6 Ekim 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 6 Ekim 2019 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (6 Ekim 2019 Pazar)

Genel

Ulaşmak istediğin hedeflerle arana görünmez engeller koyabilirsin bugün. Eyleme geçmen ve hedefine odaklanman biraz zorlaşabilir. Bunun yerine "ya şöyle olursa" gibi bir düşünceye sahip olabilirsin. Bu negatif düşünceyi üstünden atman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gerilimler, sıkıntılar ve önceden yaşadığın negatiflikler etkisini kaslarında gösterebilir. Tutulmalara ve ağrılara karşı dikkatli olmalısın. Bol bol su tüketmek ve kaslarını esnetmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye nasıl hissettiğini açıklaman gereken bir gün olacak. İçinde bulunduğun negatif durumu paylaşman onun sana daha güzel bir çözüm bularak gelmesine vesile olabilir. Kafanı kurcalayan mevzuları sevdiğine daha rahat açabilmelisin bugün.

Para

Maddi konularda mantığını dinlemen gerekecek. Arkadaşların ve parasal durumlar iç içe geçtiyse eğer kendini biraz geri çekmen ve olan biteni soğuk kanlılıkla görmen gerekebilir. Parasal konularda sert olmalısın bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (6 Ekim 2019 Pazar)

Genel

Bugün sağlam bir bakış açısı ile sana bir süredir sıkıntı veren konularda dikkatli olabileceksin. Bazı konularda adım atmadan iki kere düşüneceksin. Karşına çıkan güzel fırsatları daha rahat değerlendirebilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltman ve duygusal gerilimi azaltman, alacağın kararları da etkileyebilir. Daha sağlıklı tercihler yapmak ve egzersize daha fazla özen göstermek sana daha iyi gelecek bugün. Hem stres atacağın hem de kaslarını hareket ettireceğin bir etkinliğe odaklanabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki mevzuları çözmek için güzel bir fırsatın olabilir bugün. Bazı konuları daha dikkatli gözlemleyebilecek ve daha düzgün çıkarımlarda bulunabileceksin. Aşk konularına biraz daha mantık ile yaklaşacaksın bugün.

Para

Maddi konularda ani gelişmeler yaşayabilirsin bugün. Parasal konularda yaşayacağın hızlı durumlar kafanın karışmasına sebep olabilir. Ancak bu duruma adapte olmalı ve gereksiz masraflardan kaçınmak için dikkatli tercihler yapmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (6 Ekim 2019 Pazar)

Genel

Bugün gerginliklere ve sıkıntılara karşı dikkatli olmalısın. Kendini fazla yormamalı ve olayları acele ettirmemelisin. Kendine, daha dikkatli düşünmek için zaman tanıman gerekebilir. Acele kararlar almaktan kaçınmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve sıkıntılara karşı kendini korumaya alman gerekebilir. Gerek açık hava yürüyüşleri gerekse esneme hareketleri, kaslarında biriken negatif etkileri atmanda faydalı olacak. Bugün enerjini tazelemen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda gerçekleşebilecek olan sıkıntılara karşı dikkatli olmalısın. Aranızdaki iletişimin azalması ve bazı konularda birbirinizi yanlış anlamanız olası. Kendini ve onu zorlamamalı ve bazı şeyleri oluruna bırakmalısın.

Para

Bugün maddi konularda biraz dinlenmen gerekebilir. Hemen eyleme geçmemek ve bazı şeyleri ertelemek sana daha iyi bir etki kazandıracak. Aceleci olmamalısın bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (6 Ekim 2019 Pazar)

Genel

Bugün sürprizlere kendini açabilirsin. Bu sürprizler seni germeyecek. Aksine çok keyifli ve mutlu bir gün geçirmene vesile olacak. Etrafındaki insanlarla daha keyifli bir gün geçirebileceksin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek isteyeceğin bir gün olacak. Daha sağlıklı beslenmek önceliğin olabilir. Farklı gıdalar denemek ve yeni tarifler öğrenmek sana çok daha iyi bir etki sağlayabilir. Sağlığın için yediklerine dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişinin sana güzel bir sürprizle gelmesi mümkün olabilir bugün. Aranızdaki muhabbeti artıracak ve daha keyifli şeylere odaklanmanızı sağlayacak güzel bir jest ile karşılaşman olası. Bu güzel enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Para

Mantıklı olman gereken bir gün olacak. İyi niyet, güzel fikirler veya içinden geçtiği gibi değil de mantıklı adımlar atman daha düzgün harcamalar yapmanı sağlayabilir. Gereksiz yere para harcamamak için mantığını dinlemelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (6 Ekim 2019 Pazar)

Genel

Bugün birçok şeyi farklı bir gözle görebileceksin. Yaşadığın olaylardan ders çıkaracak ve yeni adımlar atmadan önce dikkatle düşüneceksin. Birçok konuyu yeniden değerlendirme şansı bulabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve daha sağlıklı tercihler yapmak sana daha iyi gelebilir. Bugün mutfağa girmeli ve kendin için yeni ve sağlıklı tarifler denemelisin. Yediklerine dikkat ettikçe hem enerjini yükseltecek hem de vücudunun ihtiyacı olan vitaminleri tüketebileceksin bugün.

Aşk

Aşk konularında kendini kapatmak isteyeceksin bugün. Ancak evrenin sana farklı planları olabilir. Aşk konularında daha güzel gelişmeler yaşayabilir ve yeni insanlarla iletişim kurabilirsin bugün.

Para

Bugün kendini biraz zorlaman gerekebilir maddi konularda. Harcamalar konusunda dikkatli olmalı ve kazanç konularında daha fazlasını yapmalısın. İş ve üretkenlik konuları önceliğin olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (6 Ekim 2019 Pazar)

Genel

Arkadaşlarınla aranda keyifli muhabbetler olabilir. Ancak bu keyifli durumun karşı tarafın kendi çıkarına göre seni kullanması olarak değişmemesi için bir denge yakalaman gerekecek. Sevdiğin insanlara verdiğin değeri abartmamalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Daha sağlıklı kararlar almak sağlığında güzel etkiler taşıyacak. Yediklerine dikkat etmek, daha aktif olmak ve enerjini yenileyeceğin ortamlarda bulunmak genel olarak sağlığında çok daha iyi bir etki oluşturabilir bugün.

Aşk

Aşk konularında karşındaki insanın en az senin kadar değer verdiğini görmek istiyor olabilirsin. Bu konuda karşındaki insanı zorlayabilirsin bugün. Ancak bunun yerine birbirinize anlayışlı olmak daha yapıcı bir etki oluşturabilir.

Para

Bugün maddi konularda etrafındaki insanların senden faydalanmasına izin vermemelisin. Onları dinlemen ve destek olmak istemen illa para harcamanı gerektirmiyor. Elin hemen cebine gitmemeli bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (6 Ekim 2019 Pazar)

Genel

Bugün etrafındaki insanlarla neleri nasıl konuştuğuna dikkat etmen gerekecek. Birçok işi halledebilecek güzel bir enerjin varken sözleriyle ve imalarıya sana sıkıntı çıkarmaya çalışanlar olabilir. O yüzden dikkatli olmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve esneme hareketlerine özen göstermek kaslarında biriken ağrıları ve gerginlikleri atman için sana faydalı olabilir. Bugün hem içtiğin su miktarına hem de yapacağın hareketlere dikkat etmelisin.

Aşk

Ne düşüneceğini veya ne hissedeceğini bilemediğin, içini karıştıran bir insan ile alakalı daha net düşünebilirsin bugün. Bu kişiyi daha iyi tanımak ve onun hareketlerinin ne anlama geldiğini görmek, durumunda bir netlik kazanmana vesile olabilir.

Para

Maddi konularda organize olabileceğin bir gün olacak. Bir adım atmadan önce strateji geliştirmek ve masraflarını belirlemek daha rahat adımlar atmanı sağlayabilir. Bugün hesaplarını iyi yapacaksın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (6 Ekim 2019 Pazar)

Genel

Bugün kendini iyi hissedeceksin. Halletmen gereken sorumlulukları bitirerek gün içerisinde kendine vakit ayırmak, keyifli aktivitelere odaklanmana vesile olabilir. O yüzden bütün işlerini erken saatte halletmeye bakmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içerisinde kendine vakit ayırmak ve daha rahat olmak enerjini toplamanda faydalı olabilir. Kendini fazla yormadan, keyif alacağın konulara odaklanmak hem dinlenmeni hem de zihnini boşaltmanı sağlayacak.

Aşk

Bugünü kendine ayırmak ve aşk konularında kendi içini dinlemek daha iyi gelebilir. Aşk konularında son zamanlarda yaşadığın gerginlikleri atmak için zamana ihtiyacın olabilir bugün.

Para

Bugün parasal konulara daha rahat odaklanabileceksin. Halletmen gereken mevzulara vakit ayırman ileride daha az para harcaman için güzel bir fırsat sunacak sana. Bugün maddi konulara odaklanmak ve iyi bir strateji belirlemek gerekebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (6 Ekim 2019 Pazar)

Genel

Etrafındaki insanlarla biraz zor anlaşabilirsin bugün. Hem senin hem de karşı tarafın inatlaşması söz konusu olabilir. Kendini bu tür durumlarda yormamalı ve ısrarcı olmamalısın. Bazı şeyleri oluruna bırakmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha sağlıklı tercihler yapmak ve hayat tarzını daha dikkatli belirlemek için güzel planlar yapabilirsin bugün. Hem yediklerine hem de hareket miktarına dikkat etmek ve bunlar üstünden güzel bir rutin oluşturmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle inatlaşabileceğin bir gün. İkiniz de kendi istediği şeyin gerçekleşmesi için çaba gösterebilir. Ancak olayları yokuşa sürmek yerine daha anlayışlı olmanız gerekecek. Aşkta birbirinizi zorlamamalısınız bugün.

Para

Bugün sakin ve huzurlu bir gün geçirmek maddi konularda kafanın daha rahat etmesini sağlayabilir. Parasal konularda önemli kararlar almak için acele etmemen gerekecek. Daha keyif alacağın konulara odaklanmak daha iyi gelebilir sana.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (6 Ekim 2019 Pazar)

Genel

Duygusal bir gerginlik hissetmen olası bugün. Kendini istediğin gibi ifade edemediğini düşünebilirsin. Hislerinin içinde birikmesi seni yorabilir. Bugün kafanı toparlamak için kendine biraz zaman ayırabilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Negatif enerji biriktirmek düşündüğünden daha kolay olabilir. Ancak bunları boşaltmak için daha fazla enerji harcaman gerekebilir. Açık hava yürüyüşleri ve nefes egzersizleri sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda ufak tefek gerginlikler olabilir. Birbirinizi anlamak, düşüncelerinize değer vermek ve anlayışlı olmak biraz zaman alabilir. O yüzden şansını fazla zorlamamalısın bugün.

Para

Maddi konularda kafan karışabilir bugün. Atman gereken adımlar, yapman gereken masraflar sana fazla gelebilir. Bu konuda destek almak ve birilerine fikir danışmak sana daha iyi gelecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (6 Ekim 2019 Pazar)

Genel

Bugün kapalı alanlarda bulunmak yerine daha rahat nefes alacağın ve daha aktif olacağın alanlarda bulunmak enerjini yenilemeni sağlayabilir. Tembellik etmemeli ve sevdiklerinle birlikte hareket etmelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri, koşu ve egzersizler sana daha iyi gelebilir bugün. Kendini tembel hissetmemeli ve mutlaka dışarı çıkmalısın. Enerjini tazelemek için temiz havaya ihtiyacın olabilir.

Aşk

Bugün yeni bir insan ile tanışabilirsin. Keyifli ve güzel sohbetler edebileceğin bir insan ile aynı ortama girebilirsin. Seni olduğun gibi anlayacak yeni bir insan ile güzel bir ortamda bulunmak aşk konularını gündeme getirebilir.

Para

İleriyi düşünerek attığın adımlar ve maddi birikimlere dokunmak isteyebilirsin bugün. Ancak kendine hakim olmak ve gereksiz yere para harcamaman gerek bugün. Maddi konularda dikkatli adımlar atmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (6 Ekim 2019 Pazar)

Genel

Etrafındaki insanlardan destek alabileceğin bir gün. Eğer gününün sıkıcı geçtiğini düşünüyorsan sevdiklerini arayabilir ve birlikte keyifli aktiviteler planlayabilirsiniz. Kendini içine kapatmamalı ve sevdiklerinle olmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatında neye ihtiyacın olduğunu anlaman gereken bir gün olacak. Sağlık konularında nelere öncelik verdiğini görmeli ve yaşam tarzını ona göre belirlemelisin. Vücudunu gereksiz yere yormamalısın bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle daha fazla iletişim kurmak için güzel bir gün. Eğer bir ilişki içerisindeysen sevdiğin kişiye vakit ayırmak ve onunla keyifli konulara odaklanmak enerjini yükseltebilir. Bugün aşk konularına öncelik verebilirsin.

Para

Maddi konuların sıkıcı geldiği bir gün olabilir senin için. Farklı şeylere odaklanmak ve parasal konuları düşünmemek isteyeceksin. Bugün önemli kararları almak için acele etmemelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel