6 Aralık 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 6 Aralık 2019 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Uzun zamandır gerçekleşmesini istediğin bir durum sonunda gerçekleşmeye başlayabilir. Bu güzel durumu değerlendirmek ve mutlu olmak için kendini iyiliklere açman gerekecek. Beklediğin gelişmeleri görmek için daha pozitif olmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sevdiğin insanlara vakit ayırmak ve keyifli vakitler geçirmek stresin vücudundaki etkisini yitirmesini sağlayabilir. Bugün daha keyifli olmalı ve sağlığına dikkat etmelisin. Gereksiz yorgunluklardan uzak durmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile sakin bir gün geçirmek senin için önemli olabilir. Eğer hayatında kimse yoksa aşk konularında daha yapıcı düşünmek için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Sakin olmak ve düşüncelere yer vermek öneli olacak bugün.

Para

Bazı konularda değişim görmek istiyor olabilirsin. Ancak sadece değişim görmek için halihazırda güzel giden şeyleri bozmamalısın. Parasal konularda dikkatli hareket etmen gerekecek bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2019 Cuma)

Genel

İş konularında eğer ortak bir şeyler yapıyorsan bugün bu konularda gerginlikler yaşayabilirsin. İki farklı fikrin çatışması daha kolay olabilir bugün senin için. Yapıcı davranmak ve karar almada aceleci olmamak senin için önemli olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün kendini biraz yorgun hissedebilir ve uykuya düşkün olabilirsin. Kendini toparlamak ve enerji seviyeni yükseltmek için biraz dinlenmek sana iyi gelebilir. Kendine vakit ayırmalı ve vücudunu dinlendirmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimin daha sakin olması ve birbirinize anlayışla yaklaşmanız için dikkatli olman gereken bir gündesin. Hem kendini hem de sevdiğin kişiyi germemek için sözlerini dikkatli seçmen gerekecek.

Para

Bugün kişisel meseleler parasal meseleler ile karışabilir. Kendini iki farklı konu arasında sıkışmış bulabilirsin. Ancak başka şeylere canını sıkarak iş konularından acısını çıkarmamalısın. Parasal konularda sakince düşünmen gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Bugün enerjin daha fazla olabilir. Birçok konuda sıkıntıları çözmeye odaklanabilirsin. Ancak bu güzel enerjiyi tek başına çözmenin gereksiz olacağı konulara yönlendirmen seni yorabilir. Bazı şeyleri akışına bırakman daha iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün istediğin konulara odaklanabilecek enerjin olacak. Keyfini yerine getirmek için aktivitelere katılmak daha iyi olabilir. Sağlığını düşünerek hareket etmek istiyorsan güzel ve keyifli konulara vakit ayırmalısın bugün.

Aşk

Bugün etrafındaki insanlarla arandaki iletişim biraz şekil değiştirebilir. Aşk konularında beklediğin gelişmeleri göremeyebilirsin. Bunun yerine kendi işlerine odaklanmak daha iyi olabilir.

Para

Parasal konularda kendini fazla zorlamaman gereken bir gündesin. Eline daha fazla para geçmesi için kendini yormamalı ve bazı şeyleri akışa bırakmalısın. Gereksiz yere kendini üzmek ve strese girmek yerine biraz rahat olman gerekecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Parasal konularda güzel gelişmeler ve iş durumları karşına çıkabilir. İleride eline geçecek paraları artıracak bazı durumlarla karşılaşabilirsin. Parasal olarak kendine daha fazla güvenmek hayatının diğer konularında da olumlu etki yaratacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün yediklerine dikkat etmen gereken bir gün. Sadece kilo alıp verme konuları için değil, vücudunun ihtiyacı olan besin ve vitaminleri alabilmesi için yediklerine dikkat etmelisin. Sağlıksız besinlerle vücudunu yormamalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye sıkıntılarını ve dertlerini anlatmaktan çekinmemelisin. Aranızdaki paylaşımı artırmak için sadece keyifli olayları beklememelisin. Bazı konularda içini sıkan durumları paylaşmak ikiniz için de iyi olabilir.

Para

Parasal konularda sana ait olanın peşine düşebilir ve kendi haklarını arayabilirsin. Eğer burs ve ödül gibi konular gündemdeyse sana düşen miktarı göz önünde bulundurmalı ve hakkının peşine düşmelisin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Etrafındaki insanlardan bazıları senin desteğine ihtiyaç duyabilir. Bu kişilere destek olmak ve onların yardımına koşmak insanlarla aranda daha iyi bir etki oluşturacak. Sosyal konularda daha aktif olacaksın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün algıların açık olacak. Bu algıları güzel konulara odaklamak daha iyi olabilir. Meditasyon ve esneme hareketleri genel olarak sana daha iyi gelecek. Yoga güzel bir egzersiz biçimi olabilir senin için.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimde bazı gerginlikler olabilir. Her iki taraf da kendi isteklerini yaptırmak konusunda baskın çıkmaya çalışabilir. Bu durumun gerginliğe yol açmaması için iki tarafın da anlayışlı davranması gerekecek.

Para

Bugün maddi konularda keyifli kararlar alabilir ve yeni projelere odaklanabilirsin. İş ve kariyer konularında yeni adımlar atmak seni çok heveslendirecek. Bugün eline daha fazla para geçebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2019 Cuma)

Genel

İş konularında değişimlere gitmek sana daha iyi gelebilir. Bazı şeyleri evden halletmeye alışabilir ve evde bir ofis fikrini düşünebilirsin. İş ve parasal konularda daha rahat şartlar sana cazip gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Acele etmemek ve her şeye zaman vermek sana daha iyi gelebilir. Kendini gereksiz yere yormamak ve enerjini gün içerisinde korumak için iş bölümü yapmalı ve kendine fazla yüklenmemelisin bugün.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişinin aslında sana çok da uyumlu bir insan olmadığını görebilirsin. Hoşlandığın kişi ile alakalı bazı şeyleri kafanda kurmak yerine onu gerçekten tanımaya çalışmak bu kişiye olan hislerini değiştirebilir.

Para

Sosyal konuları ve parasal konuları dengelemen gerekebilir bugün. Hem çevrene hem de işlerine zaman ayırmalısın. Bazı konularda kafanı toparlamak için bu dengeyi bugünden kurman gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Yaratıcı fikirlere odaklanmak senin için daha kolay olabilir. Yeni şeyler öğrenmek ve bunlara dikkat etmek için zaman ayırabilirsin. Bazı konularda kendini yenilemek için iyi adımlar atabileceksin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İsteklerine vakit ayırmak senin için önemli olabilir. Sağlığını düşünerek bir iş planlaması yapmak ve bazı şeyleri zamana bölmek sana daha iyi gelecek. İsteklerini belli zaman aralıkları ile gerçekleştirmek gereksiz yorgunlukların önüne geçebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin hislerini gözardı etmek aranızda negatif bir durum oluşturabilir. Bunun önüne geçmek için her ikinizin de birbirine daha dikkat etmesi gerekecek. Sevdiğin kişinin canını sıkan konuları çözmek için adımlar atabilirsin bugün.

Para

Parasal konularda karşına çıkan sıkıntıları çözmek için kolları sıvayabilirsin. Ancak bazı durumları tek başına çözmemen gerekecek. Etrafındaki insanların da eşit derecede sorumluluk alması senin için önemli olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Fiziksel olarak kendini daha iyi hissetmek etrafında olan bitenle daha dikkatli olmanı da sağlayabilir. Hem iş hem de aşk konularına daha fazla zaman ayırmana yetecek bir enerjin olacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel enerjini artırman gereken bir gün. Daha fazla iş halletmek ve gün içerisinde daha enerjik olmak için hem yediklerine hem de tükettiğin içeceklere dikkat etmelisin. Şekerden uzak durmak ve bol bol su tüketmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimi daha pozitif bir hale getirmek için çaba göstermelisin. Karşındaki insanın kalbini kırabilecek sözler söylemek yerine daha dikkatli davranmak ve yapıcı olmak sana düşecek bugün.

Para

Her isteğini parasal bir durum ile çözemeyeceğini görmen gerekecek. Bazı konularda para harcamak yeterli olmayabilir. Seni tatmin edecek daha farklı bir kaynak bulman gerekiyor olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2019 Cuma)

Genel

İnsanlarla arandaki iletişimi artırman hem iş hem de romantik konularda daha iyi sonuçlar verebilir. Bugün etrafındaki insanlarla daha sağlıklı sınırlar içerisinde konuşmak sana çok daha keyifli etkiler sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

İnsanlarla aranda sağlıklı sınırlar çizmek stres seviyesini azaltmanda faydalı olabilir. Kendini gereksiz gerginlikler içinde bulmamak ve bu gerginliklerle kendini yormamak için sınır çekmeyi öğrenmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim beklenmedik bir biçimde güzelleşebilir. Aşk konularında yeni ve keyifli adımlara daha fazla odaklanmalısın. Sevdiğin kişiyle aranda daha güzel bir iletişim kurmak için enerjini yüksek tutmalısın bugün.

Para

Maddi konular evdeki ruh halini etkileyebilir bugün. Bu durumu daha iyiye dönüştürmek için kendini biraz daha bu konuya vermen gerekebilir. Evdeki gerginliği çözmek için parasal konulara odaklanmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Eline geçen paraları artırmak için güzel bir şansın olacak. Ancak bu şansı daha iyi değerlendirebilmen için başladığın işleri bitirmen ve yenilere yer açman gerekecek. Daldan dala atlamak sana iyi gelmeyebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün vücudunun enerjisi yüksek olacak. Bu güzel enerjiyi iyi değerlendirmek ve gün içerisinde yorgun düşmemek için enerjini desteklemek sana daha iyi gelebilir. Birçok konuda fiziksel enerjini konuşturabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki enerjiyi yenilemek sizin için önemli olabilir. İkinizin de sevdiği konulara odaklanması ve aranızdaki iletişimi daha yapıcı tutmanız bugün size iyi gelebilir.

Para

Başladığın işi bitirmeye odaklanman ve kafanı işine vermen önemli olabilir. Her adımı daha fazla para için atmamak ve sadece işinde başarılı olmaya odaklanmak bugün sana daha iyi gelecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Yeni bir iş veya proje ile alakalı çalışman gerekebilir. Farklı bir alanda veya uzak bir konumdaki bir iş için dikkatli hareket etmen gerekecek. Bu konularda atak olmak ve mesafelerden kaçmamak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve güzel konulara odaklanmak için meditasyon konularına özen göstermelisin. Hayatında yaşanan keyifli gelişmelere daha sıkı sarılmak için stresin etkilerini vücudundan atman gerekebilir bugün.

Aşk

Daha önceden yaşadığın negatif bir ilişkinin etkilerini üstünden atmak için biraz kendine vakit ayırmalısın bugün. Toksik insanların etkisinden kurtulmak için kendi içine dönmen sana daha iyi gelebilir.

Para

Bugün biraz daha verimli çalışman gerekebilir. İleride eline geçecek paralar için değil belki ancak bugün işinden keyif almak için yapabildiğinin en iyisine odaklanmalısın. İş ve kariyer konularına özen göstermelisin bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (6 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Kariyer konularında daha keyifli gelişmeler kapıda olabilir. Kendini yeni konulara açmak ve insanlarla arandaki iletişimi daha pozitif tutmak maddi konularda da fayda sağlayacak. İş konularında güzel gelişmeler görebilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen önemli olabilir. Özellikle sabahları ne yediğin daha önemli olacak. Eğer kahvaltı öğününü atlayan birisiysen bu konuda bir şeyler yapmalı ve gündüz daha fazla gıda tüketmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişinin sıkıntılarını gözardı edebilirsin bugün. Ancak bu konuda daha fazla destek sağlamak sana daha iyi gelebilir. Sevdiğin kişiye özen gösterdiğini belli etmek için biraz daha çaba göstermelisin.

Para

Etrafındaki insanların fikirlerine saygı duymak güzel bir şeydir. Ancak bu amaçla kendi fikirlerini gözardı etmek o kadar iyi bir hareket değil. Parasal konularda kendi düşüncelerini dile getirmekten çekinmemelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel