6 Ağustos 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 6 Ağustos 2021 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (6 Ağustos 2021 Cuma)

Genel

Bugün arkana aldığın rüzgar sayesinde işlerinde başarılı olacaksın. Karşına çıkan engelleri kolaylıkla atlatıp hedeflerine rahatça ulaşacaksın. Çevrendeki insanlarla iyi geçinmeyi de ihmal etmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Günlük egzersiz programını takip etmelisin. Egzersiz, zihinsel olarak yenilenmene yardımcı olacak. Yediklerine dikkat edip ağır ve yağlı yiyeceklerden kaçınmak senin için iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte çok keyifli bir gün seni bekliyor. Beraber geçirdiğiniz zaman sayesinde birbirinizi daha iyi anlamaya başlayacaksınız. Birbirinize verdiğiniz değerin artması gayet mümkün.

Para

Eline geçecek paralar seni savurganlığa yöneltmemeli. Şimdilik gelirin iyi olabilir ama geleceği de düşünmen gerekecek. Tasarruf konusuna dikkat etmek gelecekte rahat etmeni sağlayacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (6 Ağustos 2021 Cuma)

Genel

Kafanı meşgul eden olaylar hakkında kendi kendine kafa patlatmak yerine başkalarıyla konuşmak isteyebilirsin. Onların fikrini almak, onların cevaplarını değerlendirmek sorunlara bakış açını değiştirebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yemek konusunda daha dikkatli davranman gerekecek. Ağır yiyecekler yerine mevsime uygun hafif yiyecekleri tercih etmek isteyebilirsin. Hareketsiz kalmamaya özen göstermek sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin insanın sana soğuk davranması her zaman seninle ilgili olmayabilir. Konuşarak onu anlamayı tercih edeceksin. Empati yapmak, ilişkiye derinlik kazandırabilir.

Para

İş konusunda daha yaratıcı olman gerekecek. Yeteneklerin sayesinde çok farklı iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsin. Detaylı araştırmalar sonrasında iş hakkında radikal kararlar alabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (6 Ağustos 2021 Cuma)

Genel

Bugün senin için çok önemli bir gün olabilir. Gelecek ile ilgili kurduğun hayallerinin gerçekleşmesi için çok güzel fırsatlarla karşılaşacaksın. Bunları iyi değerlendirmek senin yararına olacak. Başkaları tarafından yönlendirilmemeye dikkat etmekte yarar var.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Diyet konusunda fazlasıyla kararlısın bugün. Yeme içme alışkanlığını değiştirip sağlıklı bir rutin için harekete geçmek isteyeceksin. Sık sık yürüyüşe çıkmak daha iyi odaklanmak için sana yardımcı olacak.

Aşk

Uzun zamandır aklını meşgul eden insana açılmak için doğru zaman gelmiş olabilir. Bir muhabbet ortamı oluşturmak için yaratıcı yollar tercih etmek senin yararına olacak.

Para

Harcama konusuna dikkat etmen gerekebilir. Paranı harcarken savurgan olmamak ilerisi için iyi olacak. Birikim fırsatlarını değerlendirmek gelecekte maddi gücünü koruman için iyi bir seçenek olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (6 Ağustos 2021 Cuma)

Genel

Yapmak istediklerin hakkında aşırı düşünmeyi bırakıp harekete geçmek isteyeceksin. İçinden geldiği gibi davranıp olayları ana göre yaşamak başladığın işi bitirmene yardımcı olacak. Plan yapmayı abartmamak senin için iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün duygularının üzerinde bir yük olmamasını isteyeceksin. Duygularını kontrol etmeye çalışarak yorulmak yerine egzersize ağırlık vermeyi düşünebilirsin. Esneme hareketlerine yoğunlaşmak sana iyi gelecek.

Aşk

Eki defterleri kapatıp yeni maceralara doğru yola çıkacaksın. Hayat karşına çok güzel sürprizler çıkaracak. Geçmişi düşünerek karşına çıkacak şansları kaybetmemelisin.

Para

Tasarruf konusunda yeni fikirler üretmek isteyebilirsin. Maddi gücünü korumak gelecekte daha rahat etmeni sağlayacak. Bunun için çeşitli tasarruf yollarını değerlendirmek isteyeceksin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (6 Ağustos 2021 Cuma)

Genel

Bugün sınırları zorlamak isteyebilirsin. Sahip olduğun gerçek gücü görmek için sınırların ötesine geçmek isteyeceksin. Hem fiziksel hem de duygusal olarak gelişme imkanı yakalaman olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziksel olarak daha iyi bir durumda olmak için daha ciddi ve kesin adımlar atmak gerekebilir. Düzenli olarak spor yapmaya devam etmek disiplin sağlamana yardımcı olacak.

Aşk

İncinmekten korkmanın seni içine kapanık bir insan yapmasına müsaade etmemelisin. Aşk konusunda risk almayı denemek senin için yararlı olabilir. Biraz daha cesur davranmak aşk hayatın açısından iyi olacak.

Para

Maddi konularda şanslı olduğunu göreceksin bugün. Eline geçecek fırsatlar ya da paralar gelecekte daha kuvvetli olmanı sağlayacak. İleriye dönük birikim planları üstünde düşünmek gelecek için iyi olacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (6 Ağustos 2021 Cuma)

Genel

Bugün seçimlerinde kararsız kalmamaya özen göstermen gerekecek. Seçimlerini oldukça basit tutmaya çalışmak sana yardımcı olacak. Karar vermek konusunda zorlandığını hissettiğin zaman arkadaşlarından yardım istemek senin için daha iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini huzursuz hissettiğin zaman hiç beklemeden harekete geçmekte yarar var. Yeni egzersiz programları denemek dikkatini dağıtıp huzursuzluğu yok etmeye yardımcı olacak.

Aşk

Aşk hayatın konusunda başkalarının ne dediğine fazla önem göstermemen gerekebilir. Kendi aşk hayatın hakkındaki kararları kendin almak senin en doğal hakkın.

Para

Bugün beklemediğin harcamalar yapmak zorunda kalabilirsin. Maddi gücünün bundan etkilenmemesi için tutumlu davranmaya dikkat etmek gerekecek. İleriyi düşünerek harcama yapmak sana iyi gelecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (6 Ağustos 2021 Cuma)

Genel

Bugün duygularını kulak vermek senin için daha iyi olacak. Alacağın kararlarda, başlayacağın işlerde duygularını kontrol etmek seni başarıya daha çok yakınlaştıracak. Karşılaştığın zorlukları daha kolay atlatmak için duygularına güvenmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Karamsarlık ve hayal kırıklığına teslim olmaman gerekecek. Dikkatini spora yoğunlaştırmak senin için en iyi çözüm olacak. Egzersizlerin yanında meditasyon yapmak da başarıya odaklanmana yardımcı olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla aranda küçük anlaşmazlıklar olabilir. Bunlardan rahatsız olmak yerine ilişkinin bir parçası gibi görmek daha iyi olabilir. Anlaşmazlıkları çözmeye çalışmak daha çok yakınlaşmanıza sebep olabilir.

Para

Bir toplulukla birlikte çalışma fırsatı karşına çıkabilir. Sorumluluk alıp insanları aynı heves doğrultusunda toplayabilirsin. Başarıya yakınlaşmak için bu ortak isteği kullanmak iyi olacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (6 Ağustos 2021 Cuma)

Genel

Bugün her zamanki çalışma düzeninden farklı şeyler denemek isteyeceksin. Karşına çıkacak fırsatlar seni farklı çözümler isteyebilir. Alıştığın düzende düzenlemeler yapmak çalışma şevkini ateşleyebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlık konusunda daha özenli davranman gerekebilir. Belirlediğin hedefe varmak için bir uzmanla konuşmak senin için daha iyi olacak. Spor salonunda daha çok zaman geçirmek isteyeceksin.

Aşk

Mevcut ilişkinde sorumluluk almaktan kaçan taraf olmamaya özen göstermen gerekecek. Sevdiğin insanla birlikte yaptığın planlarda eşit görev almak ilişkinin derinleşmesi için iyi olacak.

Para

Yeni iş fırsatlarıyla karşılaşman mümkün. Girdiğin ortamlarda tanıştığın insanlar önüne yeni imkanlar koyabilir. Mevcut düzenini bozmadan yeni fırsatlarla ilgilenmek isteyeceksin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (6 Ağustos 2021 Cuma)

Genel

Günün temposunun seni yorması olası. Enerjini korumak için olaylara olumlu tarafından bakmaya devam etmek senin için yararlı olacak. Karşılaşacağın zorlukları kendine olan güvenin sayesinde rahatça atlatacaksın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini zihnen dinç hissettiğin bir gün olacak. Bu dinçlik senin üretken kalmanı sağlayacak. Mevcut durumunu korumak için bol meditasyon yapmakta yarar var. Bitki çayları tüketmekte de iyi olacak.

Aşk

Geçmişin seni gereğinden fazla üzmesine izin vermemelisin. Yakın zamanda sona ermiş bir ilişkinin ardından üzülmek normaldir ama ileriye bakmak senin için daha iyi olacak.

Para

İş konusunda kendini aniden gelişen bir hareketlilik içinde bulabilirsin. Olayları kontrol etmek için paniğe kapılmamalısın. Kendine olan güvenin, işleri yoluna koyman için gereken gücü bulmanı sağlayacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (6 Ağustos 2021 Cuma)

Genel

Bugün kendini duygusal hissedebilirsin. Karşılaştığın olaylara duygusal tepki vermemeye çalışmalısın. Yardımcı olmaları için arkadaşlarınla konuşmak sana iyi gelecek. Kararlarını duygusallıktan uzak vermek senin için iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün duygusal tepkiler vermekten kaçınmak isteyebilirsin. Dikkatini dağıtmak için fiziksel aktivitelere yoğunlaşmakta yarar var. Yürüyüş yapmak sana iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda yeni heyecanlarla karşılaşman mümkün. Alışılagelmiş yolların aksine beklenmedik olmak senin için daha iyi olacak. Yeniliklere açık olmak aşk hayatın için yararlı olacak.

Para

Karşına çıkacak yeni iş fırsatları için hazır olmakta yarar var. Girdiğin ortamlarda tanıştığın insanlar senin için yeni iş imkanları önerebilir. Yeniliklere hazır olup hızlıca harekete geçmek gelecek için iyi olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (6 Ağustos 2021 Cuma)

Genel

Bugün işlerin arasında dengeyi yakalamak için çalışman gerekecek. Çalışırken eğlenmeyi denemek senin için iyi olacak. Yanında kendini rahat hissettiğin insanlarla çalışman iş yaparken eğlenmeni kolaylaştıracak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini enerjik ve canlı hissedeceksin bugün. Bu enerjini sağlıklı şekilde kullanmak isteyebilirsin. Otobüse binmek yerine yürümek sana iyi gelecek. Bol su içmeyi ihmal etmemelisin.

Aşk

Hoşlandığın insanın yakınında olup ona açılamamak canını sıkmayacak artık. Hislerini açıkça söylemek için şartlar uygun olacak. Sen kendini ifade ettikçe üzerindeki yükü atacaksın. İçinde bir şey tutmamak sana iyi gelecek.

Para

İş ortamında ortak çalışmayı tercih etme durumunda kalabilirsin. Gerekli çalışmalar için doğru iş bölümü yapmak senin için iyi olacak. İnsanlar yerine işi organize ederek zorlukların üstesinden gelmek mümkün olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (6 Ağustos 2021 Cuma)

Genel

Sorunlarını çözmeye çalışırken her şeyle tek tek uğraşmak senin için çok yorucu olabilir. Sıkıntılarla bir bütün olarak başa çıkmaya çalışmak senin için daha iyi olacak. Detaylarda boğulmamak senin için daha yararlı olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

En sıkıntılı zamanlarında bile sana yardımcı olacak şeyin egzersiz olduğunu bilmelisin. Temiz havada yürümek kan dolaşımına yardımcı olacak. Hareketsiz kalmamaya özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin insanın seni anlamadığını, seninle ilgilenmediğini düşünebilirsin. Aslında öyle olmayabilir. Onun sıkıntılarını çözmesine yardımcı olman gerekecek. Birlikte hareket etmek ilişkinizi derinleştirecek.

Para

Para konusunda beklediğin haberlerin gelmesi elini rahatlatacak. Planladığın harcamaları yapmak için imkan bulacaksın. Yine de çok açılmamakta fayda var.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel