5 Aralık 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 5 Aralık 2019 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (5 Aralık 2019 Perşembe)

Genel

Bugün etrafındaki insanlara daha fazla hayrın dokunabilir. Kendi isteklerine odaklanmak yerine sevdiklerine destek olmak daha güzel etkiler oluşturacak. İnsanlarla arandaki iletişimin artacağı bir gündesin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Daha sağlıklı bir hayat için genel rutinini değiştirmen gerekebilir. Gerek uyku düzenini gerekse yeme şeklini değiştirebilirsin bugün. Değişimler ve farklı fikirler sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli sohbetlere dalabilirsiniz. Geleceğinizi düşünerek hareket etmek sizi mutlu edebilir. Aşk konularında daha rahat olacağın ve kendini iyi ifade edebileceğin bir gündesin.

Para

İçinde bulunduğun ortamda değişiklikler yapmak maddi konularda daha rahat hareket etmene vesile olabilir. Bazı masrafları kısmak ve yenilerini düşünmek için iyi bir gündesin. Parasal konularda düzeni tekrar sağlayabilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (5 Aralık 2019 Perşembe)

Genel

Bugün hayallere dalmak senin için daha kolay olacak. Bazı konularda hislerine güvenmek ve istediğin gibi gelişmeler yaşamak için aklından geçenlere dikkat etmen gerekecek. Yeni fikirler geliştirmek ve farklı hedeflere yönelmek seni mutlu edebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Hayatını bir düzene koymak için güzel adımlar atabilirsin bugün. Daha sağlıklı kararlar almak önceliğin olacak. Uyku düzenini, egzersizini ve yeme planını belirlemek için iyi bir gündesin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimsizliği çözmek için dikkatli olman gerekecek. Aranızda gereksiz yere yanlış anlaşılmalar olmamasına dikkat etmelisin. Kendini ve onu gerecek kelimelerden kaçınman gerekebilir.

Para

Bugün iletişim senin için önemli olacak. İnsanlarla nasıl konuştuğun, paraya giden yolu belirlemede faydalı olabilir. Maddi konular ve ortaklıklar ile alakalı daha fazla iletişim kurman gerekebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (5 Aralık 2019 Perşembe)

Genel

Bugün güzel haberlere alabilir ve daha rahat olabilirsin. Bir süredir beklediğin haberleri almak kendini çok daha iyi hissetmene vesile olacak. Sakin ve huzurlu bir gün geçirebilir ve güzel konulara odaklanabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin insanlarla yemekler yemek sağlığına iyi gelecek. Stres ve gerginliklerden uzaklaşmak ve hem ruhunu hem de karnını doyurmak sağlığında çok daha iyi etkiler oluşturabilir. Bugün yemek ve arkadaşlıklara özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda daha güzel bir etki olabilir bugün. Bazı şeyler sizi daha fazla bir araya getirebilir. Yaşanacak olaylara eşdeğer tepkiler vermeniz, birbirinizi daha iyi anlamanızda faydalı olacak.

Para

Kendin için ve evin için yapacağın masraflar hakkında kimseden izin almamalısın. Paranı nasıl harcayacağına sen karar vereceksin. Kendini en rahat hissettiğin yere para harcamak seni üzmemeli.
Yay Burcu Günlük Yorumu (5 Aralık 2019 Perşembe)

Genel

Dışarı çıkmak ve yeni insanlarla bir araya gelmek enerjini yenilemeni sağlayacak. Daha farklı konulara odaklanmak ve hayatına daha farklı bir bakış açısıyla bakmak kendini iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün evde dinlenmek sana daha iyi gelebilir. Konforlu bir gün geçirmek vücudunun dinlenmesini ve zihninin de rahat etmesini sağlayacak. Bugün dinlenmeye vakit ayırabilmelisin.

Aşk

Aşk konularında ilgini çeken kişi ile daha fazla iletişim kurmak isteyebilirsin. Bu konuda dikkatli davranman gerekecek. Bazı şeyleri aceleye getirmemeli ve zamanın kendiliğinden getireceği güzelliklere fırsat vermelisin.

Para

Maddi konularda büyük değişimlere gitmek isteyebilirsin. Bu değişimlerin yolunu daha ufak başarılar ile açabileceksin. O yüzden günlük harcamalar ve kazanç mevzularında ufak değişimlere gitmek sana daha iyi gelebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (5 Aralık 2019 Perşembe)

Genel

Bugün maddi konulara önem vermen gerekebilir. Değişmesi gereken konulara odaklanmak ve yeni stratejiler üretmek vaktinin çoğunu alacak. Sadece günün sonunda kendine vakit ayırmayı unutmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün dengeli bir hayat tarzına daha fazla özen gösterebilirsin. Günlük rutinine denge getirmek kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak. Egzersiz ve yemek planları için dikkatli düşünmen gerekebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile iletişime geçmek için sabırsızlanabilirsin. Aşk konularında bazı şeylerin istediğin gibi gitmesini ummak seni farklı hareketlere itebilir. Ancak sakin kalarak düşünmen gerekecek bugün.

Para

Kafanı verdiğinde daha dikkatli davranabiliyorsun. Bugün bu dikkati parasal konulara vermen gerekecek. Paranın eline nasıl geçtiğine dair daha sağlam adımlar atabilirsin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (5 Aralık 2019 Perşembe)

Genel

Bugün misafir ağırlayabilirsin. Etrafında normalden daha fazla insan olabilir. Bu kişileri mutlu etmek için onların karnını güzel şeylerle doyurabilirsin. Keyifli ve neşeli bir gün seni bekliyor.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal konulara öncelik vermek sinir ve gerginliklerin önüne geçmene vesile olabilir. Bugün duygusal ve zihinsel bütünlüğüne özen göstermelisin. Sana stres yaşatan konularla başa çıkmak için adım atman gerekebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin gerçek hislerini anlamak için kendini biraz geri çekmeli ve o kişinin kullandığı kelimelere dikkat etmelisin. Bugün, iletişim konusu, karşındaki insanın gerçek fikirlerini anlamanda faydalı olabilir.

Para

İnsanlarla arandaki iletişim parasal konularda kuvvetini artırabilir. Maddi konulara öncelik vermek seni üzmemeli. Kendi hayatını yoluna koymak için hem ilişkilere hem de maddi konulara özen gösterebilmelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (5 Aralık 2019 Perşembe)

Genel

Aşk bugün önceliğin olacak. Sevdiğin kişiyle geçireceğin vakit ve aranızda yaşanacak muhabbetler gününün nasıl geçeceğini belli edebilir. Önceliğini aşka vermen bu konularda daha güzel ve yapıcı etkileri hayatına çekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kaslarını kuvvetlendirmek ve esneme hareketlerine özen göstermek kendini daha iyi hissetmene vesile olacak. Eğer gün içerisinde çok fazla hareketsiz kalıyorsan bunu değiştirmen gerekebilir. Kaslarını rahatlatmak için daha fazla esneme hareketi yapabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişiye duygularını açmak için iyi bir gün olabilir. Eğer bir ilişki içerisindeysen, sevdiğin kişiye karşı hislerini ve düşüncelerini daha rahat açabileceksin. Genel olarak kendini daha rahat ifade edebileceğin bir gündesin, bu enerjiyi iyi kullan!

Para

Maddi konularda esnek olman gerekecek. Alacağın kararlarda ve düşündüğün masraflarda biraz daha esnek olman gerekebilir. Daha geniş çaplı düşünmek ve olası sıkıntılara karşı önlem almak kendini daha rahat hissetmene vesile olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (5 Aralık 2019 Perşembe)

Genel

Sevdiğin kişiyle daha fazla vakit geçirmek sana daha iyi gelebilir. Değer verdiğin insanlara vakit ayırmak ve onlarla bazı aktivitelere girmek kendini çok daha iyi hissetmene vesile olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kuvvetini artırman gerekebilir bugün. Vücudunun kuvvetini ve direncini artırmak için hem egzersizlere hem de yediklerine dikkat etmelisin. Enerjini artırmak ve daha sağlıklı tercihlerde bulunmak senin için iyi bir yol olabilir.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile baş başa vakit geçirebileceksin. Sevdiğin insana zaman ayırmak ve sizi mutlu edecek konulara odaklanmak kalbinin daha hızlı çarpmasına ve mutlu olmana vesile olabilir.

Para

Hayallere dalmak ve maddi konularda bu hayallere göre karar almak sana bir noktaya kadar iyi gelebilir. Ancak günün sonunda dünyaya geri dönmeli ve elindekilere bakmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (5 Aralık 2019 Perşembe)

Genel

Hayatında yolunda gitmediğini veya tıkandığını düşündüğün konular için daha farklı bir çözüm yolu arayabilirsin. Bazı şeyleri yoluna koymak için farklı olana dikkat etmen ve yeni şeylere odaklanman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz konularına özen göstermek ve planlama yapmak sana iyi gelebilir. Günlük rutinine daha fazla hareket katmak kendini çok daha iyi hissetmene vesile olacak. Bugün daha fazla harekete geçmek için özen göstermelisin.

Aşk

Aşk konusunda daha farklı hareket etmek sevdiğin kişi ile aranda daha iyi bir enerjinin oluşmasına vesile olabilir. Normalden farklı düşünmeli ve her ikinizi de mutlu edecek yeni konulara odaklanmalısın.

Para

İleriyi düşünerek hareket etmen sana güzel kapılar açabilir. Aklında, geleceğine dair güzel fikirler olabilir. Bu fikirleri mantıklı bir yola dönüştürmek için ise çaba göstermen gerekecek bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (5 Aralık 2019 Perşembe)

Genel

Bugün kafanı ve dikkatini toplayabileceksin. Ancak dikkatini vermek istediğin farklı konular olabilir. Sorumluluklarından önce daha farklı bir konuyu halletmek sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunda biriken gerilimleri atmak için esneme hareketlerine daha fazla vakit ayırman gerekebilir. Daha rahat nefes alabilmek için kaslarını esnetmeli ve gün içerisinde derin nefes egzersizlerine zaman ayırmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile alakalı hayaller kurmak yerine eyleme geçmen gerekebilir bugün. Daha fazla hareket sana aşk konusunda güzel etkiler kazandıracak. Hoşlandığın kişiyle konuşmak için iyi bir gündesin.

Para

Kendi kendine işleyen şeyleri değiştirmeye kalkmamalısın bugün. Sadece meraktan veya 'daha fazla olur mu' dürtüsüyle parasal konuları zorlamak sana zarar getirebilir. O yüzden maddi konularda bazı şeyleri oluruna bırakmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (5 Aralık 2019 Perşembe)

Genel

Bugün etrafında olan bitene dikkat etmelisin. Hayallerin ile hayatların bir araya geleceği bir gün olacak. O yüzden etrafında daha pozitif etkiler olmasına dikkat etmelisin. Geleceğin ile alakalı güzel kararlar alabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersizlere özen göstermen gereken bir gündesin. Bir egzersizin günlük rutinine girmesi için daha istikrarlı olman gerekebilir. Bugün hareketlerinde ve egzersizlerde daha dikkatli olman gerekecek.

Aşk

Bugün romantizmi göz önüne alarak yeni planlar yapmak isteyebilirsin. Sevdiğin kişi ile daha fazla vakit geçirmek için ortam hazırlamak sana düşebilir. Bu güzel ortamı hazırlamak hem sana hem de ona iyi gelecek.

Para

Parasal konularda etrafındaki insanlarla arandaki iletişim önemli olabilir. Kendine göre planlar yapmak yerine insanlarla uyum içerisinde olmak sana daha iyi gelecek. Maddi konularda etrafındaki insanlarla daha iyi bir anlayış yakalamalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (5 Aralık 2019 Perşembe)

Genel

Etrafında olan biteni algılamak için iki taraflı düşünmen gerekecek. Her olayın iki farklı yüzü olduğunu hatırlamalı ve bir karar almadan önce bu iki tarafı da dikkatle değerlendirmelisin. Bir karar almak için acele etmemen gerekecek bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal gerilimleri vücudundan atmak ve daha huzurlu bir mentaliteye sahip olmak sağlığına iyi etkiler bırakabilir. Stres ve gerginliklerden uzak durmanın güzel etkisini bugün görebileceksin. O yüzden kendine vakit ayırabilmelisin.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişi ile daha fazla iletişim kurabilirsin. Bu kişiyle daha fazla zaman harcamak onu tanımanda faydalı olacak. Ancak olayların gerilmemesi ve kendini kötü hissetmemen için biraz dikkatli olmanda fayda var.

Para

Parasal konularda karşına çıkarılan mevzulara dikkatle yaklaşmalısın. Ne zaman paranın adı geçse o zaman bir sorun çıkabilir bugün. Bu sıkıntıların kaynağını bulup onunla başa çıkman gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel