6 Mayıs 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 6 Mayıs 2020 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (6 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Kendini daha iyi hissedebilirsin. Vücudunun kuvvetini en iyi noktada kullanabilirsin. Kendini iyi hissetmen elini attığın konularda daha güzel sonuç ve çözümler elde etmene de vesile olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha iyi egzersizlere yönelebilir, bol bol su tüketebilirsin bugün. Vücuduna ve enerjine odaklandığın noktada daha iyi sonuçlar elde edebilirsin. Sağlığına öncelik vermeli ve nasıl hissettiğine odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle dile getiremediğiniz konuları konuşmak için iyi bir gün olabilir. Birbirinizi daha sakin dinleyebilirsiniz. Canınızı sıkmadan daha rahat çözümler üretebilirsiniz.

Para

İnsanların seni maddi açıdan kandırmasına izin vermemelisin. Etiketleri dikkatle kontrol etmek ve ne kadar para harcadığını göz önünde bulundurmak daha iyi olabilir. Bu konuda ne kadar dikkatli olsan o kadar iyi.
Kova Burcu Günlük Yorumu (6 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Bir şeylerin yoluna girmesi için çaba gösterebilir ve güzel sonuçlar görebilirsin. Çok büyük değişimler olmasa da bir şeylerin harekete geçtiğini görmek içinin daha rahat olmasını ve geleceğe umutla bakmanı sağlayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziksel aktiviteni artırarak vücudunu ve zihnini daha iyi bir noktaya getirebilirsin. Bugünkü motton "nerede hareket orada bereket" olmalı. Daha fazla hareket etmek, egzersize odaklanmak sana iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda, gelecek hakkındaki beklentiler konusunda konuşabileceğiniz konular gündeme gelebilir. Bazı konularda fikir birliğine varmak için kendinizi zorlamamalısınız. Farklılıklarınızı benimsemeniz ve onları değiştirmek için zorlamamanız gerekecek.

Para

Fazladan paran olmayabilir ancak için rahat olacak. Maddi açıdan sahip olduklarına şükretmek sana daha iyi gelecek. Parasal olarak büyük gelişmeler olmasa da keyfin yerine gelebilir bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (6 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Etrafında canını sıkmaya çalışan, olayları kurcalamaya çalışan kişiler olabilir. Bu konuda dikkatli olmak sana iyi gelecek. Etrafındaki insanların ne amaçla neler yaptığını görmek, ileride atacağın adımları şekillendirebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Günlük rutin oluşturmak, vücudunu fazla yormadan hareket etmek sana iyi gelebilir. Gün içerisinde keyfini yerine getirecek ufak aktivitelere vakit ayırarak enerjini daha iyi bir noktaya getirebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle önemli konularda konuşmak size iyi gelebilir. Canınızı sıkan konuları gündeme getirebilir ve bir çözüm arayabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara dikkat ettikçe sıkıntıları geride bırakabileceksiniz.

Para

Bazı gecikmeler ile karşılaşabilirsin. Ancak bu gecikmeler seni üzmeyecek. Aksine, bir şeyleri gözden geçirmek için ekstra zamana sahip olmak sana daha iyi gelecek. Maddi açıdan bir şeyleri iki kere düşünebilirsin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (6 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Vücudunu kuvvetlendirmek ve güne dört elle sarılmak isteyebilirsin. Sağlık odaklı bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Kuvvetini artırmak için egzersizlere yönelebilir ve ona göre bir gün geçirebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Spor salonuna gidemiyor olsan da evinde kendini kuvvetlendirmek için çabalara girişebilirsin. İnternet üzerinden egzersizler araştırabilir ve kendine daha iyi bir rutin oluşturabilirsin bugün.

Aşk

Eğer içinde bulunduğun ilişki sana iyi gelmiyorsa bugün bu konuda harekete geçmen gerekebilir. Önemli kararlar alman gerekebilir, bir şeyleri sonlandırman gerekebilir. En başta üzülsen de, bir şeyleri çözüme kavuşturmak sana iyi gelecek.

Para

Bugün işinden keyif almak ve rahat olmak sana düşündüğünden daha kârlı gelebilir. Maddi açıdan daha rahat ve keyifli olmak sana daha fazla para getirebilir. Maddi olarak kendini daha iyi hissedebilirsin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (6 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Senin için önemli olabilecek konulara odaklanabilirsin bugün. Kendini daha mantıklı bir biçimde ifade edebilirsin. Atacağın adımlarla önemli değişimler başlatabilir, daha mutlu olmak için çabalara girişebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Biraz yavaşlamak, etrafında olan biteni sakin bir kafayla görmek sana daha iyi gelebilir. Kendine ve önceliklerine odaklanmak için zihnini boşaltman ve gergin ortamlardan geri durman gerekebilir bugün.

Aşk

İçini sıkan konuları paylaşarak keyif bulacağın birisiyle konuşman olası. Aranızda henüz bir aşk veya romantizm olmasa da bu kişiyle aynı telden konuşmak kalbini ısıtabilir bugün.

Para

Gereksiz tartışmalara girmemelisin. "Bunun sonucu nereye varacak" diye düşünmek, enerjini düşürecek konularla muhatap olmanın önüne geçebilir. İnsanların maddi açıdan sebepsiz yere sana bulaşmasına izin vermemelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (6 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Kararsız olmak sana yaramayacak bugün. Bazı konularda sağlam kararlar alabilmelisin. Kendini daha net ifade edebilmek ve söylediklerinin arkasında durmak bir şeyleri kolaylaştırabilir senin için.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarına odaklanmak için iyi bir gün olabilir. Ne istediğine değil de neye ihtiyacın olduğuna odaklanmalısın. Sağlıklı beslenmek, bol su tüketimi ve vücudunu dinlendirmek önem kazanacak senin için.

Aşk

Hayatında kimse olmasa da aşk konularında düşünmek isteyebilirsin bugün. Okuyacağın bir kitap, izleyeceğin bir film seni romantizme götürebilir. Bu konuları düşünmek için iyi bir gün.

Para

Bugün para ile arandaki ilişkiyi düzeltmen gerekebilir. Alacağın kararlar, atacağın adımlar hep parasal açıdan kendini güvence altına almak için olmalı. Maddi durumun ile barışmak için çaba göstermelisin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (6 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Biraz kendine vakit ayırmak ve aceleci olmamak sana daha iyi gelebilir. Çevrene çok fazla vakit ayırıyor ve kendini ihmal ediyor olabilirsin. Bu aralar kendine vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Odaklanabilmekte sıkıntı yaşıyorsan eğer kendine vakit ayırman gerekebilir. Zihninde çok fazla şey olması seni yorabilir. O yüzden bugün zihnini boşaltmak ve senin için önemli olan şeylere vakit ayırmak önemli olacak.

Aşk

Aşk konusunda keyifli bir gün geçirmen olası. Hayatında birisi olmasa bile bu konularda kendini iyi hissedecek ve flörtlere daha açık olacaksın. Senden hoşlanan kişileri terslemeyebilirsin bugün.

Para

Paranı etrafındakilerle paylaşırken dikkatli olmalısın. Gereksiz masraflara girmemeli ve sana hiçbir faydası olmayacak konularda kendini çok yormamalısın. Sevdiklerine yardım etmek bir şeydir, onların kölesi olmak başka bir şey…
Aslan Burcu Günlük Yorumu (6 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Bazı konularda için o kadar da rahat etmeyebilir. Bir şeylerde daha rahat hareket edebilmek için şansını zorlayabilirsin. Ancak içine sinmeyen konularda sağlam durmak ve "hayır" diyebilmek sana daha iyi bir etki katacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücuduna odaklanabilirsin bugün. Kuvvetini ölçebilir, sahip olduğun bedene şükredebilirsin. Sağlığına daha fazla özen göstermek, zihnini rahatlatmana da büyük etki sağlayacak.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa onunla tanışmak ve konuşmak için iyi bir fırsat elde edebilirsin. Aşk konularında daha keyifli konulara kendini açabileceksin. Hoşlandığın kişiyle konuşmak sana güzel bir etki yaratacak.

Para

Etrafındaki insanların sana emirler yağdırması seni mutlu etmeyebilir. İnsanlara karşı dur demeyi öğrenmen gerekecek. Kendi isteklerini, harcamalarını, kendi paranı kendin kontrol etmeli ve negatif insanlara dur demelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (6 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün fiziksel enerjin bol olabilir. Bir şeyleri halletmek için gereken kuvveti içinde bulabilirsin. Daha rahat hareket etmek, alacağın kararların daha mantıklı olmasına da vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Farklı bir ortamda olmak, kafanı dinlemek istiyor olabilirsin. Bunun için gereken şartlara sahip olmasan da sahip olduğun ortamlar içerisinde bunu nasıl gerçekleştireceğine odaklanman gerekecek. Kendine alan ve sınırlar yaratabilmelisin.

Aşk

Flörtleşmeler, keyifli sohbetler sana daha iyi gelebilir. Hayatında birisi yoksa bile yeni etkilere kendini açabilir ve daha güzel muhabbetlere vakit ayırabilirsin. Aşk konusunda daha iyi etkilerle karşılaşabilirsin bugün.

Para

Bir şeylerde acele etmemelisin. Maddi açıdan alacağın kararları biraz zamana bırakmak sana daha iyi gelebilir. Yapılacak harcamalar için "ya bugün ya hiç" diyenlerin iyi niyetini sorgulamalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (6 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

İnsanları anlamak zorlaşabilir. Hareketlerinde bir mantık aramak seni yorabilir. O yüzden iletişim söz konusu olduğu noktalarda durup iki kere düşünmek ve ani tepkiler vermemek daha doğru olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sürekli aynı şeyleri yemek hem vücudunu yoracak hem de zihnini. Daha farklı tarifler denemek ve diyetine canlılık getirmek için mutfağa girmeli ve bir şeyler öğrenmelisin bugün.

Aşk

Sana karşı ilgisi olan birisiyle karşılaşabilirsin. Onun tavırlarını anlamak için zamana ihtiyacın olabilir. Aşk ve beklentiler konusunda bu kişiyle alakalı biraz zaman sana daha iyi gelecek.

Para

Samimi olduğun insanlara maddi konularda fikrini açmakta bir sıkıntı yok. Ancak çok tanımadığın insanlar karşısında dikkatli olmalısın. Kendini bu tür konularda ifade edebilmek biraz zorlaşabilir. Her şeyi hemen dile getirmemelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (6 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

İnsanlarla iletişimi artırmak sana daha iyi gelebilir. Hayatının her alanında kendini daha sağlam ifade edebilmek için ipleri ele alman gerekecek. Kendini ifade etmek, onların da sorumluluklar almasına ve daha sağlam ilişkiler kurulmasına vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerinde dikkatli olmak sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı ve dengeli bir besin tüketimi sana istediğin o enerjiyi sağlayabilir. Bugün yeme planlarına dikkatle bakmalısın.

Aşk

Aşk konusunda daha güzel etkilere kendini açabilirsin. Yeni flörtler, farklı sohbetler aşk konusunda daha iyi hissetmene vesile olabilir. Yeni başlangıçlar için sağlam adımlar atabilirsin bugün.

Para

Elindeki parayı harcamak veya harcamamak konusunda alacağın karar önemli olabilir. Önceliklerine dikkat etmeli ve gereksiz şeylere para harcamamalısın. Ancak halledilmesi gereken bir masraf varsa bunu da geciktirmemen gerekecek. İşin dengesini sen tutturacaksın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (6 Mayıs 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün bir karar almak sana zor gelebilir. Birden fazla güzel şeyle oyalanabilirsin. Ancak bazı şeylerin ciddiyetini görerek hareket etmek ileride sana daha iyi gelebilir. Dikkatini toparlamaya çalışmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Denge kurmak en önemlisi olabilir. Fiziksel ve ruhsal enerjini kuvvetlendirmek için dikkat etmelisin. Egzersizlerde özenli olmanın yanında zihnini boşaltacak aktivitelere de odaklanman gerekecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle önemli meseleler hakkında konuşmanız gerekebilir. Aranızda gereksiz yanlış anlaşılmalara yer vermezseniz eğer, bir şeyler daha mantıklı ilerleyebilir. O yüzden konuşmalarınızda dikkatli olmanız gerekecek.

Para

Maddi açıdan bir şeyler planlamasan ve ne yapacağını bilmesen bile boş durmamalı ve kendine bir uğraş bulmalısın. Parasal açıdan daha güzel gelişmeler görmek için kendi çabalarınla bir şeyler elde etmen gerekebilir bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel