6 Ocak 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 6 Ocak 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (6 Ocak 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün yazılı olarak yapacağın iletişimlerde daha başarılı olabilirsin. Bir şeyleri kağıda dökmek veya yazılı hale getirmek senin için daha iyi olabilir. Fikirlerini bir kenara yazmak ve ileride lazım olabileceğini düşünmek de senin için iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Değişime ayak uydurmak için insanın kendi hayatına odaklanması gerekir. Yediklerini düzene koymak, egzersiz programları geliştirmek ve hayatına daha fazla hareket katmak bu değişime adapte olmanı kolaylaştırabilir. Bugün sağlığını düşünerek yeni kararlar alabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile uyum içerisinde olmak ve birbirinize gereken desteği sağlamak seni daha da mutlu edebilir. Karşındaki insanın senin sıkıntılarına gözlerini yummaması senin ona olan hislerini artırabilir.

Para

Maddi konularda aldanmamalısın. Parasal olarak sana büyük getiriler sağlayacağını ifade eden şeylere karşı önlemini almalı ve bazı konulara şüpheci yaklaşmalısın. Her şeyin yolunda olduğunu düşünmek seni zarara sokabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (6 Ocak 2020 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanları düşünerek hareket edebilirsin bugün. Sevdiğin kişilerle daha fazla vakit geçirebilir ve onların ihtiyaçlarına odaklanabilirsin. Duygusal anlamda destek olmak seni daha iyi bir noktaya koyabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Şekeri kesmek ve daha sağlıklı beslenmek sana daha iyi gelebilir. Bugün tükettiğin şeker miktarını kontrol altında tutmalısın. Gereksiz ve sana faydası olmayan, işlenmiş şekerli gıdaları kesmek enerjini de toplamana yarayabilir.

Aşk

Aşk konusunda dengeli olmak senin için önemli olabilir. Sıkıntıları çözmek için harekete geçebilirsin ancak karşındaki insanı sıkboğaz etmemen gerekecek. İletişimi dozunda bırakmak önemli olabilir.

Para

Karşına çıkan ufak tefek sıkıntıları halletmek için sakin kalman gerekebilir. Maddi konularda daha rahat davranabilmek için kendini biraz geri çekmen gerekecek. Kararını veya fikrini direkt olarak ifade etmen gerekmeyebilir bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (6 Ocak 2020 Pazartesi)

Genel

Emeklerinin karşılığını almak ve insanların senin yaptıklarını görmesini sağlamak sana daha iyi gelecek. Sonuç maddi olarak iyi olmasa da insanların senin çabalarını görmesi ve takdir etmesi sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sinir ve strese karşı esneme hareketleri ve meditasyon gibi konulara odaklanman gerekecek. Daha sağlıklı kararlar alabilmek için zihinsel bütünlüğünü koruman önem kazanabilir. Kendine vakit ayırman daha iyi olacak bugün.

Aşk

Aşk konusunda kendini bir açmazda gibi hissedebilirsin. Kendini tıkanmış hissedebilir ve karşındaki insana nasıl hissettiğini ifade edemiyor gibi düşünebilirsin. Kendini biraz geri çekmek ve zihnini boşaltmak daha doğru olabilir.

Para

Bugün kendine vakit ayırmak ve maddi kaygıları bir kenara bırakmak sana daha iyi gelebilir. Harcamalar ve kazançlara odaklanmak yerine insanlarla arandaki iletişime odaklanabilirsin. Maddi konular biraz bekleyebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (6 Ocak 2020 Pazartesi)

Genel

Ortam değişikliği yapmak isteyebilirsin. Her zamankinden farklı yerlere gitmek ve yeni şeyler görmek isteyebilirsin. Bu konularda hazırlık yapmak ve ileriyi düşünerek hareket etmek senin için daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri ve derin nefes egzersizleri hem zihinsel bütünlüğünü hem de fiziksel sağlığını etkileyecek. Bugün daha fazla açık havada bulunmalı ve kendin için daha fazla hareket etmelisin.

Aşk

Bugün ilişkiler konusuna biraz olumsuz taraftan bakabilirsin. Bazı şeylerin zorlamayla gittiğini görebilir ve bu konuda kendini biraz üzebilirsin. Bazı konuları zamana bırakmak daha iyi olabilir.

Para

Maddi konularda yeni adımlar atmak için iyi bir gün. Bu adımlar sadece strateji geliştirmek ve yeni hayaller kurmak olsa da… Maddi konularda algılarının daha açık olacağı bir gündesin. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (6 Ocak 2020 Pazartesi)

Genel

Hayatına renk getirmek, keyifli muhabbetler etmek senin için önemli olacak bugün. Sevdiğin insanlara vakit ayırmak ve keyifli sohbetlere girmek seni mutlu edebilir. Yeni şeyler denemek ve gerginliği üstünden atmak da sana iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Esneme hareketlerine özen göstermen gerekebilir bugün. Vücudunda biriken gerginlikleri atmak için kaslarını esnetmeli ve eklemlerini olabildiğince oynatabilmelisin. Bugün bu hareketleri öğrenmek sana çok iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin insan ile aranızdaki anlaşmazlıkları çözmek için nazik davranman gerekecek. Karşındaki insanın içini sıkan konuyu anlamak ve bu konuda yapıcı olmak için kelimeleri dikkatle seçmen gerekebilir bugün.

Para

Maddi konulara kişisel konulara yaklaştığın gibi yaklaşman gerekebilir. İçine sinmeyen şeyleri dile getirmek ve bunları çözmeye çalışmak sana daha iyi gelecek. Bazı şeyleri olumlu bir hale getirmek için çaba göstermen gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (6 Ocak 2020 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanlarla daha fazla ortak yanının olduğunu fark edebilirsin bugün. Ortak olarak bir şeylere girişmek ve herkesin fikir birliği yaptığı bir konuda adım atmak sana kendini daha iyi hissettirecek. Çevrendekilerle uyum içerisinde olmak isteyebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Mutfağa girip kendin için yemek hazırlamak sana daha iyi gelecek bugün. Hem kendin için bir şeyler yapmış olacak hem de daha sağlıklı besleneceksin. Yediklerine dikkat etmeye başlamak kendini daha iyi hissettirebilir.

Aşk

Sevdiğin insan ile anlaşmazlıklara girebilirsin. Ancak bu konuda ısrarcı olmak ve kavgayı sürdürmek yerine biraz daha sakin davranman gerekecek. Karşındaki insanı anlamak ve birbirinize biraz zaman tanımak daha önemli olabilir.

Para

Maddi konularda biraz daha kendine güvenerek hareket etmelisin. Attığın adımların yanlış olduğunu düşünmek sana fazla bir şey kazandırmayabilir. Dikkatli davranmak sana daha iyi gelecek bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (6 Ocak 2020 Pazartesi)

Genel

Etrafında olan bitene çok fazla odaklanarak kendini ihmal etmemelisin bugün. Özellikle vücudunun ihtiyaçlarına özen göstermeli ve kendine dikkat etmelisin. Kendine biraz zaman tanıman ve neye ihtiyacın olduğunu görmen senin için önemli olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Daha fazla hareket etmek sana daha iyi gelecek. Hem fiziksel hem de zihinsel bütünlüğünü sağlamak için hareket etmelisin. Hızlı tempolu yürüyüşler sana kendini çok daha iyi hissettirebilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile alakalı bazı konularda ikilemlere düşebilirsin. Onu anlamak ve ona karşı daha anlayışlı olmak isterken kendi sesini duyurmak da önemli olacak senin için. Daha sağlıklı kararlar alabilmen için kendine biraz zaman tanıman gerekebilir.

Para

İleriyi düşünerek hareket etmek seni biraz gerebilir. Ancak bazı masrafları ve kazançları dengede tutmak ileride daha rahat olmana vesile olacak. Bugünkü harcamalarını kontrol altına almak sana iyi gelebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (6 Ocak 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün dışarıda vakit geçirmek sana daha iyi gelebilir. İnsanlarla konuşmak, açık havada derin nefes egzersizleri yapmak, bazı konulara bakış açını değiştirecek. Dikkatli düşünmek için biraz hava almalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyacı olan besinleri tükettiğinden emin olmalısın bugün. Sağlıklı beslenmek, dikkatli tercihler yapmak daha önemli olabilir. Gerekli vitamin ve mineralleri aldığından emin olmak kendini nasıl hissettiğini de etkileyebilir.

Aşk

Sevdiğin insan ile aranızı sıkan bazı konuşmalar yaşanabilir bugün. Bu konunun derinine inmek ve sebeplerini bulmak sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı iletişim kurmak ilişkilerde de sana fayda sağlayacak.

Para

Bugün paradan daha çok değer verdiğin şeylere önem vermen gerekebilir. Parasal konularda büyük kararlar almak yerine olan biteni biraz zamana bırakmak ve farklı konulara odaklanmak senin için önemli olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (6 Ocak 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün enerjinin tükendiğini hissedebilirsin. Biraz dinlenmek ve kendini geri çekmek önemli olabilir. Bazı düşünceleri kafanda iyice tartmak için bu sakin günü dikkatli değerlendirmen gerekebilir. O yüzden algılarını açık tutmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurman sana daha iyi bir etki sağlayabilir. Kendini fazlaca yormaman ve sağlıklı kararlar alman enerji seviyeni artırabilir. Biraz durup dinlenmek ve kendine vakit ayırmak daha iyi olacak senin için.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli bir gün geçirebilirsin. Eğer hayatında bir insan yoksa aşk konusunda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsin. Aşk ve ilişkiler söz konusu olduğunda şaşıracağın ve sevineceğin bir gün olacak.

Para

Maddi konularda biraz sabırlı olman gerekecek. Hayatında görmek istediğin maddi gelişimleri bir yoluna koymak için vakte ihtiyacın olabilir. Parasal konularda daha rahat etmek için kendine zaman tanımalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (6 Ocak 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün alacağın bir telefon haberi seni biraz gerebilir. Ancak kendini içine kapatmak yerine çözüm yolları üstünde çaba göstermen gerekecek. Farklı çözüm yolları üretmek için güzel bir gündesin. Ancak etrafındaki insanların senin bir şeyler çözebileceğine güvenerek senden faydalanmasına da izin vermemen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı besinler tüketmek enerjinin dengelenmesini sağlayabilir. Bir gün kuvvetli bir gün yorgun hissediyorsan eğer tükettiğin gıdaların besin değerini gözden geçirmen gerekebilir. Bugün bu konulara vakit ayırmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile ufak tefek detaylara girmek seni rahatsız etmese de senin için önem taşıyan bazı meseleleri konuşmak biraz gerici olabilir. Bugün sevdiğin kişiye kendini açmak senin için bir sınav olabilir.

Para

Etrafındaki insanların maddi sıkıntılarını çözmek için kendini öne atmamalısın bugün. Etrafındaki kişilerin bazı sıkıntılarını kendi başlarına halletmesi gerekiyor olabilir. Kendini bu konuda çok fazla yorman ileride seni rahatsız edebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (6 Ocak 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün olaylara objektif bakman önemli olacak. Olan biteni kendi beklentilerine göre şekillendirmek yerine karşında olduğu gibi kabullenmek daha iyi olabilir. Böylece daha kolay çözüm yolları üretebilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almak ve bunları disiplinli bir şekilde uygulamak sana iyi gelebilir. Ancak arada bir durup bir şeylerin işe yarayıp yaramadığını düşünmen ve bazı değişikliklere gitmen gerekebilir. Bugün bu değişiklikleri bulmak için iyi bir gün olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda daha tutkulu bir muhabbet olabilir. Ancak bu tutkuyu fazla kaçırıp bir rekabete veya gerginliğe sebep olmamalısınız. Sakin kalmak ve kelimeleri dikkatli seçmek size daha iyi gelebilir.

Para

Hayatında yolunda gitmeyen mevzuları bir yoluna koymak için iyi bir gün olabilir. Parasal olarak yeni düşüncelere kendini açmak ve farklı stratejiler geliştirmek ilerisi için daha iyi olabilir senin için. Maddi konularda sağlam kararlar alabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (6 Ocak 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün isteklerine göre hareket etmek sana daha iyi gelecek ancak yine de sorumluluklarını gözardı edemeyebilirsin. Bazı konularda denge yakalamak senin için önemli olabilir. Gün içerisinde neler yapacağının sırasını belirlemek sana kendini daha iyi hissetirecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stres ve gerginliklere karşı önlemini almak için vücudunun esnek kalmasına özen göstermen gerekecek. Stresin vücudundaki etkilerini atabilmek için biraz daha hareket edebilir ve derin nefes egzersizleri yapabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda daha keyifli bir muhabbet olabilir bugün. Karşındaki insana daha sıcak bakabilirsin. Aranızdaki duyguların yoğunlaşması, birlikte vakit geçirme isteğinizi tetikleyebilir.

Para

Maddi konularda etrafındaki insanlardan daha sağlam düşünebilirsin. İnsanlar daha bazı şeylere yeni odaklanırken sen bu konularda daha rahat yol almış olabileceksin. Parasal olarak daha rahat hareket edeceğin bir gün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel