6 Eylül 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 6 Eylül 2021 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2021 Pazartesi)

Genel

Hayal ve gerçek arasındaki dengeyi iyi kurman gerekecek. Hayal ettiğin şartlara ulaşmak için gerçekte daha çok uğraşman gerekebilir. Kendini hayal alemine kaptırıp harekete geçmekten alıkoymamak isteyeceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün yorucu egzersizler yerine sakinleştirici bir ortamda kalmak isteyeceksin. Sessiz bir odada kendi düşüncelerinle baş başa kalmak senin için daha iyi olacak. Güzel bir kitap okuyup bitki çayı içmek sana iyi gelecek.

Aşk

Bugün uzunca bir süredir ertelediğin bir etkinliği yapmak için fırsat bulabilirsin. Sevdiğin insanla birlikte bu sayede daha çok zaman geçirmek mümkün olacak. Bu sayede ilişkiniz daha da derinleşecek.

Para

Maddi olarak sıkıntılardan uzaklaşacaksın. Eline geçen para rahat etmene yardımcı olacak. Yine de savurganlıktan uzak durup gelecek için birikim yapmakta yarar var. Tasarruf senin için iyi olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2021 Pazartesi)

Genel

Geçmişte yaptığın bir hatayla bugün yüzleşmek durumunda kalabilirsin. Hatalarını anlayıp onlardan ders çıkarmak ileride daha başarılı olmana yardımcı olacak. Kendini değerlendirmekten çekinmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygularını kontrol etmen gerekebilir. Dikkatini duygularından uzaklaştırmak için egzersizi denemek isteyeceksin. Yediklerinde daha dikkatli olmak işlerine odaklanmana daha yardımcı olacak.

Aşk

Beklenmedik bir anda yeni bir ilişki için kafanda düşüncelerle yalnız kalabilirsin. Karşına çıkacak bir fırsat, olası bir ilişki hakkında daha fazla düşünmeni sağlayabilir. Sürprizlere hazır olmakta yarar var.

Para

Yeni fırsatlar ve imkanlar konusunda şanslı olduğun bir dönemdesin. Önüne çıkacak iş imkanları konusunda cesur davranmak isteyeceksin. Başarılı oldukça ileride daha fazla imkanın seni bulması kaçınılmaz olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün bir arkadaşınla zaman geçirmek isteyebilirsin. Aranızda geçecek konuşma kendini objektif olarak değerlendirme fırsatı verebilir. Yaptıkların hakkında konuşmak ve onun fikrini almak ilerisi için daha dikkatli olmanı sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yalnız kalmak yerine arkadaşlarınla zaman geçirmek senin için daha makul olacak. Grup olarak yapılabilecek etkinlikler planlamak isteyeceksin. Ağır yiyeceklerden uzak durmak daha iyi hissetmene yardımcı olacak.

Aşk

Bugün aklını meşgul eden insanla yüz yüze konuşma cesaretini toplayacaksın. Duyguların konusunda dürüst olmak istediklerine daha kolay ulaşmana yardımcı olacak. Kendin olmaktan vazgeçmemelisin.

Para

İş konusunda arkadaşlarının tavsiyelerini ciddiye almak isteyebilirsin. Onların tecrübe ve birikimlerinden faydalanmak yeni ve beklenmedik fırsatlarla karşılaşmanı sağlayabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün ne olursa olsun denemekten vazgeçmek istemeyeceksin. İlk denemende başarısız olsan bile uğraşmaya devam etmek senin için iyi olacak. Her fırsatta yeni bir şey öğrendiğini görmek seni daha çok motive edecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini tekrar canlı hissetmek için bir şeyler yapmak isteyeceksin. Yeni bir egzersiz programı sana bu konuda yardımcı olacak. Bol sıvı tüketmeyi ihmal etmemen gerekecek.

Aşk

Yeteri kadar yalız kaldığını düşünüp girişimlerde bulunman mümkün. Karşına çıkacak fırsatları geç olmadan değerlendirmek isteyeceksin. Yaklaşımlarında abartılı davranmaktan kaçınmak yararına olacak.

Para

Yaptığın planların beklediğin gibi ilerlemesi için çok çalışman gerekecek. Programına uygun şekilde çalışmaya devam etmek seni başarıya götürecek. İstikrar sahibi olmak senin için iyi olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün kendini çoğu şey için isteksiz hissedebilirsin. Canlanmak için arkadaşlarından yardım isteyebilirsin. Onlarla geçireceğin zaman kendini daha canlı hissetmene yardımcı olacak, işlerin ile ilgilenmek için gereken enerjiyi toplayacaksın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Harekete geçmek senin için eziyet gibi gelebilir bugün. Arkadaşlarınla birlikte zaman geçirmek için fırsatları değerlendirmelisin. Onların tavsiyelerini değerlendirmek senin için daha iyi olacak.

Aşk

Bugün duygularını çok derinden yaşaman mümkün. Olası bir tartışmadan kaçınmak senin yararına olacak. İlişkinin aşırı tepkilerden zarar görmemesini sağlamak senin için yorucu olabilir.

Para

İş konusunda karşına çıkan fırsatları daha iyi değerlendirmen gerekecek. Senin için neyin iyi olduğuna karar vermek ileride maddi olarak daha rahat olmana yardımcı olacak. Seçimlerinde dikkatli olman gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün dikkatini dağıtacak olaylar için önlem almak gerekebilir. İşlerinin planladığın şekilde gitmesi için dikkatini toplamakta ve odaklanmakta sorun yaşamamak isteyeceksin. Seni hedefinden şaşırtacak şeylerden uzak durmak gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dikkatini toplayıp kendini işlerine vermek için meditasyon sana yardımcı olacak. Egzersiz konusunda dikkatli olmak isteyebilirsin. Hafif yemekler tercih etmek daha rahat etmeni sağlayacak.

Aşk

Sevdiğin insanın seninle konuşurken olayları aşırı dramatize ettiğini fark edebilirsin. Onun bu davranışından rahatsız olup uyarmak isteyeceksin. Sorunları abartmadan dile getirmek çözmek için daha yardımcı olacak.

Para

Paranı harcarken daha dikkatli olman gerekebilir. Tasarruf konusunda daha dikkatli olmak ileride yapacağın masrafların seni rahatsız etmemesini sağlayacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2021 Pazartesi)

Genel

Bugünü kendine ayırmak isteyeceksin. Biraz tembellik yapmaktan zarar gelmeyecek. Yavaşlayıp anın tadını çıkarmak, dinlenip sağlığının farkına varmak sana iyi gelecek. İhtiyacın olan huzuru bulmak isteyeceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hareketsiz ve sakin bir gün geçireceksin. Nadiren hareket edip yorulmak sana daha cazip gelecek. Yediklerine daha çok dikkat etmek isteyebilirsin. Bol su tüketmek senin için daha iyi olacak.

Aşk

Aşırı tepki vermemek için kendini kontrol etmen gerekecek. Karşındaki insan ne derse desin sakinliğini korumak senin için daha önemli olacak. Olayları kontrolünde tutmak için sakin kalmak gerekecek.

Para

İş ortamınla ilgili ufak değişiklikler yapmak isteyeceksin. Alıştığın düzenin yaratıcılığını etkilediğini fark edip bir önlem alabilirsin. Mekan değiştirmek yaratıcılığını güçlendirecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2021 Pazartesi)

Genel

Bir arkadaşın yardımına ihtiyaç duyacak. Ona yardımcı olmak için fırsat yaratmak isteyeceksin. Yardımın veya tavsiyelerin sayesinde insanların hayatlarında fark yaratman mümkün olacak. Ulaşılabilir olmak senin için iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün içinden geldiği gibi davranmak isteyeceksin. Dışarı çıkıp hava almak isteyip günü senin için daha keyifli geçirebilirsin. Yediklerine dikkat edip sindirim konusunda sıkıntı çekmemek isteyeceksin.

Aşk

Sevdiğin insanla beraber hareketli bir gün geçirmek isteyebilirsin. Değişik aktiviteler planlamak ve bunlar için zaman ayırmak birbirinize verdiğiniz değerin artmasına sebep olacak.

Para

Programında ufak değişiklikler yapmak yeni fırsatlar için değerlendirme imkanları yaratabilir. Bu sayede ileride daha da değerlenecek işler için hamleler yapabilirsin. Gelişmeye açık olman gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2021 Pazartesi)

Genel

Yeni hedefler belirlemek için güzel bir gün olacak. Var olan hedeflerin için yaptığın planları da yeni hedeflere göre güncellemek isteyeceksin. Düzenli ve planlı olmak isteklerine daha kolay ulaşmanı sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sessiz ve sakin bir gün geçirmeyi hedefleyeceksin. Mümkün olduğunca hareket ve heyecandan uzak durmak senin için daha iyi olacak. Bitki çayı içerek kitap okumak isteyebilirsin.

Aşk

Bir ilişkinin olmaması seni rahatsız etmemeli. Bu fırsatı kendini ve aşka yaklaşımını değerlendirmek için kullanmak isteyebilirsin. Karşına çıkacak fırsatları değerlendirip istediğin ilişkiye ulaşma şansın olacak.

Para

Para konusunda kendini şanslı hissedeceksin. Harcama konusunda daha dikkatli olmak ilerisi için önemli olabilir. Savurganlıktan kaçınmak, gelecekte birikimlerinin sağlam olmasına sebep olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2021 Pazartesi)

Genel

Yeni şeyler denemekten kaçınmaman gerekecek. Karşına çıkan fırsatları bir şekilde değerlendirip ileride pişman olmamak isteyebilirsin. Yeni şeyler denemek hayatına heyecan katıp daha fazla zevk almana sebep olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sindirim konusunda daha dikkatli olman gerekecek. Yediklerine dikkat etmek olası bir rahatsızlığı engellemene yardımcı olacak. Hareketsiz kalmamak için fırsatları değerlendirmelisin. Açık havada yürüyüş iyi olacak.

Aşk

Mevcut ilişkinin ilerleyişini değiştirmek için girişimlerin olabilir. Sevdiğin insanla beraber yapacağın konuşmalarda kararlı ve kendinden emin olmak sana yardımcı olacak. İstediğin gelişmeler seni mutlu edecek.

Para

İş konusunda yaptığın planların işlediğini görmek rahat hissetmene yardımcı olacak. Yatırımlarının daha da güçlenmesi için yeni şeyler denemek isteyebilirsin. Farklı yaklaşımlar sayesinde yeni imkanlarla karşılaşabilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2021 Pazartesi)

Genel

Kendi işlerinin yanında sevdiğin insanların yardımına koşmak isteyebilirsin. Onların yanında olup sıkıntılardan uzak kaldıklarını görmek iyi hissetmeni sağlayacak. Başkalarına yardımcı olurken kendi ihtiyaçlarını ihmal etmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Spor ve egzersiz konusunda yeni şeyler denemek seni daha çok heyecanlandırabilir. Programında bu yönde değişiklikler yapmayı düşünebilirsin. Ağır yiyeceklerden uzak durmak olası rahatsızlıklardan uzak durmanı sağlayacak.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte zaman geçirmek senin için önemli olacak. Daha çok zaman geçirebileceğiniz etkinlikler planlamak isteyeceksin. Birlikte geçirdiğiniz zaman ilişkiniz için önemli olacak.

Para

Karşına çıkan fırsatlar gelecek hakkında daha farklı düşünceler kurmana sebep olabilir. Yeni yöntemler ve yaklaşımlar gelecek ile ilgili kurduğun hayallerin değişmesine sebep olacak. Yeni fikirlere şans vermen gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2021 Pazartesi)

Genel

Hayatına hareket katıp farklılık yaratmak isteyeceksin. İşlerin ilerleyişinin hızlanması senin için fark yaratacak. Hayatın daha hızlı akması istediğin şeylerin gerçekleşmesini sağlayacak. Programında yeni düzenlemeler yapmak sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın hakkında daha somut adımlar atman gerekecek. Alışkanlıklarını belirgin şekilde değiştirmek kendini daha iyi hissetmek için iyi bir başlangıç olacak. Ağır yiyeceklerden uzak durmak sana iyi gelecek.

Aşk

Geçmişte kalan konular hakkında daha fazla kafa yormak istemeyeceksin. Geride kalan olayların bugününü etkilemesi seni yorabilir. Geleceğe odaklanıp ileride olması muhtemel güzel olaylar hakkında düşünmek daha yararlı olacak.

Para

Para konusunda daha cesur davranman gerekebilir. Gerekli harcamaları yaparken tereddüt etmekten kaçınacaksın. Yapılması gerekeni halletmek ileride daha rahat etmeni sağlayacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel