5 Mayıs 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 5 Mayıs 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (5 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Aşk ve mutluluk konularına daha fazla özen gösterebilirsin. Kendini ifade etmen kolaylaşabilir, yeni birisi ile tanışabilirsin. Birçok şeyin yolunda gitmesi seni bile şaşırtabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunu daha iyi bir noktaya getirmek ve kuvvetini artırmak istiyor olabilirsin. Bunun için çok çaba göstermen gerekebilir. Çabanın çoğu hareketten değil de istikrardan kaynaklanabilir. Sağlam bir rutin oluşturmak ve öz disiplinini geliştirmek ise sana kalacak.

Aşk

Yeni birisi ile tanışman olası. Bu kişi ile aranızdaki iletişim çok kolay bir şekilde büyüyebilir. Aşk konularında bir şeyler kendiliğinden yola gelebilir. Mutlu olabileceğin bir gündesin.

Para

Kendine nazik olman gereken bir gündesin. Maddi açıdan kendini üzmemelisin. Gerginlik ve kısıtlamalarla değil, rahat ve keyif dolu bir gün ile kendini ödüllendirmelisin. Kendin için masrafa girebilirsin bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (5 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Rüyaların önem kazanabilir bugün. İlginç şeyler görebilir, bilinç altını daha net anlayabilirsin. Göreceğin rüyalara ve sembollere özen göstermek sende daha iyi bir etki yaratabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bilinç altına attığın şeyler sende stres oluşturabilir. O yüzden kendine dikkat etmen gereken bir gündesin. Rüyalarına, stres oluşturan şeylere dikkat etmek ve önlem almak daha iyi olabilir.

Aşk

Bugün daha fazla ilgi çekebilirsin. Beklemediğin bir anda, beklemediğin birisinden ilgi görmen olası. Etrafa yayacağın enerji daha aşka yönelik olabilir. O yüzden bu ilginin keyfini çıkarmalısın.

Para

Maddi konularda bir şeylerin yolunda gittiğini görebilirsin. Yoluna girmeye başlayan şeylere karşı nasıl tepkiler vereceğini hesaplaman gerekebilir. Kendini bu konuda iyi ifade edebilmeli ve yanlış hareketlere düşmemelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (5 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Gelecek ile alakalı bir şeylere odaklanmak seni daha da mutlu edebilir. Özellikle seyahat ve hareket içerikli planlarsa bunlar, kendini daha iyi hissedebilirsin. Şu an için olmasa da ileride bir yerlere gitme fikri sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Ev ortamını elden geçirmek ve seni yoran şeyleri atmak iyi olabilir. Sadeleşmeye gidebilir, hijyene odaklanabilirsin. Bir şeyleri zevkine göre düzenlemek zihnini boşaltmana da vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle vakit geçirmek ve bunun için hazırlık yapmak sana daha iyi gelecek. Aşkını ifade edebilmek için hazırlıklara girişebilirsin. Ancak bu durumun sende gerginlik yaratmamasına özen göstermen gerekecek.

Para

Maddi konularda sadece kuru iş yeterli olmayabilir. İnsan ilişkileri, muhabbet ve gelecek ile alakalı yeni hedefler konabilecek ortamlar sana daha iyi gelecek. Bugün bu konulara özen göstermelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (5 Mayıs 2020 Salı)

Genel

İş konularında güzel gelişmelerle karşılaşabilir, daha dikkatli davranabilirsin. Detaylara özen gösterdiğin ve iletişime özen gösterdiğin sürece istediğin gibi başarılar görmen mümkün olacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bir şeyleri planlamak için iyi bir gün olabilir. Sağlığını göz önünde bulundurmak ve egzersiz ile diyet konularını planlamak sana iyi gelecek. Bugün alacağın kararlar daha kalıcı olabilir, o yüzden bu tür konulara özen göstermelisin.

Aşk

Bir şeyleri oluruna bırakmak ve çok ciddiye almamak daha iyi olabilir sevdiğinle. Aşk ve mutluluk konularında günün getirdiklerini yaşamak ve fazla analize girmemek size daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda detaylara odaklanman, daha önceden görmediğin şeyleri fark etmene ve daha sağlıklı adımlar atmana vesile olabilir. Bugün algıları açık tutmalı ve bir şeyleri yoluna koymak için yeni kararlar almalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (5 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Kendini sağlama almak önemli olabilir. Hareketlerinde, işlerinde, ilişkilerinde… Kendini bir savaşa sürükleniyor gibi hissedebilirsin. Ancak bu negatif histen kurtulmak için sağlam hareketlerde bulunman daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sıcak çaylar, bitki karışımları ve bol bol su tüketimi sana daha iyi gelebilir. Vücuduna enerji verecek ve sindirim sistemini hafifeltecek şeylere odaklanman sağlığın için daha iyi olacak bugün.

Aşk

Yanlış anlaşılmalara dikkat etmen gerekebilir. Hoşlandığın kişi ile alakalı bir şeyleri olması gerektiği gibi bilmiyor olabilirsin. Aşk konularında adımlar atmadan önce karşı taraf ile alakalı daha doğru bilgiler alman gerekebilir.

Para

Sürekli bir şeyler ters gidiyormuş gibi hissedebilirsin. Ancak bu konuda yapabileceklerin sınırlı olabilir. Şu an için tek yapabileceğin kendini korumaya çekmek olabilir. Gereksiz masraflarla bütçeni daha fazla yormamalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (5 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Hayatına bir denge getirmen gereken bir süreçten geçiyor olabilirsin. Yolunda gitmeyen şeyleri bir yoluna koymak ve hem sağlığına hem de genel hayatına odaklanmak daha önemli olabilir. Yolunda gitmeyen şeyleri düzeltmeye odaklanabilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Harekete geçmeden önce sağlam bir planlama yapman gerekebilir. Bir şeyleri yoluna koymak ve vücudunun işleyişini kolaylaştırmak için iyi bir planlama yapman gerekecek. Bugün vücut sağlığın için yeni kararlar alabilirsin.

Aşk

Bugün doğruları yalanlardan ayırabilirsin. Bildiğini sandığın bir şeyi baştan öğrenebilir, her şeye daha farklı bir anlam kazandırabilirsin. Yeni şeyler öğrenmek, atacağın adımlarda da önemli olacak gibi.

Para

Maddi konularda bir şeylerin yolunda gitmediğini görebilir ve bunu değiştirmek isteyebilirsin. Ancak hareketlerinde dikkatli olman gerekecek. İstikrar ve çaba ile gereksiz ısrar arasındaki o ince çizgiyi görebilmelisin. Bir şeyleri daha net görebilmek içni kendine zaman vermek daha iyi olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (5 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Sabır ve tolerans her şeyden önemli olabilir. İletişim kuracağın insanlarla bir şeylerin gerginleşmemesi için dikkatli davranman gerekecek. Yapıcı davranmak ve hareketlerinde ölçülü olmak bugün çok işine yarayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz ve hareket konularına direnç gösterebilirsin. Biraz dinlenmek, tatil yapmak, ara vermek gündeme gelebilir. Ancak iyi bir değişim görmek için istikrarlı olman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda gerginlik yaratan şeylere daha rahat odaklanabilirsiniz bugün. Bir şeyleri yoluna koymanız kolaylaşabilir. Aranızdaki iletişimi açık tutmak ve dürüst olmak size daha iyi bir etki sağlayacak.

Para

Maddi konularda bir şeylerin netleşmemesi seni gergin bir hale sokabilir. Ancak şu anda vazgeçersen bütün emeklerin boşa gidebilir. İstikrarlı olmak ve emeklerinde sebat etmek sana iyi bir kapı açacak. Vazgeçmemelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (5 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Kendine sakin bir şekilde zaman ayırmak önemli olabilir. Kafanı toplamak, düşüncelerini derlemek ve hareketlerine bir yön vermek için bugünü kendine ayırman gerekebilir. Kafanı toparlamak için sevdiğin ve keyif aldığın konulara odaklanabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun sana verdiği mesajı algılayabiliyor musun? Aynada gördüğün insan ile yeteri kadar barışık mısın? Bir şeyleri değiştirmen mi gerekiyor? Bu sorulara cevap araman ve bir şeylere karar kılman daha iyi olabilir bugün.

Aşk

Önemli konular hakkında konuşabilmek, iletişimin devam etmesi, bir ilişki için çok önemli olabilir. Sağlıklı kararlar alabilmek ve aşk konusunda daha net bir durum için iletişime özen göstermeniz gerekecek bugün.

Para

Eline hemen bir para geçmese de kendini meşgul tutmalısın. Bir işin sonunda para olup olmayacağını bilmesen bile o işe odaklanmak sana daha iyi gelecek. Ayrıca ne demişler bilirsin: İşleyen demir ışıldar.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (5 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Kendi üstüne çok fazla gidiyor olabilirsin. Bir şeylerin ters gitmesi kendini hırpalamanı gerektirmiyor. Hareketlerinde dikkatli olmalı ve gelecekte olabilecek güzel şeylere odaklanmalısın. Kendine nazik olmak çok önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyacı olan besinleri türlü türlü baharatlarda bulabilirsin. Bugün yiyeceğin şeylerde tüketeceğin baharatlar önemli olabilir. Sana enerji verecek ve yediklerini tatlandıracak seçenekleri deneyebilirsin.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle konuşmalarında seçeceğin kelimeler büyük önem teşkil edebilir. Kelimeleri dikkatle seçmek ve karşı tarafı kırmamak daha önemli olabilir. Bir şeyi söylemeden önce nasıl söylemen gerektiği ile alakalı iki kere düşünebilirsin.

Para

Başkasının parasından sorumlu olmak o kadar iyi olmayabilir. Kendi masraflarını kendin çıkarmak da bu yüzden önemlidir. Başkasına güvenerek hareket etmemeli, başkasına akıl verirken iki kere düşünmelisin. Bugün herkes kendi cebine bakmalı.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (5 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Bugün hislerin çok açık olabilir. Etrafındaki insanları daha kolay anlayabilirsin. Sezgilerinin kuvvetlenmesi, dile getirilmeyen konularda iyi gelişmeler oluşturabilir. Bugün iç sesine güvenerek hareket etmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermen sana daha iyi bir enerji sağlayabilir. Yediklerine içtiklerine dikkat etmek ve kalori hesabı yapmak, vücuduna gereksiz şeyleri sokmanı engelleyecek. Biraz dikkatli yemek yemek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Her şeyin her zaman güllük gülistanlık olmasını beklemek kendine de karşı tarafa da haksızlık olabilir. Bir şeyleri açıkça dile getirebilmeli ve konular hakkında yapıcı olabilmelisiniz. Bir şeyleri zamanla çözebilmeniz için iletişim şart.

Para

Maddi konularda senin için önemli olan şeyleri net bir açıyla görmen gerekecek. Bir şeylerde kendini kaybetmemelisin. Daha fazlasını almak, daha fazla tüketmek sana yaramayacak. Şükretmek sana en iyi gelecek şey olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (5 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Aşırılıklara dikkat etmen gerekebilir bugün. Vücudunu gereksiz yere yoracak şeylerden uzak durman gerekecek. Yediklerine içtiklerine dikkat etmeli ve hareketlerinde ölçülü olmalısın. Önceliği sağlığına vermen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücuduna dikkat etmen gereken bir gün olabilir. Bir şeylerde ölçüyü kaçırmamalısın. Yediklerinde, içtiklerinde, günlük alışkanlıklarında aşırıya kaçmaman gerekecek. Bir şeylerde ölçülü olmak sana daha iyi gelebilir, o yüzden dengeye önem vermelisin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin hislerinde bir değişim olup olmadığını merak edebilirsin. Ancak aşırı ısrarcı tavırlardan uzak durman ve karşı tarafa zaman ve alan tanıman gerekecek. Karşındaki insan aklındakileri, sana doğru zamanda iletebilecek.

Para

Maddi konularda mantıkla hareket etmen gerekecek. Kendini biraz geri çekmeli ve olayları gözlemlemelisin. Bu gözlemlediklerini mantığına oturtman çok önemli. İçine sinmeyen veya aklına yatmayan hiçbir şey için para harcamamalısın bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (5 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Sakin ve sabırlı olmak sana çok şey katabilir bugün. Hemen bir tepki vermemek, karşı tarafta tepki bekleyen kişileri şaşırtabilir. İnsanların kurduğu oyuna düşmemeli ve hareketlerinde ölçülü olarak kendini sağlama almalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sabır senin için önemli bir konu olabilir. Zihnini boşaltmak ve kendine zaman vermek, sabır yetini artırabilir. Bir şeylere ani tepkiler verip kendini alevlendirmek yerine, sakin bir su gibi davranabilmelisin.

Aşk

Aranızda yaşanan bazı sıkıntılar varsa bunu sakin bir şekilde çözmen gerekebilir. Ayak diretmek veya olay çıkarmak ikinize de iyi gelmeyecek. O yüzden sakin ve sabırlı davranmak size daha iyi gelebilir.

Para

Pişmanlıklarla, negatiflikle gününü geçirmemelisin. Bir şeyleri yoluna koymak için çaba göstermelisin. "Ben demiştim" diyenlere karşı dikkatli olmalısın. Çevrendekilere karşı sınır geliştirdikçe maddiyat konularında da için rahat edecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel