5 Eylül 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 5 Eylül 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (5 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Enerjini yükseltmek için iyi bir gün olabilir. Sosyal izolasyon kurallarına uyarak kafanı biraz dışarı çıkarman gerekecek. Hafif bir yürüyüş ve güzel bir egzersiz sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Duygusal yükünü boşaltmak için kafanı toplaman gerekebilir. Hayatı "ben bunu nasıl yoluna koyacağım" şeklinde düşünerek ve gerginlikle hareket ederek heba etmemelisin. Zihnini boşaltmak için yürüyüşler yapabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiye daha anlayışla yaklaşabilirsin. Aranızda daha yapıcı etkiler olabilir. Bu etkiler için senin güzel bir ortam hazırlaman ve algılarını açman önemli olabilir bugün.

Para

Dünün yorgunluğunu atmak ve bugüne odaklanmak için iyi bir vakit. Bir şeyleri tamamen sonlandırmak ve bugün de sonuca odaklanmak sana çok daha iyi gelecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (5 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Yaratıcılığını konuşturmak için güzel bir gün olabilir. Eğer görüp beğendiğin bir şey varsa bunu almadan önce kendin yapmayı düşünebilirsin. El emeğine daha fazla odaklanabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına odaklanman ve ev içinde bunun için neler yapabileceğine bakman önemli olabilir. Ev içi egzersizler, sağlıklı beslenmek için plan program ve tabii ki de temizlik önceliğin olabilir.

Aşk

Hoşlandığın birisi ile iletişimini artırmak isteyebilirsin. Ancak seçtiğin kelimelerde çok dikkatli olman gerekecek. Karşındaki insanı kırmadan kendini ifade etmekte zorlanabilirsin bugün.

Para

Dün senin için zor geçtiyse bugün kafanı dinleyebilirsin. Kendince şeylere odaklanmak ve maddi kaygıları geride bırakmak daha iyi olabilir. Maddi açıdan daha sakin bir gün seni bekliyor.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (5 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kendine özen göstermek isteyeceğin bir gün olabilir. Hayatında düzene sokmak istediğin şeyler, sağlığın, keyfin… Bu tür konulara odaklanıp sakince bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri sana çok daha iyi gelebilir. Sağlığın için oksijen seviyeni artırman gerekecek. Kan dolaşımını hızlandırmak için nefes egzersizlerine ve yürüyüşlere özen gösterebilirsin.

Aşk

İnsanlarla iletişime geçmeden bir şeylerin gerçekleşmesini beklersen… daha çok bekleyebilirsin. Hoşlandığın birisi varsa senin adım atman gerekir, onun değil. İlk adımın senden gelmesi işleri değiştirebilir.

Para

Plan ve program yapmak sana daha iyi gelebilir. Bir şeylere mühlet vermek, sonunda daha güzel getiriler elde etmene vesile olacak. İşleri bitirip keyifli sonucu çıkarmak için güzel hazırlıklar yapabilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (5 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Heveslendiğin şeyler için çevrendekilerin kılını bile kıpırdatmaması canını sıkabilir. Ancak bazı şeyleri tek başına yapmak sana daha iyi gelecek. Etrafındaki insanları bir şeylere ikna etmek için vakit kaybetmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini toparlamak için iyi bir gün olabilir. Kafanı dağıtmak ve kendince bir gün geçirmek için tek kişilik planlar yapabilirsin. Enerjin için güzel yürüyüşler sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Çok büyük ve keyifli gelişmeler olmasa da kafanı aşk konularında boşaltabileceğin bir gün olabilir. İsteklerini dile getirebilir, hayatında aşk konularında kendine bir yön çizebilirsin. Bir şeylere daha pozitif odaklanabilirsin.

Para

Dünü tekrar ederek kendini yavaşlatmamalısın. Bir şeylere odaklanmak için anı yaşaman gerekecek. Maddi konularda şu ana odaklanmak ve elindeki sayılara bakmak daha önemli olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (5 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün enerjin daha dolu dolu olabilir. Her şeye aynı anda odaklanmak isteyebilirsin. Ancak bazı konularda önceliklerini net bir biçimde seçmen senin için daha önemli olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bir şeylere ilgin artabilir, zihnini açabilirsin. Duygusal yüklerden arınmış bir biçimde hayatına ve ilgilerine odaklanabileceksin. Bu durum enerji seviyeni çok daha artırabilir.

Aşk

Kendini ifade etmek ve farklı insanlarla iletişime geçmek için çok iyi bir gün olabilir. Bazı konuları dile getirmen kolaylaşabilir. Aşka daha rahat odaklanabilirsin. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Para

Maddi konularda daha iyi bir noktaya gelebilmen için her zamankinden farklı bir şey yapman gerekebilir. Ufkunu genişletmeli ve kendini geliştirmelisin. Bugün araştırmalar yapmak için iyi bir gün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (5 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün zihnin açılabilir, daha yaratıcı fikirlere kendini açabilirsin. Bazı konularda daha yaratıcı fikirler ve çözümler bulmak, takdir toplamana vesile olabilir. Bir şeyler sana daha iyi yansıyacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal ve fiziksel olarak kendini bir dengeye getirmen gerekebilir. Zihnini açmak ve fiziksel olarak daha fazla kuvvet elde etmek için yoga gibi egzersizlere odaklanabilirsin. Bir şeyleri dengeye oturtman daha iyi olacak.

Aşk

Bugün uyum söz konusu olduğunda bir şeyler daha iyi ilerleyebilir. Aşk konularında uyum çok baskın olacak. Sevdiğin kişiyle birbirinizi anlamanız ve ortak adımlar atmanız olası.

Para

Bugün öz disiplinini kuvvetlendirmek için işe odaklanman gerekecek. Dinlenmek veya boş vermek isteyebilirsin ancak bunun sana pahalıya patlamaması için işe odaklanmalısın. Başka bir gün dinlenebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (5 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Kafanı daha rahat toparlayabilir, bir şeyleri daha rahat yoluna koyabilirsin. Senin için daha keyifli gelişmeler kapıda olabilir. Enerjini güzel ve keyifli konulara harcayabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersize özen göstermek sende çok daha iyi bir etki yaratabilir. Gün içerisinde, evinde egzersiz olarak neler yapabileceğini öğrenebilir ve kendine bir hareket kazandırabilirsin.

Aşk

İletişimler seni güzel aşklara götürebilir. Sevdiğin birisi yoksa eğer, insanlarla iletişimini artırabilir ve güzel flörtleşmelere kendini açabilirsin. Aşkın güzel etkileri seni daha fazla sarabilir.

Para

Maddi konularda planlarının sonuca vardığını görmen olası. İşleyişte büyük bir payın olabilir. Ancak sonuçları kutlamak ve hemen bir şeyleri kafanda bitirmek için erken. Bugün biraz dikkatle düşünmen gerekebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (5 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Son zamanlarda kendini çok miskinleşmiş hissediyorsan bugün bu negatif enerjiyi üstünden atabilirsin. Daha hareket dolu, enerji dolu bir gün geçirmen olası. Keyifli konulara vakit ayırabileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bir şeyleri kontrol etmek ve yoldan sapanları düzeltmek için güzel bir gün olabilir. Eğer diyetinde bazı gerilemeler olduysa bugün bu konulara odaklanabilirsin. Sağlık için daha mantıklı kararlar alacaksın.

Aşk

Bazen ufak detaylar büyük önem taşır. Bugün aşkta dikkatini çekecek şey de büyük olaylar değil, ufak detaylar olacak. Bazı şeyleri daha net görmene vesile olabilir bu detaylar.

Para

Sıkıntılı durumlar geride kalmış ve kendini daha rahat hissedeceğin bir vakit gelmiş olabilir. Ancak tasarrufu elden bırakmak için erken olabilir. Bugün bir şeyleri kutlamak için acele etmemeli ve dikkatini toplamalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (5 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Hevesle sosyal konulara odaklanmak için iyi bir gün olabilir. Yarım ağız gelişmeler yerine kendini bu işlere tamamen vermen gerekecek. Hevesle ve keyifle hayatına odaklanmak sende daha iyi etkiler yaratabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sahip olduklarına şükretmek ve elindekilere odaklanmak, duygusal yüklerini atmanın yolunu açabilir. Sağlığını daha iyi bir noktaya getirmek için zihinsel olarak kendini gerginliklerden kurtarman gerekecek.

Aşk

Aşk konularında daha net bir etki olabilir. İletişiminiz açık olabilir. Neleri istediğini daha net görebilirsin. Bu etkiyle hareket etmek aşkta sana daha güzel şeyler getirebilir.

Para

Her şeyi daha sakin bir kafayla düşünmek için iyi bir gün olacak. Yeni kararlar almadan önce iki kere düşünebilir, kendine vakit tanıyabilirsin. Çünkü maddi konularda biraz bu duruma ihtiyacın olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (5 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Hayatına disiplin getirmek isteyebilirsin. Bunun için hareketlerinde özenli olman ve belli bir plan, program dahilinde hareket etmen gerekecek. Öz disiplinini kuvvetlendirecek şeylere odaklanabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnin daha açık olabilir. Bu enerjiyi güzel şeylere harcaman gerekecek. Stres ve gerginliklerin gününü gölgelememesi için keyifli eylemlere odaklanabilirsin bugün.

Aşk

Aşk konularında bir şeyleri içine atmak isteyebilirsin. Bazı konuları kendine saklamak, kendince hareket etmek daha mantıklı gelebilir. Platonik olarak birisine ilgi duyuyorsan bugün adım atmak gözünde büyüyebilir.

Para

Bugün kendini memnun etmen gerekebilir. Bazı konularda kendinin en büyük eleştirmeni olabilirsin. Ancak acımasız davranarak kendine haksızlık etmemeli ve parasal kaygılara düşmemelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (5 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Sevdiğin kişilerle iletişimini kuvvetlendirmek için iyi bir gün olabilir. Direkt olarak bu kişilerle yüz yüze görüşemesen de ve bazı aktiviteler için doğru zaman olmasa da iletişim kanallarını açmak sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Dinlenmek demek tembellik etmek demek değildir. Enerjin yüksek olsa bile bir şeyleri yavaştan alıp daha sonradan oluşabilecek yorgunlukların önüne geçebilmelisin. Ancak bu boş boş oturmak anlamına gelmiyor. Bu dengeyi senin kurman gerekecek bugün.

Aşk

Havadaki etki daha yapıcı ve keyifli olabilir. Aşk konularında kendini daha rahat ifade edebilirsin. Bu yapıcı enerji, bir şeyleri yoluna koymanıza vesile olabilir. Sevdiğin kişiye daha fazla vakit ayırabilirsin.

Para

Bulutlar dağılıyor ve sen arkasında neler var artık daha net görebiliyorsun. Geleceği planlamada maddiyata öncelik verebilirsin. Atacağın adımlar sana daha iyi gelebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (5 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Bir şeyleri bitirmek için iyi bir enerjin olabilir. Sakince düşünmek ve bazı konuları yoluna koymak sana daha iyi bir enerji katabilir. Bazı konuları iki kere gözden geçirebilir ve daha sağlam adımlar atabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yoga gibi egzersizlerle hem esneme hareketlerine odaklanabilir hem de zihnini boşaltmak için kendine zaman ayırabilirsin. Bu egzersiz türünü araştırmak ve yeni şeyler öğrenmek sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Romantik olarak bir şeylere daha rahat odaklanabilirsin. Aşk konularında netlik olacak. Bir şeylere odaklanman ve adımlar atman daha da kolaylaşabilir. Bu etkiyi iyi bir biçimde değerlendirmelisin.

Para

Maddi konularda etrafındaki insanlardan daha iyi bir noktada olabilirsin. Ancak bu durumu övünmek için dile getirmemelisin. Bir şeyleri daha sakin bir dille ifade etmek ve alçak gönüllü olmak sana daha fazla şey katabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel