6 Aralık 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 6 Aralık 2021 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2021 Pazartesi)

Genel

Arkadaşlarınla zaman geçirmek senin için daha önemli olabilir. Onlarla beraber yeni şeyler keşfetmek, yeni deneyimler yaşamak seni mutlu edebilir. Kendini geliştirirken arkadaşlığını da ilerletmek sana iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini daha canlı hissetmek için tutumunu değiştirmen gerekebilir. Arkadaşlarınla daha çok zaman geçirmek kendini iyi hissetmek için önemli olacak. Olumsuz düşüncelerden uzak durmak senin için yararlı olacak.

Aşk

İlişki konusunda daha istekli olduğunu göstermen olası şanslarını artırmak için yeterli olacak. Sosyalleşmeye devam ettikçe karşına çıkacak fırsatların sayısı artabilir. Güzel bir arkadaşlığın başlaması seni şaşırtmamalı.

Para

Yeni iş fırsatları konusunda çekingen davranmamalısın. Senin için uygun olduğunu düşündüğün işlere girmek ileride güzel paralar kazanmanı sağlayabilir. Yanında birkaç arkadaşının olması senin için daha önemli olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2021 Pazartesi)

Genel

Duygularınla hareket etmemek için daha dikkatli olmalısın. Karşına çıkacak durumlara duygusal tepkiler vermekte kaçınmak iyi olacak. Mantıklı kaldığın sürece olayların kontrolünde olduğunu fark etmen mümkün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Alışkanlıklarını düzenlemek için daha kararlı olman mümkün. Alacağın yardım sayesinde düşündüğün değişiklikleri yapmak daha kolay olabilir. Yemek konusunda daha dikkatli olmalısın. Çok yememeye özen göstermelisin.

Aşk

Hoşlandığın insanla daha fazla görüşme şansı bulabilirsin. Bu fırsatı değerlendirmek için kendine güvenmeye devam etmelisin. Kendin olduğun sürece şansının yüksek olduğunu görmen mümkün.

Para

İşlerin yoluna girdiğini görmek seni farklı yatırımlara yönelmek için cesaretlendirebilir. Maddi olarak durumunun iyileşmesi gelecek hakkında daha olumlu düşünmeni sağlayacak. Bu sayede yeni işlere girmek daha kolay olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2021 Pazartesi)

Genel

İşlerinin istediğin gibi gitmesi seni şaşırtacak. Sıkıntılardan uzak bir gün geçirmek kendine daha çok zaman ayırmanı sağlayabilir. Bunu iyi değerlendirip gelişmek için fırsat yaratmakta fayda var. Yeniliklere açık olmak iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Ne olursa olsun sakin kalmaya çalışmakta yarar var. Ani tepkiler verip stres yaşamamak senin için iyi olacak. Kendini zor durumlar içine sokmadığın sürece iyi hissetmen mümkün. Hareket etmeyi ihmal etmemelisin.

Aşk

Geçmişte kalan ilişkilerin karşına zamansız çıkması seni üzmemeli. Hayatına devam etmek için bunları tamamen geride bıraktığından emin olmalısın. Geleceğe kendinden emin bir şekilde bakmak mümkün olacak.

Para

Yeni iş fırsatları sayesinde daha fazla para kazanmak mümkün olabilir. Karşına çıkacak imkanları değerlendirdikçe maddi olarak durumunun iyileştiğini görebileceksin. Bu durumu iyi yönetmek ilerisi için iyi olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün kendini işlerine vermekte zorlanabilirsin. Konsantre olmak senin için zor olabilir. Ailenden ve arkadaşlarından sana yardımcı olmasını istemek senin için iyi olacak. Kendini işlerine verirken diğer işlerini onların halletmesi sana iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Odaklanma sıkıntını gidermek için daha dikkatli olmak isteyeceksin. Meditasyon yapmak senin için yararlı olacak. Arkadaşlarınla zaman geçirmek kendini iyi hissetmene yardımcı olabilir. Nefes egzersizlerini ihmal etmemekte fayda var.

Aşk

Sevdiğin insanla daha çok zaman geçirmek için programını baştan düzenlemek isteyebilirsin. Onunla geçirdiğin süre kendini daha iyi hissetmene yardımcı olacak. Onun desteğini yanında hissetmek günü daha rahat geçirmeni sağlayabilir.

Para

Tahmin ettiğinden daha fazla çalışmak durumunda kalmak seni sıkmasın. Verdiğin emeklerin karşılığını almaya en kısa sürede başlayacaksın. Programına sadık kalarak çalışmaya devam etmekte fayda var.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2021 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki gelişmeleri takip edip kendini güncel tutmaya özen göstermelisin. Günü yakaladıkça teni fırsatlara ulaşmak mümkün olacak. Bu sayede kendini en zor durumlara karşı hazırlıklı tutmak daha kolay olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini açık ve temiz tutmak önemli olacak. Sessiz ve sakin bir ortamda işine odaklanmaya çalışmak senin için mümkün olabilir. Bu fırsatı iyi değerlendirmelisin. Egzersiz konusunda daha istekli olmakta yarar var.

Aşk

Sevdiğin insanla aranda ufak anlaşmazlıklar yaşanabilir. Bunları büyütmeden çözmek için yapıcı olman gerekecek. Bu tutumun sayesinde ilişkinin daha da gelişmesi seni sevindirebilir. Alttan alıp idare etmek senin için iyi olabilir.

Para

Karşına çıkacak fırsatları değerlendirmek senin için yorucu bir iş olabilir. Ama işlerin yoluna girdiğini gördükçe daha fazlası için çalışmak isteyeceksin. Yeni işlere girişmekten çekinmemelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2021 Pazartesi)

Genel

Karşılaştığın olaylar karşısında karar verirken zorluk yaşayabilirsin. Bir yön seçmek konusunda destek almak iyi olacak. Senin için en iyi olacak seçeneği seçmek için güvendiğin insanların yargısına başvurmak senin için iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hayatında dengeyi tekrar sağlamış olmak sana huzur verecek. Bu durumu korumak için daha dikkatli olmakta fayda var. Açık havada zaman geçirirken daha dikkatli olmalısın. Soğuk algınlığına karşı önlem almak iyi olacak.

Aşk

Partnerinle arandaki uyumun giderek iyileşmesi seni mutlu edecek. Hayallerine ulaştığını görmek seni mutlu edebilir. İlişkinin gidişatını daha da iyileştirmek için elinden gelenin yapmaya devam etmelisin.

Para

Emeklerinin karşılığını almak için kendini hazırlamakta fayda var. İşlerinin istediğin gibi gitmesi seni fazlasıyla memnun edecek. Karşılığında eline geçecek para ile yeni planlar yapmak mümkün olacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2021 Pazartesi)

Genel

Senin için yeni olacak şeylere ilgi duyabilirsin. Kendini bu konularda ilerlemek için motive etmek isteyeceksin. Yanındaki tecrübeli insanlardan bir şeyler öğrenmek senin için iyi olabilir. Onlarla arkadaşlığının kıymetini bilmek senin için iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygularınla başa çıkmak senin için beklediğinden zor olabilir. Meditasyon yapmak sana iyi gelecek. Duygularını kontrol ettikçe daha rahat hissetmen mümkün. Egzersiz hakkında daha istekli olmak senin için önemli olacak.

Aşk

Yeni arkadaşlıklar konusunda daha istekli olmakta fayda var. yeni insanlarla tanışmak senin için önemli olacak. İleride güzel bir ilişkiye dönüşebilecek bir arkadaşlığa başlamak isteyebilirsin.

Para

Beklemediğin yerlerden eline paralar geçebilir. Sürprizlere hazır olmakta fayda var. Düşündüğün harcamalar için fırsat bulmak seni sevindirecek. İlerisi ile ilgili birikim planları yapmayı da ihmal etmemelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2021 Pazartesi)

Genel

Çevrendeki olaylardan etkilenmemek için daha dikkatli olmalısın. Kendini işine vermek düşündüğünden daha yorucu olabilir. Daha üretken olmak için alışkanlıklarını dahi kontrol etmek isteyebilirsin. İşine odaklanmak önemli olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İşine odaklanmakta zorluk yaşayabilirsin. Meditasyon ya da yoga yapmak senin için daha faydalı olabilir. Kendini işine vermene yardımcı olacak her yolu denemek için açık olabilirsin. Hafif yiyecekler tercih etmek sana iyi gelecek.

Aşk

Hoşlandığın insanla konuşmak için daha rahat olmak isteyeceksin. Kendini rahat hissettikçe ona ulaşmak senin için daha kolay olacak. Rahat bir ortamda görüşmek kendini daha iyi hissetmene yardımcı olabilir.

Para

Harcamalarına dikkat etmek senin için iyi olacak. İleride yapmayı düşündüğün şeyler için bir miktar para biriktirmeyi tercih edebilirsin. Bu para planlarını uygulamakta yardımcı olabilir. Tasarruf konusunda dikkatli olmak sana iyi gelecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2021 Pazartesi)

Genel

Etrafında yaşanacak gelişmelerin seni duygusal olarak etkilemesine izin vermemelisin. Olaylar üzerindeki kontrolü kaybetmemek için mantıklı düşünmek önemli olacak. Senin için zorlayıcı olsa da duygularını kontrol etmek iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersize daha fazla önem vermen gerekebilir. Uzman yardımı sayesinde hedeflerine varmak kolay olacak. Bu sırada yediklerine dikkat etmek sana yardımcı olacak. Ağır yemeklerden uzak durmak sana iyi gelecek.

Aşk

Flörtleştiğin insanla arandaki muhabbetin gelişmesi seni mutlu edecek. Aranızdaki ilişkinin istediğin gibi gelişmesi seni gelecek hakkında düşünmeye itebilir. Gerçekçilikten kopmamak senin için önemli olacak.

Para

Tanıdığın insanlar sayesinde yeni iş imkanlarıyla karşılaşabilirsin. Bunları değerlendirmek için sabırlı olmak gerekecek. Uzun vadede etkilerini görebileceğin yatırımlar yapmaktan çekinmemelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2021 Pazartesi)

Genel

Duygusal tepkiler vermekten kaçınmak işlerine daha iyi odaklanmana yardımcı olacak. İnsanların dediklerini kişisel algılamamak gün içinde daha fazla ilerleme göstermene yardımcı olabilir. Üretken olmaya çalışmak senin için iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini enerjik hissettikçe keyfin yerine gelecek. Yorgun düşmemek için daha dikkatli olmalısın. Yeme düzenini bozmamak senin için daha iyi olacak. Kısa yürüyüşlere çıkmak iyi hissetmeni sağlayacak.

Aşk

Partnerinle birlikte yeni etkinlikler planlamak ilişkinin gidişatı için iyi olabilir. Aranızdaki ilişkinin istediğin şekilde gelişmesi için daha fazla emek harcamak isteyebilirsin. Günün sonunda kendini daha mutlu görmek mümkün olacak.

Para

Karşına çıkacak fırsatlar hakkında harekete geçmek isteyebilirsin. Aklındakileri gerçekleştirmek için ortaya bir miktar para koymak gerekebilir. Başlangıç için bu parayı koymak ileride daha fazlasını kazanmanı sağlayabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2021 Pazartesi)

Genel

Dile getirmek istediğin çok şey olabilir. Aklındakileri sürekli yanındaki insanlarla konuşmak isteyebilirsin. Uygun ortamları yaratıp kendini ifade etmek için doğru zamanı beklemek isteyeceksin. Aklındakileri anlattıkça kendini daha rahat hissetmek mümkün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini canlı hissettikçe daha keyifli olman mümkün. Hareketli kalmak için daha istekli olmalısın. Tembellikten uzak durmakta yarar var. Fırsat buldukça açık havada yürüyüş yapmak sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin insanla arandaki uyumun her zamankinden daha iyi olduğunu fark edebilirsin. Onunla daha fazla zaman geçirmek için programını yeniden düzenlemek iyi olacak. Yeni etkinlikler planlayıp baş başa daha çok zaman geçirmek iyi olacak.

Para

Yeni ortaklıklar kurmak senin için mümkün olabilir. İşlerin yavaşa ilerlemesi seni şaşırtmamalı. Programını düzgün yapıp işleyişi kendi yoluna bırakmak senin için daha iyi olacak. Zamanı gelince girişiminin canlandığını görebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2021 Pazartesi)

Genel

Duygularını daha açık ifade etmek isteyebilirsin. Bu durum istediklerine daha kolay ulaşmanı sağlayacak. Karşındaki insanın imadan anlamayacağını düşünüp daha açık olmak senin için daha yararlı olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yeni şeylere başlamak için uygun bir zaman olabilir. Hayatına daha fazla hareket katmak isteyebilirsin. Egzersiz konusunda daha istekli olmak sana iyi gelecek. Yemek konusunda daha seçici davranmayı deneyebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın insandan istediğin dönüşü alamamak canını sıkmamalı. Durumu kabullenip önüne bakmak hayatına daha rahat devam etmeni sağlayabilir. İleride istediğin gibi bir ilişki yaşama ihtimali her zaman var.

Para

Beklediğin haberlerin gelmemesi canını sıkmamalı. Gelişmeler istediğin duruma gelinceye kadar harcamalarına dikkat etmek senin için daha iyi olacak. Geleceğe karşı daha ümitli olmakta yarar var.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel