6 Nisan 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 6 Nisan 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (6 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

İş ve üretkenlik konularında kafandaki bulanıklık ortadan kalkabilir. Bir şeyleri daha net görebilirsin. Sağlıklı kararlar almak ve yeni adımlar atmak için bugün iç sesini dinlemen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Enerjini yükseltmek için harekete geçmelisin. Kan dolaşımını artırmak ve bol bol su tüketmek sana iyi gelebilir. Hem egzersize hem de su tüketimine özen göstermelisin bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi tanımak ve onun nelerden hoşlandığını görmek aşkta daha güzel etkiler oluşturabilir. Bazı şeyleri daha net görebilmek için birbirinizi tanımaya yönelebilirsiniz. Öğrenecekleriniz size daha iyi gelebilir.

Para

Maddi açıdan çok iyi bir noktada olmasan da ruh halin daha iyi olabilir. Bir şeylere rahat odaklanabilirsin. Elindekilere şükretmek ve sahip olduklarına odaklanmak sende daha iyi bir etki yaratabilir bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (6 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Bir şeyleri ertelemek için kendine bahaneler üretmemelisin. Bir şeyleri yoluna koymak için kendini gaza getirmelisin. Bu konuda kendinle yapacağın konuşmalar ve alacağın kararlar önemli olabilir. Bir şeyleri boşvermemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine zaman tanımak ve kaslarını gevşetmek sana iyi gelebilir. Hem zihinsel hem de bedensel olarak bir bütün haline gelmek için kendini iki yönden de rahat bırakman gerekecek. Kasları gevşeterek ve esneme hareketlerine odaklanarak daha iyi hissetmeye başlayabilirsin.

Aşk

Bugün birisiyle yapacağın konuşma flörtleşme ile son bulabilir. Hiç beklemediğin bir anda aşkın etkilerini hissedebilirsin. Kendini bu güzel etkiye açmak kalbinin daha hızlı atmasına vesile olabilir.

Para

Maddi açıdan her şeye negatif odaklanmak ve kendine ah vah etmek işe yaramayacak. Yapıcı olmalı ve "neleri düzeltebilirim" demelisin bugün. Bir şeylere daha yapıcı yaklaşmak iyi sonuçlar elde etmeni kolaylaştırabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (6 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Yaşamak istediğin hayata odaklanmak isteyebilirsin. Ancak buna odaklanmak için ilk olarak elinde ne olup bittiğine odaklanman gerekebilir. Hayaller kurup kenara bırakmak yerine daha ciddi adımlar atmak için planlamaya girişebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kan dolaşımını artırmak için ev içi egzersizlere odaklanabilirsin bugün. Daha fazla hareket etmene vesile olacak şeylere odaklanabilirsin. Yeni hareketler öğrenmek kan dolaşımını artırmak için iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda açık sözlü olabilirsin bugün. Karşındaki insanın neler hissettiğini görmek isteyebilirsin. Kendini ifade etmek daha önemli olabilir. Sonuç ne olursa olsun hislerini açmak isteyeceksin.

Para

Etrafındaki insanlarla ortak şeylere para harcaman bekleniyor olabilir. Ancak bir noktada kendin için ne yapmak istediğine karar vermen gerekecek. Maddi açıdan kendi önceliklerini belirlemek için iyi bir gün olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (6 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Yanlış anlaşılmalara dikkat etmen gerekebilir. İçine sinmeyen veya seni üzen şeyleri dile getirmek bu yanlış anlaşılmaların önüne geçebilir. Eğer ortada negatif giden bir iletişim varsa bunu çözmek için zaman ayırmalısın kendine.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sahip olduğun ortamda fiziksel aktivitelere odaklanmak isteyebilirsin. Evde spor yapmak o kadar zor gelmeyebilir. Yeni hareketler öğrenmek ve dikkatli davranmak sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyi anlamak ve birbirinize zaman tanımak daha iyi olabilir. Bir şeyleri aceleye getirmemek sizin için önemli olacak. Aranızdaki iletişimi sağlıklı tutmak için biraz zaman gerekebilir. Acele etmemelisiniz.

Para

Maddi konularda önemli kararlar alma aşamasında olabilirsin. Ancak bugün eyleme geçmek seni gereksiz yere yorabilir. Biraz beklemek ve bir şeylerin kendiliğinden yola gelmesini görmek sana iyi gelebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (6 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün tembellikten kaçınmalısın. Bir şeyleri kolay yoldan elde etme konusu seni çok sarsa da aslında düşündüğün kadar iyi olmayabilir. Emeklerinin ve uğraşlarının peşine düşmek senin için daha iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjini yüksek tutmak için yediklerine özen göstermen gerekebilir. Sana iyi bir enerji sağlayacak şeyleri tüketmelisin. Vücudunun ihtiyacı olan hareketi kazanması için enerji seviyesi yüksek şeyler yemen gerekebilir.

Aşk

Hoşlandığın bir kişi ile aranızdaki iletişime özen gösterebilirsin bugün. Eğer karşı taraf bir adım atmıyorsa o zaman senin atman gerekebilir. Aşkta bazı şeyleri sen yönlendirebilirsin.

Para

Bir şeylerin hızlı değiştiğini görebilirsin bugün. Maddi açıdan bazı konularda farklılıklar görmek seni yormamalı. Kendini yeniliklere adapte etmek ve olaylara iyi yönünden bakmak önemli olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (6 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Sevdiğin kişilere destek olman gerekecek bugün. Onlarla daha iyi vakitler geçirmek, birlikte sağlıklı şeylere odaklanmak size iyi gelebilir. Bir telefon konuşması, bir mesajlaşma bile birçok şeyi değiştirebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

İyi alışkanlıklar edinmek sağlığına daha iyi gelebilir. İyi bir egzersiz programı, yoga ve esneme hareketleri bu alışkanlıklara girebilir bugün. Hareket kabiliyetini artıracak bir yol bulabilmelisin.

Aşk

Aşk konusunda beklentilerin ile alakalı kendini biraz geri çekip düşünmen gerekebilir. Bazı şeyleri istemek normaldir ancak bunları takıntı haline getirmek seni mutsuz edebilir. Bugün bu konularda dikkatli düşünmelisin.

Para

Maddi konularda kendine has fikirlere sahip olmak iyidir. Ancak sırf farklı olsun diye acayip kararlar almamalısın. Maddi konularda daha az risk alman gereken bir gün olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (6 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Gerçek ile hayali ayırman gerekecek. Bunları ayırmak için ise ihtiyacın olan şey iyi bir strateji. Kendine iyi hedefler koyarak hayalleri gerçeğe dönüştürmenin yollarına odaklanabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek senin için önemli olabilir. Sağlıklı beslenmek ve yediklerinle vücudunu korumak daha iyi olacak. Vücudunu dış etkilerden korumak ve bağışıklık sistemini artırmak için bol bol vitamin tüketmelisin bugün.

Aşk

Hoşlandığın insan ile aranızda daha iyi bir konuşma gerçekleşebilir bugün. Birbirinizi daha iyi anlayabilir ve bol bol konuşabilirsiniz. Bir şeylerin dile getirilmesi aranızda var olan bir gerginliği aşmanıza yarayacak.

Para

Etrafındaki insanlardan destek almaktan çekinmemelisin. Bu zayıflığın değil, iş birliğinin işaretidir. Bir şeyleri etrafındakilerle paylaşmak ve destek almak, senin için daha kıymetli hale gelebilir. O yüzden insanlara karşı açık olmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (6 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Sevdiğin insanları desteklemek için onların fikrine, kararına destek olman gerekebilir. Aranızdaki iletişimi artırmak birbirinizi daha iyi anlamanıza vesile olacak. Bugün arkadaşlarınla iletişim çok önemli olabilir. O yüzden bu konulara özen göstermelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarına özen göstermen gereken bir gün. Bir şeyleri gözardı etmemelisin. Sağlıklı hareket edebilmek için vücudunun isteklerini göz önünde tutman gerekecek. Bu ihtiyaçların neler olduğunu görmek için kendinle zaman harcamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli konulara odaklanmak ve bol bol gülmek size daha iyi gelebilir. Bir şeyleri hafife almalısınız. Bazı şeyleri çok zorlamamalısınız. Bunun yolu da bol bol gülmekten geçecek bugün.

Para

Parasal konulara daha hassas olabilirsin bugün. Bir şekilde eline daha fazla para geçmesi seni mutlu edebilir. Ancak maddi konulara hislerle değil de mantığınla odaklanırsan daha güzel sonuçlar alabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (6 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün dikkatini dağıtan şeylerle karşılaşman olası. Birden fazla şeye aynı anda odaklanmak isteyeceksin. Ancak hayatına bir öncelik sırası getirmek ve bir şeyleri zamana bölmek senin için daha iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Hayatına bir denge getirmek sende daha iyi bir etki yaratabilir. Yediklerinde, hareketlerinde ve dinlenmende denge sağlamalısın. Bu dengeyi sağlamak sağlıklı bir rutinle daha kolay olabilir. Bu konulara özen gösterebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda daha iyi etkiler görmek istiyorsan her zamankinden farklı bir adım atman gerekebilir. Daha önceden seni istediğin kadar memnun etmeyen konularda değişim için harekete geçmen gerekecek. Hoşlandığın kişi ile iletişime geçmeyi deneyebilirsin.

Para

Maddi konularda sıkıntılı zamanların geçici olduğunu kendine hatırlatman gerekebilir. Her zaman, her şey kötüye gidecek değildir. Bazı şeyler kafamızda büyüttüğümüz kadar kötü olmayabilir. Bugün paraya daha olumlu yaklaşman gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (6 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün bir şeyler içine sinmeyebilir. İçine sinmeyen şey her neyse açıkça dile getirmelisin. Yanlış anlaşılma veya abartıyla suçlanma gibi konular seni yıldırmamalı. İletişimle, birçok konuda daha sağlam adımlar atabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini içine kapatmamalısın. İçine sinmeyen şeyleri dile getirmek stres ve gerginlik kaynağı oluşturmayacak, aksine bunlardan kurtulmana vesile olacak. O yüzden iletişim ve zihin bütünlüğüne özen göstermelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişinin senin üzerindeki etkisini daha net görebilirsin. Bu kişi ile alakalı "olmaz" dediğin şeylerde bir değişim görülebilir. Bir şeylerin daha iyiye gitmesi seni biraz daha mutlu edebilir.

Para

Biraz kontrolle daha iyiye ulaşabilirsin. Paranın gelişini ve gidişini kontrol etmek, masraflara dikkatli girmek sana daha iyi gelebilir. Bir süredir beklediğin bir şeyin sonucunu bugün daha rahat görebilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (6 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün bir şeylere daha hassas yaklaşabilirsin. Daha önceden seni çok da zorlamayan şeyler bugün seni yorabilir. Bir şeylere odaklanmak hislerini ortaya çıkabilir. O yüzden neye odaklandığına dikkat etmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Hayatında bazı alışkanlıkları değiştirmek için iyi bir gün olabilir. Yeni alışkanlıklar edinmek için kendine zaman vermen gerekecek. Bugün sağlıklı adımlar atabilmek için yeni kararlar alabilir ve bunlar için harekete geçebilirsin.

Aşk

Yeni bir insan ile tanışman olası. Bu kişiyi internetten görebilir ve onu merak edebilirsin. Ancak aranızda bir iletişim olması, onunla ilgili daha fazla beklentiye girmene vesile olabilir. Önemli olan bu beklentileri nasıl gerçeğe dökeceğin olabilir.

Para

Hislerine kapılarak masraflara girmemelisin. Eğer yapılmaması gereken bir masrafa ani bir kararla daha olumlu yaklaşırsan daha sonra pişman olabilirsin. Ani kararlarla masraflara girişmemen gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (6 Nisan 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün bir şeylere daha net odaklanabilirsin. Bir şeyleri daha net görebilir, ona göre harekete geçebilirsin. Bu kuvvetli algıyı sende sıkıntı yaratan şeylere odaklayarak daha sağlıklı çözümler bulabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı hareket etmek ve egzersiz konularına özen göstermek senin için daha iyi olabilir. Nasıl bir egzersize başlayacağın önemli olacak. O yüzden bugünden yeni kararlar almak ve bir egzersiz türüne odaklanmak daha iyi olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi daha net görebilirsin bugün. Aranızdaki iletişim bazı şeylerin daha kolay açığa çıkmasına fırsat tanıyabilir. İletişime özen göstererek bu kişiyi daha net görmen kendi hislerini de anlamanda faydalı olacak.

Para

Etrafındaki insanlara destek olmak sana daha iyi gelebilir. Maddi açıdan çevrendekileri düşünmek ve elinden geleni yapmak sende daha iyi bir ruh hali oluşturabilir. Parasal açıdan bütünlükçü düşünmen gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel