5 Aralık 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 5 Aralık 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (5 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün hayatına denge getirmen gerekecek. Parasal konularda, manevi konularda, sağlığında… Bazı konularda aşırıya kaçmamalısın. Kendi beklentilerini ve hareketlerini yönetmek daha önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın için biraz sakin bir gün geçirmen gerekebilir. Zihnini boşaltmak, kendini dinlendirmek önemli olacak. Biraz dinlenerek hem daha iyi hissedecek hem de duygusal yüklerin üzerinde bıraktığı stresi daha net görebileceksin.

Aşk

Aşk konusunda kendinle baş başa kalman gerekebilir bugün. Kendi iç huzurun her şeyden önemli olabilir. Önemli bir adım atmadan önce kendinle vakit geçirmek ve kendine karşı dürüst olman gerekecek.

Para

Parasal konularda dikkatli davranman gereken bir gün olacak. Gereksiz masraflara girmemelisin. Kendi harcamalarını yönetmek sana daha iyi gelecek. Büyük paralar harcamak için acele etmemelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (5 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün iletişim her şeyden önemli olabilir. Yolunda gitmeyen meseleleri çözmek için biraz daha iletişime özen göstermen gerekebilir. Daha sağlıklı ve mantıklı adımlar atabilmek için insanlarla iletişimini kuvvetlendirmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bolca su tüketmen gereken bir gün olacak. Vücudunun su ihtiyacını karşılamalısın. Gün içerisinde daha sağlıklı bir enerji için şekerli gıdalar veya içecekler yerine daha sağlıklı bir seçenek olan suya yönelmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki bazı şeyler değişime girebilir. Bu konuda kendini fazla zorlamamalısın. Bir şeyleri aynı tutmaya çalışmak her zamankinden fazla enerji alabilir. Bu konuda ısrarcı olmamalısın.

Para

Parasal konulardaki gelişmeler insanlarla iletişimine bağlanabilir. Kimle nasıl bir ilişki kuracağın önemli olacak. Sağlıklı ve yapıcı iletişimler kurmak cebine girecek olan paraları da olumlu etkileyebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (5 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini çok fazla yormaman gereken bir gün olacak. Sadece fiziksel olarak değil, zihnini de çok fazla yormamalısın. Kendine karşı nazik olmak ve kendinden beklentilerini kontrol etmek önemli olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüse karşı önlemlerini kuvvetlendirmen gereken bir gün olabilir. Sen her ne kadar dikkatli olsan da çevrendekiler bir şeyleri o kadar ciddiye almıyor olabilir. Yol gösteren taraf sen olabilir ve virüse karşı daha dikkatli olabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki iletişimi fazla zorlamamanız gereken bir gün olabilir. Her iki taraf da haklı olmayı mutluluğa tercih edebilir çünkü. Sakin kalmak ve kavgaya girmemek önemli olacak.

Para

Para harcama konularına hevesle girmek isteyebilirsin. Ancak bir bütçe içinde kalmak, kendini zorlamamak önemli olacak. Bütün paranı tek bir anda harcamak yerine biraz beklemeyi düşünebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (5 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün elini attığın her işi daha iyi bir hale getirmeye çalışabilirsin. Bazı konularda daha iyi kararlar almak gibi, sevdiklerine faydanın dokunması gibi konular gündeme gelebilir. Kendini aşabilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin bir yemeği hazırlamak için mutfağa girebilirsin. Sağlıklı beslenmek ve kendini mutlu etmek için o güzel yemeği senin yapman gerekebilir. Enerjini artıracak bir aktivite olarak mutfakta bir şeyler yapmayı tercih edebilirsin.

Aşk

Aşık olduğun kişiyle tam olarak yolunda gitmeyen şeyler daha fazla gündeme gelebilir. Ama bugün yapıcı davranan taraf olacaksın. Bir şeyleri daha iyi bir hale getirmede daha doğru kararlar alabileceksin bugün.

Para

Parasal açıdan kendi kararlarına güvenmenin önemini görmen gerekebilir. Mantıklı kararlarla, doğru adımlarla elini kuvvetlendirebilirsin. Başkasının parasıyla plan kurmamalı, kendi sahip olduklarına odaklanmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (5 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün hayatına bir sükunet, bir huzur getirebilirsin. Olaylar çözüme kavuşabilir. Sakin olmak sana yarayabilir. Bir şeyleri zorlamamak ve oluruna bırakmak için yarınları beklememeli, bugünden kendine bir mola vermelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine zaman vermen gerekecek. Zihnini boşaltman ve ruhen daha iyi hissetmen için biraz ara vermen gerekebilir. Kendince sakin bir gün geçirmek senin için daha yapıcı olabilir.

Aşk

Aşkta kendinle baş başa kalman gerekecek. Olan bitenleri düşünmen, bir karar almadan önce kendine zaman vermen önemli olabilir. Aşktaki değişimleri direkt olarak görmeden önce kendi içindeki değişimi fark etmen gerekebilir.

Para

Harcamaları zorlamaman gerekecek. Eğer bir şey alacaksan o alacağın şeyi hemen bugün, şu anda alman gerekmiyor olabilir. Biraz sakin olmak ve ağırdan almak daha iyi olacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (5 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kılığına kıyafetine özenmek, kendine çekidüzen vermek daha iyi gelebilir sana. Aynada gördüğün kişiyle barışmak seni çok daha mutlu edecek. Kendine güvenerek hareket etmek güzel gelişmeleri kapına getirebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün virüse karşı önlemleri artırman gerekecek. Evinin hijyeni, insanlarla mesafen ve sağlığını kuvvetlendirmen önemli konular olabilir. Sağlığın için doğru kararlar almalısın.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile aranızdaki konuşmalar egonuzu sarsabilir. Her iki taraf da kendini haklı bulabilir. Üste çıkmak, haklı olmak sizi mutlu etmeyebilir. O yüzden daha yapıcı olman gerekecek.

Para

Parasal konulara biraz ara vermek sana daha iyi gelebilir. Acele kararlar almamak ve kendine güvenmek önemli olacak. Etrafında parasal konularda seni bir yerden diğerine çekiştirmeye çalışanlara karşı dikkat etmen gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (5 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün daha neşeli ve maceraya yakın hissedeceksin. Hayatında odaklandığın noktalarda keyifli gelişmeler görmek isteyebilirsin. Kendini pozitif olana açmak, olaylara bakış açını değiştirecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kan dolaşımını artırmanın bir yolunu bulmalısın. Biraz hareket etmek sana daha iyi gelebilir. Sağlığın için biraz daha egzersize ve yürüyüşe özen göstermen gerekecek. Evde tembellik yapmamalısın.

Aşk

Bugün içinde bulunduğun ilişki hakkında düşüncelerin değişebilir. Kimsenin vazgeçilmez olmadığını görmen gerekebilir. Kendi içinde, içine sinmeyen mevzuların bir listesini tutman olası.

Para

Maddi konularda için daha rahat olabilir. Sahip olduklarınla yetinebilirsin. Daha keyifli bir ruh haliyle elindekilere şükredebilirsin. Parasal konular seni germeyecek bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (5 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün etrafındaki insanların iyi yanlarını görmeye çalışmalısın. Herkes düşmanın veya rakibin değil. Bugün insanlarla aranda daha uzlaşmacı ve keyifli bir ruh haliyle konuşman gerekecek. Hiç beklemediğin bir desteği bu şekilde görebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün duygusal gerginliklere karşı dikkatli olman gerekecek. Bir şeylerle sürekli savaş halindeysen eğer bunu bırakman gerekebilir. Etrafında düşman olmadığını, kendi kendini gerdiğini hatırlaman gerekebilir.

Aşk

Bugün aşkta değişim görmen olası. İyi gitmeyen ilişkileri sonlandırmak için iyi bir gün. Aslında tam bir hasat zamanı. O yüzden ilişki konularında bir şeyleri daha derin bir biçimde gözden geçirebilirsin.

Para

Parasal konularda sadece kendini düşünmemen gereken bir gün olabilir. Bugün hem kazanç konularında hem de masraf konularında daha çoğulcu düşünmen gerekecek. İnsanlar için sorumluluklar alabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (5 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün çevrendeki insanlarla iletişimin çok daha olumlu olabilir. Sevdiğin insanlarla fikir birliği yapabilirsin. Ortak sorumluluklar, herkesi düşünerek alacağın kararlar önemli olabilir. Sadece kendin için karar almayacaksın bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün esnek olmak önemli olacak. Kaslarını esnetmelisin. Esneme hareketleri ile kaslarında biriken gerginliği atabilir, daha rahat bir hareket kabiliyetine ulaşabilirsin. Zihnini boşaltmak ve kaslarını çalıştırmak için iyi bir gün olabilir.

Aşk

Bugün yapıcı davranmak ilişkinde önemli olabilir. Eğer sevdiğin bir kişi varsa ve aranızdaki iletişimde bazı sıkıntılar oluştuysa bunu çözmek için uzlaşmacı bir tavır takınman gerekecek. Bütün gemileri hemen yakmamalısın.

Para

Parasal anlamda herkesin iyiliğini düşünmen gerekebilir. Sadece kendi masraflarını değil de sevdiklerinin de durumunu düşüneceksin. Özellikle harcamalarda onların ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (5 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün aklındakileri açıkça ve net bir biçimde ifade etmen gerekecek. Sağlıklı bir iletişim bir sürü şeyin ilacı olabilir. Kendini ifade etmen her şeyden önemli olabilir. Bugün buna odaklanabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün sakin bir gün geçirmek ruhen sana daha iyi gelecek. Vücudunu ve zihnini fazla yormamak önemli olabilir. Sağlığın için biraz dikkat etmen gerekebilir bugün.

Aşk

Bugün aşkta değişim günü. İçinde bulunduğun durumda değişim yaşanabilir. Eğer bir ilişkin varsa ama bir yere varamıyorsa bitmesini görebilirsin. Eğer keyifli bir sohbet dönüyorsa bir sonraki aşamayı düşünebilirsin. Değişime hazır olmalısın.

Para

Parasal konularda kendi kararlarının ardında durman gerekecek. Başkalarının senin yerine karar almasına fırsat tanımamalısın. Maddi açıdan kendi elini kuvvetlendirerek, kendinden emin bir biçimde hareket etmen gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (5 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün çok iyi bir ruh halinde olacaksın. Keyifli ve enerjin yerinde bir halde olabilirsin. Odaklandığın her konuda güzel gelişmeler, güzel sonuçlar elde edebilirsin. Bu keyifli gelişmeler seni çok mutlu edecek.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Etrafında, enerjini ve keyfini bozmaya çalışan insanlar olabilir. Genellikle de öyle olur zaten, ne zaman keyfimiz yerine gelir o zaman birisi bunu bozmaya çalışır. Stres ve gerginliklere karşı dikkat etmen gerekecek.

Aşk

Bugün ilişki konularında değişim daha fazla gündemde olabilir. Eğer hoşlandığın birisi varsa bu kişiyle bir sonraki adımı düşüneceksin. Eğer yolunda gitmeyen bir şeyler varsa bunu bitirmeyi düşünebilirsin.

Para

Kendi kararların ve adımlarınla güzel sonuçlara ulaşman mümkün. Eğer bir süredir devam eden çalışmaların varsa bugün güzel sonuçlarını görebilirsin. Maddi açıdan elini kuvvetlendireceksin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (5 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün fikirlerini başkalarıyla konuşmak için iyi bir gün olacak. Aklına gelenleri insanlara ifade edebileceksin. Özellikle iş ve projeler ile alakalı güzel gelişmeler yakalayabilirsin. Fikirlerini içine atmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün çevrendekilerin sağlığını düşünebilirsin. Sevdiğin insanların sağlığı dikkatinden kaçmayabilir. Onlara destek olmak senin için önemli olabilir. En azından nasıl oldukları hakkında sorular sorabilirsin.

Aşk

Bugün bir ilişkiyi sonlandırmak hakkında doğru kararlar alabileceksin. Sana mutluluk vermeyen, seni iyi bir noktaya götürmeyen bu kişiyle arana mesafe koyman gerekebilir. Başlattığın gibi bitirmeyi de bilmen gerekebilir.

Para

Yeni projeler geliştirmede ve güzel paralar kazanmada iyi adımlar atabilirsin. Daha mantıklı ve iyi hareket etmek sana iyi gelecek. Parasal açıdan alacağın kararlar da girişeceğin işler de sana fayda sağlayacak bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel