5 Ağustos 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 5 Ağustos 2022 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (5 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Sürekli yaptığın işler artık sana bir bıkkınlık hissi verebilir bugün. Mümkün olduğunca uzaklaşmak senin için iyi olacak o yüzden. Seni sıkan şey aile ya da arkadaşlarınla olan ilişkilerse bir tatile çıkmak iyi gelebilir mesela. Bir süre tek başına kalmak iyi olabilir senin için.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine daha çok zaman ayırmak isteyebilirsin bugün. Tek başına rahat edeceğin ortamlarda vakit geçirmek senin için daha yararlı olabilir hatta. Kendine göre bir gün geçirmenin etkisi daha iyi olabilir.

Aşk

Mevcut ilişkinin sana yüklediği sorumlulukları tekrar düşünmek için zamanın olabilir. Gerçekten ne istediğini belirleyecek zamanı sonunda bulabilirsin kendin için. İlerisi adına cidden ne istediğine karar vermek biraz kendini geri çekip düşünmeye bağlı olabilir.

Para

Harcamalarına daha çok dikkat etmek geleceğin için daha iyi olabilir. Savurganlıktan uzak durmak sana başka şeylere ulaşma şansı verebilir çünkü ileride. Seçeneklerini geniş tutmak için harcamalarına dikkat etmek bugün için doğru bir karar olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (5 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Bugün kendini çok enerjik hissedebilirsin. Yeni işlere başlamak için en uygun zaman olabilir hatta. Geleceğin hakkında yeni kararlar alıp uygulamak seni yeterince meşgul edecek bugün. İlerleyeceğin yol için iyi bir plan çıkarabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini eve hapsetmek yerine daha çok insan içine çıkmakta yarar var bugün. İlhamı açık havada aramak sana iyi gelecek çünkü. Nefes egzersizlerini ihmal etmeyip uzun yürüyüşler yapmak ve bunları yaparken güneşten korunmak iyi olabilir.

Aşk

Aşk konusunda sürprizlere hazır olmakta yarar var bugün. Hiç ummadığın bir anda karşına bütün dikkatini çekecek bir insan çıkabilir çünkü. Bu insanla daha fazla zaman geçirmek için çok daha istekli olmak seni hiç de şaşırtmamalı aslında.

Para

Bugün iş konusunda çok şanslı olabilirsin. Bir süredir seni sürüncemede bırakan durumlar çözülebilir. Daha iyi şeylere odaklanabilirsin. Parasal açıdan kendini çok daha iyi bir noktada bulabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (5 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Bugün yeterince dinlendiğinden emin olmak isteyebilir, bunun için bazı işleri başka zamana erteleyebilirsin. Vereceğin tepkilerde daha sakin olmak senin için önemli olabilir. Hayatına sakin bir enerji katman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Karşılaşacağın olaylar sabrını zorlayabilir bugün. Sakinliğini korumak sağlığın için de önemli olacak ama. Hızlı ve ani tepkiler vermemek stresten korunmanı sağlayabilir. Kendini biraz geri çekebilirsin bugün.

Aşk

Kendini aşk konusunda çok istekli göremeyebilirsin bugün. Geçmişte yaşadıkların ilerisi hakkında isteksiz davranmana sebep olabilir hatta. Bazı şeylerde melankoliye kapılman olası. Aşka odaklanırken mantığına sığınmalısın bugün.

Para

Bugün stres seni biraz zorlayabilir. İşler söz konusu olduğunda bir şeyleri zorlamaya başladığını hissedebilirsin. O yüzden bugün biraz zihnini dinlendirmek ve bazı işler için önem sıralaması yapmak iyi olabilir. Bu sıralamada altta kalanları başka bir güne ertelemen gerekecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (5 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Etrafındaki insanların seni yormaya başladığını fark edebilirsin bugün. Onlardan bir süreliğine uzaklaşıp kendi başına kalmayı düşünebilirsin hatta. Zihnini dinlendirip kendine odaklanacağın bir gün planlamak isteyebilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün insanlardan uzak durmak sana kendini daha iyi hissettirebilir. İç sesinle barışmak adına meditasyon deneyebilirsin. Kendini daha rahat hissetmek için dinlenmen de gerekebilir.

Aşk

Bugün aşk konusunda kendini dışarı açmakta zorlanabilirsin. Hoşlandığın kişiye kendini ifade etmek zor gelebilir mesela. O yüzden bugün biraz kendini geri çekip dinlenmeyi tercih edebilirsin.

Para

Maddi durumunu daha da iyileştirmek için yeni fırsatları değerlendirmek önem kazanabilir ileride. Mevcut düzenini bozmadan ilerlemek senin için daha iyi olacak ama. Var olan gelirini koruyarak kararlar alman bu aralar daha iyi olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (5 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Bugün yeni şeyler öğrenmek için hevesin artabilir. Hayatına yeni heyecanlar katmak senin için ilginç olabilir hatta. Yeni şeyler öğrenmek, farklı bakış açıları kazanmak hayata karşı duruşunu daha da güçlendirebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini canlı tutmaya ayrıca özen göstermen gerekecek bugün. Nefes egzersizleri yapmayı ihmal etmemek yararına olabilir. Yediklerine daha çok dikkat etmek de günü rahat geçirmene vesile olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla daha çok zaman geçirmek için bütün imkanları kullanmak isteyebilirsin bugün. Ancak kendini yoracak bir çaba içine girmemek daha iyi olabilir. Şartları zorlamamak bazen iki taraf için de daha iyi sonuçlanabilir.

Para

Kendini kariyer konularında geliştirmek isteyebilirsin. Bunun hemen maddi bir karşılığı olmayabilir. Ancak alacağın eğitimler, odaklanacağın konular uzun vadeli planlarında sana destek olabilir. Bugün bu konulara odaklanman gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (5 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Bulduğun en küçük anı bile dinlenmek için kullanacağın bir yoğunluk yaşayabilirsin bugün. Sevdiklerin sana bu konuda yardımcı olabilir. Yaşayacağın bu yoğunluk dolayısıyla hayatına yeni bir yön vermek isteyebilirsin. Bazı şeyleri kendin için kolaylaştırma yoluna gidebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yorgunluğun seni hırpalamasına fırsat vermemelisin bugün. Sürekli dinç kalmaya çalışmak senin için önemli olabilir. Bol bol temiz hava almak, nefes egzersizleri yapmak sana bu açıdan iyi gelecek. Bol su içmeyi de ihmal etmemen gerekebilir.

Aşk

Bugün sevdiğin insana gereken zamanı ayırmamak seni rahatsız edebilir. Uzaktan da olsa iletişimi canlı tutmak isteyebilirsin o yüzden. Birbirinize gün içerisinde ufak tefek jestler yaparak ilginizi canlı tutabilirsiniz.

Para

İş ortamında daha fazla sorumluluk alman gerekebilir bugün. Bu beklenmedik sorumluluklardan kaçmak yerine sorunların üzerine gitmek senin için daha iyi olacak ama. Daha aktif olmak, kariyerin için önemli olabilir bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (5 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Kendini bir şeyler yapmak için fazla zorlamamak senin için daha iyi olabilir. Yapmak istemediğin şeyler için ısrarcı olmak bu meselenin sonunda canını sıkacak şeyler çıkarabilir. İstemediğin şeyleri yapmamak adına insanlara karşı daha dik durman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Arkadaşlarınla birlikte olmak senin için daha önemli olabilir bugün. Onlarla birlikte vakit geçirmek için planlarını değiştirmek isteyebilirsin hatta. Fırsatın oldukça dışarı çıkmak, yürüyüş yapmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Bugün aşk konusunda içine sinmeyen şeylere hayır demeyi öğrenmen gerekebilir. Bir şeyleri sırf karşı tarafın gönlü olsun diye kabul etmemelisin mesela. İçinden gelmeyen hiçbir şeyi aşk adına yapmaman gerekecek.

Para

Harcamana dikkat etmekte fayda var bugün. Karşına çıkacak sürpriz harcamalar seni beklenmedik bir duruma sokabilir. Her duruma hazırlıklı olmak adına bütçende bir esneme payı bırakmayı düşünebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (5 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Yeni fikirlere ve projelere açık olmak keyfini yerine getirecek bugün. Geleceğe yatırım yaparken daha özgür davranabilirsin de. Keyifli iletişimler de her konuda sana çok daha iyi bir enerji sağlayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın için ayrıca bir önlem almana gerek kalmayabilir bugün. Günlük rutinine aynen devam etmek senin için yeterli olacak hatta. Kendini ekstra yormadığın veya güneşten korunduğun sürece canını sıkan bir durum ile karşılaşmaman olası.

Aşk

Bugün aşk konusuna öncelik vermekte sıkıntı çekebilirsin. Bazı şeyleri kendi haline bırakmak daha iyi gelebilir sana. Sen bunun peşine düşmesen de aşkın geleceği varsa sana gelecek zaten. O yüzden içini rahat tutman gerekebilir.

Para

Yeni işler için harekete geçmek seni fazlasıyla heyecanlandırabilir bugün. Maddi olarak yeni imkanlar yaratmak kendini daha özgür hissetmene yardımcı olacak çünkü. Geçmişe dönük kaygılar yok olurken kendini daha iyi şeylere açabileceksin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (5 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Hayatını tekrar düzene sokmak için girişimlerin olabilir bugün. Evinde birtakım düzenlemeler ve değişiklikler yapmak sana iyi gelebilir o yüzden. Yaşadığın yeri düzene sokmak, düşünce şeklini düzeltmek için de önem kazanabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığın için daha farklı önlemler almak isteyebilirsin bugün. Alışkanlıklarını düzenlemek için yardım almak yararına olabilir. Diyet programında gereken değişiklikleri yapmak için bir uzmanla görüşmek kendini daha iyi hissetmene ve daha doğru kararlar almana vesile olabilir.

Aşk

Bugün yeni bir ilişkiye odaklanmak için kendini hazır hissetmeyebilirsin. Yeni insanlarla tanışmak yerine yalnız kalıp kendini sorgulamak istemen mümkün hatta. Kendini biraz içine kapatman olası.

Para

Bugün iş konusunda yolunda gitmeyen şeylere odaklanıp bunları çözüme kavuşturmak isteyebilirsin. O yüzden de bazı şeyleri zamana bölerek hareket etmen iyi olabilir. Her şeyi tek seferde çıkarmak yerine belirli bir plana sadık kalmak daha iyi olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (5 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Bugün kendini yaptığın işlere vermekte zorlanabilirsin. Dikkatinin sürekli başka şeylere kayması seni sinirlendirebilir hatta. Odaklanmanı artırabilmek adına daha keyifli şeylere öncelik vermen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Tek başına zaman geçirmek canını sıkmamalı bugün. Kendinle baş başa kalmak sıkıntılarına daha iyi çözüm bulmana yardımcı olacak çünkü. Nefes egzersizleri yapmayı ihmal etmemelisin o yüzden. Bol su içmeye devam etmek de iyi olacak bugün.

Aşk

Karşına çıkacak bir insan ilişki konusunda düşüncelerini değiştirebilir bugün. Hatta kendini yeni bir ilişkiye açmak konusundaki şüphelerini bir kenara atmak daha da kolay bir hale gelebilir. Değişime açık olmak sana iyi gelebilir.

Para

Maddi olarak sıkıntı çekmemek için harcamalarında daha dikkatli olmak isteyebilirsin bugün. Alacağın ufak tedbirler ileride senin için önemli geri dönüşler sağlayabilir çünkü. Bugün yeni tasarruf yöntemleri denemek bütçene iyi gelebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (5 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

İstediklerini yapmak için sabırsız davranmaktan kaçınman gerekebilir bugün. İşleri aceleyle yapmak ileride çözülmesi gereken sorunlar yaratabilir çünkü. Adımlarını akıllıca ve planlı atmak senin için iyi olabilir o yüzden.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Günlük hayatında daha aktif olmak için girişimlerin olabilir bugün. Egzersize daha fazla zaman ayırmayı düşünebilirsin mesela. Beslenme düzenini de buna göre ayarlaman doğru olabilir. Enerjini artırmaya yönelik hareketler önem kazanabilir.

Aşk

Yeni biriyle tanışmak adına kendini dışarıya kapatmaman gerekebilir. Daha çok sosyalleşmek mutlu olma şansını artırabilir çünkü. Hoşlanabileceğin insanlarla evinin duvarları arkasında tanışman zor olabilir.

Para

Karşına çıkacak yeni iş fırsatlarını değerlendirmek için zaman yaratman gerekebilir. Detaylı bir araştırma yapmadan kesin karar vermemelisin çünkü. Acele kararlar almamak ve sabırsız davranmamak en önemlisi.
Koç Burcu Günlük Yorumu (5 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Bugün karşına son anda halledilmesi gereken bazı işler çıkabilir ve bu da seni biraz gerebilir. Paniğe kapılmak yanlış yapmana sebep olabilir, o yüzden sakin kalmaya çalışmak seni için daha iyi olacak bugün. Öncelikler sıralaması senin için daha iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Arkadaşlarınla birlikte olmak vaktinin büyük kısmını alabilir bugün. Onlarla zaman geçirmeyi daha zevkli hale getirmek isteyebilirsin. Keyiflice oturup yenecek bir yemek sana daha iyi bir enerji verebilir.

Aşk

Sevdiğin insanla daha çok görüşmek için zamanını ayarlamak isteyebilirsin ancak herkesin kendine göre planları olabilir. Bir şeyleri zorlamaman en iyisi o yüzden. Başka bir gün bu durumu telafi edebilirsiniz sonuçta.

Para

İş ortamında bir değişiklik yapma şansın olabilir bugün. Senin için uzun vadede iyi olacak seçeneği tercih etmek önemli olacak o yüzden. Yapacağın seçimin getirilerini, götürülerini detaylıca düşünmen ve bu değişimlere iyi adapte olman gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel