5 Mart 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 5 Mart 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (5 Mart 2020 Perşembe)

Genel

İnsanlar senin liderliğinde toplanabilir bugün. Yapılacak bir şey için ilk adımı sen atabilirsin. Çevrendekilere örnek olabilirsin. Ancak bu durumu kendi amacı için kullanmaya çalışanlara karşı çok dikkatli olman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gereken bir gün olacak. Öğün atlamamalı ve enerji seviyeni yukarıda tutacak besinlerle beslenmelisin. Bol bol su tüketmek de sana iyi gelebilir. Ne yediğine ve ne zaman yediğine dikkat etmelisin.

Aşk

Aşk konusunda sabır ve zaman sana daha iyi gelebilir. Eğer hoşlandığın ancak hala tanıma aşamasında olduğun birisi varsa bu kişiyle arandaki durumların biraz daha zaman istemesi olası. Acele etmemek sende daha iyi bir etki yaratabilir.

Para

Maddi konularda elinin bollaşması için yeni fikirler üretmen gerekebilir. Çevrendeki insanlara para yetiştirmek yerine kendi masraflarını ödemeye odaklanmak sana daha iyi gelebilir bugün. Parasal olarak önceliği kendine vermelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (5 Mart 2020 Perşembe)

Genel

İlginç konulara öncelik verebilir, keyifli şeylere odaklanabilirsin. Bu konulara odaklanman enerjini yenilemene vesile olabilir. Çok fazla yorgunluğa girmeden, eğlenceli konulara vakit ayırmak, zihinsel yorgunluğunu atmana vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sevdiğin insanlarla vakit geçirmek sana iyi bir enerji katabilir. Zihnini boşaltmak ve keyifli konulara öncelik vermek enerjinin yükselmesine vesile olacak gibi. O yüzden keyifli bir gün geçirmek önceliğin olmalı.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi tanımak için güzel bir fırsat bulabilirsin. Bu kişiyle zaman geçirmek ve onunla arandaki iletişimi artırmak hislerini netleştirmene vesile olabilir. Aşk ve ilişkiler konusunda yapıcı konuşmalar sana daha iyi gelecek.

Para

Maddi konularda yorgun düşmüş olabilirsin. Bu yorgunluğu atlatmak ve keyfine odaklanmak için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Her şeyi negatif görmeden önce kendin için güzel bir vakit ayırmak parasal konulara daha dikkatli odaklanmana vesile olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (5 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanlarla arandaki iletişimi sağlıklı bir seviyede tutmak seni zorlayabilir bugün. Gerek işlerinde gerekse özel hayatında seni eleştirenler, senin hareketlerini gözlerinde büyütenler olabilir. Bu süreçte pozitif kalmak ve herkesi aynı kefeye koymadan, hak yemeden hareket etmek seni zorlayacak gibi.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendini zihnen ve bedenen yorgun hissedebilirsin. Gün içerisinde enerjin tükenebilir ve uykulu hissedebilirsin. Bu durumun önüne geçmek için derin nefes egzersizleri ve açık hava yürüyüşleri sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında ileride daha fazla gelişme yaşaman olası. Bu gelişmeleri görmek için kendine zaman tanımalı ve bir şeyleri zorlamamalısın. Aceleci olmamak ve kendi iç sesini dinlemek sana daha iyi gelecek.

Para

Son zamanlarda maddi konularda güzel gelişim sağlamak herkesin harcı değil ancak bu konuda bir tek senin başarıların yok. Çevrende emek veren veya güzel sonuçlar görenlere karşı tebrikle ve iyi niyetle yaklaşmalısın bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (5 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Bugün biraz cesur olman gerekebilir. Her zaman gitmediğin yerlere gitmek, farklı şeyler denemek, yeni şeyler keşfetmek… Hayatına katacağın yenilikler sana güzel etkiler katabilir. Hele bir de bu etkileri daha önceden deneyimlediğin şeylerle birleştirdiğinde çok daha mutlu olabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Biraz daha fazla egzersiz sana daha iyi gelebilir. Tembelliğe boyun eğmemelisin. Hareket etmek ve aktif bir hayat tarzı benimsemek sana çok daha iyi bir etki sağlayabilir bugün. Dışarı çıkmalı ve hareket etmelisin.

Aşk

Aşk konularında güzel gelişmeler görmek için biraz kendini zorlaman gerekebilir. Bazı konularda beklenmedik gelişmeler görebilirsin. Bunlara nasıl tepkiler vereceğin ve enerjini nereye yönlendireceğin aşk konusunda daha güzel sonuçlar getirebilir sana.

Para

Maddi konularda deneyimlerin sana iyi sonuçlar verebilir. Parasal olarak daha fazlasını elde etmek veya tasarruf konularına odaklanmak, daha önceden yaptıklarından ders çıkararak oluşturabileceğin bir şey olabilir. O yüzden geçmişte olanları hatırlaman gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (5 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Kolay lokma olmadığını insanlara göstermen gerekecek. İnsanların senden faydalanmasına fırsat bırakmamalısın. Kendi kararlarını almak ve istediklerine odaklanmak, daha keyifli ve sağlam bir gün geçirmene vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sindirim sistemini yormamak ve daha sağlıklı beslenmek sende iyi etkiler yaratabilir. Sadece kilo verme temelli düşünmemeli ve yediklerinde ölçülü olarak sağlığını düşünmelisin. Sağlıklı olmak, kilo vermekten öne geçmeli senin için.

Aşk

Aşk konusunda bazı etkiler ileride daha fazla sonuç verebilir. Bir şeyleri acele ettirmemek ve kendini yormamak daha önemli olabilir bugün. Aşkı aceleye getirmemeli ve sakin bir gün geçirmelisin.

Para

Maddi konulara planlı ve programlı yaklaşmak sana daha fazla para kazandırabilir. Maddi olarak ne yapacağını bilmek ve kendini buna hazırlamak ilerisi için daha iyi olabilir. Biraz düşünüp güzel planlar oluşturma zamanı!
Terazi Burcu Günlük Yorumu (5 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Harcamalar konusunda dikkatli olman gereken bir gün olabilir. Maddi konularda insanların senden bekledikleri gibi davranmak yerine geleceğini düşünerek hareket etmelisin. Günün sonunda seni senden daha fazla düşünen olmadığını hatırlaman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Meditasyon ve esneme konuları seni daha iyi bir etkiye sokabilir. Zihnini boşaltmak ve hareket kabiliyetini artırmak kendini çok daha iyi hissetmene vesile olacak. Hareketlerinde ölçülü olmak ve kaslarını çalıştırmak senin için iyi bir yol olabilir.

Aşk

Aşk konularında daha keyifli etkilere kendini açmak için biraz daha sosyal olman gerekebilir. Farklı ortamlarda bulunmak veya yeni şeylere odaklanmak aşk konularında daha güzel etkileri karşına çıkarabilir. Aşk konusunda kendini dış etkilere açman gerekecek.

Para

Maddi konularda kendine fazla yüklenmemelisin. Her şeyin suçlusu veya sorumlusu olarak kendini görmek seni üzebilir. Etrafındaki insanların senin kadar sorumluluk aldığından emin olmalı ve her şeyi tek başına yüklenmemelisin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (5 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Bugün hareketlerinde dikkatli olmalısın. Bir şeyi iki kere düşünmeden gerçekleştirmek için harekete geçmemelisin. Dikkat ve bilgi birikimin sana çok daha güzel adımlar atman için vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün egzersize normalden daha fazla özen göstermek sana daha iyi gelebilir. Enerji seviyeni artırmak ve zihnini boşaltmak için biraz daha fazla hareket etmen gerekebilir. Kafanı boşaltmak için hareket kabiliyetini artırman sende daha iyi bir etki yaratabilir.

Aşk

Aşk konularında kendi hislerine güvenmen gerekecek. İç sesini dinlemek sana daha çok şey katabilir. Eğer hoşlandığın bir insan varsa bu kişiyle iletişim kurmak içni daha mantıklı yollar bulabilirsin. Düşüncelerin ve hislerin uyum içerisinde olabilir bugün.

Para

Maddi konularda emeklerinin karşılığını alacağını bilerek büyümüş olabilirsin. Ancak bu karşılığın ne zaman geleceği sana söylenmemiş olabilir. İstikrarlı olmak ve emeklerinden vazgeçmemek güzel sonuçlar verebilir bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (5 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Bugün kendine bir kıyak geçmen gerekebilir. Çevrendeki insanlara destek olmak ve çözüm üretmekten kendine vakit ayırman sana daha iyi gelecek. Günü kendine ayırarak güzel şeylere odaklanmak sana çok ama çok daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine iyi gelecek egzersizleri senden başkası bilemez. Bugün isteklerine göre bir egzersiz rutini oluşturmak için çaba gösterebilirsin. Kendi sağlığına odaklanman ve kendin için bir şeyler yapman sana çok daha iyi bir enerji katabilir.

Aşk

Aşk konularında büyük ve ilginç değişimler beklemek seni biraz yorabilir. Bir şeyleri oluruna bırakmak ve kendini çok fazla yormamak sana iyi gelebilir. Aşk ve ilişkiler konusunda çabalarını başka bir güne saklamak daha doğru olacak.

Para

Maddi konularda kendine daha iyi sonuç verecek şeyler bulmuş olabilirsin. Ancak etrafındaki insanları sıkmaman gerekecek. Her şeyi onlarla paylaşmak senin düşündüğün etkiyi yaratmayabilir. Şu an için güzel sonuçları kendine saklamak daha iyi olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (5 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Bugünü kendine ayırman senin için daha iyi olabilir. Çevrendeki insanlarla sağlıklı sınırlar çekebilirsin. Günü kendine ayırmak ve kendi isteklerini düşünmek sana daha iyi gelecek. O yüzden bu enerjiyi kendine saklamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sakin ve huzurlu bir ortam oluşturmak zihnimizi boşaltmamız için güzel bir imkan sağlayabilir. Zihni boşaltmak stres ve gerginlikleri üstümüzden atmamızı sağlar. Bunun için harekete geçmek ve kendine güzel bir ortam hazırlamak sana düşündüğünden daha fazla etki sağlayabilir.

Aşk

İnsanlara karşı sınırlar belirlemek onları tamamen dışarıda tutmak için değildir. Karşındaki insanın sana nasıl davranacağını görmek içindir. Aşk konularında güzel etkiler görmek için içine kapanmamak ve sınırlar çekmek arasındaki farkı net bir şekilde görmen gerekebilir.

Para

Çevrendeki insanlarla her şeyi paylaşman gerekmez. Bugün maddi konularda kendi işine odaklanman daha iyi olabilir. Çevrendekilerin bu konulara daha az müdahale etmesi sana daha iyi sonuçlar sağlayabilir. Parasal konularda dikkatli olmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (5 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Bugün olaylara duygusal yaklaşmamak daha iyi olabilir senin için. Olaylara duyguları katmamak ve mantığa odaklanmak sana daha iyi sonuçlar getirebilir. Olaylara ani tepkiler vermekten kaçınmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini daha iyi hissetmek için başkalarından iltifat alman gerekmediğini görmen gerekecek. Kendini iyi hissetmek için kendine göre yapacağın hareketler önemli olabilir. İstikrarlı bir plan ve kendi ihtiyaçlarına öncelik vermek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda yeni şeyler öğrenebilirsin. Karşındaki insanı daha fazla tanıyabilirsin. Aşk konularında kendi hislerini daha net görebilirsin. Bir şeyleri idrak etmek ve ona göre hareket etmek konularında daha net ve mantıklı olman gerekebilir.

Para

Maddi konularda söylenenler kadar söylenmeyenlere odaklanman gerekebilir. Çevrendeki insanların senden faydalanmasına izin vermemelisin. Kendi hesabını tutmak ve insanlara parasal anlamda mesafe koymak daha iyi olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (5 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Kararlar almak çok zor olmamalı. Eğer bir konuda karar alman giderek zorlaşıyorsa seni bu ruh haline iten şeyin kökenine inmen gerekebilir. Geleceğin için daha rahat ve keyifli bir ruh hali elde etmek için bugün kolları sıvaman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve gerginliklerden uzak durmak biraz da egzersizle kolaylaşabilir bugün. Kendine vakit ayırıp aktif bir gün geçirmek, açık hava yürüyüşleri veya derin nefes egzersizleri, kendini çok daha rahat hissetmene vesile olabilir.

Aşk

Delilik hep aynı şeyi yapıp farklı sonuçlar beklemektir. Aşkta delilikle sınanabilirsin. Eğer hayatına daha iyi bir etki girmesini istiyorsan her zamankinden farklı şeyler yapman gerekebilir. Cesur olman gereken bir gündesin!

Para

Etrafındaki insanların bakış açısını görmek maddi konularda sana daha iyi gelebilir. Onların yaptıkları hataları görüp aynı hataya düşmemek seni daha mutlu edebilir. Bugün kendi hesabını tutarken çevrenden feyz alman gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (5 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Bugün kendi düşüncelerine göre plan ve program yapmak isteyebilirsin. Ancak karşına çıkabilecek aksilikleri görmen gerekebilir. Biraz esnek kalmak ve her şeyi planlıymış gibi düşünmemek sana daha iyi gelebilir. Yaşanabileceklere fırsat tanımalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sakin kalmak zihinsel direnç isteyen bir durumdur. Bu direnci oluşturmak için öz disiplin ve aktif bir hayat sana daha iyi gelebilir. Hareketlerinde istikrarlı olmak ve kendin için doğru olanı yapmak, stres ile daha kolay başa çıkmana vesile olabilir.

Aşk

Aşk konularında kendine dikkat etmen gereken bir günde olabilirsin. Hem hislerini karşı tarafa açmak isteyecek hem de bunun için doğru zaman olup olmadığını sorgulayacaksın. Karşındaki insana göre hareketlerini şekillendirmek isteyebilirsin bugün.

Para

Etrafındaki insanların senin maddi durumundan faydalanmasına izin vermemelisin. Etrafındaki kişilere parasal anlamda güvenemiyorsan kendi işlerine ve parana dikkat etmen gerekebilir bugün. Dikkati elden bırakmamalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel