6 Mart 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 6 Mart 2022 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (6 Mart 2022 Pazar)

Genel

Kendine iyi davranman gerekecek bugün. Kendine çok acımasızca davranıyor olabilirsin. Düzgün beslenmeyerek, kendine özen göstermeyerek, "gerek yok" diyerek… Kendini ihmal etmemen gerekecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kişisel bakım, kendince geçireceğin sakin bir gün iyi olabilir. Sağlıklı beslenip kişisel bakıma zaman ayırmak sana kendini çok daha iyi hissettirecek. Kendini ihmal etmemelisin bugün.

Aşk

Aşkta hep fedakarlık yapan sensen eğer bugün kendini biraz geri çekmen gerekebilir. Aşkta hep çile çekmen gerektiğine inanıyorsan bunu değiştirmen gerekebilir. Seni mutlu etmesi gereken şeyler bir şeyler karşılığında olmamalı.

Para

Bugün kendin için bazı masraflar yapabilirsin. Seni mutlu edecek şeyler satın almak bir çile olmamalı. Bugün kendini mutlu etmek birçok şeyden önce gelmeli senin için.
Kova Burcu Günlük Yorumu (6 Mart 2022 Pazar)

Genel

Bencillik etmemen gereken bir gün olabilir. Düşüncelerini ifade ederken karşı tarafın durumuna empati yapman gerekecek. Bu konuda kendine bahaneler sunmamalı ve iyi bir insan olmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Virüs konusunda dikkatli olmalısın. Maske kullanımı gevşese de senin bu konuda dikkatli olman gerekecek. Bazı şeyleri diğer insanlar gibi boş vermemen çevrendeki insanları korumanı da kolaylaştırabilir.

Aşk

Aşkta yıkıcı konuşmalar yapmamalısın. Karşı tarafı anlamak, ona iyi ve olumlu yaklaşmak biraz özveri gerektirebilir. Düşüncelerini dikkatlice ifade etmen iyi olabilir bugün.

Para

Maddi konularda sadece kendini düşünmemen gerekecek. Eğer bazı masraflar yapılacaksa bu masrafları dikkatlice planlamak ve sorumlulukları bölüşmek her şeyden önemli olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (6 Mart 2022 Pazar)

Genel

Bugün senin için harika bir gün olacak. Özellikle de insanlarla iletişimin daha iyi bir boyuta evrilebilir. Kendini çok daha iyi ifade edebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsin. Bunun kıymetini bilmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin insanlarla keyifli planlar yapabilirsin. Eğlenceli aktivitelere dahil olmak ve deşarj olmak sana çok iyi gelebilir. Zihnini boşaltmak, keyifli konulara odaklanmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Aşkta güzel gelişmelerle karşılaşman olası. Hoşlandığın kişiyle güzel bir iletişim kurabilirsin. Karşılıklı hislerin gündeme geldiği bir gün olabilir. Aşka daha rahat odaklanabilirsin.

Para

Maddi konularda için rahat edebilir. Şükretmek, elindekilerin kıymetini bilmek sana çok iyi gelecek. Başka şeylere odaklanmadan veya büyük masraflara girmeden önce elindekilerin kıymetini bilmelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (6 Mart 2022 Pazar)

Genel

Bugün sakin bir gün geçirmen gerekecek. Dinlenmek, bir şeyleri başka zamana ertelemek ve kendine öncelik vermek önem kazanabilir. Günü yorgunluklara boğmamak büyük önem taşıyabilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dinlenmeli, kişisel bakımına odaklanmalı ve kafanı boşaltmalısın. Günü kendine göre geçirmek sana çok iyi bir enerji katabilir. Yeni haftaya başlamadan önce zihnini tamamen boşalttığına ve kendini deşarj ettiğine emin olmalısın.

Aşk

Aşk konularında önemli kararlar almak için doğru bir gün olmayabilir. Biraz kalbinin sesini dinlemeye ihtiyaç duyabilirsin. Acele etmemek iyi olabilir. Zihnini ve kalbini yormaman gerekecek.

Para

Maddi açıdan kendini zorlamaman gereken bir gün olabilir. Büyük masraflar için başka bir gün seçebilirsin. Acele etmemen iyi olacak. Bir şeyleri gözden geçirmek için zaman gerekebilir. Başka bir gün bu konuda daha rahat ilerleyebilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (6 Mart 2022 Pazar)

Genel

İyi enerjiyi hayatına kabul etmek de emek ister. Bazen kendimizi hep kötü şeylere açtığımızı fark etmeyiz. Bazı şeylerin de iyi gidebileceği düşüncesi bize çok saçma gelir. İşte bugün bu negatiflikte uzaklaşmak ve bir şeylerin yolunda gidebileceğine inanmak iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gözlerini dinlendirmen gerekecek bugün. Eğer sürekli bilgisayar ve telefon ekranlarına bakıyorsan bugün biraz buna ara vermen gerekebilir. Biraz daha dinlenmeye ihtiyacın olabilir bugün.

Aşk

Aşkta beklenmedik pozitif gelişmeler gündmee gelebilir. Yeni bir sohbet, güzel ve keyifli bir arkadaşlık sana daha sıcak gelebilir. Acele etmediğin sürece bir şeyler keyifli bir biçimde şekil alabilir.

Para

Maddi konularda kafan rahat olacak. Kendinden emin bir biçimde sakin bir gün geçirebilirsin. Sahip olduklarına şükrederek ve büyük masraflardan uzak durarak rahat bir gün geçirebilirsin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (6 Mart 2022 Pazar)

Genel

Bugün sakin ve rahat bir gün olmalı. Bu temayı bozabilecek şeylerle arana sınırlar çekmelisin. Çevrendeki insanların seni fazla yormasına izin vermemen gerekecek. Biraz dikkatli davranman iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Dinlenmek günün önceliği olabilir. Gün içerisinde uyuyabilir, dinlenmek için bilgisayar ekranlarından uzak durabilirsin. Zihnini boşaltmak ve gözlerini dinlendirmek sana çok iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında düşüncelerini gözden geçirmeye ihtiyacın olabilir. Biraz kendine zaman tanıman gerekecek. Yeni adımlar atmadan önce kendi kabuğuna çekilebilirsin bugün.

Para

İş veya başka şeyleri başka günlere ertelemek, bugün ekstradan bir çaba göstermemek iyi olabilir. Çünkü zihnini boşaltmaya çok ihtiyacın olabilir. Maddi kaygıları başka zamanlara bırakmalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (6 Mart 2022 Pazar)

Genel

Çok az bir eforla birçok şeyi başarabilirsin bugün. Kendini paralamana gerek kalmadan günü güzel bir biçimde geçirmen olası. Bunun için tek yapman gereken kendine öncelik vermek olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Günü kendine göre geçirmek sana çok iyi gelebilir. İnsanlara hayır demeyi öğrenebilirsin. Gereksiz yere enerjini emen insanlarla arana mesafeler koymak zihnen kendini iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

Aşkta büyük beklentilere girmemen olası. Bazı şeyleri kendi haline bırakarak güzel bir gün geçirebilirsin. Sevdiğin kişiyle sakin ve samimi bir konuşma birçok şeye yetebilir.

Para

Paranın kıymetini bileceksin. Başkasının sana bir şeyler yaptırmasına izin vermeyeceksin. Sınırlarını doğru çizerek sahip olduklarına şükredeceksin. Bundan daha iyi ne olabilir?
Aslan Burcu Günlük Yorumu (6 Mart 2022 Pazar)

Genel

"Ben hallederim" tavrına bürünmemelisin bugün. Zira sana gereğinden fazla sorumluluk yüklemek için köşede bekleyenler olabilir. Sağlıklı sınırlar çizebilmek için ve kendini korumaya alabilmek için hayır demeyi bilmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendince zaman geçirmeye ihtiyacın olabilir. İşi bir kenara bırakmak sana zor gelebilir. Ama ihtiyacın olan şey bu olacak. Biraz kafanı boşaltmak, güzel bir kitap okumak daha önemli olabilir.

Aşk

Kafanı toparlamak ve bir şeylere uzak durmak günün teması olabilir. Aşk da bu uzak durulacak şeylerden biri olabilir senin için. Kalbini ve aklını yoracak meselelere biraz mola vermen gerekebilir.

Para

Bugün senden daha fazlasını isteyenlere karşı dikkatli olman gerekecek. Herkesin senden faydalandığını hissedebilirsin. Bu negatif enerjiyi büyütmemek için sağlıklı sınırlar çizip paranı kendine saklaman gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (6 Mart 2022 Pazar)

Genel

Bugün insanlarla olay yaşamamak için kendine, söylediklerine dikkat etmen gerekecek. Hiç yoktan yere olay çıkmaması için kendini kontrol etmen ve söylediklerini dikkatlice seçmen gerekebilir. Gereksiz gerginlikleri hayatına çekmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüse karşı önlemleri artırmak artık tamamen bireysel bir durum olabilir. Mesafeler, maskeler ve dezenfektasyon tamamen kendi kontrolümüzde bir durum olabilir. O yüzden kendini bu konularda daha özenli davranmaya itebilirsin. Başkaları özenli olmayabilir çünkü.

Aşk

Sevdiğin kişiyle anlaşmazlıklar yaşanabilir. İki taraf da alıngan olabilir bugün. Alınganlığın ilişkinizi mahvetmemesi için dikkatli davranmanız gerekecek. Uzlaşmacı olmak biraz emek isteyebilir.

Para

Bugün maddi konularda kafan rahat olabilir. Ancak etrafındaki insanların davranışları, harcama biçimleri seni endişelendirebilir. Endişeni dile getirirken yapıcı olmaya ve karşı tarafı yıkmamaya dikkat etmelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (6 Mart 2022 Pazar)

Genel

Bugün rutinini bozman gerekecek. Değişik bir şeyler yapmalısın. Hep aynı şeylere öncelik vererek, hep aynı günü yaşayarak kendine haksızlık ediyor olabilirsin. Daha farklı olana odaklanmak, spontane hareket etmek daha iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün biraz hareketli bir gün geçirmelisin. Yürüyüşler yapabilirsin. Keyif alacağın aktivitelere katılabilirsin. Eğlenceyi hayatına çekmek sana kendini iyi hissettirebilir. Aktif olmak da aynı şekilde enerjini artıracak.

Aşk

Sevdiğin kişiyle spontane aktivitelere katılabilirsin. Birlikte güzel ortamlara girmek, biraz yürüyüş yapmak, doğa ile buluşmak size kendinizi daha iyi hissettirebilir. Bu seçenekleri düşünmelisin.

Para

Bir bütçe belirlemek ve bunu aşmamak iyi bir seçenek olacak. Ama bugünü kurtarmak için değil, yarınlarda yapacağın masraflarda daha esnek olabilmek için. İleriye para ayırmak, daha sonradan yapacağın masraflar için kolları sıvamak sana kendini iyi hissettirebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (6 Mart 2022 Pazar)

Genel

Bugün algıların çok açık olacak. İyiyi kötüden ayırt edebileceksin. Ancak dikkat etmelisin çünkü negatif enerjilere daha açık olabilirsin. Bugün kendi zihnini negatiflikten korumak için iyi şeylere odaklanman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Evini temizlemek, hijyene özen göstermek bir süredir ertelediğin bir şey olabilir. Bugün bu konuda özenli davranmak sana iyi gelebilir. Temizlik, enerjini yenilemende de faydalı olabilir. Temiz çarşaflar, tozu alınmış eşyalar ve rahat edeceğin bir hava yaratmak sana iyi gelebilir.

Aşk

Bugün aşkta beklentileri düşürmen gerekecek. Ancak bunu bir şeylerin negatif gitme ihtimali için değil, bir şeyleri daha dikkatlice gözlemlemek için yapmalısın. Bazı şeyleri daha net görmeye ve algılarını aşka yönlendirerek değişimler yaratmana açık bir gün olacak bugün. o yüzden beklentilerde yükselmemek iyi bir koruma aracı olabilir.

Para

İş konularında için rahat edebilir. Bir şeyleri kendi haline bırakabilir, paranın derdine düşmeyebilirsin. Masrafların kontrollü olduğu sürece bir şeyler daha iyiye gidebilir bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (6 Mart 2022 Pazar)

Genel

Kendin için bir şeyler yapmalısın bugün. Günü kendine ayırmak, istediğin şeylere zaman tanımak ve en önemlisi de zihnini çalıştıracak şeyler yapmak sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Günü tembellikle geçirmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Evinin hijyenini sağlamak, kendine alan açmak iyi olabilir. İşine yaramayan eşyalardan kurtulmak ve temizliğe zaman vermek iyi olabilir. Kendin için temizlik ve düzene odaklanabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın biri varsa eğer iletişime daha da özen göstermen olası. Karşılık bekleyerek değil de iletişimi kuvvetlendirip arkadaşlığa odaklanarak hareket etmeyi tercih edebilirsin. Bunun faydasını görmen olası.

Para

İleriye dönük harcama planlarını bugünden yapmaya başlayabilirsin. Neye ne kadar para gideceğini hesaplamak ve dikkatlice birikim yapmak için doğru kararlar alabilirsin. Paranı daha iyi yöneteceksin bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel