5 Kasım 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 5 Kasım 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (5 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Sevdiğin kişilere ne kadar zaman ayırdığın önem kazanabilir. Her şeye iş güç olarak bakmamalı ve sevdiğin kişilere vakit ayırabilmelisin. Daha sağlıklı bir ilişki için insanlarla iletişimini artırman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yaşam alanını düzenlemek ve organize etmek sana daha iyi gelebilir. İçinde bulunduğun ortamları daha düzenli bir hale getirmek zihnini boşaltmana vesile olacak. Fazla eşyaları gözden çıkarabilirsin.

Aşk

Bugün bir şeylere şüphe ile yaklaşman olası. Ancak önemli olan bu şüphelerin derinine sakince dalmak olacak. Neden bazı şeyleri böyle gördüğünü kendin sorgulayabilir ve kendinle alakalı yeni şeyler keşfedebilirsin.

Para

Hem kazanmada hem de harcamada şanslı olabilirsin bugün. Maddi konularda şans senden yana olacak. Elini attığın konularda daha güzel kararlar alabilir ve maddiyatı düzenleyebilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (5 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Bugün çevrendeki insanların desteğini görebilirsin. Bu destek bir fikir alma şeklinde de olabilir. Kendini daha net ifade etmek ve onları daha iyi anlamak için algılarını açık tutmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyene özen göstereceğin bir gün olabilir. Mikroplardan arınmak ve yaşam alanını temizlemek sana iyi gelecek. Hem zihnini boşaltmak hem de yaşadığın yeri temizlemek sana daha iyi bir enerji katabilir.

Aşk

Bir süredir hoşlandığın birisi varsa onunla daha güzel bir iletişim için fırsat ayağına gelebilir. Aşk konularında kendini daha net ifade etmen bu konuda daha güzel gelişmeler görmene vesile olabilir bugün.

Para

Sahip olduğun şeylere fazla takıntı geliştirmemelisin. Paranın gelip gittiğini kendine hatırlatman gerecek. Bir şeyleri kısmak için gereğinden fazla çaba sarf etmen seni gereksiz yere yorabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (5 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Bugün resmi evraklar, halledilmesi gereken sorumluluklar aklında olabilir. Eğer halledilmesi gereken ciddi meseleler varsa bugünden halledebilirsin. Algıların açık ve dikkatli davranabileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek zihnen ve bedenen enerjini daha dikkatle toplamana vesile olabilir. Zihnini boşaltmak ve enerjini artırmak için içtiğin su miktarını artırabilirsin. Bugün bu konuyu daha fazla alışkanlık haline getirebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle tam olarak anlaşamadığın bazı konular olabilir. Bunu çözmek için kolları sıvayabilirsin. Kendini ifade etmek ve sevdiğin kişiyle daha iyi anlaşmak için kafa patlatabilirsin.

Para

Geleceği düşünmen gereken bir gün olabilir. Daha mantıklı ve güzel kararlar almak için bugünü iyi değerlendirebilirsin. Parasal açıdan tasarruf planları ve geleceğe dönük harcamalar planlayabilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (5 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Sevdiklerin için bir şeyler hazırlaman olası. Onları sevindirmek, keyifli vakitler geçirmek… Bir süredir görüşmediğin arkadaşların varsa onlarla iletişime geçmeyi düşünebilir ve bunlar için hazırlık yapabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Güzel bir yemek yapmak için neyi bekliyorsun? Mutfağa girip kendin için ve belki de sevdiklerin için bir yemek yapmak sana daha iyi gelebilir. Daha güzel tercihler için mutfağa senin girmen gerekebilir.

Aşk

Aşkta yeniliklere özen göstermen gerekebilir. Daha keyifli bir etki için yüzünü yeni insanlara dönmen gerekecek. Eğer geçmişte kalan etkilerden beklentilerin varsa bunları kesmek isteyebilirsin.

Para

Sevdiğin insanlara destek olmayı daha sık düşünebilirsin. Çevrendeki insanların ihtiyaçlarına koşmak veya onlara ufak jestler yapmak maddi konularda seni sıkıntıya sokmaz, sevdiklerini mutlu etmek de seni ayrıca sevindirir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (5 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Yeni şeyler öğrenmek istiyorsan bugün algılarını açık tutman gerekebilir. Çünkü bugün kendini geliştirme ve bazı şeyleri değiştirme konusunda daha sağlıklı kararlar alabilirsin. Yeni bir konuya adapte olmak için algılarını açman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Tembellik etmemen gereken bir gün olabilir. Biraz egzersize vakit ayırabilirsin. Enerjini artırmak ve daha sağlıklı olmak için biraz daha egzersize odaklanman gerekecek.

Aşk

Aşk konusunda bilinmeyen durumlar gündeme gelebilir. Daha önceden sır olarak saklanan hisler, ifade edilmeyen duygular gündemde olabilir. Senden gizlenen durumlarla karşılaşmak kafanı biraz karıştırabilir.

Para

Bugün parasal konularda daha net ve güzel kararlar alabileceksin. Bir şeyleri istediğin bir biçime sokmak seni mutlu edecek. Önceliklerini daha net belirleyebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (5 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Kariyer ile alakalı konular seni biraz düşündürebilir. Yarına dönük alacağın kararlarda dikkatli olman gerekecek. Daha sağlıklı kararlar almak için kendini zorlaman gerekebilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almak için yarını beklememelisin. Özellikle diyet ve egzersiz için daha farklı şartlar beklemek pek işine gelmeyebilir. Daha mantıklı kararlar almak ve bugünden adım atmak önemli olacak.

Aşk

Aşk konusunda bir denge kurmak için çok fazla çaba sarf ediyor olabilirsin. Ancak bu dengeyi tek başına kurmaman gerekecek. İlişkide tek başına olmadığını kendine hatırlatman gerekebilir.

Para

Elden kaçan fırsatlar için üzülmek yerine ileride karşına çıkabilecek durumlar için heveslenmek sana daha iyi gelebilir. Maddi konularda geçmişe takılı kalmamalı ve geleceğe daha net odaklanmalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (5 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Bugün sevdiğin insanlarla daha fazla vakit geçirme isteği ağır basabilir. Bunun için hazırlıklar yapabilirsin. Daha sağlıklı bir ortamda görüşmek için önceden hazırlık yapmak düşünceli bir davranış olarak görülebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Ağrılara karşı dikkatli olman gerekebilir. Özellikle kramp ve tutulmalara karşı… Bugün kaslarını esnetmen ve hareketlerinde dikkatli olman sana daha iyi gelebilir. Bu konularda önlem alarak ilerlemelisin.

Aşk

Uzun zamandır seni düşündüren bir mesele bugün sonuçlanabilir. Aşk konusunda kafanı karıştıran bir durum daha netleşebilir. Kendini daha iyi anlayabilirsin. Aşk konularına daha farklı odaklanabilirsin.

Para

Parasal mevzulara fazlaca kafayı takıp gün içerisindeki diğer önemli konuları görmezden gelmemelisin. Parasal kaygıları bir kenara koyup hayatına odaklanman gerekecek. Yarına değil, bugüne odaklanmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (5 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Bugün rüyalarına özen göstermelisin. Onları hatırlamaya çalışmak, anlamlarını öğrenmeye çalışmak sana daha iyi gelebilir. Bilinç altının sana söylediklerini net bir biçimde görebilmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Açık havada bir yürüyüş sana daha iyi gelebilir. Enerjini artırmak ve kan dolaşımını hızlandırmak için biraz yürümelisin. Bugün bu konuda hazırlık yapıp kendini dışarı çıkarmak önemli olabilir.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile uyumlu bir gün geçirmekte zorlanabilirsiniz. İkinizin de önceliği farklı olabilir. Karşındaki insanın kendince farklı düşünceleri olabilir. Biraz anlayışlı olmak sana düşebilir.

Para

Bugün maddi konularda net kararlar vermek seni yorabilir. O yüzden bir şeyleri aceleye getirmemende fayda var. Maddi açıdan kendini daha net anlamak için kendine biraz zaman tanıman ve ihtiyaçlarını gözden geçirmen gerekebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (5 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Bugün bazı planları ertelemen gerekebilir. Bu planları erteleme mevzusunun seni aşağı çekmesine izin vermemelisin. Durumlara anlayışla yaklaşmak ve olaylara adapte olmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Ağrılara karşı önlem almak, onları geçirmeye çalışmaktan daha faydalı olabilir. Kaslarını çalıştırmak ve esnetmek tutulmalara karşı önlem almanı kolaylaştıracak. Bugün sağlığına özen göstermelisin.

Aşk

Aşk konusunda yüzünü yeni insanlara dönmen gerekebilir. Geçmişi geçmişte bırakmak ve yeni insanlara odaklanmak sana daha iyi gelecek. Aşk konularında daha pozitif etkilerle karşılaşabilirsin.

Para

Bugün mantığınla hareket etmek sana daha iyi gelebilir. Parasal konularda net olmanın faydasını görebilirsin. Eğer bir masraf yapılacaksa faydasını ve zararlarını kendine net bir biçimde ifade etmen gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (5 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Bugün birden fazla insan ile ilginç konuşmalar yapabilirsin. Beklenmedik konular gündeme gelebilir, kendini daha farklı ifade edebilirsin. İletişim konuları daha baskın olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hijyen konusuna ekstra özen gösterebileceğin bir gün. Mikroplardan arınmak ve özellikle eve giren eşyaları temizlemek için biraz fazla çaba gösterebilirsin. Koronavirüs için ekstra önlemler alabilirsin bugün.

Aşk

Bugün aşk konusunda daha pozitif etkiler görmen olası. Etrafındaki bazı insanların sana daha fazla yaklaştığını görebilirsin. Çevrende senin ilgini çekmeye çalışanlar olabilir. Aşka daha açık olabilirsin.

Para

Bugün maddi konularda neye dikkat etmen gerekeceğine kendin karar vermelisin. Önceliklerini dikkatle seçmek ve hayatına daha net odaklanmak sana daha güzel bir getiri sunabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (5 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Sevdiğin insanlarla vakit geçirmek sana daha iyi bir enerji sunacak. Bu kişilerle yüz yüze görüşemesen bile görüntülü aramalar yapabilir veya onlarla telefonda konuşabilirsin. Sevdiklerine vakit ayırmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Ufak egzersizler sana daha iyi gelebilir bugün. Ev içinde yapabileceğin egzersizlere odaklanabilirsin. Özellikle esneme hareketlerini es geçmemen gerekecek.

Aşk

Bugün aşka daha heyecan ile yaklaşabilirsin. Daha pozitif etkiler görmen olası. Kendi hislerini net bir biçimde görmek ve karşı tarafı anlamak sana çok daha iyi gelebilir.

Para

Bugün etrafındaki durumlara uyum sağlaman maddi açıdan önemli olabilir. Çevrendeki insanlara göre kendini ayarlaman gereksiz masrafların önünü alabilir. Herkes kadar sorumluluk alman sana yetecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (5 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Bugün parasal mevzular daha fazla aklında olabilir. Neyi nasıl yoluna koyacağını düşünmek gündeminde olacak. Bir şeyleri daha da netleştirmek ve gününe böyle devam etmek isteyeceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Ufak bir yürüyüş sana daha iyi gelebilir. Daha sağlıklı hissetmek için kan dolaşımını artırabilirsin. Yürüyüş ile enerjini artırabilir ve kendine daha iyi gelecek bir enerji toplayabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda ani değişimlerle karşılaşabilirsin. Yolunda gitmeyen bir durum daha farklı bir hale gelebilir. Aşk konusunda daha farklı düşünmeye başlayabilirsin. Kendi hislerini anlamak için zamana ihtiyacın olabilir bugün.

Para

Bugün sahip olduklarınla gurur duyacaksın. Elde ettiğin paralar seni memnun edecek. Maddi açıdan kendini kuvvetlendirmenin sonucunu kendine ifade edebileceksin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel