5 Nisan 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 5 Nisan 2020 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (5 Nisan 2020 Pazar)

Genel

Kendine karşı dürüst olmak bir sürü sıkıntıyı gidermende faydalı olacak. Hayattan beklentilerin, insanlarla ilişkilerin ve attığın adımlar daha mantıklı gelmeye başlayabilir. O yüzden bir hesap yapman gerekebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine zaman tanımak ve kaslarını gevşetmek sana iyi gelebilir. Hem zihinsel hem de bedensel olarak bir bütün haline gelmek için kendini iki yönden de rahat bırakman gerekecek. Kasları gevşeterek ve esneme hareketlerine odaklanarak daha iyi hissetmeye başlayabilirsin.

Aşk

İlgini çekecek konuşmalar yaşaman olası bugün. Hiç aklında yokken aşk ve flörtleşmeler gündeme gelebilir. Karşı tarafın zekasına hayran olabilir onun sözlerini dikkatle dinlemek isteyebilirsin.

Para

Sana iyi gelecek veya ihtiyacın olan bir şey için masrafa girebilirsin bugün. Bütün masraflara kötü muamelesi yapmamalı, bazılarını yatırım olarak görmelisin. Hayatını güzelleştirmesi gereken şeylere negatif bakmamalısın bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (5 Nisan 2020 Pazar)

Genel

Neyi başarıp neyi başaramayacağını daha net görebilirsin. Kendi sınırlarını görmek, onları nasıl esnetmek istediğini anlamanla sonuçlanabilir. İş ve maddiyat konularında kendin için daha iyi kararlar almaya başlayabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bir şeyleri içine atmamalı ve daha sağlıklı bir iletişim kurmalısın. Böylece zihinsel olarak kendini daha iyi hissedebileceksin. Stresin etkilerini vücudundan atmak önceliğin olabilir. Kendini iyi hissetmek için zihnini boşaltmalısın.

Aşk

Yeni birisinden hoşlanmaya başlayabilirsin. Daha önceden ona karşı bir şey hissetmezken bugün onu merak edebilirsin. Bu etkiyi kendi içinde daha net görebilmek ve olanı biteni anlamak için kendine güzel bir zaman vermen gerekebilir.

Para

Sahip olduklarına odaklanman gerekebilir. Bir borç ve gelir dengesi kurmak için bu hesabı dikkatlice yapman gerekecek. Sadece şükretmek için değil, gerçekten nelere sahip olduğunu görmek ilerideki maddi adımlarını şekillendirebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (5 Nisan 2020 Pazar)

Genel

İş ve üretkenlik konularında kafandaki bulanıklık ortadan kalkabilir. Bir şeyleri daha net görebilirsin. Sağlıklı kararlar almak ve yeni adımlar atmak için bugün iç sesini dinlemen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlık ile alakalı kararlar alırken ve kendine vücudun ile alakalı hedefler koyarken daha gerçekçi davranman gerekebilir. Vücudunu gereksiz yere yormamalı ve ufak adımlarla değişime girişmelisin bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi tanımak ve onun nelerden hoşlandığını görmek aşkta daha güzel etkiler oluşturabilir. Bazı şeyleri daha net görebilmek için birbirinizi tanımaya yönelebilirsiniz. Öğrenecekleriniz size daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konulara fazla odaklanmak sana iyi gelmeyebilir. Bunun yerine yaratıcı fikirler üretmeye odaklanmalısın. Para kaygısını bir kenara bırakarak işine odaklanmak sana daha iyi gelebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (5 Nisan 2020 Pazar)

Genel

Bir şeyleri ertelemek için kendine bahaneler üretmemelisin. Bir şeyleri yoluna koymak için kendini gaza getirmelisin. Bu konuda kendinle yapacağın konuşmalar ve alacağın kararlar önemli olabilir. Bir şeyleri boşvermemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjini yükseltmek için harekete geçmelisin. Kan dolaşımını artırmak ve bol bol su tüketmek sana iyi gelebilir. Hem egzersize hem de su tüketimine özen göstermelisin bugün.

Aşk

Bugün birisiyle yapacağın konuşma flörtleşme ile son bulabilir. Hiç beklemediğin bir anda aşkın etkilerini hissedebilirsin. Kendini bu güzel etkiye açmak kalbinin daha hızlı atmasına vesile olabilir.

Para

Geçmişte yaşananlardan ders çıkarman, ileride daha sağlıklı maddi kararlar almanı kolaylaştırabilir. Bugün parasal açıdan yeni kararlar alman gerekiyorsa geçmişteki hataları gözden geçirebilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (5 Nisan 2020 Pazar)

Genel

Hislerinle bütünleşmen gerekebilir bugün. Bir şeyleri daha net görmek için ilk olarak kendi hislerini görmen olası. Bugün bir şeyleri bütünleşik hale getirmek için hayatında bir denge kurman gerekecek. Maddiyat kadar maneviyata da özen göstermen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kan dolaşımını artırmak için ev içi egzersizlere odaklanabilirsin bugün. Daha fazla hareket etmene vesile olacak şeylere odaklanabilirsin. Yeni hareketler öğrenmek kan dolaşımını artırmak için iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda açık sözlü olabilirsin bugün. Karşındaki insanın neler hissettiğini görmek isteyebilirsin. Kendini ifade etmek daha önemli olabilir. Sonuç ne olursa olsun hislerini açmak isteyeceksin.

Para

Maddi açıdan güzel gelişmelerle karşılaşman olası. Bazı şeylerin gerçekleşmesini bekliyorsan eğer, bugün senin için iyi bir gün olabilir. Parasal olarak kendini daha iyi hissedebilirsin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (5 Nisan 2020 Pazar)

Genel

Yaşamak istediğin hayata odaklanmak isteyebilirsin. Ancak buna odaklanmak için ilk olarak elinde ne olup bittiğine odaklanman gerekebilir. Hayaller kurup kenara bırakmak yerine daha ciddi adımlar atmak için planlamaya girişebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sana daha iyi gelebilir. Vücuduna iyi gelecek bir enerji sağlamak için su tüketimini artırmalısın. Toksinleri vücudundan atmak ve enerji düzeyini artırmak için su içmelisin bugün.

Aşk

Dürüst olmak ve kaybedecek bir şey yok gibi davranmak aşk konusunda daha iyi olabilir. Karşındaki insana onun için neler düşündüğünü söylemek sana iyi gelecek. Kendini ifade etmen, iyi hissetmene vesile olabilir.

Para

Sahip olduğun şeylerin kıymetini bilme vakti. Parasal açıdan büyük gelişmeler olmasa da elindekileri daha rahat görebilirsin. Bol bol şükretmek ve elindekinin kıymetini bilmek sana daha iyi bir ruh hali kazandırabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (5 Nisan 2020 Pazar)

Genel

Yeni bir insan ile tanışabilir, onu tanımak isteyebilirsin. İşte bu tanışma sürecinde aceleci olmaman gerekebilir. Çünkü hayatına girecek bu kişinin bazı şeyleri zamanla açması olası. İnsanları anlamada ve onları yargılamada acele etmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sahip olduğun ortamda fiziksel aktivitelere odaklanmak isteyebilirsin. Evde spor yapmak o kadar zor gelmeyebilir. Yeni hareketler öğrenmek ve dikkatli davranmak sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek isteyebilirsin. Bu kişiyle güzel sohbetler etmek için ilginç konulara odaklanabilirsiniz. Birbirinizi yeni şeyler öğrenmeye itebilir ve daha güzel bir iletişim kurabilirsiniz.

Para

Etrafındakilerin yavaş hareket ettiğini düşünebilir, kendini sınırlandırılmış hissedebilirsin. Ancak etrafınla uyum sağlamak ve bir şeylerin değerini yitirmesine engel olmak esas savaşın olabilir. O yüzden yapıcı kalmalı ve çevrene uyum sağlamalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (5 Nisan 2020 Pazar)

Genel

Yanlış anlaşılmalara dikkat etmen gerekebilir. İçine sinmeyen veya seni üzen şeyleri dile getirmek bu yanlış anlaşılmaların önüne geçebilir. Eğer ortada negatif giden bir iletişim varsa bunu çözmek için zaman ayırmalısın kendine.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Vücuduna iyi gelmeyen şeyleri kesmek için adım atabilirsin. İşlenmiş gıdalar tüketmeyi kesmek ve daha sağlıklı beslenmek bu konuda önemli olabilir. Sağlıklı adımlar atmak için iyi bir ruh halinde olabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyi anlamak ve birbirinize zaman tanımak daha iyi olabilir. Bir şeyleri aceleye getirmemek sizin için önemli olacak. Aranızdaki iletişimi sağlıklı tutmak için biraz zaman gerekebilir. Acele etmemelisiniz.

Para

Maddi konularda daha gerçekçi düşünmeye başlamak sende daha iyi bir sonuç oluşturabilir. Parasal açıdan ne yapman ve ne yapmaman gerektiğini daha net görmüş olabilirsin. Bu konulara daha rahat odaklanabilirsin artık.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (5 Nisan 2020 Pazar)

Genel

Etrafındaki insanlarla uyuşmazlık yaşayabilirsin. Bazı konularda kendini çok sıkışmış hissedebilirsin. Bu kişilerle arana ufak bir mesafe koymak ve kafanı toparlamak daha önemli olabilir. Kimsenin kalbini kırmamaya dikkat etmelisin bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Sinir ve stres, gerginlikten ve anksiyeten doğar. İçinde bulunduğun durum da bu ortamı tetikliyor olabilir. O yüzden kendi kafanı toparlayacağın bir ortam yaratmak sana düşebilir bugün. Zihnini boşaltabilmelisin.

Aşk

Aşk konularına odaklanmak için acele etmemelisin. Karşındaki insan ile uyuşmazlık halinde olman olası. Bir şeylere zaman vermek ve kendi kafanı dinlemeye çalışmak daha iyi bir etki yaratabilir.

Para

Maddi açıdan çok iyi bir noktada olmasan da ruh halin bir şeyleri düzeltmeye daha odaklı olabilir. Stres ve kaygıyla hareket etmek yerine elindekilere şükretmek ve sahip olduklarına odaklanmak sende daha iyi bir etki yaratabilir bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (5 Nisan 2020 Pazar)

Genel

Bir şeyleri daha net görebilir, içine sindirebilirsin. Hayatında yolunda gitmesini beklediğin konular hakkında daha sağlam kararlar alabilirsin. Kendi hayatını bir yola koymada daha dikkatli davranacaksın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal gerginliklere dikkat etmen gerekecek. Bir şeylerin sinir ve stres olarak vücuduna dönmemesi için zihnini boşaltman gerekebilir. Hem esneme hareketleri hem meditasyon daha iyi olabilir senin için.

Aşk

Aşk konusunda karşındaki insanın neler düşündüğü önem kazanabilir. Eğer hoşlandığın birisi varsa ve bunu biliyorsa, kendi hislerini tartması için zamana ihtiyacı olabilir. Aşk konusunda aceleci olmamalısın.

Para

Maddi açıdan her şeye negatif odaklanmak ve kendine ah vah etmek işe yaramayacak. Yapıcı olmalı ve "neleri düzeltebilirim" demelisin bugün. Bir şeylere daha yapıcı yaklaşmak iyi sonuçlar elde etmeni kolaylaştırabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (5 Nisan 2020 Pazar)

Genel

Bugün dürüst olmak her şeyden önce gelebilir. İçine sinmeyen konuları dile getirmek ve insanlarla iletişimini kuvvetlendirmek kafanın rahat etmesini sağlayacak. Eğer konuşulması gereken bir konu varsa o zaman bunu ertelememelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Etrafındaki insanların sağlığını düşünmek seni tedirgin edebilir. Ancak bu konuda tedirginlikle hareket etmemeli ne yapabileceğini düşünmelisin. Sevdiklerine yemekler hazırlamak veya onlarla keyifli sohbetler etmek güzel etkiler yaratabilir.

Aşk

Aşk konularında içine sinmeyen şeyleri dile getirmen gerekebilir. Bazı konular seni düşündüğün kadar mutlu etmiyor olabilir. İçine sinmeyen her konuyu açıkça dile getirmen, sevdiğin kişiyle bir şeyleri düzeltmek için yol açabilir.

Para

Etrafındaki insanlarla ortak şeylere para harcaman bekleniyor olabilir. Ancak bir noktada kendin için ne yapmak istediğine karar vermen gerekecek. Maddi açıdan kendi önceliklerini belirlemek için iyi bir gün olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (5 Nisan 2020 Pazar)

Genel

Hayatında bir şeyleri yoluna koymak için sağlam planlar yapabilirsin bugün. Bir şeyleri yarına bırakma veya erteleme gibi bir huyun varsa bugün bunu yok etmen gerekecek. Yeni şeylere başlamak için yarını beklememeli ve bugünden harekete geçmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini yeni şeylere açmak, sinir ve gerginliği geride bırakmana yarayabilir. Bir şeyleri daha net görmek ve kendini iyi hissetmek için keyif alabileceğin konulara odaklanmalısın. Zihinsel bütünlüğün her şeyden önemli olabilir bugün.

Aşk

Bazen kendi hislerine fazlaca odaklanabilir ve karşındaki insanın ne hissettiğini gözardı edebilirsin. Bu duruma dikkatle yaklaşman gerekecek. Karşındaki insanın ne hissettiğini görmek aşk konusunda önem kazanacak bugün.

Para

Maddi konularda önemli kararlar alma aşamasında olabilirsin. Ancak bugün eyleme geçmek seni gereksiz yere yorabilir. Biraz beklemek ve bir şeylerin kendiliğinden yola gelmesini görmek sana iyi gelebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel