5 Ekim 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 5 Ekim 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (5 Ekim 2020 Pazartesi)

Genel

Şımarık insanların senden faydalanmaya çalışmasına fırsat vermemelisin. Eğlenmek ve kendine zaman ayırmak istediğin süreci kendi çıkarları için kullanmalarına fırsat vermemen gerekecek. Kendince bir gün planlamak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermen gereken bir gün olabilir. Sağlıklı beslenmek için kendince hazırlıklar yapabilirsin. Mutfağa girmek ve sağlıklı bir öğün hazırlamak sana çok daha fazla enerji sağlayabilir.

Aşk

Eğer beyaz atlı prens bekliyorsan… Bekleme. Öyle birisi yok. Aşkta gerçekçi olmak ve verdiğin ilgi kadar ilgi gördüğünü anlamak için önemli bir gün olabilir. Kendi algını bu konularda değiştirebilirsin.

Para

Bugün seni mutlu edecek şeylere para ayırabilirsin. Keyifli ve güzel konulara vakit ayırmak sana daha iyi gelecek. Maddi açıdan ufak tefek şeylerle ilgilenmek senin için yeterli olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (5 Ekim 2020 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanların bir anda seninle konuşmaya çalışması seni şaşırtabilir. Ancak bazı iletişimlerin seni germemesi için kendine dikkat etmen gerekecek. Etrafında olan biteni gözlemlemek ve konuşmaları hazmetmek için biraz zamana ihtiyacın olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Enerjini daha da artırmak için şekerli gıdalardan biraz uzak durman gerekebilir. Kan şekerini zıplatan yiyeceklerden uzak durmak daha uzun süreli bir enerjiye sahip olmanı sağlayacak. Bünyeni şeker ile gereksiz yere yormamalısın.

Aşk

Aşk konusunda beklenmedik bir durum gündeme gelebilir. Olaylara bakış açını farklılaştırman gerekebilir. Daha sağlıklı kararlar almak ve ona göre hareket etmek için biraz durup düşünmen gerekecek.

Para

Bugün bir şeylere karar vermek zor olabilir. Ancak bu karar sürecinde elindeki paraya göre hareket etmen gerekecek. Gereksiz masraflarla kendini zora sokmamalı ve sakin bir gün planlayarak parayı elinde tutmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (5 Ekim 2020 Pazartesi)

Genel

Birden fazla yeteneği olan bir insansın. Ama bugün hiç fark etmediğin bir yeteneğini daha keşfedebileceksin. Kendini tanımak, olaylara biraz daha farklı bir gözle bakmak seni çok daha mutlu edebilir. Kendine bile inanamayabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Ufak bir egzersiz rutini oluşturmak için nelere sahip olman gerek? Bugün bunun hazırlıklarını yapabilirsin. Evinin rahatlığında spor için kendini disipline sokman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle ufak tefek rekabetlere girebilirsin. Birbirinizi aşmak ve daha fazlasını yapmak konusunda iki taraf da daha çok çaba gösterebilir. Bu rekabeti dozunda bırakmak ise size kalacak.

Para

Bugün maddi konularda bir şeyler daha fazla içine sinebilir. Daha önceden tam olarak göremediğin veya anlamlandıramadığın konular bir mantığa oturacak. "Şimdi anladım" diyebilir ve daha doğru kararlar alabilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (5 Ekim 2020 Pazartesi)

Genel

Hayatındaki ilişkileri, arkadaşlıkları bir düzeye çekmen gerekebilir. Bir şeyleri iyileştirmek, daha pozitif konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Yolunda gitmediğini düşündüğün şeylere daha rahat odaklanabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek hem zihnini berraklaştırmana hem de gereksiz enerjileri üstünden atmana vesile olabilir. Vücudunun ihtiyacı olan suyu tüketmeyi alışkanlık haline getirmek için hazırlıklar yapabilirsin.

Aşk

Aşk konularında ne istediğini bilerek hareket edeceksin. Kendini ifade etmen kolaylaşacak ve isteklerine odaklanabileceksin. Kendi mutluluğunu ön plana çıkarabilirsin bugün.

Para

Kendine karşı parasal açıdan dürüst olmalı ancak etrafındaki insanlara ne kadar paran olduğunu söylememelisin. Kendine bir alan yaratmak ve geleceğini planlamak, kendi masraflarını göz önünde tutmak daha önemli olabilir. El aleme para dağıtmamalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (5 Ekim 2020 Pazartesi)

Genel

Kendine güvenin artacak. Ayakların yere daha sağlam basacak bugün. İsteklerine odaklanmakta, keyifli bir vakit geçirme konularında kendine yakışanı yapacaksın. Bu güzel enerji seni daha da yüceltebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Çevrende seni rahatsız eden şeylerle daha rahat başa çıkabilirsin. Stres yönetimini artırabilir ve keyfine odaklanabilirsin. Duygusal gerginlikleri geride bırakmaya çabalamak senin için önemli olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda ufak tefek rekabetler olabilir. Bazı konularda birbirinizi aşmak isteyebilirsiniz. Özellikle birbirinizi mutlu etmek ve jest yapmak konusunda bir şeyler çığırından çıkabilir. Bunun keyfini çıkarmalısın.

Para

Sevdiğin insanlara vakit ayırmak için güzel bir gün olabilir. Maddi olarak "yetmez" diye düşünmeyeceksin çünkü. Hem kendine hem de sevdiklerine para ayırabilir, keyifli aktiviteler için bu parayı kullanabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (5 Ekim 2020 Pazartesi)

Genel

Güzel gelişmeler beklemek hakkın. Ve güzel gelişmeler yolda! Şu aralar pek de güzel şeyler olmadığını hissetsen de hayatında bir yükselişe geçeceksin. Bu güzel enerjiyi boşa harcamamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın söz konusu olduğunda nasıl hareket edeceğini karıştırmamalısın. Kafana yatmayan şeyleri iki kere araştırman ve ona göre davranman öncelikli olabilir. Yeni kararlar alıp kendi enerjini artırman olası, bu güzel enerjiye sahip çıkmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir gün geçirmek için bazı planlar yapabilirsin. Aranızdaki eğlenceyi artırmak ve birlikte gülebilmek enerjinizi çok güzel seviyelere taşıyabilir. Her şeye daha hafif bakabilirsiniz.

Para

Bugün ufak tefek işleri yoluna koymak için iyi bir gün olabilir. Bir süredir gözardı ettiğin meseleleri çözmek için fırsatın olabilir. Bu güzel zamanı detayları güzel bir yola koyarak harcayabilir ve kendini mutlu edebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (5 Ekim 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün kendi yeteneklerini daha net görebilirsin. Kendini keşfedebilirsin adeta. Güzel konulara odaklanmak ve başarıya yaklaşmak için kendinle barışacaksın. Bu güzel enerjiyi sonuna kadar değerlendirmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kişisel bakıma özen göstermen gereken bir gün olabilir. Saç ve cilt bakımı, sıcak bir banyo ve hijyen konuları öncelikli olabilir. Kendine odaklanman duygusal gerginlikleri aşmanı kolaylaştırabilir.

Aşk

Eğer bir ilişki içerisindeysen sevdiğin kişiyle daha samimi konuşmalara girmek biraz seni gerebilir. Bazı konuşmalar beklenmedik yollara sokabilir sizi. Bunu aşmak ve olayları hazmetmek için biraz zamana ihtiyacın olabilir.

Para

Bugün para bir yana dostluk bir yana demen gerekebilir. Bir şeyleri para ile değerlendirmeyebilirsin. Her şeyi maddi kazanca bağlamayabilirsin. Kendini daha mantıklı ve sakin bir çerçevede sevdiklerine anlatabilecek ve dostluklara, iletişime özen gösterebileceksin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (5 Ekim 2020 Pazartesi)

Genel

Eğlenmek ve keyifli vakitler geçirmek için güzel bir gün. Bir şeyleri planlamak ve strese dahil olmak yerine keyifli şeylere odaklanmak senin için öncelikli olabilir. Bol bol gülebileceğin ortamlara girmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek gün içerisinde enerjini daha da artırabilir. Vücudunun ihtiyacı olan suyu tüketmekten kaçınmamalısın. Bu konuda dikkatli olmak ileride daha kalıcı bir iyi alışkanlığa dönüşebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha evvelden oluşan gerginlikleri çözmek için zamana ihtiyacınız olabilir. Bir şeyleri çözmek isteyeceksiniz ama bunun için duygusal gerginliklere dalmamanız gerekecek. Biraz zaman size daha iyi gelebilir.

Para

Bugün yarım kalan işleri bitirebilir ve keyifle arkana yaslanabilirsin. Halledilmesi gereken meseleler kolaylıkla çözülebilir ve sonunda emeklerinin karşılığını alabilirsin. Maddi açıdan mutlu olacağın bir gün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (5 Ekim 2020 Pazartesi)

Genel

İletişim konularında karşıtlıklarla karşılaşabilirsin. Herkesle tam olarak anlaşamaman olası. O yüzden dinlemeyi ve sakin kalmayı öğrenmen gerekecek. Bir şeyleri çözmek için anlayışlı olmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kilo verme konularına daha fazla odaklanabilirsin. Sağlıklı bir biçimde kilo vermek için yeni şeyler öğrenmen gerekebilir. Araştırmalar yapmak ve ona göre harekete geçmek daha kalıcı olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranda sağlıklı sınırlar çizmen gerekebilir. Bir şeyleri abartmamalı ve fazlasına kaçmamalısın. Dedikleri gibi "çok muhabbet tez ayrılık getirir" lafını kendine hatırlatman gerekebilir.

Para

Bir şeyleri tam olarak yoluna sokmak için şansının yanına ek olarak emeklerini de eklemen gerekecek. Bazı konularda yarım ağız davranmamalı, işini tam anlamıyla yerine getirmelisin. Bugün bir şeylerden kaçış yok, işine odaklanmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (5 Ekim 2020 Pazartesi)

Genel

Pratik bir insan olarak hayatını bir düzene koymada güzel kararlar alabileceksin. İsteklerini ve içinde bulunduğun durumu birleştirerek kendin için daha mantıklı kararlar almak gününün daha iyi geçmesini sağlayabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

İnsanlarla iletişime geçmen stres yönetimini kolaylaştırabilir. Bir şeyleri içine atıp kendini germemeli ve geleceğe daha pozitif odaklanabilmelisin. Bunun için de çevrendekilere derdini anlatabilmen gerekecek.

Aşk

İlişki içerisindeysen, sevdiğin kişiyle aranız gerilebilir. Bazı konularda konuşmak sizi yorabilir. Eğer bir ilişkin yoksa insanlarla pozitif konuşman zorlaşabilir.

Para

Maddi konularda çevrendeki insanları dinlemek senin de algılarını açabilir. Onların hatalarından kendine ders çıkarabilir, aynı meselelerde kaybolmamak adına daha baskın hareketlere girebilirsin. Dinlemeyi öğrenmen gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (5 Ekim 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün biraz tembel hissedebilirsin. Bir şeyler kendiliğinden yoluna girsin isteyeceksin. Ancak söz konusu olan para veya iş ise kendin işini yine kendin görmen gerekecek. Buna zaman ayırman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Ufak başlangıçlar seni daha ileriye götürebilir. Sana faydası olmayan alışkanlıkları kesmek ve daha fazla egzersize odaklanmak sağlığın için önemli olabilir. Bugün egzersiz için bir adım atabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için daha ne kadar çaba göstermen gerek? Bunun için kendine bir sınır çekmen gerekebilir. Karşındaki insanın seninle ilgilenmediğini görmen sana daha aydınlatıcı gelecek.

Para

Paranı faydalı bir yere harcaman gerekebilir. Sadece keyfi meseleler için değil de mantıklı ve ileride sana fayda sağlayacak şeylere yatırım amaçlı kullanabilirsin. Paranın kıymetini bilmelisin bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (5 Ekim 2020 Pazartesi)

Genel

Geleceğin için yeni kararlar almak ve kendine yeni hedefler koymak için iyi bir gün olabilir. Hayatında isteklerini daha net görebilir ve bunun için güzel kararlar alabilirsin bugün. Geleceğe odaklanabileceksin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine bir disiplin sağlamak için spor ve egzersizle uğraşabilirsin. Gereken şartlara sahip olmasan da kendi ortamında bu disiplini kendine öğretmen gerekecek. Sağlığın için daha mantıklı kararlar alabilirsin.

Aşk

Bugün yanlış anlaşılmaları daha fazla kendine çekebilirsin. Sen de sevdiğin kişi de birbirinizi yanlış anlamaya hazır olabilirsiniz. Alınganlıklar ve yanlış iletişimlerle işi yokuşa sürmemeniz gerekecek.

Para

Bugün para konusunda sadece düşünmemeli aynı zamanda harekete de geçmelisin. Parasal açıdan bir şeyleri eyleme dökmek senin için önemli olabilir. Kendi kararlarını yürürlüğe sokman gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel