6 Eylül 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 6 Eylül 2020 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Bugün hislerin kuvvetlenebilir. Kendini ifade etmek daha baskın bir istek olabilir. Bu hissiyatı daha pozitif bir şeye dökmek için bol bol kitap okumak veya zihnini vereceğin bir şeye odaklanmak daha iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Uyku düzenine dikkat etmen gerekebilir. Daha erkenden yatağa girmek ve elektronik eşyalarla erken saatte vedalaşmak, vücudunun daha iyi dinlenebilmesine vesile olabilir.

Aşk

Gerçek hislerini ifade etmekte zorlanmamalısın. Zorluk hissini aşmak ve daha rahat iletişim kurmak aşk konusunda daha iyi etkiler getirebilir. Dürüstlük birçok şeyde dengeleri değiştirebilir.

Para

Maddi konularda bir şeyler düşünürken heyecanlanabilirsin. Ancak sakin kalmak sana daha iyi getiriler sunabilir. Parasal açıdan kendini çok kaptırmamalı ve yavaş yavaş ilerlemelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Bugün biraz kendine zaman ayırmak, keyifli müzikler dinlemek sana daha iyi gelebilir. Daha rahat bir gün geçirmek ileride yapmak istediklerine daha rahat odaklanmana vesile olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar alarak yeni başlangıçlar yapmak için iyi bir gün olabilir. Ev içi egzersizleri araştırmak için telefon uygulamalarına bakabilirsin. Bugün sağlık için atacağın adımlar kalıcı olabilir.

Aşk

Kendin gibi olmanın faydasını görebilirsin. Kendini ifade etmek, istediğin gibi birisi haline gelmek sana çok daha iyi gelecek. Bugün kendini yansıtmak aşk getirebilir sana.

Para

Maddi konularda ileride daha iyi şeyler yapabilmek için kendini biraz geri çekmen ve düşünmen gerekebilir. Ani adımlar atmak yerine biraz düşünüp hareket etmen gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Bugün doğallığın, yaratıcılığın önemli olacak. Ayrıca başkası gibi davranmanı isteyenlere karşı daha dik durabileceksin. Kendi istediğini gerçekleştirmek için güzel bir duruşun olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Covid-19 birçok planı iptal etmemize sebep oldu ancak bu durum evde tembellik etmemize bir sebep değil. Ev içi aktivitelerini artırmak sana daha iyi gelebilir. Sağlığın için egzersizden kolay kolay vazgeçmemelisin.

Aşk

Karşındaki insana dürüst olman gerekecek. Ancak bu dürüstlük biraz zorlaşabilir. Kendini ifade etmek o kadar zor olmasa da karşındaki insanı mutlu etmek konularında dürüstlükle arayı bozabilirsin, aman dikkat!

Para

Maddi açıdan daha iyi gelişmeler elde etmek için insanlarla arandaki sınırı daha net çekmen gerekebilir. Etrafındakilerin senden faydalanmaması için kendi hareketlerine dikkat etmen gerekecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Bir şeyleri kendi tarzında görmek isteyebilirsin. Tarzını genişletmek, daha keyifli eklemeler yapmak… Saçını, giyimini, hareketlerini daha güzel bir hale getirmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek bu sıcak günlerde sana daha iyi gelebilir. Gün içerisinde enerjinin düşmemesi ve kan dolaşımını artırmak için su tüketimini belli bir seviyenin üstünde tutmaya alışman gerekecek.

Aşk

Aşkın sana mutluluk getirmesi gerekir cefa değil. Bir ilişkiye emek vermek de karşındaki insandan gördüğün saygıya bağlıdır. Eğer mutluluk ve saygı yoksa ne için çabalıyorsun, bunu kendine sorabilirsin.

Para

Para kazanmak için ortaya para koyman gerekebilir. Bu ikilem seni düşündürecek. Bir adım atmak için kendini açmazlarda bulabilirsin. Sakince düşünmek daha iyi olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Harekete geçmen gereken bir gün olabilir bugün. Eğer aklında bir şeyler varsa bunu ileriye taşımak için hareket etmen gerekecek. Adımlar atmak, yeni girişimler sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su içmemek için bahaneler üretmemelisin. Sudan kaçılmaz. Özellikle de bu yaz günlerinde. Enerjini gün içerisinde devam ettirebilmek için daha fazla su tüketmen gerekebilir.

Aşk

Aşk konuları biraz duraksamış olabilir ancak bu süreçte içine sinmeyen şeyleri daha net görebileceksin. Aşk konularında daha farklı adımlar atmadan önce neleri değiştirmen gerektiğini görmen gerekebilir.

Para

Maddi konularda kafanı tek bir şeye takmamalısın. Daha önceden yaşanmış bir konuya takılı kalmak geleceğindeki güzel etkilerin önüne geçebilir. Parasal açıdan ileriye odaklanmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Alacağın kararların arkasında durmak için iyi bir gün. Kendini ifade etmek seni o kadar zorlamayabilir. Algıların açık bir biçimde dış etkenlerle uğraşmak seni daha güzel çözümlere götürebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın için doğru kararlar almak o kadar kolay olmayabilir. İçinde bulunduğun şartları değiştirmen ve vücudunun kontrolünü sağlaman gerekecek. Öz disiplin, dikkat etmen gereken bir konu olabilir.

Aşk

Hoşlandığın bir kişiyle iletişimini artırmak sana çok daha iyi gelebilir. Bir şeyleri güzel bir biçimde ilerletmek için güzel bir gün olabilir. Eğer hoşlandığın birisi varsa birlikte vakit geçirmeniz gerekecek.

Para

Bugün maddi açıdan kendini daha kuvvetli hissedebilirsin. Atacağın iş adımları seni daha iyi noktalara getirebilir. Parasal açıdan daha kuvvetli bir gün seni bekliyor olacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Bugün meşgul olacaksın. Eğer işleri bir yoluna koysan da zihnini boşaltman biraz zaman alabilecek. Kaygılarda değil de keyifle bir şeylere odaklanmak hayatında güzel değişimler yaratabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak için evde tembellik yapmamalısın. Keyifli bir aktivite, güzel bir sohbet, sana daha da iyi gelecek olaylar… Bunlara odaklanman senin enerjini daha da artırabilir ve stresi daha kolay azaltabilir.

Aşk

Aşk konusunda dış etkilere kendini açman gerekebilir. Bazı şeyleri daha iyi bir hale getirmen için bu etkilere ihtiyacın olabilir. Bir şeyleri kafanda kurmak yerine kendini bu güzel etkilere açman ve bazı şeyleri oluruna bırakman gerekecek.

Para

Maddi konularda neyin işe yarayıp yaramadığını daha net görebilirsin. Kolay kolay bir şeylere kanmayacaksın bugün. Emeklerinin peşine düşüp sonuçlarını aldığın bir gün olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Birçok şeyi halledebilecek bir enerjin olabilir bugün. Elindeki işleri bitirmek ve geleceğe odaklanmak için daha rahat ve keyifli bir etkin olacak. Bu güzel etkiyi iyi değerlendirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Şekerli gıdalardan uzak durman gerekebilir. Son zamanlarda şekerli ve işlenmiş gıdalara fazlaca dadanmış olabilirsin. Bu gereksiz alışkanlıktan vazgeçmek ve daha güzel şeyler tüketmek için iyi bir gün olacak.

Aşk

İlk adımı atmak zordur. Ancak hiçbir şey yapmadan bir şeyleri beklemek daha zor olabilir. Bugün aşk konularında daha atılgan olmak bir şeyleri yoluna koymana vesile olabilir.

Para

Parasal kaygılarla gününü zehir etmemelisin. Keyifli bir gün için biraz paradan uzaklaşman gerekebilir. Sevdiğin insanlarla vakit geçirmek veya keyif aldığın bir şeye odaklanmak sana çok daha iyi gelebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Bir şeyleri düşünmek öncelikli olabilir. İleride hata yapmamak için daha dikkat edebilirsin. Hayatına daha mantıklı hareketler katabilirsin. Algıların açık olacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Yaşam alanını daha keyifli bir hale getirmek için bazı düzenlemeleri senin yapman gerekebilir. Daha rahat ve temiz bir ortam için temizliğe, düzene daha fazla sarabilirsin. Böylece hem mikroplara hem de can sıkıntısına karşı savaş açabilirsin.

Aşk

Bugün bir şeylerin sınırında hissedebilirsin kendini. Aşk konularında nasıl adımlar atacağın büyük değişimler oluşturabilir. Her şeye bugün karar vermen gerekiyormuş gibi aceleye getirmemelisin bir şeyleri.

Para

Parasal konulara odaklanman gerekirken dikkatini dağıtan başka mevzular olabilir. Yoluna konulması gereken meseleleri bir sıraya koymak, zihnini bazı konulara daha rahat vermene vesile olabilir. Para konusunda aceleci olmamalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Bir şeyleri yoluna koymak için iyi bir gün olacak. Ancak olaylara negatif yaklaşmamalısın. Planlı programlı hareket etmek keyfini tekrar yerine getirebilir. İşleri yoluna koyabilmelisin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sevdiğin şeylere odaklanmak enerjini daha da yükseltebilir. Enerjini iyi bir biçimde kullanmak duygusal gerginlikleri de üstünden atmana vesile olacak. Bugün zihinsel ve fiziksel dengeni kurabilmelisin.

Aşk

Eskiden düştüğün hatalara düşmemek için bir durup düşünmen gerekecek. İşler tam olarak nerede tıkanıyor? Ne konularda kendini tam ifade edemiyorsun? Bunları görmek aşkta hata yapmanın önüne geçebilir.

Para

Etrafındaki insanlarla uyumun daha da artabilir. Bu gelişmeyi iş ilişkilerine verebilirsin. Daha sağlıklı kararlar alıp maddi getirileri artırmak için çevresel faktörleri daha iyi değerlendirebilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Fiziksel kuvvetin yerinde olabilir. Kendini daha iyi hissedebilirsin. Bu enerjiyi, halletmen gereken işleri çözmede değerlendirebilirsin. Biraz hareket, sana daha iyi bir enerji katabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Can sıkıntısını giderebilmek için açık havada bir yürüyüş sana daha iyi gelebilir. Kaslarını çalıştırmak ve kan dolaşımını artırmak, düşünce biçimini de pozitif etkileyebilir. Sağlığın için hareket etmelisin.

Aşk

İçinde bulunduğun durumu değiştirmek için bazı hareketlere geçmen gerekebilir. Sevdiğin kişiyle aranızdaki iletişimin ne yöne gideceğine karar vermen ve ona göre hareket etmen gerekebilir. Bazı adımlar senden gelecek bugün.

Para

Maddi konularda iyiye giden konuları negatif bir bakış açısıyla kötülememelisin. Her şeyin iyiye gitmeye başladığını hissedeceğin bir gün olmalı. "Ama"larla, "keşke"lerle kendini gereksiz yere yormamalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (6 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Can sıkıntısı insanın bütün enerjisini alıp götürebilir. Bugün daha keyifli bir gün için planlar yapman gerekecek. Can sıkıntısıyla boş boş vakit geçirmek sana yaramayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek için birinin sana gümüş tepsiyle yemek sunmasını beklememelisin. Bir şeyleri kendin hazırlamalısın. Bunun için önden hazırlık yapman gerekebilir, bu konulara vakit ayırabilirsin.

Aşk

İçinde bulunduğun ortam veya konuştuğun kişiler aşk konusunda istediğin adımları atmana engel olabilir. Dış etkenleri kontrol edebilmek aşkta daha mantıklı hareketlere girebilmeni sağlayabilir. Bunun için kendine zaman vermen gerekecek.

Para

Maddi gelişmelerin kendiliğinden gelişmesi sana çok daha iyi gelebilir. Paranın sana bir nehir gibi aktığını hayal etmelisin. Önündeki engelleri kaldırmak da senin görevin olsun. Bu düşünce, paraya daha rahat odaklanmana vesile olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel