5 Temmuz 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 5 Temmuz 2020 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (5 Temmuz 2020 Pazar)

Genel

İnsanlarla iletişimini artırarak daha fazla iş konuşabilirsin bugün. Çevrende güvendiğin kişiler varsa onlarla iş ortaklıkları yapabilirsin. Bazı konularda daha fazla fikir birliği görmen olası.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yeteri kadar dinlenebiliyor musun? Vücudunun ihtiyacı olan rahatlığı kendine sağlayabiliyor musun? Bugün bu sorulara yanıt aramalısın. Kendini daha iyi hissetmek için rahat bir ortam oluşturman gerekebilir.

Aşk

Aşkını içine atmayı tercih edebilirsin. Ama bunu arabesk filmi gibi yaşamayacaksın. Bazı hisleri kendine saklamak ve bir şeylerin olgunlaşması için kendine zaman vermek bir sanat filmine dönüşebilir.

Para

Dikkatini neye vermen gerektiğini özenle seçmen gerek. Maddi açıdan bir şeylerin düzelmesi için bu öncelikler listesini sağlam belirlemelisin. Gerek masrafları gerekse kazançları buna göre belirlemen gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (5 Temmuz 2020 Pazar)

Genel

Ev ile alakalı konular gündemini daha da meşgul edebilir. Yaşam alanına odaklanmak, yenilikler yapmak, işe yaramayan şeyleri değiştirmek sana daha iyi gelebilir. Evine odaklanmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sıcak bir papatya çayı sana daha iyi gelebilir bugün. Sinirlerini yatıştırmak ve keyifli şeylere odaklanmanı kolaylaştırmak için bu gerekecek. Bazen güzel günlerin keyfini çıkarmak için gardımızı indirmemiz gerekebilir. Bugün senin için böyle geçebilir.

Aşk

Aşk konularına mantıkla yaklaşabilirsin bugün. Bunu soğukluk olarak düşünmemelisin. Ancak bazen aklın müdahale etmesi gereken durumlar olur. Bugün bu tür konularla daha fazla karşılaşabilirsin.

Para

Bugün ne olursa olsun kendini daha iyi hissedebilirsin. Maddi açıdan bir şeyler gecikse de sen kendini iyi hissedeceksin. Emeklerinin karşılığını bir şekilde alacağından emin olabilirsin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (5 Temmuz 2020 Pazar)

Genel

Sevdiklerini ilgilendiren gelişmelerle dolu bir gün geçirebilirsin. Onlar ile alakalı haberler alabilir, onlarla olan iletişimini daha da artırabilirsin. Bugün sevdiklerine vakit ayırman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Hayatına bir denge getirebilmelisin. Tek bir alana çok fazla yüklenmek sana iyi gelmeyebilir. Dinlenmek, spor yapmak ve sağlıklı beslenmek… Bunları dengeye oturttuğunda kendini daha iyi hissedebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir plan yapabilirsiniz. Sağlık kurallarına uyduğunuz sürece bu durum size iyi gelecek. Bazı konularda gerginlikleri atmak için iyi bir gün olabilir.

Para

Çok büyük paralar harcamadan da mutlu olabilmeyi kendine öğretmen gerekebilir. Maddi açıdan büyük masraflar seni düşündüğün kadar mutlu etmeyebilir. Ufak şeylerle keyif alabilmelisin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (5 Temmuz 2020 Pazar)

Genel

İleriye dönük yatırımlar düşünmek için iyi bir gün olabilir. Bunu sadece maddi olarak düşünmemelisin. Yaşam alanını şenlendirecek şeyler düşünmek ve ileriye dönük hayaller kurmak sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı alışkanlıklar kendiliğinden kazanılmaz. Bazı şeylerin peşine senin düşmen gerekir. Sağlıklı hissedebilmek ve daha iyi hareket edebilmek için bugünden alışkanlıklarını değiştirmen gerekebilir.

Aşk

Aşk konularında senden hoşlanan kişilere fırsat vermeyi görmen gerekebilir. Sadece kendi isteklerine odaklanmak yerine karşı tarafın düşüncelerine öncelik vermek aşkta farklı bir boyut açabilir bugün.

Para

Maddi açıdan kendine fazla yükleniyor olabilirsin. Etrafındaki insanların durumunun da o kadar iyi olmadığını görmen gerekecek. Kendinden gereksiz yere imkansız şeyler beklememelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (5 Temmuz 2020 Pazar)

Genel

Bugün senin için çok güzel bir gün olabilir. Sevdiğin dostlarınla güzel ve anlamlı konuşmalar yapabilirsin. İş ve arkadaşlık konularında (para gerektirmeyen konularda en azından) baskın gelişmeler görmen olası. O yüzden kendini güzelliklere açman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermen gerekebilir. Besin değerlerini gözden geçirmek ve işlenmiş gıdalardan uzak durmak sana daha fazla enerji verebilir. Sağlığın için daha mantıklı tercihlerde bulunabilirsin.

Aşk

Bugün karizman daha yüksek olacak. Etrafındaki insanları etkileyebileceksin. Aşk konularında keyifli gelişmelerle kendini mutlu edebileceksin. Güzel etkilere kendini açmalısın bugün.

Para

Maddi konular ile daha iyi başa çıkabilmen için gerçek hayata dönmen gerekecek. Hayaller ve hayatlar çakışıyor olabilir. Bugün bunu düzeltebilmek için elinde ne var onlara bakmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (5 Temmuz 2020 Pazar)

Genel

Bugün çok meşgul olabilirsin. Halletmen gereken meseleler dağ gibi yığılmış olabilir. Bugün bu konuları çözmek, daha sonrası için kafanın rahat olmasını sağlayacak. O yüzden tembellik yapmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Meditasyon ve yoga gibi egzersizler sana çok daha iyi gelecek. Zihnini boşaltmak ve vücudunun esnekliğini koruması için bu tür hareketler gerekebilir. Bugün bu konulara odaklanabilirsin.

Aşk

Aşk konularında beklenmedik ortamlarda beklenmedik kişilerle bazı gelişmeler olabilir. Hiç beklemediğin birisi sana hislerini açabilir. Beklenmedik bir konuşma gündemine oturabilir. Değişimlere kendini açman gerekecek.

Para

Yeni şeyler denemek maddi açıdan sana korkutucu gelebilir. Ancak zihnini açmak ve daha güzel şeylere odaklanabilmen için bu harekete girmen gerekecek. Yeni şeyleri hayatına sokabilmeli ve maddiyatı gözünde çok büyütmemelisin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (5 Temmuz 2020 Pazar)

Genel

Hayatında görmek istediğin değişimler ve gelişmeler için kendini eğitmek, daha fazla şey öğrenmek isteyebilirsin. Bu güzel ruh halini iyi değerlendirerek sana çok iyi gelecek bir noktaya getirebilirsin bilgi birikimini. Öğrenmeye açık olmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermelisin. Sağlıklı besinler tüketmek önceliğin olmalı. İşlenmiş ve şekerli gıdalar değil de organik beslenmek sana daha iyi gelebilir. Bir sebze yemeği bugün tercihin olmalı mesela.

Aşk

Sevdiğin kişiyle fikir birliğine varman kolaylaşabilir. Baktığınız şeylerde aynı sonuçları görmeniz olası. Aşk konusunda sizi daha da saracak ve keyiflendirecek gelişmeler görebilirsin bugün.

Para

Maddi konularda kendini daha sağlam bir noktaya getirmek için iş ilişkilerini kuvvetlendirmen gerekebilir. Parasal hesaplardan önce iş konuşmaları, insanlarla ilişkiler öncelikli olacak bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (5 Temmuz 2020 Pazar)

Genel

Bugün aklın işte ve maddiyatta olabilir. Neleri nasıl düzeltebilirim diye düşünebilirsin. Daha mantıklı ve güzel kararlar almak için elindekilere daha rahat odaklanabilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha sağlıklı bir uyku çekebilmek bugün önceliğin olabilir. Kendini dinlendirmek ve uykunu düzenli bir hale getirmek enerji seviyeni artıracak. Bugün bunun için hazırlıklar yapabilir ve daha rahat bir uyku için ortam düzenleyebilirsin.

Aşk

Aşk konularında neler beklediğini gözden geçirmen gerekebilir. İnsanlar ile alakalı beklentilerde daha mantıklı olmak sana iyi gelecek. Gereksiz hayal kırıklıklarının önüne beklentileri kısarak geçebilirsin.

Para

Bazı değişimler büyük hazırlıklar gerektirir. Bu değişimler ve hazırlıklar direkt olarak parasal konularla alakalı olmasa bile yine de dikkatli olmanda fayda var. Gereksiz harcamalarla gününü bozmamalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (5 Temmuz 2020 Pazar)

Genel

Etrafındaki insanlara destek olmak, onları iyi bir ruh haline sokmak için çaba göstermek seni mutlu edebilir. Çevrene karşı daha duyarlı olabilirsin. İnsanlarla uyum içerisinde olmak sana kendini daha iyi hissettirebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücuduna odaklanmak ve ihtiyaçlarını gidermek için iyi bir gün. Yediklerine dikkat etmek, daha sağlıklı egzersizlere odaklanmak sana iyi gelecek. Vücuduna odaklanıp ağrıların temeline inmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün dış etkilere biraz daha açık olabilirsin. Özellikle de aklını çelen kişinin etkisine… Aşk konularında hoşlandığın kişiye göre bir gelişme yaşaman olası, bu konularda kendini yeni şeylere açmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Özgüven eksikliği maddi konularda kendini çok belli edebilir. Ve etrafındaki insanlar bunu hissettiğinde sana davranışlarını değiştirebilirler. Kendi maddiyatında huzurlu olmayı öğrenmen ve kendine daha fazla güvenmen gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (5 Temmuz 2020 Pazar)

Genel

Bugün etrafındaki insanların sana bakışı daha pozitif olabilir. Çevrendeki insanlar senin ne kadar kuvvetli bir insan olduğunu düşünerek seni övebilirler. Ancak bu gaza gelerek kendini imkansız beklentilere sokmamalı ve sakin bir gün geçirmeye odaklanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin insanlarla aranda sağlıklı sınırlar olmasına dikkat etmelisin. Gereksiz yere duygusal gerilimler yaratanlara karşı sınırı çekebilmelisin. Gününü onların kaprislerine göre geçirmemek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiye karşı kendini ifade etmekte zorlansan da bugün bu konuda daha sağlam adımlar atman gerekebilir. Sevdiğin kişiye kendini ifade etmeye çalışman, beklenmedik kapılar açabilir sana.

Para

Eğer hayatında bir değişim istiyorsan olaylara dipli bucaklı girmen gerekecek. Maddi açıdan yapacağın değişimlerin keskin olması gözünü korkutsa da ileride bunu yaptığına çok memnun olabilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (5 Temmuz 2020 Pazar)

Genel

Her şeyi planlamaya alışmış olabilirsin. Gün içerisinde yaşanacaklara dikkat etmek sana daha iyi geliyor olabilir. Ancak arada bir bir şeyleri oluruna bırakman daha iyi olabilir. Bugün kendini, bir şeyleri bitirmek için zorlamamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yeni alışkanlıklar edinmeye kendini açman gerekecek. Vücudunu daha iyi bir noktaya getirmek için sana iyi gelmeyen alışkanlıkları kesmelisin. Daha az şeker tüketmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir gün geçirebilirsin bugün. Eğer hayatında kimse yoksa yeni etkilere kendini açabilirsin. Aşk konularında güzel etkilerle karşılaşabilir ve beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsin.

Para

Kendine bilerek imkansız hedefler koymamalısın. Ufak ufak adımlarla yaşanacak istikrarlı gelişmelere odaklanman gerekecek. Bir günde dünyalar yaratmak senin işin olmayabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (5 Temmuz 2020 Pazar)

Genel

Kendi kafana göre halletmeye alıştığın şeylerde bugün başka insanların etkilerini görebilirsin. Bazı şeylere dahil olan insanlara karşı ne yapacağını şaşırabilirsin. Ancak bugün işbirliği yapmayı öğrenmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün seni mutlu eden aktivitelere odaklanmak, sevdiğin yemekleri yemek sana daha iyi gelebilir. Ruh haline odaklanabileceğin ve enerjini bu yönde artırabileceğin bir gün olabilir bugün.

Aşk

Bugün aşk konularında aklına yatmayan durumlar olabilir. Bir şeyleri irdelemek, araştırmak isteyebilirsin. Ancak bazı şeylerin kendiliğinden ortaya çıkma gibi bir durumu da olabilir. Kendini ilginç gelişmelere açman gerekecek.

Para

Bugün kendi isteklerine odaklanman daha iyi olabilir. Harcamalarını kendine göre yapabilirsin. Parasal açıdan kendi ihtiyaçlarına odaklanmak sana daha iyi gelebilir bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel