5 Şubat 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 5 Şubat 2020 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (5 Şubat 2020 Çarşamba)

Genel

Enerjini daha dikkatli kullanmak önceliğin olabilir. Daha fazlasını yapmak ve daha fazla çaba harcayarak kendini yormak yerine biraz sakin kalmak ve planlı davranmak genel olarak sana çok daha iyi gelecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün sakin bir gün geçirmeye odaklanmak sana iyi gelebilir. Hafif bir egzersiz ve sağlıklı beslenme sana daha iyi gelecek. Sağlığını düşünerek hareket etmek için büyük değişimlerden uzak durmalısın.

Aşk

Aşk konularında yoğun hislerin olabilir. Bu hisler seni, hoşlandığın kişiye karşı bir adım atmaya itebilir. Karşındaki insana olan hislerin daha da artabilir bugün.

Para

Nasıl konuşmadan önce iki kere düşünüp dikkatli olmaya çalışıyorsan bugün cüzdanını açmadan önce de iki kere düşünmelisin. Bir masrafa girmeden önce gerçekten gerek var mı yok mu gözden geçirmen gerekecek. Maddi olarak dikkatli olman gereken bir gün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (5 Şubat 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün kendini çok daha iyi hissederek güne başlayabilirsin. Ancak bu hislerin devamlı olması için hareketlerinde dikkatli olman gerekecek. Senin için önem taşıyan konulara odaklanmak ve yolunda gitmeyen şeyleri zorlamamak daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Hislerin her zamankinden kuvvetli olabilir. Bu durum duygusal gerginliklerden kaynaklanıyor olabilir. Her zamankinden daha fazla tepki veriyor olabilirsin. Bu durumun önüne geçmek için zihnini boşaltacak ve enerjini daha iyi yerlere yönlendireceğin egzersizlere odaklanmalısın.

Aşk

Aşk konularında aklına yatmayan ve kalbini sıkıştıran konuları gündeme getirmen gerekebilir. Sevdiğin kişi ile ciddi mevzuları konuşman gerekebilir. Bu konuları ertelememek size daha iyi gelebilir.

Para

Daha fazla insan ile iş konuşmaları yapabilirsin bugün. Maddi olarak güzel gelişmeler görmek için iş ilişkilerini artırman gerekecek. Daha fazla iletişim sana güzel bir fırsat getirebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (5 Şubat 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün zihnini çalıştıracağın konular daha fazla gündeme gelebilir. Yaratıcılık ve emek gerektiren konularda daha aktif olacaksın. Zihnini çalıştırmak yeni kararlar almana da vesile olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz konularında yavaş adımlarla başlaman iyi gelebilir. Hemen bir maraton koşacak gibi kendine yüklenmemelisin. Yavaş yavaş ve bünyeni gereksiz yere yormayacak egzersizlerle işe başlamak iyi olabilir bugün.

Aşk

Aşk konularında algılarını açık tutman gerekecek. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir aşk kapıda olabilir. Etrafa bakmak ve insanları gözden geçirmek sana daha iyi gelebilir bugün. Beklenmedik yerlerde aşk kelimesini duyabilirsin.

Para

Farkına varmadan yaptığın masraflar olabilir. Bazı yerlere gereğinden fazla para ayırıyor olabilirsin. Bugün bütün harcama kalemlerini tek tek düşünmeli ve gereksiz olanları kesmelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (5 Şubat 2020 Çarşamba)

Genel

Kendini yenilemek için iyi bir gün olacak. Gerek emek verdiğin konulara odaklanmak gerekse sağlığın için yeni şeylere girişmek olsun daha güzel adımlar atabilirsin. Karar alma ve bu kararları uygulamaya başlama için güzel bir gündesin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücuduna özen göstermek ve ihtiyaçlarına odaklanmak önceliğin olmalı bugün. Sağlık konularında aklına takılan konuları bir bilene danışmak ve bu durumlara öncelik vermek senin için iyi olabilir.

Aşk

Aşk konularında daha sonradan pişman olacağın konulara girmemen gerekebilir bugün. Daha fazlasını halletmek ve sevdiğinle güzel konulara odaklanmak adına sonradan "keşke yapmasaydım" dediğin şeyler gündeme gelebilir.

Para

Maddi konularda kendine olan güvenini konuşturman gerekecek. Eğer içine sinmeyen veya daha iyisini bildiğin bir mevzu varsa o zaman kendini ifade edebilmelisin. Bu konularda özenli olmak sana daha iyi paralar kazandırabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (5 Şubat 2020 Çarşamba)

Genel

Daha fazla hareket etmek ve daha fazla çaba göstermekten kaçınmamalısın bugün. Gerginliğe kapılmadan kendi işlerine odaklanmak ve daha fazlasını oluşturmak için ekstra bir çaba gösterebileceksin. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stresin sende bıraktığı etkilere özen göstermen gerekecek bugün. Kendini daha iyi ve rahat hissetmek için kendine bir ortam ayarlayabilirsin. Daha sakin ve keyifli bir gün geçirmek için çaba göstermek sağlığında iyi etkiler bırakabilir.

Aşk

Güven konuları gündeme gelebilir bugün. Sevdiğin kişi ile aranızdaki güven durumlarını konuşabilirsiniz. Aşk ve ilişkiler konusunda birbirinize verdiğiniz önemi bir kere daha düşüneceğiniz bir gün olacak.

Para

Ani alışveriş kararları içten bir yerden gelir. Bir anda para harcama isteğini tetikleyen şeyler stres ile alakalı olabilir. Bugün parana sahip çıkmalı ve gereksiz masraflara girmemelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (5 Şubat 2020 Çarşamba)

Genel

Tutkularını gündeme getirmek için iyi bir gün olacak. Kendi hedeflerine odaklanmak ve isteklerin doğrultusunda planlar yapmak enerjini artırabilir. Keyif alacağın şeylere vakit ayırmak kafanı toplamana vesile olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Meditasyon ve esneme hareketleri, vücudunda biriken ve akışı engelleyen enerjiyi üstünden atmana yarayabilir. Bugün bu konulara özen göstermek zihnen daha iyi hissetmene vesile olacak.

Aşk

İçine sinmeyen bir mevzuyu gündeme getirmek sevdiğin kişi ile aranda daha iyi bir durum oluşmasına vesile olabilir. Yapıcı ve çözümcü olmak hem sana hem de sevdiğine iyi gelecek bugün.

Para

Maddi olarak içine sinmeyenleri dile getirmen gerekecek. Eğer ortak işler yapıyorsan veya bir maddi konuda birden fazla insan sorumluysa o zaman bu kişilerle iletişimini artırmalı ve ne hissettiğini ifade edebilmelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (5 Şubat 2020 Çarşamba)

Genel

Daha fazla hareket etmek bugün önceliğin olabilir. Sağlıklı bir hayat tarzı için daha fazla harekete geçmen gerektiğini hissedebilirsin. Adımlarını artırmak ve daha aktif olmak bugün sana iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunda biriken gergin enerjiyi üstünden atmak için egzersiz konularına odaklanabilirsin. Daha sağlıklı hissetmek için aktif bir hayat tarzı benimsemen gerekiyor olabilir. Egzersiz ve spor salonları gözünü korkutmamalı bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyi bir şeylere ikna etme zorunda hissedebilirsin bugün. Ancak bu durum seni yormamalı. Yapmak ve halletmek istediğin şeyler için karşı taraftan direnç ile karşılaşmak bu konularda iki kere düşünmene sebep olabilir.

Para

Bugün bazı şeyleri oluruna bırakmak daha iyi olabilir. Maddi konularda bir şeyleri fazla zorlamamalısın. Bu konularda şansına güvenmek sana daha beklenmedik ve güzel gelişmeler getirebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (5 Şubat 2020 Çarşamba)

Genel

Sevdiğin kişilerle ortaklaşa iş yapmak ve onlarla keyifli vakitler geçirmek için planlar yapmak sana daha iyi gelebilir. Hem iş yükünü azaltmak hem de sevdiğin insanlara vakit ayırmak daha önemli olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İş planı yapmak ve gününü belirli saatlere bölerek işlerine odaklanmak senin için daha iyi olabilir. Daha sağlıklı bir gün için kendini gereksiz yere yormamalı ve arada dinlenmeyi göz önünde bulundurmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimi etkileyecek konuları gündeme getirip getirmeme hakkında kararsız kalabilirsin. Bazı durumların daha iyi şekillenmesi için biraz zaman iyi gelebilir. Aceleci olmamalısın bugün.

Para

Meşguliyetinin artacağı bir gün olacak bugün. Ancak bu meşguliyet, eline daha fazla şey geçmesine vesile olabilir. O yüzden son zamanlarda yaşanan değişimlere odaklanarak eline daha fazlasının geçmesi için çaba göstermelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (5 Şubat 2020 Çarşamba)

Genel

Arkadaşlarını bazı şeyler için zorluyor olabilirsin. Hayatında bir şeylerin yolunda gitmesi için veya sevdiğin bir şeyi gerçekleştirmek için çevrenden fazlaca beklenti içerisine girmiş olabilirsin. Bugün sınırlarını ve insanlarla ilişkilerini gözden geçirmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Strese karşı önlem almalı ve kendini daha iyi hissedecek kararlar almalısın. Gerginliğin vücudunda etki bırakmaması için esneme hareketleri ve bol bol su tüketimine odaklanman gerekebilir.

Aşk

Aşk konuları beklenmedik şekillerde karşına çıkabilir. Arkadaş ortamından bir insan ile aranızda daha farklı hisler olduğunu fark edebilirsiniz. Ancak aşk konularında bazı gerginliklerle karşılaşman olası. Hem senin hem de karşı tarafın duygularını anlaması için zamana ihtiyaç olabilir.

Para

Kendini biraz fazlaca stres içinde hissedebilirsin. Ancak parasal olarak adımlar atmadan önce kendi kafanı toparlaman gerekecek. Maddi olarak yeni kararlar almak isteyeceğin ancak bunu yapmadan önce şartları gözden geçireceğin bir gün olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (5 Şubat 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün dışarıda vakit geçirmek için güzel bir gün olabilir. Sevdiğin insanlarla dışarı çıkmak, keyifli ortamlarda bulunmak sana çok daha iyi gelecek. Bu ortamlara girerken parasal konulara fazla yüklenmemen gerektiğini kendine hatırlatmanda fayda var.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sevdiğin insanlarla vakit geçirmek de en az esneme hareketleri kadar önemli olabilir senin için. Gerginliği üstünden atmak ve daha keyifli konulara odaklanmak önceliğin olmalı. Sevdiğin kişilerle daha rahat ve mutlu bir gün geçirebilirsin.

Aşk

Karşındaki insanın hislerini ve düşüncelerini görmen gerekecek bugün. Biraz hassas olmak ve düşünceli davranmak ilişkinize iyi gelebilir. Birlikte vakit geçirmek enerjinizi daha da artırabilir bugün.

Para

Kendini daha iyi hissetmek için para harcamaya meyilli olabilirsin bugün. Ancak bu isteğe bir ket vurman gerekecek. Maddi olarak ileriyi düşünmeli ve bugün keyfi masrafları sınırlı tutmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (5 Şubat 2020 Çarşamba)

Genel

Hayatına biraz daha yaratıcılık katman gerekebilir. Daha keyifli bir gün için keyif aldığın ve sana iyi gelecek konulara odaklanmalısın. Hem yaratıcılığını konuşturmak hem de daha güzel şeylere odaklanmak gününün iyi geçmesini sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kafanı boşaltmak ve daha keyifli konulara odaklanmak, stresin etkilerini azaltabilir. Kendini düşünerek yeni kararlar almaya başlamak sana daha iyi gelecek bugün. Sağlığın için zihnini boşaltmalı ve güzel konulara odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiye içinde tuttuğun şeyleri anlatmak daha iyi olabilir. Bazı şeyleri gereksiz yere kafanda büyüttüğünü görebilirsin. Sevdiğin kişi ile paylaşımcı olmalısın bugün.

Para

Maddi konularda kendi içinde alacağın kararlar önemli olabilir. Direkt bir eyleme geçmeden önce bazı şeyleri incelikleriyle düşünmek ve program yapmak maddi olarak daha mantıklı bir adım olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (5 Şubat 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün sağlığa odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Kendini daha enerjik hissetmek için fazladan adımlar atabilirsin. Sağlığına odaklanarak hareket etmek senin daha iyi ve keyifli bir gün geçirmene vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Adımlar atmak sana daha iyi gelecek bugün. Açık havada daha fazla yürümek ve gidilecek yerleri vasıtalarla değil de adımlarınla gitmek sana iyi gelebilir. Daha fazla hareket etmek için ufak değişimler yapman gerekecek.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile farklı şeylere odaklanmak isteyebilirsin. Ancak karşındaki insan bu konuda çekingen kalabilir. Sevdiğin kişiyi fazla zorlamadan, güzel vakit geçirmek için ortak kararlar almak size daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda eyleme geçmek daha iyi olabilir. Hedeflerine ulaşmak veya elindekileri korumak için daha fazla çaba göstermen gereken bir gün olacak. Parasal konularda daha fazla hareket sana iyi gelebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel