6 Aralık 2022 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 6 Aralık 2022 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2022 Salı)

Genel

Kafanı toplaman zor olabilir, bu gayet normal. Neden sürekli başkasının hızına yetişmeye çalışıyorsun? Biraz kendi zihnini ve bünyeni rahat bırakmanın zamanı gelmedi mi? Daha rahat bir güne odaklanmalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Eğer son zamanlarda çok yorulduysan bugün bunun etkisini daha fazla görebilirsin. Kendini toplamakta zorlanabilirsin. Özellikle de mental olarak bir yorgunluk baş gösterebilir. Bununla şimdiden başa çıkman gerekecek.

Aşk

Hislerini kendine ifade etmeden başkasına nasıl ifade edeceksin? Veya hoşlandığın kişiye hislerini açmadan o kişiden nasıl karşılık bekleyeceksin? Bugün aşkta kendi etkini net olarak görmen gerekecek.

Para

İş konularında bir şeyleri yetiştirmeye çalışmak ters tepebilir. Bugün kendini biraz rahat bırakman gerekecek. Planlarında ve çalışmanda daha esnek davranabilmelisin. Bunu sonuna kadar hak ettin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2022 Salı)

Genel

Güzel hayallere dalmak, iyi şeylere odaklanmak senin de hakkın. Ve son zamanlarda yaşanan inişli çıkışlı olayların ardından biraz kendine zaman tanımayı da hak ettin. Bugün biraz keyfine göre hareket etmen iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol uyumalı ve kendine zaman ayırmalısın. Vücudunun ve zihninin buna oldukça ihtiyacı olabilir. O yüzden kendine bir iyilik etmeli ve ağır, yorucu şeylerden uzaklaşarak kendine göre rahat bir gün geçirmelisin.

Aşk

Aşka yatırım yapman gerekebilir. Aşka yatırım yapmak demek kendini anlamak, sevdiğini dinlemek, ilişkinin niyetini ve gidişatını belirlemek demektir. Bütün bunlara zaman ayırman sana daha iyi sonuçlar verebilir.

Para

Kendi paranı neye harcayacağına kendin karar vermelisin. Çevrendeki insanların kendilerine göre beklentileri olsa da bugün senin biraz daha kendine göre hareket etmen gerekecek. Bu konuda icazet almaman en iyisi.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2022 Salı)

Genel

Bütün hayatın sanki sana karşı bir garezi varmış gibi düşünmeyi bırakmalısın. Zira sadece sana değil, herkese garezi var bu hayatın. Çevrendeki insanların sıkıntılarını net bir biçimde görmek kendi haline şükrettirebilir bile...

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Stres seni ekstra yorabilir bugün. Bu tür yorgunluklar insanın bağışıklığını da zayıflatır. Bunun önüne geçebilmek için bolca vitamin ve mineral tüketmeli, daha sağlıklı beslenmelisin. Bu konuda kendini geliştirmen gerekecek.

Aşk

Aşka dair kendi düşüncelerini tartman gerekebilir. Sürekli mağdur duruma düştüğün yanılgısından sıyrılman gerekecek. Aşkta herkesin ve her şeyin senin üstüne gitmek için birlik ettiğini düşünmek stresin göstergesi olabilir.

Para

Maddi olarak var olan şeylere şükretmen gerekecek. Fazlasını beklemek tabii ki de hakkın ancak şu anda var olan şartların kıymetini bilmen daha önemli olabilir. Para konusunda kendine yetebilmelisin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2022 Salı)

Genel

İş konusunda gerçekten düşündüğün kadar fırsatın olup olmadığını gözden geçirmen gerekebilir. Bazen içinde bulunduğun negatif durumlar dolayısıyla diğer fırsatlar insanın gözünde büyüyebilir. Bu konularda daha alıcı gözüyle hareket etmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Kendini daha iyi hissetmek adına daha fazlasını yapabilirsin bugün. Daha sağlıklı beslenebilir, daha fazla su tüketebilir, daha fazla uyuyabilirsin. Enerjine odaklanman sana çok iyi gelecek.

Aşk

Aşka dair düşüncelerini gözden geçirmek isteyebilirsin. Şu anda içinde bulunduğun durum seni tatmin etmeyebilir. Seni mutlu etmesi gereken şeylerin aksi şekilde ilerlemesine bir dur demen gerekebilir. Net olman en iyisi.

Para

Sana sunulan tekliflerin boyutunu sorgulaman iyi olabilir. Çünkü bazı şeylerin o kadar da kârlı çıkmaması olası. Bu tür riskli durumlarda ani hareket etmemek için dikkati elden bırakmaman gerekecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2022 Salı)

Genel

Bugün kendini bile anlamakta zorlanabilirsin, bırak etrafında olan biteni... O yüzden kendini ekstra strese sokmadan rahat bir gün geçirmek daha iyi olacak. Kendini fazla zorlamaman en iyisi.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Yorgun düşmeye daha açık olabilirsin. Bünyen ve bağışıklığın biraz zayıflayabilir. O yüzden neler tükettiğine ve ne giydiğine dikkat etmelisin. Sıkı giyinmek bugün iyi olabilir.

Aşk

Aşkta kendi hislerine yabancılaşabilirsin. O yüzden bir şeyleri netleştirmek adına yalnız kalman gerekebilir. Önce kendi hislerini anlaman, daha sonra ona göre bir adım atman oldukça önemli olabilir.

Para

İş konularında var olan yükünün üstüne fazlasını katmamalısın. Bugün yarım kalan işleri bitirmek ve günün geri kalanında keyfine odaklanmak daha iyi olacak. Bir şeyleri zorlamamakta fayda var.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2022 Salı)

Genel

Bugün olanları kontrol etmeye çalışma. Bırak her şey kendi halinde devam etsin. Bir şeyler karışabilir, düğüm olabilir hatta. Ama bunun sorumlularının ilgilenmesi gerekecek, senin değil. Bırak öyle kalsın. Herkes kendi döküğünü toplasın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stresle güne başlamamak önemli olabilir. O yüzden güne başlar başlamaz esneme hareketleri ve fırsatın varsa meditasyon sana daha iyi gelecek. Gün içerisinde de bu tür şeylere zaman ayırman ayrıca iyi olabilir.

Aşk

Aşk konusunda hep fedakarlık eden taraf olmamalısın. Zira bu şekilde karşı tarafın senin kıymetini anlama şansı azalabilir. Biraz kendini geri çekebilir, sıkıntılarla o kişinin tek başına yüzleşmesine fırsat verebilirsin.

Para

Maddi olarak kendine yetebilmek sana iyi gelecek. Başkasıyla ortaklaşa hareketlere girişmemek en iyisi. Başkasından maddi bir beklentiye girmemen de en iyisi. Biraz kendi başına nelere yetebileceğine odaklanabilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2022 Salı)

Genel

Halledilmesi gereken işler artmışken kendini zorlanmış hissedebilirsin. Ancak bugün senin için bu zorluktan arınmakla geçecek gibi. Bir şeyleri daha rahat bir biçimde yoluna koyabilecek ve kendi hayatına devam edebileceksin. Bunun tadını çıkarmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini fazla zorlamaman bugün iyi olabilir. Özellikle de fiziksel olarak kendini yormaman daha iyi olacak. Sağlığına özen gösterirken kendini hırpalamamak günün önceliği olabilir, bu tür konulara dikkat etmelisin.

Aşk

Aşkta zorlaşan konuları, düğüm haline gelen meseleleri çözmek bugün seni biraz yorabilir. Ancak güne olumlu tarafından bakarsan eğer bunlarla başa çıkabileceksin. Sıkıntılardan arınmak için onlarla yüzleşmen gerekebilir.

Para

İşleri yoluna koyabileceğin ve karşılığını da rahatlıkla alabileceğin bir gün olabilir bugün. Kendini daha rahat ifade edebilirsin iş konularında. Elde edeceğin kazancı doğru bir biçimde değerlendirmen de olası. Parasal olarak daha rahat edeceksin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2022 Salı)

Genel

Bugün senin için harika geçebilir. Eğer gerçekleşmesini istediğin şeyler varsa bugün bunlar için doğru fırsatlar eline geçebilir. Bir anda birden fazla konuda daha iyi gelişmeyle karşılaşabilirsin. Gerçi sen bunu hissetmiştin, o yüzden şaşırmaman da olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini iyi ve rahat hissedeceksin. Egzersize ve beslenmeye özen gösterdiğin sürece seni zorlayan bir şeyler olmayabilir. Tükettiğin kafein miktarını da dozunda bıraktığın sürece gün senin için rahat geçebilir.

Aşk

Aşkta çok keyifli gelişmelerle karşılaşabilirsin. Kalbini hızlıca attıracak bir insan ile tanışman olası. Sevdiğin ve sevildiğin bir gün olabilir. Eğer bir ilişkin varsa bu durum daha da şenlenebilir.

Para

Maddi olarak kendini daha kuvvetlendireceğin bir gün olabilir. İçini rahatlatacak durumlarla karşılaşabilirsin. Parasal bir artış yaşanabilir. İş konularında karşına çok daha iyisi ve fazlası çıkabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2022 Salı)

Genel

Bugün içinde güzel bir his olabilir. Hayatında istediğin gibi gitmeyen bir şeyler olsa da içindeki his farklı şeyler söyleyebilir. Tabii mantıklı bir açıklama arayabilirsin buna. Ama en iyisi güzel şeylere odaklanıp günün keyfini çıkarmak olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Stresten arınmak ve keyifli bir gün geçirmek sana çok iyi gelecek. Ve bunun için de gereken şartlara sahip olabileceksin. Fiziksel olarak enerjini koruyabileceğin, daha keyifli bir gün geçirebileceğin bu süreçte sağlık sana bir sıkıntı yaratmayabilir.

Aşk

Aşkta içindeki hislere göre hareket etmen gerekebilir. Eğer birisine açılmak istiyorsan bunu yapman şart. İçindeki hisleri kendine saklamaman en iyisi. Karşı tarafın bir şeyleri bilmesi bazı şeyleri değiştirebilir.

Para

Bugün sahip olacağın olumlu bakış açısını işe yansıtmak sana para olarak geri dönebilir. Maddi açıdan kendini daha da kuvvetlendirebilirsin. İşe daha fazla odaklanman gerekebilir. Parasal açıdan kendini toparlayabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2022 Salı)

Genel

Hayata odaklanırken negatifliklere değil de yaşanan güzelliklere odaklanmak sana daha iyi bir enerji katabilir. Var olan her şeyde bir ikilem görebilirsin. O yüzden iyi olan tarafa odaklanmalı, negatifliğe kafa yormamalısın. İyi düşün ki iyi olsun dedikleri bu olsa gerek...

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Genel sağlık taramaları konusunda şanssız olduysan bu aralar, bugün bu konuda daha dikkatli davranabilirsin. Doktor randevusu kovalamak her ne kadar yorucu olsa da bugün bu konuya öncelik vermen gerekebilir.

Aşk

Hayatında birisi varsa eğer bu kişiye verdiğin değeri çok net bir biçimde ortaya koyman gerekecek. Karşındaki kişi senden şüphe etmemeli. Bunun için de senin ona karşı bazı jestlerde bulunman gerekebilir. Bu tür konulara dikkat etmelisin.

Para

İş konularında kolları sıvayarak güzel şeylere odaklanabileceksin. Birden fazla işi yoluna koyabilecek kapasitede olabilirsin bugün. Sadece bir şeylere odaklanırken hemen en kötüsünü görmemelisin, o kadar. İyi düşünmenin büyük faydası olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2022 Salı)

Genel

Bugüne iyi tarafından bakmalısın. Bir şeylerin gerçekten de yolunda gidebileceğini düşünerek hareket etmen gerekecek. Her ne kadar bazı şeylerin ters gitmesine alışsan da önce bu mantaliteden çıkman gerekebilir. Güne iyi başla, günü iyi devam ettir ve günü iyi bitir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendi hayatında iyiliklere odaklanma zamanı. Var olan güzel şeylere şükretmek ve meditasyona odaklanmak o yüzden iyi olabilir. Sahip olduğun kuvvet için bol bol şükretmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin insana verdiğin değeri açıkça göstermen gerekecek. Bazen insanlar içinde o kişiden ne kadar hoşlandığını söylemek bile yeterdir. Sevdiğin kişinin ona duyduğun hisleri görmesi ve duyması gerekebilir.

Para

Maddi anlamda var olan şartları iyileştirmek istiyorsan eğer bugün bu konuda daha fazla fırsata erişebilirsin. Eğer bir şeylerin tıkandığını veya bir türlü ilerlemediğini hissediyorsan bugün bunu aşabileceksin. Bir şeyler daha iyiye gidebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2022 Salı)

Genel

İşin içine gurur girdi mi bir şeyleri net göremeyebilirsin. O yüzden bugün en başta senin kendi davranışlarına dikkat etmen gerekecek. Bir başkasının sana davranışını sorgulamadan önce senin çevrendekilere nasıl davrandığını gözden geçirmen gerekebilir.

Aşk

1/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Zihnen yorgun düşmen olası. Stresle başa çıkmakta zorlanabilirsin. Hayatta yaşananların yanında bir de kendi içindeki düşmanla başa çıkmak zorlaşabilir. O yüzden önce kendi zihnini dinlendirmen şart.

Aşk

Aşkta gurur yapabilirsin bugün. Ama bu gurur seni mutsuz edebilir. Sevdiğin kişinin haksız çıkmasını o kadar çok isterken karşındaki insana düşmanınmış gibi davranabilirsin. Bu negatiflikten uzak durman şart.

Para

Maddi olarak kendi bildiğini okumak isteyebilirsin. Ancak bu davranışın yıkıcı olmaması için dikkat etmen gerekecek. Çevrendeki insanlara inat hareket etmemek bugünün önceliği olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel