6 Kasım 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 6 Kasım 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (6 Kasım 2020 Cuma)

Genel

İsteklerine ve genel gidişatına odaklanman senin için önemli olabilir. Hayatında nasıl bir yol izleyeceğini iki kere düşünmek seni daha keyifli noktalara götürebilecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Şekerli gıdalardan uzak durmak için iyi bir gün olabilir. Çok fazla şeker tüketimi enerji seviyende dalgalanmalara ve bu da zihinsel yorgunluklara sebep olabilir. Buna fırsat vermemek için şekeri azaltman gerekecek.

Aşk

Aşk konusunda kandırılmamalısın. Senden hoşlanan kişinin nasıl bir amaçla sana yaklaştığını görmen gerekecek. Birbirinizin niyetinden emin olmak aşkınızı daha da artırabilir.

Para

Çok çalışmak değil de akıllı çalışmak daha fazla para getirebilir sana bugün. Maddi konularda kendi elini kuvvetlendirmek için herkesten fazla kendini paralamamalısın. Biraz ağır durmak da sana yeterince para getirebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (6 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Önceden içine sinmeyen konuları tekrar düşünmen gerekebilir bugün. Ancak bu durum sana sıkıntı vermeyecek, seni daha güzel konulara itecek. Yarım kalan işleri bitirmek için iyi bir gün.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Virüse karşı önlemini alman gerekecek. Bir şeyleri boşlamamalı ve kendini gevşetmemelisin. Hareketlerinde ve önlemlerinde iki kere düşünmende fayda var.

Aşk

Aşktan beklentilerini gözden geçirebileceğin bir gün olabilir. Bazı şeyleri gözünde ne kadar büyüttüğünü fark edebilirsin. Hayatında bazı konuların daha da mantıklı bir hale gelmesi için romantizmi bir kenara koyman gerekebilir.

Para

Her zaman işe yarayan maddi durumlar bugün işe yaramayabilir. Bunu bir kriz olarak görmemeli, düzeltilmesi gereken bir mesele olarak ele almalısın. Yaratıcı fikirler üretmek daha iyi kazançlara vesile olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (6 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Yeni kararlar almak, farklı konulara odaklanmak gündeminde olabilir. Kendini daha iyi şeylere açmak için fırsat bulabilirsin. Daha önceden ilgini çekmeyen şeylere daha farklı bir gözle bakabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Eğer bir egzersize başlayacaksan bu "yarın" olmamalı. Bugünden harekete geçmelisin. Sürekli olarak şartların değişmesini beklemek seni sonu olmayan bir döngüye alabilir.

Aşk

Bugün senden hoşlanan insanlar olabilir. Seninle iletişime geçmek isteyenler, ilgini çekmek isteyenler olabilir. Bu kişilerle iletişimi artırmak sana da iyi gelecek.

Para

Bugün kimsenin görmediği şeyleri görmen gerekecek. Yaratıcı fikirler üretmek ve sonuca vardırmak senin için önemli olabilir. Parasal konularda klasik mevzuların dışına çıkmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (6 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Zihnini yeni konulara açacağın ve daha fazla şey öğreneceğin bir gün olabilir. Kendini öğrenmeye adayabilirsin. İçinde bulunduğun durumları daha iyi yönetmek için algılarını açık tutacaksın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığına odaklanmak ve bir şeyleri değiştirmek için yarını beklememelisin. Bazı şeyleri bugünden ciddiye alman gerekebilir. Doktor kontrollerini aksatmamalısın.

Aşk

Hayatına yeni bir aşkı çekebilirsin. Daha keyifli sohbetlere kendini açabileceksin. Etrafındaki insanların senden daha fazla etkilendiğini kendi gözlerinle görebilirsin.

Para

Kendini geliştirmek ve daha fazla para kazanmak için elinden geleni yapabilirsin bugün. Kimsenin fark etmediği şeylerde paralar kazanabilir, daha iyi maddi bir durum için güzel kararlar alabilirsin. Herkesten farklı düşünmen gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (6 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Resmi belgeler, önemli işler daha fazla vaktini alabilir. Bütün bunlara odaklanırken zaman yönetimi yapman gerekecek. İşleri son dakikaya bırakmamak için gününü dikkatle planlamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun bağışıklığını artırmak için sıcak içeceklere, vitamine ve kalın giyinmeye özen göstermen gerekebilir. Mevsim geçişlerinde vücudunu korumak için özellikle dikkat etmen gerekebilir kendine.

Aşk

Sevdiğin kişiyi dikkatle dinlemek size daha iyi gelebilir. Hep konuşan ama hiç dinlemeyen taraf olmamalısın. Sevdiğin kişinin sıkıntılarını dinlemek ve ona destek olmak aranızda daha iyi bir enerji yaratabilir.

Para

"Acele değil, çabuk çabuk" lafını hayatına yerleştirmen gerekecek. Özellikle de maddi konularda. Bir şeyleri aceleye getirmeden seri bir biçimde yoluna koymak bugün sana fayda sağlayabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (6 Kasım 2020 Cuma)

Genel

İş ve maddiyat konuları daha fazla gündeme gelebilir. Halletmen gereken sorumluluklar birikebilir. Bunları bir yoluna koymak için dikkatle hareket etmelisin. Algılarını açık tutman gerekecek bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Yorgunluklara karşı önlemini almalısın. Gece erkenden yatağa girmek ve erkenden uyumak için özellikle bilgisayar ve telefon ekranlarından uzak durman gerekecek. Elektronik eşyalardan erken saatlerde ayrılmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişiye net bir adım atmadan önce kendi hislerinden emin olman gerekecek. Karşındaki insanı tanıyıp ona göre kararlar almak ve ona yaklaşmak daha doğru olabilir. Karşındaki insanı anlamaya vakit ayırmalısın.

Para

Yoluna konması gereken meseleleri gözden geçirmek ve bunları bir sıraya koymak maddi açıdan seni daha az yorabilir. Her şeyi aynı anda üstlenmemelisin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (6 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Sevdiklerinle güzel vakit geçirmek için hazırlıklar yapabilirsin. Onları mutlu etmek adına ufak jestlerde bulunman olası. İnsanlarla iletişimini, ilişkini daha kuvvetli tutmak isteyeceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Ufak bir yürüyüş ve kan dolaşımını artırman sana daha iyi gelecek bir enerji sağlayacak. Daha keyifli bir gün için kan dolaşımını artırmalısın. Sağlık koşullarına uyarak bir yürüyüş yapmak seni mutlu edebilir.

Aşk

Aşkta aceleci olmaman gerekecek. Eğer sevdiğin birisi varsa bazı konuşmaları yapmak için zorlamamalısın. Eğer hoşlandığın ancak açılamadığın birisi varsa onun davranışlarını gözlemlemek sana daha iyi gelebilir.

Para

Tasarruf yapmak için elindekileri gözden geçirmen gerekebilir bugün. Sahip olduklarına dikkat edip ona göre yeni kararlar alabilirsin. Geleceğe dönük daha keyifli kararlar alman ve kendini buna odaklaman olası.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (6 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Keyifli alışverişler yapabilirsin bugün. Kendi isteklerine odaklanmak, istediklerini almak sana daha iyi gelecek. Keyfine göre bir gün geçirmek bütün enerjini artırabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sakin bir ortamda kafa dinlemek sana daha iyi gelecek. Yarınlar için enerji toplaman gerekebilir. Ve bu enerji için de bugünden kendini çok fazla yormaman gerekebilir.

Aşk

Aşk konularına daha keyifle odaklanabilirsin. İlgi görebilir ve enerjini artırabilirsin. Gururunun okşanacağı ve sevilmeye değer birisi olduğunu göreceğin bir gün.

Para

Maddi kaygıları kenara bırakmanın vakti geldi. Bir şeylere negatif yaklaşmak yerine uzlaşmacı olmak ve geleceği düşünmek sana fayda sağlayabilir. Yapıcı bir ruh haliyle daha güzel fırsatlara odaklanabilirsin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (6 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Bugün karşına daha keyifli fırsatlar çıkabilir. Hayatını yoluna koymak için tam yerine gelebilir bu fırsatlar. Önemli olan bu fırsatları nasıl değerlendireceğin olacak. Algıları açık tutmalısın bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlık söz konusu olduğunda duygusal gerginliği bir kenara bırakmamalısın. İç huzur, fiziksel sağlığını da etkileyebilir bugün. Stresin etkilerini azaltmak ve kendine odaklanmak bünyen için daha iyi olacak.

Aşk

Aşkta içine sinmeyenleri dile getirmek isteyebilirsin. Bunun için uygun ortamı kollaman gerekecek. Sevdiğin kişiye kalbinin kırıldığı noktaları gemileri yakarcasına değil, uzlaşmacı bir modda söylemen gerekebilir.

Para

Maddi konularda kimsenin görmediği detayları görmek senin için daha iyi olabilir. Parasal açıdan bir şeyleri iki kere düşünmelisin. Kendi elini kuvvetlendirmek için daha mantıklı kararlar alman gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (6 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Hayatına daha rahat odaklanacağın bir gün olacak. Hem karar almada hem de o kararları uygulamada elin kuvvetlenebilir. Daha güzel fırsatlarla karşılaşıp kendine keyifli bir yol çizebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz konularında istikrarlı olman gereken bir gün olacak. Tembellik etmemeli ve egzersizinde tutarlı olmalısın. Hareketlerinde istikrar sağlaman daha güzel sonuçlar almana vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye jestler yapmak için iyi bir gün olacak. Daha keyifli bir enerji için birbirinize sürprizler yapmayı tercih edebilirsiniz. Bunun yolunu sen açabilirsin.

Para

Hiç kimsenin alamadığı kararları senin alman gerekebilir. Sorumluluk sahibi biri olarak davranabileceksin bugün. Maddi açıdan daha net kararlar almak yolunu aydınlatabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (6 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Bugün kimle ne konuştuysan iki kere teyit etmelisin. Yanlış anlaşılmaların önüne geçmek veya insanların senin laflarını çarpıtmaması için dikkat etmen gerekecek. İletişimi kuvvetlendirmelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su içerek vücudundaki toksinleri atmak sana daha iyi bir enerji verebilir. Bu su içme meselesini düzenli bir hale getirerek su tüketimini artırmalısın. Düzen ve istikrar sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşkta iletişim önemli olacak. Kendini doğru ifade etmek ve sevdiğin kişiyi de olduğu gibi anlamak için biraz dikkat etmen gerekebilir. İletişim kanallarını açık tutmalı ve alınganlıklar yapmamalısın.

Para

Maddi kaygılardan uzak durmak ve isteklerine odaklanmak enerjini yenileyebilir. Daha güzel kararlar alarak hem tasarruf edip hem de isteklerin için para ayırabileceksin. Maddi konularda senin sözün geçecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (6 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Hayatında nelere odaklandığını gözden geçirdiğin bir gün olabilir. İçine sinmeyen mevzuları tekrar gözden geçirebilirsin. Bir şeyleri iki kere düşünmek daha doğru kararlar almanı sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bağışıklık sistemini kuvvetlendirecek hareketlerde bulunman gerekebilir. Sıcak çaylar içmek, bol vitamin almak ve bünyeni sağlam tutmak önemli olacak bugün. Vücudunun direncini artırmalısın.

Aşk

Aşk konularında yeni gelişmelere kendini açman gerekebilir. Ufak flörtler, güzel sohbetler sana çok iyi gelecek. Bir süredir bu konuda kendini içine kapattıysan o kabukları kırman gerekebilir.

Para

Parasal açıdan daha mutlu bir gün geçirebilirsin. İsteklerine ulaşabilirsin. Elde etmek istediğin sonuçlara daha da yaklaşabilirsin. Maddi açıdan kendine güveneceksin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel