6 Ağustos 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 6 Ağustos 2022 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (6 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün sevdiğin şeylere daha fazla zaman ayırabilirsin. Daha keyifli ortamlarda bulunmak da enerjine yarayabilir. Kafanı biraz günün koşuşturmasından kaldırıp olan bitene daha rahat bakabilirsin. Bunun etkisi daha uzun süre kalabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İnsanlarla iç içe olmak, kendine daha dikkat etmeni gerektirebilir bugün. Temizlik ve mesafeye dikkat etmek tedbir konusunda önem kazanabilir hatta. Virüs konusunda kendini korumak adına daha fazla önlem alabilirsin.

Aşk

Yeni bir insanla tanışmak seni fazlasıyla heyecanlandırabilir bugün. Güzel bir ilişki yaşamak için kendini olduğun gibi ifade etmelisin bugün. Karşındaki insan seni bu şekilde ilgi çekici bulup seninle daha çok konuşmak isteyebilir. Bu da seni daha çok mutlu edebilir.

Para

Bugün parasal konularda için rahat olabilir. Harcamalar yaparken de işe odaklanırken de kafanı kurcalayan büyük meseleler olmayabilir. O yüzden içinin daha rahat ettiği kararlar almakta bugün şanslı olacaksın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (6 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Yeni şeylere daha kolay alışman gerekebilir bugün. Hayatındaki değişikliklerin çok hızlı gerçekleşmesi seni şaşırtmamalı o yüzden. Farkına varmadan gireceğin fırsatlar sana çok daha fazlasını sağlayabilir. Önemli olan bu fırsatlara ne kadar zaman ayıracağını belirlemek olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Stres ve kaygıdan uzak durmak senin için önemli olabilir. Zihnini boşaltmak ve meditasyona odaklanmak bu konuda sana fayda sağlayabilir. Zihnini meşgul edebilecek şeylerden uzak durmak adına bu tür şeylerden daha fazla faydalanabilirsin.

Aşk

Kendini sevdiğin insana karşı ifade ederken daha rahat hissetmelisin bugün. Seni yargılamaktan uzak olması sana cesaret vermeli hatta. Kendini ifade ederken abartıdan kaçmak bu konuda senin için önemli olabilir.

Para

Karşına çıkacak fırsatlar hakkında iyice düşünmek isteyebilirsin. Önemli kararlar almak adına acele etmeden hareket etmen gerekecek. Güzel şansını iyi değerlendirmek bugün sana çok daha fazlasını katabilir. Buna odaklanmak biraz çaba ve zaman gerektirebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (6 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

İnsanların etrafında dolaşması, ilgi odağı olmak seni iyi hissettirebilir bugün. Bu ilgiyi sana fayda sağlayabilecek şeyler için kullanmak isteyebilirsin. Çevrenden destek görerek atmak istediğin adımları daha rahat atabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hak ettiğin ilgiyi görmek kendini iyi hissettirecek bugün. Ancak göz önünde olmak, rutinini devam ettirmene engel olmamalı. Günlük rutinini şaşırtmamak daha iyi bir sağlık için önemli olabilir.

Aşk

Yeni bir ilişki için kendini hazır hissetmeyebilirsin bugün. Ama karşına bu konuda farklı düşünmeni sağlayacak fırsatlar çıkabilir. O zamana kadar aşka karşı kendini kapatmaman en iyisi. Gelecek ne getirir, kimse bilemez çünkü.

Para

Bugün çevrendeki insanlar senin liderliğinde bazı kararlar alabilir. Senin rehber olacağın konular iş konularında daha fazla dikkat çekebilir. Bu ilginin kıymetini bilerek ve sorumluluklarını bilerek hareket etmek de sana para kazandırabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (6 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Sıradanlığa kapılmadan gününü geçirmek önemli bir hal alabilir. Her zamanki şeylerin haricinde bir şeyler tercih edebilirsin. Ufak tefek tercihler de olsa bunlar, sende büyük değişimler yaratabilirler. Risk almaktan çekinmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Konfor alanından çıkmak değil de bu konfor alanını esnetmek isteyebilirsin bugün. Kendini yeni rutinlere alıştırmaya çalışmak daha canlı hissetmene yardımcı olabilir. Yeni şeyleri rutinine katman daha iyi sonuçlanabilir.

Aşk

Mevcut ilişkinin ilerleyişi seni memnun edebilir ama partnerinin isteklerini dinlemek gerekebilir. Onun da fikrini almak bu ilişki için daha önemli olabilir. Aşka odaklanırken empati yapabilmelisin.

Para

Karşına yeni fırsatlar çıkmaya devam edebilir bugün. Bu fırsatları ileriyi düşünerek değerlendirmek senin için daha iyi olacak o yüzden. Günü kurtarmak için yaptığın planların yerine daha uzun vadeli fikirler üstüne düşünmeye başlayabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (6 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Karamsar insanların enerjini yok etmelerine müsaade etmemelisin bugün. Ne olursa olsun olumlu kalmaya çalışmak senin için daha iyi olacak çünkü. Başkalarının negatifliğine göre değil, kendi isteklerine göre gündemini belirlemen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sıkıntı ve buhran kaynağı olacak insanlardan uzak durmalısın bugün. Kendine güvenmeni engelleyecek insanlardan uzak durmak sağlığın için de iyi olacak çünkü. Sana iyi gelmeyen etkilerden uzaklaşmak stresi azaltabilir.

Aşk

Yeni insanlara tanışmak için ortamlara girmekten kaçınmamalısın bugün. Bu şekilde ileride mutlu olacağın ilişkiyi yaşamana sebep olacak insanla karşılaşabilirsin. Yeniliklere açık olmak mutlu olma şansını artırmaya devam edebilir.

Para

Yeni başladığın işlerin istediğin gibi gitmesi seni cesaretlendirebilir. Gelişime daha çok zaman ayırmak isteyeceksin o yüzden. Bu da ister istemez gelirine yansıyacak tabii. Maddi açıdan için rahat edebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (6 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Kendini çok yormamaya dikkat etmelisin bugün. Enerjini daha idareli kullanmak seni daha rahat ettirebilir bugün. Dinç kalmak için bazı gereksiz şeyleri ertelemen gerekebilir. Önceliklerini iyi bilmelisin o yüzden.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün enerjini sık sık yenilemek gerekecek. Gün içinde kendini bir çok defa yorgun hissedebilirsin çünkü. Temiz havada yürüyüş yapmak daha iyi gelebilir sana. Bol su içmek de kendini iyi hissetmende yardımcı olabilir.

Aşk

Sevdiğin insanın seni şaşırtmak için sürpriz yapması keyfini yerine getirebilir bugün. Uzun bir zamandan sonra tekrar bir araya gelmeniz mümkün olabilir hatta. Beraber geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarmak sana çok daha iyi bir enerji katabilir.

Para

Bugün iş konularında daha seçici davranmanın faydasını görebilirsin. Her şeyi aynı anda halletmeye çalışmak yerine kendine zaman ayırabilirsin. Biraz kafanı toparlamak daha fazla iş yapmanı sağlayacak zira.
Başak Burcu Günlük Yorumu (6 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

İş konusunda geleceğini etkileyecek büyük değişiklikler yaşayabilirsin bugün. Bunda etrafındaki insanların etkisi büyük olabilir hatta. Senin için olumlu sonuçlanacak tercihler yapmaya çalışmalısın o yüzden. Seçimlerin konusunda çevrenden yardım almakta yarar var.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine daha fazla zaman ayırmakta yarar var bugün. İhtiyaçlarını belirleyip bunları gidermek için uğraşmak ister istemez daha mutlu olmana yardımcı olacak çünkü. Kendini daha rahat hissettirmek günün önemli konusu olabilir.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişinin sessizliği senin canını sıkabilir. O kişiden bir mesaj veya tepki gelmemesi bu konuyu tekrar sorgulamana sebep olabilir. En iyisi bazı şeyleri aceleye getirmemek olacak.

Para

İş ortamında yapacağın değişiklik seni beklediğinden fazla etkileyebilir bugün. O yüzden her duruma hazırlıklı olmakta yarar var. Yeniliklere ayak uydurmak konusunda çevrenden de destek alabilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (6 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Geçmişe dönebilirsin bugün. Eski güzel zamanları hatırlayıp yad etmek senin için iyi olabilir o yüzden. Geçmişten gereken dersi çıkarmak geleceğin için önemli bir hal alabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Eski alışkanlıklardan uzak durmak için daha çok uğraşman gerekebilir bugün. Arkadaşların sana bu konuda yardımcı olabilir. Sana faydası olmayan kötü alışkanlıklardan uzaklaşmak sağlığın için önem taşıyabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte gelecek planları yapmak seni meşgul edebilir bugün. Bu meşguliyet sana oldukça keyifli gelebilir. Yeni şeylere karar verirken daha dikkatli olmakta yarar var o yüzden. Ortak paydada buluşmak önem kazanabilir.

Para

Maddi olarak rahatlamak seni savurganlığa itmemeli bugün. Çünkü elindekinin kıymetini bilmek senin için önemli olacak. Tutumlu olmak şu anda göremediğin bazı sıkıntılar için ileride iyi olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (6 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Yeni şeyler öğrenmek için içinde büyük bir istek duyabilirsin bugün. Bunun üzerine gitmek senin için daha iyi olabilir. Yeni hobiler edinmek, yeni bir dil öğrenme senin için heyecanlı olduğu kadar verimli de sonuçlanabilir. Geleceğe dair merakını yenileme fırsatı bulabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yeni ortamlara girmek zihninin yenilenmesini sağlayabilir bugün. Zihnini yeni şeylere açmak stresle başa çıkmanı da kolaylaştıracak. Bununla beraber dinç kalmaya da özen göstermen gerekebilir. Enerjini taze tutmak adına egzersize odaklanabilirsin.

Aşk

Bugün yeni bir insan ile tanışabilirsin. Bu tür konularda şans senden yana olacak. Aşk konusunda yeni iletişimler daha fazla mutluluk ihtimali getirebilir. Aşka odaklanırken içini ferah tutmanın etkisini daha fazla görebilirsin.

Para

Bugün iş ve maddiyat konusunda kendini ileriye odaklaman gerekecek. Bunun için de kendini geliştirmen gerekebilir. İş konusunda yeni şeyler öğrenmek, hobilere odaklanmak ve zihnini açmak çok daha önem kazanabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (6 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün güzel haberler duymak keyfini yerine getirebilir. Uzun zamandır yapmak isteyip fırsat bulamadığın aktivitelere girişmek isteyebilirsin hatta. Yarım kalan işleri tamamlamak ve kendine zaman yaratmak sana çok farklı bir enerji katacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün virüse karşı önlemleri artırman hem senin hem de çevrendekiler için iyi olabilir. Daha sağlıklı bir bünye için bağışıklığını kuvvetlendirmen iyi olabilir. Ayrıca maske ve mesafe önlemlerine tekrar odaklanabilirsin.

Aşk

Yeni bir insanla tanışmak aşk konusunda kendinde daha çok güvenmeni sağlayabilir bugün. Bu insanın en az senin kadar hevesli olması da bir ilişki yaşama ihtimalini artırabilir. Aşk adına daha güzel iletişimler kurabileceksin.

Para

Bugün iş söz konusu olduğunda önündeki engellerin tek tek kalktığını görebilirsin. Maddi açıdan önünü görebileceğin gelişmelerle karşılaşman olası. Eğer bir iş arayışındaysan, bugün bu konuda çok daha keyifli bazı durumlarla karşılaşabilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (6 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Ev konusundaki sorumluluklarını gözden geçirmen gerekebilir bugün. Ertelediğin ev işleriyle ilgilenmek senin için daha öncelikli bir hal alabilir. Yaşadığın yer ile ilgili düzenlemeler yapmak kendini çok daha iyi hissetmene yardımcı olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün güneşin zararlı etkilerinden kendini koruman gerekecek. Belli saatlerde güneşe çıkmamak, güneş koruyucu kremler kullanmak ve bol bol su tüketmek günü daha rahat geçirmeni sağlayabilir. Ayrıca baş ağrılarına da dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

Mevcut ilişkinde heyecanın eskisi gibi olmaması seni üzebilir, özellikle de bugün. Bunu düzeltmek için sevdiğin insanla birlikte bir şeyler yapmayı planlayabilirsin. Beraber daha fazla zaman geçirmek, yeni aktiviteler planlamak size iyi gelebilir.

Para

Yeni iş imkanları konusunda arkadaşlarınla üretken konuşmalara girmekte bir fayda görebilirsin bugün. Paylaşacaklarınız sayesinde hayatlarınızı etkileyecek fikirler üretmeniz mümkün olacak çünkü. Bunları değerlendirmek gelecek için çok daha iyi olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (6 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Enerjin yüksek olabilir, önemli olan bu enerjiyi nereye kullandığın olacak. Her zamankinden daha sıkı çalışabilirsin mesela. Ev işlerini daha fazla ertelemeyerek kendine bir iyilik de edebilirsin. Sana bir faydası dokunacak şeylere odaklanabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine daha dikkat etmekte yarar var bugün. Sağlığın için daha özenli davranışlarda bulunman gerekebilir özellikle. Alacağın ufak tedbirlerle bugün daha rahat etmeni sağlayabilir. Bolca sıvı tüketmek de gün içinde iyi hissetmeni sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin insanın seninle daha çok zaman geçirmek istemesi seni mutlu edebilir bugün. Planını tekrar düzenleyip daha çok zaman geçirmek için boşluk yaratabilirsin o yüzden. Birlikte geçirdiğiniz zaman ilişkinizi çok daha güçlendirecek bugün.

Para

İş ortamında uzun zamandır düşündüğün değişikliği yapma fırsatın olabilir bugün. Bu durum kendini daha üretken hissetmene yardımcı olacak o yüzden. Olaylara karşı yeni bakış sahibi olmak farklı imkanları görmeni sağlayabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel