5 Kasım 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 5 Kasım 2019 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (5 Kasım 2019 Salı)

Genel

Aklına gelenleri unutmamak için yazıya dökmen gerekebilir. Bugün aklına birden fazla konu takılabilir. Ve bu konular ile alakalı güzel fikirler üretebilir ve çözümlere odaklanabilirsin. Bu çözüm yollarını bir kenara kaydetmek sana daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hislerinle barışman duygusal bütünlüğün için gerekli olabilir. Sağlık konularında sadece fiziksel olana odaklanmamalısın. Kalbini kıran mevzuları gündeme getirmek ve bunları çözmek için kararlar almak da kendini iyi hissetmene yarayabilir.

Aşk

Yoğun duygulara sahip olabilirsin bugün. Bu duyguları karşındaki insan ile paylaşmak sana daha iyi gelebilir. Eğer hoşlandığın bir insan yoksa yeni birisine karşı güzel hisler besleyebilirsin.

Para

Etrafındaki insanlarla senin paran arasına bir sınır çekmen gerekecek. Çevrene para dağıtacak durumda olmayabilirsin. Kendi kesene hakim olmalı ve geleceğini düşünerek hareket etmelisin bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (5 Kasım 2019 Salı)

Genel

Etrafında negatif etkisi olan insanlarla arana bir sınır çekmen gerekebilir. Seni gereksiz yere üzebilecek veya üstüne gelebilecek kişilere karşı dikkatli olmalısın. Sana kötü gelen etkilerden uzak durmaya dikkat etmelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz konularına bodoslama dalmak yerine ufak adımlar atmak sana daha iyi gelebilir. Kendini çok fazla yormadan, düzgün bir egzersiz programı çıkarmalısın. Günün sonunda çok fazla yorulmak değil, kasları doğru çalıştırmak önemli olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye hediyeler almak ve ona jestler yapmak aranızda daha güzel bir etki oluşturabilir. Bugün birbirinizi mutlu etmenin yollarını aramalısınız. Aranızda daha keyifli bir durum oluşması için birbirinize zaman ayırmanız gerekebilir.

Para

Bugün kariyer ve iş konularına daha fazla odaklanabileceksin. Karşına bu konuda daha fazla fırsat çıkabilir. İleride daha fazla para kazanabilmek için şansını zorlayabileceğin bir gündesin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (5 Kasım 2019 Salı)

Genel

Ortamı sakinleştirmek ve insanların daha sakin davranmasını sağlamak sana düşebilir bugün. Orta yolu bulmak ve kalp kırmadan sorun çözmek konusunda kendini geliştirecek ve etrafındaki insanlara karşı biraz daha dikkatli olacaksın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun daha sağlıklı olması için gün içerisinde yaptığın işlerin bir rutine dönüşmesi ve disipline sahip olman gerekebilir. Bir gün başlayıp bir gün bıraktığın diyet ve egzersizler yerine daha istikrarlı olmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile bir süredir aranızda konu olan bir mevzuyu tartışmanız gerekebilir. İki tarafın da kendi hislerini ortaya koyması önemli olacak. Yapıcı tavrın ile bu durumu düzeltebileceksin.

Para

Sevdiğin insanların parasal sıkıntılarına çare bulmak isteyebilirsin. Etrafındaki insanların maddi durumuna daha fazla odaklanabileceksin. Bunu olumlu bir hale getirmek ve onlara destek olmak ise sana kalmış.
Yay Burcu Günlük Yorumu (5 Kasım 2019 Salı)

Genel

Etrafındaki insanların sıkıntılarına karşı daha duyarlı olabileceğin bir gün. Etrafında olan bitene daha dikkatle yaklaşabilecek ve sorun çözmek için kolları sıvayabileceksin. Sevdiklerine iyi gelecek şeylere odaklanmak sana da iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Rahat ettiğin alanı terk etmek ve kendini zorlamak, fiziksel sınırlarını denemeni sağlayacak. Enerjini artırmak ve fiziksel kabiliyetini kuvvetlendirmek için seni biraz yoracak egzersizlere odaklanabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda kendini sınayacağın bir gün. Daha mutlu olmak için, hayatında bazı değişimler görmek için neler yapman gerektiğini görebilir ve ona göre hareket edebilirsin. Aşk konusunda yeni şeyler öğrenmen gerekebilir.

Para

Para harcama isteği duyuyor olabilirsin ancak bu hemen bütün paranı elden çıkarmanı gerektirmez. Yarını düşünerek hareket etmek bugün senin için daha önemli olacak. O yüzden masraflara karşı dikkatli olmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (5 Kasım 2019 Salı)

Genel

İçine sinmeyen mevzuları bulmak ve bunları halletmek için bir isteğin olabilir bugün. Hayatında değişmek istediğin ve düzeltmek istediğin şeylere odaklanabileceğin bir gün olacak. Bugün seni biraz strese sokabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Rahat bir ortamda kafanı toparlamak ve kendini dinlendirmek hem kaslarına hem de duygusal bütünlüğüne iyi gelecek. Günün yorgunluğunu üstünden atmak için kendine vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Aşk konusunda bugüne odaklanman daha iyi olacak. Geleceğe göre hareket etmek yerine anı yaşamak ve hislerini sonuna kadar görmek sana daha iyi gelebilir. Eğer hoşlandığın birisi varsa yarını beklememelisin.

Para

Herkese yetecek bir özgüvenin var ancak maddi konularda kendine bile yetemeyebilirsin. O yüzden ayağını yorganına göre uzatmalısın bugün. Daha sonradan pişman olacağın masraflara girmemelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (5 Kasım 2019 Salı)

Genel

Bugün havada biraz gerginlik olabilir. İnsanlarla arandaki iletişime dikkat etmen gerekebilir. Gereksiz gerginliklerin önünü almak ve orta yolu bulmak sana düşecek bugün. Sevdiklerinin bakış açısını fark etmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Günlük bir rutin oluşturmak vücudunun ihtiyacı olan bir düzen olabilir. Vücudunun isteklerine ve sağlığına göre hareket etmek enerjini toplamana yarayacak. Daha disiplinli bir rutin sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin insan ile aranda daha net bir iletişim kurmak gereksiz yanlış anlaşılmaların önünü kesebilir bugün. Aranızdaki gerilimin kaynağını bulmak için birbiriniz ile açık açık konuşabilmeniz gerekecek.

Para

Yatırım konularına odaklanman gerekebilir. Sadece kazançlar ve harcamalara değil aynı zamanda birikime de odaklanmalısın. Aklına yeten bir yatırım seçeneğini düşünmek için güzel bir gündesin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (5 Kasım 2019 Salı)

Genel

Zamanda geçmişe gitmek mümkün olmasa da yapılan yanlışların nerede olduğunu fark etmek için eskiyi hatırlaman mümkün. Bugün daha önceden yapılan hataları gözden geçirmek sana daha iyi bir yol çizmen için fırsat tanıyabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlık konusunda sana iyi gelmediğini düşündüğün şeyleri değiştirmek için iyi bir gündesin. Gerek yeme planı gerekse aktiviteler olsun daha rahat olmak isteyeceğin kararlar alabilirsin bugün.

Aşk

Hoşlandığın bir insan varsa ona açılmak için tam zamanı! Kendi hislerini daha iyi ifade edebilecek ve karşındaki insanın dikkatini çekebileceksin. Bu kişi ile aranda daha güzel bir etki için harekete geçmelisin.

Para

Bugün maddi konularda kendini biraz huzursuz hissedebilirsin. Hedeflerine henüz varamamış olmak gittiğin yolu sorgulamana sebep olabilir. Ancak bu işte sebat etmek ve istikrarlı olmak sana daha iyi gelecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (5 Kasım 2019 Salı)

Genel

Canını sıkan mevzularla başa çıkmak ve bunları dile getirmek senin için iyi olacak. Ancak bu süreçte sinirlenmemeli ve sakin kalmalısın. Kendini ifade etmek için sesini yükseltmemen gerekebilir. Daha dikkatli davranman gerekecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sinir ve stresin vücudunda etki bırakmaması için kendine vakit ayırman ve vücudunu dinlendirmen gerekebilir. Esneme hareketleri ve bol bol su tüketimi sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki negatifliği çözmek için açık ve direkt olman gerekecek. Net tavırlar ve seni sıkan mevzuları açıkça konuşmak aranızda daha farklı bir yaklaşım geliştirebilir bugün.

Para

Maddi konularda fikirlerini gözen geçirmen gerekebilir. Parasal anlamda daha iyi kararlar almak ve etrafındakileri de düşünmek için bugün yeni bir strateji geliştirmen gerekebilir. Kendi egonu biraz törpülemen gerekecek bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (5 Kasım 2019 Salı)

Genel

Bugün senin için iyi bir gün olacak. Sadece bazı şeylerle gereksiz yere inatlaşmamalı ve kendi enerjini düşürmemelisin. Etrafında olan bitene fazla müdahale etmemeli ve kendine güvenerek güzel günün tadını çıkarmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel kapasiteni artırmak için daha aktif olman gerekebilir. Bugün daha fazla hareket etmeli ve günlük rutinine egzersizi eklemelisin. Kendine yarayacak bir program seçmek için iyi bir gün.

Aşk

Aşka kendini bırakmak isteyeceksin bugün. Eğer hoşlandığın ancak bir türlü konuşamadığın birisi varsa bu kişiye karşı açık olabilirsin. Eğer sevdiğin bir insan varsa ona karşı hislerini daha net bir şekilde ortaya koyabilirsin.

Para

Parasal anlamda harekete geçmen gerekebilir. Eğer bir masrafa girmen gerekiyorsa artık bugün bu işi halletmen gerekecek. Kazançlar ve harcamalar konusunda daha hareketli olmak sana iyi gelebilir bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (5 Kasım 2019 Salı)

Genel

Hayatında yolunda gitmediğini düşündüğün konulara odaklanmak ve bazı şeyleri değiştirmek için dikkatini verebilirsin bugün. Son zamanlarda yolunda gitmeyen mevzuların kaynağını bulmak ve bunu düzeltmek için iyi bir gündesin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yeni şeyler denemek sağlığın için daha iyi olabilir. Daha farklı bir yeme programı, daha farklı bir egzersiz, daha farklı bir rutin… Hayatında farklılıklar yaparak enerjini yenileyebilirsin bugün.

Aşk

Yeni bir aşk karşına çıkabilir bugün. Eğer bir süredir hayatında kimse yoksa yeni bir insanın etkisi sende büyük olabilir. Güzel hislere ve mutluluğa kendini açman gerekecek.

Para

Maddi konularda güzel fırsatları hızlıca değerlendirmen gerekebilir. Algılarını açık tutmalı ve nereden nasıl para kazanılabileceğini dikkatle düşünmelisin. İş konularında atak olman gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (5 Kasım 2019 Salı)

Genel

Bugün hareketlerinde olgunluk öne çıkacak. Alacağın kararlar, atacağın adımlar seni bir adım öteye götürecek. Etrafındaki insanların sana daha fazla saygı duymaya başladığını görebilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığın için daha temkinli hareket etmen ve daha dikkatli kararlar alman olası. Gerek yediklerine gerekse günlük hareketlerine özen göstererek daha rahat olabileceğin bir süreci başlatabilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki muhabbette iyiye doğru giden bir değişim sezebilirsin. Birbirinize karşı daha anlayışlı olabilir ve ortak kararlar alarak uyumunuzu artırabilirsiniz bugün. Bu güzel enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Para

Maddi konularda kontrolün dışında gelişen durumlara karşı büyük tepkiler göstermemelisin. Bu tür konularda kendini üzmek hiçbir işe yaramaz. O yüzden kendine hakim olmalısın bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (5 Kasım 2019 Salı)

Genel

Aklına yatmayan, içine sinmeyen konuları gündeme getirmek ve bu konuları açık yüreklilikle konuşmak sana daha iyi gelebilir. Gerek iş gerekse kişisel konularda kafana yatmayan şeyleri gündeme getirme vakti. Bazı konuları konuştukça düzeltme yolu bulabileceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sıcak bir banyo ve esneme hareketleri kaslarında biriken negatif enerjiyi atmanı sağlayabilir. Stres ve yorgunlukların vücudunda ağrılar oluşturmasını engellemek için bugün kendine vakit ayırmalısın.

Aşk

Sevdiğin insan ile aranda ufak tefek gerginlikler olabilir. Ancak bu gerginlikleri görmezden gelmek ve nereden geldiğini umursamamak yerine açık bir şekilde dile getirmelisin. Kalbini kıran mevzuları konuşmak sana iyi gelecek.

Para

Maddi kararlar almadan önce iki kere düşünmen gereken bir gündesin. Daha sonradan yaşanabilecekleri göz önünde bulundurarak harcamalar yapman, pişman olmanı engelleyebilir. Ani kararlarla masrafa girmemelisin bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel