5 Ekim 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 5 Ekim 2019 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (5 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Etrafındaki insanlara karşı dikkatli olman gerekecek. İnsan ilişkilerinde karşındaki insanın veya insanların sana tutumları kalbini kırabilir. Bugün yaşadığın şeylere karşı kendini koruman gerekecek. İnsanlarla iletişimini sınırlı tutman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stresi üstünden atmak ve daha sakin bir gün geçirmek sana daha iyi gelecek. Zihnini boşaltmak ve duygusal gerilimleri sonlandırmak kaslarındaki ağrıları gidermek için de faydalı olabilir. Bugün sağlığın için kendine zaman ayırmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişime dikkat etmen gerekebilir bugün. İkinizin de birbirini zorlamaması gereken bir gün olacak. Bazı konularda içinizde biriken mevzuları daha sakin bir şekilde gündeme getirmeniz gerekebilir.

Para

Bugün maddi konularda ileriyi düşünerek adımlar atman gerekebilir. Parasal konularda daha yapıcı olacağın ve somut çözümlere ulaşabileceğin bir gündesin. Bu güzel enerjiyi paranın birikimi için harcayabilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (5 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Yeni şeylere başlamak, farklı konulara odaklanmak enerjini artıracak bugün. Etrafında olan bitene daha olumlu bakacağın bir gün olacak. Bu güzel ve yapıcı enerjiyi senin için önem taşıyan konulara yönlendirebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini iyi ve enerjik hissedeceksin bugün. Birden fazla işle ilgilenebilecek bir fiziksel enerjin olacak. Bu güzel enerjiyi egzersiz gibi konularda da kullanman sağlık açısından daha iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

Bugün aşk konusunda güzel bir sürpriz yaşayabilirsin. Görüştüğün insanların seni yeteri kadar mutlu etmediğini düşündüğün bir anda ilgini çeken bir insan olabilir. O yüzden kendi duygularını dikkatle gözlemlemelisin bugün.

Para

Bugün maddi konularda hızlı gelişmeler ve değişimler yaşayabilirsin. İçinde bulunduğun şartlarda yaşanacak gelişmeler kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Parasal konulara daha olumlu bakacaksın bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (5 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Etrafındaki insanların sözleri, sana karşı tavırları biraz dikkatini çekebilir bugün. Sana karşı haksız davranışlarda bulunanlara karşı kendini savunman gerekebilir. İş ve parasal konularda kendini daha iyi ifade etmek durumunda kalacaksın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gerginlik ve sıkıntı, kaslarında ağrılara sebep olabilir bugün. Bu ağrıların önünü almak için daha fazla hareket edebilir ve esneme hareketleri ile kendine dikkat edebilirsin. Bugün kaslarının esnek olmasına ve hareket kabiliyetine dikkat etmen gerekecek.

Aşk

Eskide kalan bir ilişki tekrar gündeme gelebilir bugün. Tamamen unuttuğunu düşündüğün bir mevzu tekrar kalbine takılabilir. Bazı konularda kendi iç sesini dinlemek ve aceleci olmamak daha iyi olabilir senin için

Para

Bugün insan ilişkilerine dikkat etmen gerekebilir. Parasal konularda kimle ne konuştuğun senin için önemli olacak. İnsanlarla arandaki iletişimi artırmak kazanç konularında da güzel getiriler sağlayabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (5 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün çok heyecanlı olacaksın. Bazı şeylerin tam da istediği gibi gitmesi ve aşk konularında yaşadığın gelişmeler hayata bakış açını değiştirebilir. Ancak yine de aceleci davranmaman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerimize dikkat etmek sadece kilo konularında etkili olmaz. Aynı zamanda iç organlarımızın ihtiyacı olan besin ve vitaminleri sağlamasında da faydalı olur. Bugün yediklerine dikkat etmeli ve tercihlerini dikkatle yapmalısın.

Aşk

Aşk konusunda sürprizlere ve güzel gelişmelere kendini açabilirsin bugün. Hiç beklemediğin bir insanın sana karşı hisleri olduğunu öğrenebilirsin. Eğer sevdiğin bir kişi varsa sana güzel bir sürprizle gelebilir.

Para

Bugün paraya daha az ihtiyaç duyabilirsin. Daha rahat hareket edeceğin bir gün olabilir. Maddi kaygıları bir kenara koymak ve istediğin konulara odaklanmak daha iyi bir enerjiye sahip olmanı sağlayacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (5 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Kendini ifade etmek önem kazanacak bugün. İstediğin konularda daha başarılı olmak için cesur davranman gerektiğini göreceksin. Hem iş ve parasal konularda hem de aşk konularında sağlam adımlar atman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığına dikkat etmen gereken bir gün olacak. Gerek alışkanlıklarını değiştirmek gerekse sağlık ile alakalı uzmanlara danışmak bugün daha dikkatli olmanı sağlayabilir. Ağrıları ve acıları görmezden gelmemezlik etmemen gereken bir gün.

Aşk

Sevdiğin kişiye kendini nasıl hissettiğini anlatman gerekebilir bugün. Aranızdaki muhabbeti istediğin yere çekebilmek için senin çaba göstermen gerekecek. Sevdiğin kişiye olan ilgini belli etmen gerekebilir.

Para

Bugün daha fazlasına ulaşmak için kendini zorlaman gerekecek. Kimsenin sana altın tepside fırsat sunacağını düşünmemelisin. İş ve parasal konularda kendi emeklerinin karşılığını almaya odaklanmalısın bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (5 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün kendine odaklanmak ve enerjini yükseltmek için keyif aldığın konulara vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir. Önceliği kendine vermen, gireceğin önemli bir iş öncesi yeterli enerjiyi toplamana da vesile olacak. Bugün kendin için bir şeyler yapmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kafanı toparlamak, esneme hareketlerine özen göstermek ve bol bol nefes alıp vermek enerjini yenilemek için güzel hareketler olabilir. Bugün kendine nazik olmalı ve hareketlerinde yumuşak olmalısın.

Aşk

Geçmişte kalan bir mevzu tekrar gündeme gelebilir bugün. Bu da sevdiğin kişi ile aranda bazı konuların hala çözülmediğini gösterebilir. Aşk konusunda dikkatli olmalısın bugün.

Para

Bugün farklı şeyler deneyerek parasal kazanç elde edebilirsin. Eline daha fazla para geçmesi için sıradan olandan uzak durmalı ve kimsenin aklına gelmeyene odaklanmalısın. Yeni fikirler üretmek sana daha iyi gelecek bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (5 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün birçok konu için "neden benim başıma geliyor" diye düşünebilirsin. Ancak bu negatif tavır daha fazla problemin hayatına girmesine sebep olabilir. O yüzden nasıl düşündüğüne dikkat etmen gerekecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sevdiğin insanlarla vakit geçirmek ve strese karşı önlem almak bugün önemli olacak senin için. Arkadaşlarınla keyifli muhabbetlere girmek stresin etkilerini azaltmanda bir adım olabilir. Bugün bu konulara özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda ufak tefek yanlış anlaşılmalar olabilir. Bu konularda dikkatli olmak ve kelimeleri dikkatle seçmek sana daha iyi gelecek. Sevdiğin kişi ile arandaki muhabbete özen göstermelisin bugün.

Para

Stres ve baskıya rağmen işine odaklanman gerekebilir bugün. Kendine dikkat etmeli ve maddi konularda atacağın adımlardan önce en az iki kere düşünmelisin. İnsanların seni aceleye getirmesine izin vermemelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (5 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Dileklerine, hayallerine daha fazla odaklanacağın bir gün olacak. Duygusal davranabileceğin bir gündesin. Ancak bu duygusallık kötü kararlar almana sebep olmayacak. Kendini daha iyi tanıyacağın ve isteklerine göre adım atacağın bir gün olacak senin için.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Öz disiplinini sağlamak ve sağlığını ön plana alarak kararlar vermek sana daha iyi gelebilir. Vücudunun belli bir rutine alışması ve yeteri kadar aktif olması, enerjini yenilemeni sağlayabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimin bir başka evreye girdiğini hissedebilirsin. Her zamanki sakin ve aşk dolu muhabbet bugün biraz daha hareketlenebilir. Birbirinize karşı anlayışlı olmanız gereken bir gün olabilir.

Para

Parasal konularda kendine güvenerek hareket edeceksin bugün. Atacağın adımlar sana daha güzel kazançlar getirebilir. Etrafındaki insanlardan daha fazla kazanç elde edebilirsin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (5 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün hedeflerinle arana giren mevzulara odaklanmak ve sorun çözmek önceliğin olabilir. Ulaşmak istediğin hedef ile aranda duran engelleri kaldırmak için ekstra bir çaba göstermen gerekebilir. Enerjini düşüren insanlar da bu problemlere ek olabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Stres ve gerginliği üstünden atmak için kendine zaman ayırman gerekecek. Etrafındaki insanların sözlerinin vücudunda ağrılara sebep olabileceği bir gündesin. Stres ve gerginliklere karşı önlemini almalı ve kaslarını korumalısın bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişinin, daha önceden yaşadığın hayal kırıklıklarını tekrarlayacağını düşünebilirsin bugün. Ancak karşındaki insana güvenmek ve aşkta yeni şeylere kendini açmak, geçmişte kalan konuları çözmende faydalı olacak.

Para

Bugün para harcama isteği duyabilirsin. Ancak dikkatli olmalısın. Gereksiz masraflara girmek ileride pişman olmana sebep olabilir. Para harcama isteğine rağmen kendine hakim olman ve acele kararlar vermemen daha iyi olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (5 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Gün içerisinde kafanı yorduğun konuları sadece düşüncede bırakmamak ve bunlar için çaba göstermek sana daha iyi gelebilir. Hem parasal konularda hem de insan ilişkilerinde adım atan taraf sen olmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Daha fazla egzersiz yapman gereken bir gün olabilir. Tembellik yapmamalı ve harekete geçmelisin. Bugün hareket ettikçe enerjinin arttığını ve kendini çok daha iyi hissettiğini fark edebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın bir kişi varsa onunla konuşmak isteyebilirsin bugün. Bu kişiye karşı bir adım atmak ve onunla muhabbetini artırmak aşk konularında çok güzel etkiler getirecek sana. Kendini daha rahat ifade edebileceksin bugün.

Para

Bugün maddi konularda güzel sonuçlar elde etmek için eyleme geçmen gerekecek. Aklına gelen güzel fikirleri eyleme dökmek sana daha iyi bir enerji katabilir bugün. O yüzden tembellik yapmamalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (5 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Adım atmak, harekete geçmek ve güzel şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Bazı konulardaki gerginliğini üstünden atmak için daha fazla hareket etmen gerekecek. Eyleme geçtikçe güzel sonuçlar alabileceksin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hareketsizlik sana iyi gelmeyebilir. Daha aktif bir hayat tarzı, vücudunun kendini toparlaması için iyi bir yol olacak. Sağlığını düşünerek daha fazla hareket edebilir ve kendi enerjini artırabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda yanlış anlaşılmalar yaşandı ise bu durumları düzeltmek için birbirinize zaman ayırabilirsiniz. Birbirinizin bakış açısını anlamak ve birbirinize karşı daha anlayışlı olmak size daha iyi gelecek bugün.

Para

İnsan ilişkilerine dikkatle odaklanman gereken bir gün olacak. Maddi konularda kimle ne konuştuğuna, insanlarla nasıl muhatap olduğuna özen göstermen gerekecek. Parasal konularda anlaşamadığın kişilere karşı dikkatli olmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (5 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Bazı konularda gerçeği görmeni engelleyen perdeler kalkabilir bugün. Bazı konulara daha rahat odaklanabilirsin. İş ve kariyer konularında ayakların yere daha sağlam basacak. Bazı olayları çözmek senin için daha kolay olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmeli ve vücudunun dengesini sağlamak için dikkatli olmalısın. Hem yediklerine hem de hareketlerine özen göstermelisin. Daha aktif olmak, özenli yemekler tüketmeli ve bol bol su içmek sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda sıkıntılar varsa eğer bu sıkıntıların esas sebebini daha kolay görebilirsin. Aranızda yaşanan gerginliğin sebebini fark etmek daha düzgün adımlar atmanı sağlayabilir.

Para

Bugün daha üretken olacağın bir gün. Birden fazla işle meşgul olabilirsin. Parasal konularda güzel kazançlar elde edebilirsin. Dikkatini işine vereceğin bir gün olacak senin için.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel