planlamalar önemli olabilir. İleriyi düşünerek yatırımlar yapmak ve parayı vadeli hesaplara koymayı düşünmek bugün aklına yatabilir. Yatırım konularına daha sıcak bakabilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (6 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Bugün düşüncelerini daha net kağıda dökebilirsin. Eğer bir iletişim konusu gündemdeyse yazılı olarak bu konuları halletmek sana daha iyi olabilir. Kendi iç sesini duymak için de eline bir kağıt kalem alabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendi vücuduna nazik davranmalısın. Hep daha iyisini, daha güzelini istemek seni yoruyor olabilir. Kendini biraz geri çekmek ve vücuduna karşı nazik davranarak çok fazla yorulmamak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Yeni ortamlarda bulunmak, farklı insanlarla konuşmak aşka bakış açını değiştirebilir. Bir şeylere kendini kapattıysan eğer bugün daha keyifli bir durum oluşturmak için çaba gösterebilirsin. Aşk konusunda senin bazı adımlar atman gerekebilir.

Para

Maddi olarak emeklerinin karşılığını alabileceğin iyi bir gündesin. Bugün parasal konularda hakkın olanı görebilirsin. İçinin daha rahat edeceği ve daha fazla emek göstermek için hevesleneceğin bir gündesin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (6 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Bugün dışarı çıkmak ve bir şeyler yapmak senin için daha önemli olabilir. Bu konularda güzel planlar yapabilir ve sevdiğin insanlara vakit ayırabilirsin. Eğlenmek için kendine zaman yaratmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hedefler belirlemek ve bu hedefler için adımlar atmak bugün daha kolay olabilir. Sağlığın için daha doğru tercihler yapmaya meyilli olabilirsin. Bu enerjiden sonuna kadar yararlanmalı ve güzel programlar çıkarmalısın bugün.

Aşk

Aşk konularında hayatında fazla bir şey olmuyorsa bugün daha hareketli bir gün geçirmen olası. Aşk konularında beklenmedik durumlar, yeni gelişmeler yaşanabilir. Kendini güzel etkilere açmalısın bugün.

Para

Parasal konularda alçak gönüllü davranman gerekecek. Elindekilere güvenerek hareket etmek ve böbürlenmek sana yaramayabilir. Bu konularda biraz sessiz ve sakin davranmalısın bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (6 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Bugün eğlenceli ve güzel bir gün olabilir senin için. Hem şans hem de keyifli olaylar kapını çalabilir. İnsanlarla aranda daha sağlıklı iletişimler olabilir. İşlerine daha sıkı odaklanabilirsin. Bugün keyfini kolay kolay kaçıramayacaklar.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve bazı öğünleri çeşitlendirmek daha iyi olabilir. Sağlıklı beslenmek için her öğünde ne tükettiğine dikkat etmen gerekiyor olabilir. Bugün bu konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün hoş sohbetler seni mutlu edebilir. Ancak aşkta büyük ve derin mevzular beklememelisin. Eğer beklentilerini az tutarsan çok daha keyifli bir durum yaşayabilirsin bugün.

Para

Para biriktirme konusunda ya çok başarılı oluyorsun ya da çok başarısız. İkisinin ortasını bulmak senin için zor olabiliyor. Bugün paranı dengede tutmaya çalışmalı ve bu konuda neler yapabileceğini öğrenmeyi denemelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (6 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Bugün hayatı daha hızlı yaşayabilirsin. Halledilmesi gereken meseleler, vakit geçirmek istediğin insanlar, senin isteklerin… Her şeyi halletmeye çabalayacaksın. Bu süreçte yorgun düşmemeye dikkat etmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde enerjini düzgün bir seviyede tutmak ve daha sağlıklı kararlar almak senin için önemli olabilir. Sağlığının iyi devam etmesi için yorgunlukları göze alarak hareket etmeli ve enerjini yüksek tutmalısın bugün.

Aşk

Yeni bir insandan hoşlanabilirsin bugün. Aşk konularında yeni etkilerle karşılaşman olası. Kendi hislerini fark etmek ve bunlar için bir şeyler yapmak seni daha da heyecanlandırabilir. Aşka kendini açmalısın.

Para

Parasal konularda gündeminden farklı konulara odaklanman gerekebilir. Senin aklında bir masraf yapmak yokken bir anda karşına bir harcama çıkabilir. Bu tür konularda esnek davranmalısın bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (6 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Bugün daha anlayışlı olabilir ve insanlarla daha sağlıklı ilişkiler kurabilirsin. İletişim konuları seni yormayacak. Halledilmesi gereken mevzulara vakit ayırabilecek ve kelimeleri düzgün seçebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Denge bugün önemli olacak senin için. Yediklerinde dengeli olmak, hareketlerinde denge yakalamak, daha sağlıklı adımlar atmak… Bu konulara özen göstermek sağlığını çok daha iyi bir noktaya taşıyabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki gerginlikleri konuşarak çözmek için iyi bir gün olacak. Daha sağlıklı kararlar almak ve ortak bir anlayış oluşturmak için bugün güzel bir gün olabilir. Birbirinize vakit ayırmalısınız bugün.

Para

Maddi konularda denge sağlaman gerekebilir. Ne çok fazla para harcamalısın ne de hiç para harcamamak için kendini zorlamalısın. İkisinin tam ortasını tutturmak ve senin için önemli olan konularda kesenin ağzını açmak sana kendini iyi hissettirebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (6 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Bugün enerjini yenilemek için elektronik cihazlardan uzak durman ve toprağa basman iyi olabilir. Açık havada bulunmak ve daha farklı işlerle uğraşmak genel olarak enerjini daha iyi etkileyecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri ve derin nefes egzersizleri sana iyi gelebilir. Eğer çevrende yeşile çalan bir yer varsa orada bulunmalı ve daha sakin bir gün geçirmelisin. Bu durum enerjine çok iyi yansıyacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile içini sıkan konuları konuşmak gündeminde olabilir. İçine sinmeyen mevzuları gündeme getirmek isteyebilirsin. Ancak bu süreçte negatif davranmamalı ve yapıcı olmaya çabalamalısın.

Para

Maddi konularda aceleci olmamalısın. Söz konusu olan sana ait paralar olunca biraz yavaştan alman gerekebilir. Sırf etrafındaki insanları memnun etmek için istemediğin masraflara girmemelisin bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel