6 Mart 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 6 Mart 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (6 Mart 2020 Cuma)

Genel

Çevrendeki insanlar çok alıngan olabilir bugün. O yüzden kelimeleri dikkatle seçmen gerekecek. Biraz daha yapıcı olmak ve kendi üstüne gitmemek sana daha iyi gelebilir. İnsanlarla iletişimini olumlu tutmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal gerilimi egzersizle çözebilirsin. İyi enerjileri absorbe edebilmek için harekete geçmen gerekebilir. Güzel ve eğlenceli bir aktivite, etrafında olan biteni daha iyi görmene vesile olabilir.

Aşk

Aşk konularında dürüstlük öne çıkabilir. Hoşlandığın kişiyle aranda bu dürüstlüğü yakalamak daha önemli olabilir. Duygusal gelişmelerde birbirinize karşı dürüst olmanın faydasını göreceksiniz.

Para

Maddi durumun daha iyiye gideceğini görmeni bekliyor olabilir. Bir şeylerin hep kötüye gideceği düşüncesinden sıyrılmalı ve geleceğine odaklanmalısın. Emeklerine ve başarılarına güvenmelisin bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (6 Mart 2020 Cuma)

Genel

Bugün senin için keyifli geçebilir. Eğer odaklandığın konuları dikkatli seçebilirsen çok keyif alabilirsin. İnsanlarla arandaki iletişimi artırmak ve daha keyifli bir gün geçirmek için çaba göstermek seni mutlu edecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjinin yüksek olacağı bir gündesin. Aynada kendini gördüğünde yüzüne kan gittiğini hissedebilirsin. Biraz daha neşe dolu ve eğlenceli aktivitelerle bu güzel enerjiyi değerlendirmen gerekebilir.

Aşk

Aşk konularında yeni gelişmeler görmen beklentilerini artırabilir. Bazı şeylerin gerçekleşmesi ve şekil alması zaman istese de kendini bu beklentiler içinde bulacaksın. Olaylara güzel tarafından bakmak sana yarayabilir.

Para

Maddi konularda yaşananları gözden geçirmek ve ona göre adımlar atmak seni yorabilir. Ancak gücünü toplayarak dikkatini maddi konulara vermek sana daha önceden fark etmediğin şeyleri fark ettirebilir. Algıları açık tutmalısın bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (6 Mart 2020 Cuma)

Genel

Hayatına baktığında bir sabırsızlık görebilirsin. Bir şeylerin gelişmesini beklemek seni biraz yorabilir. Aşktan ve sosyal konulardan beklentilerini düzenlemek ve bir şeyler için ilk adımı atmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Fiziksel enerjini artıracağın bir gündesin. Daha fazla şey yapmak isteyebilir, daha fazla hareket edebilirsin. Bu güzel enerjiyi iyi şeylere yönlendirmek sana daha iyi gelebilir. Güzel bir egzersiz ile hem enerjini değerlendirebilir hem de kendini iyi hissedebilirsin.

Aşk

Farklı ortamlara girmek aşka bakış açını değiştirebilir. Keyifli ve güzel etkiler görmek için farklı şeyler denemelisin. Aşk ve beklentilerin uyuşması için beklenmeyene bakman gerekecek.

Para

Paradan daha önemli olan şeylere odaklanman gerekebilir. Gücünü kuvvetini toplaman ve hayatında olan biteni bir düzene koyman sana daha iyi gelebilir. Parasal beklentileri yarına bırakabilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (6 Mart 2020 Cuma)

Genel

Bugün kendini iyi enerjilere açman gerekecek. Çevrende olan biten güzelliklere odaklanmak her zamankinden daha kolay olabilir. Negatifliği geride bırakmak için kendine özen göstermen gereken bir gündesin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Düşüncelerini ve duygularını sevdiğin insanlara açmak daha iyi hissetmene vesile olabilir. Stres ve gerginliği azaltmak için güzel şeylere odaklanman ve sevdiğin kişilerle iletişimi artırman gerekecek bugün. O yüzden iletişim sana kendini daha iyi hissettirebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel bir ortama girmek ve birbirinize zaman ayırmak daha iyi olabilir. Aşk ve iletişim konularında daha sağlam adımlar atabilirsin. Bu adımları büyük planlar yapmadan gerçekleştirmek sana daha rahat gelebilir.

Para

Maddi konularda kendini kontrol etmen ve tasarrufa gitmen, hedeflerinden şaştığın anlamına gelmez. Gidişatı değiştirmiş olman günün sonunda varmak istediğin refahtan seni uzaklaştırmayacak. İstikrar ve düzen sana iyi gelebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (6 Mart 2020 Cuma)

Genel

Plan program yapmak için kafanı toparlaman gerekebilir. Kafanı toparlamak için de sakin bir gün geçirmen gerekecek. Kendine biraz zaman ayırman ve olan biteni düşünmen sana çok daha iyi bir etki getirebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Vücuduna ne kadar emek verirsen o kadar karşılığını alacağın bir gün olacak. Sağlığına özen göstermek ve dikkatli hareketlere girmek daha iyi olabilir. Sağlığını öncelik alarak egzersiz ve günlük rutinini belirleyebilirsin.

Aşk

Aşk konularında değişim görmek istiyorsan bazı adımları senin atman gerekebilir. Değişimin dışarıdan geliştiğini görmek biraz lüks olabilir. Karşı tarafın kendini toparlamasındansa senin kendi beklentilerini ve iletişimini düzenlemen gerekecek.

Para

Bugün maddi konularda daha iyi kararlar alabilirsin. Zihnin berrak olacak ve bu berraklığı istediğin noktaya yönlendirebileceksin. Eğer halledilmesi gereken belgeler ve resmi işler varsa para ile alakalı, bugün bunları halletmek için iyi bir gün olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (6 Mart 2020 Cuma)

Genel

İnsanlarla iletişimin, gününün nasıl geçeceğini gösterebilir. Negatif olmak ve kötü konulara odaklanmak seni üzebilir. O yüzden sana iyi gelecek insanlarla konuşmak ve keyifli konulara odaklanmak daha iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Enerjini iyi şeylere yönlendirmek sende daha iyi bir etki yaratabilir. Egzersiz ve günlük rutinini kuvvetlendirmek için bazı şeylere dikkat etmen gerekecek. Bu konulara özen göstermek sağlığında daha iyi etkiler oluşturabilir.

Aşk

Aşk konularında kendini yeni etkilere açman gerekebilir. Bu, farklı insanlarla konuş, flörtleş anlamına gelmiyor. Aşka bakış açını değiştirecek şeyler görebilir ve hayatında yaşanan olayları gözden geçirebileceğin anlamına geliyor. Değişim içinde başlayabilir.

Para

Aklını geçmişten alman gerekecek. Daha önceden yaşananları bırakarak bugüne odaklanman lazım. Maddi konularda sağlıklı hareketlere girmek için dünü dünde bırakmak ve bugün elinde olanlara odaklanmak daha iyi olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (6 Mart 2020 Cuma)

Genel

Kimle ne konuştuğuna dikkat etmen gereken bir gün olabilir. Karşı tarafın senin sözlerini kasıtlı olarak değiştirmediğinden emin olmalı ve bu tür insanlarla iletişimi sınırlandırmalısın. Kendini biraz korumaya çekmek için iyi bir gün olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatında bir şeylere karşı direnç geliştirmiş olabilirsin. Veya senin hareketlerinin direnç ile karşılaştığını… Bu tür durumlar genellikle duygusal gerginliklerden oluşur. Bunu çözmek için yoga ve meditasyon gibi konulara özen göstermen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki bağları kuvvetlendirmek istiyorsan bugün iyi bir gün olabilir. Aranızda daha sağlıklı iletişimler olabilir. Bir şeylere yapıcı baktığın sürece güzel sonuçlar görebilirsin.

Para

Maddi konularda yeni bir hedefin olabilir. Farklı bir masrafa girmek için para biriktirmeye başlayabilirsin. Kendine yeni hedefler koymak daha fazla çalışmana ve üretken olmana vesile olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (6 Mart 2020 Cuma)

Genel

Hayatında yaşanan olaylara ne kadar tepki verdiğini kontrol etmen gerekebilir. Canını sıkan mevzulara çok fazla odaklanmamalı ve tepkilerini ölçmelisin. Her şeyin senin tepkilerinle daha da çoğaldığını veya azaldığını unutmamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini daha iyi hissedebilir, enerjinin arttığını görebilirsin. Bu güzel enerjiyi iyi yönlendirmek sağlığına iyi gelebilir. Egzersiz ve hareketler seni çok daha iyi bir noktaya taşıyacak bugün.

Aşk

Aşk konularında beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsin. Senin ilgini çekmeye çalışan kişiler olabilir. Bu insanlarla vakit geçirmek aşka bakış açını yumuşatabilir. Kendini bu konulara açman gerekecek.

Para

Kendinden emin olmakla kibir arasındaki farkı görmelisin. Maddi konularda insanların seni daha ciddiye alması için kibirle değil özgüvenle devam etmelisin. Arasındaki fark büyük değişimler yaratabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (6 Mart 2020 Cuma)

Genel

Kendine zaman ayırman ve biraz dinlenmen gerekebilir. Bir şeyleri abartmaya meyilli olabilirsin bugün. Bu negatif hisleri aşmak ve kendine odaklanmak için biraz zaman ve sükunet iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bir şeyleri erken bitirmek, kendine vakit ayırmak daha iyi olabilir. Bazı şeyleri bitirmek için çok çabalamamak ve kendine zaman vermek seni daha iyi bir enerjiye götürebilir. Kafanı boşaltmak için biraz zamana ihtiyacın olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel ve sakin bir gün geçirmek size iyi gelebilir. Sadece hemen, şu an için odaklanmamalı, ilerisi için planlar yapabilmelisiniz. Ya şimdi ya asla tavrından vazgeçtiğiniz sürece güzel bir gün geçirmeniz olası.

Para

Aşırı uçları düşünmemelisin. Ya hiç para yok ya da çok para var düşüncesi seni yorabilir. Orta yolu düşünmek ve masrafları kısarak geleceğe daha umutla bakmak maddi konuda sana iyi gelebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (6 Mart 2020 Cuma)

Genel

Bugün iç sesin mantığından daha farklı şeyler söylüyor olabilir. Normalde iç sesine ve hislerine güveniyor olsan da bir şeyleri aceleye getirmemelisin. Bazı şeyleri net bir şekilde görmek için kendine zaman ayırman daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersizi artırmak sana daha iyi gelebilir. Kan dolaşımını artırmak ve kalbinin daha hızlı atmasını sağlamak enerjini artıracak. Eğer son zamanlarda tembelliği alışkanlık haline getirdiysen bugün buna bir dur demen gerekebilir.

Aşk

Aşk konularında sürekli kendini ifade etmen gerektiğini hissedebilirsin. Bu negatif hissiyatı atlatmak için kendini geri çekmen gerekebilir. Karşı tarafın bir şeyleri görmek için çaba göstermesi, senin kendini anlatmak için çabalamandan daha kıymetli olabilir.

Para

Maddi konularda ilerisi için planlar yapmadan önce acele etmeden düşünmen gerekecek. Bir şeyleri görmen ve atacağın adımları kestirmen zor olabilir. Bu süreçte kendin için yapabileceğin en önemli şey masrafları abartmamak olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (6 Mart 2020 Cuma)

Genel

Hayatında yaratıcılığa daha fazla vakit ayırman gerekebilir. Zihnini farklı şeylere açmak ve bakış açını kuvvetlendirmek sana daha iyi gelebilir. Hep aynı şeylere kanarak veya hep aynı beklentilere girerek kendini üzmemelisin artık.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal olarak daha rahat olmak ve zihnini boşaltmak için keyifli konulara odaklanman gerekebilir. Ayrıca çevrendeki insanlarla yapıcı iletişimlere girmek ve onlara gülümsemek de sana iyi gelecek. Her şeyden önce kendine iyilik yapmış olacağını görmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir. İkiniz de birbirinize olan hislerin ve uyumun daha da farkına varabilir. Aşk ve ilişkiler konusunda daha güzel etkilere kendini açabilirsin.

Para

Parasal anlamda kendi isteklerini ve önceliklerini görmen gerekecek. Bir başkasının sana verdiği akıl yeterli olmayabilir. Sorumluluk almalı ve hareketlerinin arkasında durmalısın bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (6 Mart 2020 Cuma)

Genel

Kendi üstüne çok fazla gidiyor olabilirsin. Kendinden beklentilerin artmış olabilir. Kendine bu kadar yüklenmen gereksiz hatalara düşmene sebep olabilir. O yüzden biraz sakin olmak ve kendine hata payı bırakmak daha doğru olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Duygusal yoğunluğu fazlaca yaşıyor olabilirsin. Gerginlik ve stres seni çok üzmüş olabilir. Zihnini boşaltmak ve negatif enerjiyi üstünden atmak için kendine zaman vermen gerekecek. Canını sıkan konulara ara vermek ve daha farklı şeyleri gündeme taşımak senin için biraz daha iyi olabilir.

Aşk

Aşk konularında beklentilerini düşük tuttukça daha güzel gelişmeler görmen olası. Bir şeyleri oluruna bırakmak sana daha iyi sonuçlar getirebilir. Aşk ve ilişkiler konusunda daha keyifli gelişmeler görebilirsin.

Para

Maddi konularda heveslerini diğer insanların çabalarından üstün görmemelisin. Herkesin maddi konuda beklentileri, herkesin bu konuda çabaları vardır. Etrafındaki kişilerden farklı olduğun yanılgısı sana parasal anlamda hata yaptırabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel