5 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 5 Ağustos 2021 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (5 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Elindekilerin kıymetini anlamak sana kendini iyi hissettirebilir. Sağlık, para ve huzur sana sahip olduğun güzellikler olarak gelebilir. Şükretmek iyi bir hareket olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüsten kaçınmak hala önemli bir konu. Bunu gözardı etmemeli ve maske kullanımına özen göstermelisin. Bu konuda rehavete kapılmaman önemli olabilir.

Aşk

Flörte daha açık olabilirsin bugün. İlgileri üstünde toplaman olası. Flörtleşmeler seni daha mutlu edebilir. Aşka daha hafif ve keyifli bir bakış açısıyla odaklanabilirsin.

Para

Elindeki parayı birikime ayırmak ve masrafları azaltmak sana iyi gelebilir. İleriye dönük yatırım planları ve birikimler senin için daha mantıklı ve gerçekçi hareketler olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (5 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Bugün kendine inanman gerekecek. Güzel gelişmeleri kendine çekebilirsin. Ama bunun için cesur davranmalı ve kendinden şüphe etmemelisin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Genel olarak temizliğe özen göstermen iyi olabilir. Yaşadığın ortamı temiz tutmak ve virüs konusunda dezenfektan kullanımını artırmak önemli adımlar olabilir, bunlara odaklanabilirsin.

Aşk

Eğer hoşlandığın birisi varsa ilk adımı senin atman gerekecek. Daha güzel ve keyifli bir aşk için senin çaba göstermen gerekebilir. Bu konularda geri durmamalısın.

Para

Eğer yeni bir iş arayışındaysan güzel gelişmelerle karşılaşman olası. Maddi açıdan elini rahatlatacak güzel bir teklif karşına gelebilir. Parasal açıdan daha mutlu olabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (5 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Etrafında olan bitenlere, hayatında istediklerine daha fazla odaklanabilirsin. Gelişmeler elde etmek ve yaşadığın hayatı güzelleştirmek için çabalara girmen olası.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Evinin hijyenini göz önünde bulundurman gerekebilir bugün. Temizliğe zaman ayırman daha rahat nefes almana vesile olacak. Hijyene öncelik vermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile birbirinizi doğru anladığına emin olman gerekecek. Yanlış anlaşılmalara mahal vermemek için direkt olmalı ve bazı konuşmaları yüz yüze yapmalısın.

Para

İş konularında yeni atılımlar istiyorsan eğer bu konuda kendini geliştirebilirsin. Cesur davranarak istediğin konularda daha başarılı olabilir, bu konuda önüne gelen fırsatları daha iyi değerlendirebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (5 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Bugün çevrende olan bitene ekstra duyarlı olabilirsin. Gerginlikten uzak bir biçimde yapıcı davranarak çözümler araman çevrendeki meseleleri çözmede faydalı olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine zaman ayırabilir ve kişisel bakıma odaklanabilirsin. Kişisel hijyen ve bakım sana kendini çok daha iyi hissettirebilir, stresten ve negatiflikten arınabilirsin.

Aşk

Yeni bir flört konusu seni mutlu edebilir. Eğer hoşlandığın ama konuşamadığın birisi varsa o zaman onunla iletişime geçebilirsin. Aşkta iletişim seni çok daha mutlu edecek.

Para

Şükretmeli ve elindekilerin kıymetini bilmelisin. Bunun en iyi yollarından bir tanesi de paylaşmaktan geçer hatta. Yardıma ihtiyacı olanlarla elindekileri paylaşmak sana bu konularda farkındalık kazandırabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (5 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Aşk konusunda bir süredir yeni gelişmeler yoksa bu durum değişebilir. Aşkta yeniliklerle karşılaşabilirsin. Keyfini yerine getirecek ve seni mutlu edecek bir flört konusu gündeme gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

İnsanlar virüse karşı önlemleri gevşetmeye başlatsa da senin bu konuda özenli davranman gerekebilir. Sağlığın için maske kullanımına ve mesafeye özen göstermeli, hijyeni göz ardı etmemelisin.

Aşk

Sevdiğin birisi varsa eğer günü onunla geçirmek ve güzel konulara birlikte odaklanmak sana da ona da iyi gelecek. Aşka öncelik verebilir ve daha keyifli bir enerji yakalayabilirsin.

Para

İleriye dönük yatırımlar düşünmek için iyi bir gün olabilir. Paranı biriktirmek ve çarçur etmemek için bugün güzel ve mantıklı kararlar alabilirsin. Parasal anlamda ileriyi düşüneceksin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (5 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Arkadaşlarına zaman ayırman sana da iyi gelecek. Bir süredir görüşemediğin insanlar varsa eğer birlikte zaman geçirmek için planlar yapabilirsiniz. Tekliflerin senden gelmesi daha iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Açık havada sakin ve keyifli bir yürüyüş sana enerjini kazandırabilir. Kan dolaşımını artırmak ve temiz hava almak sana çok daha iyi bir enerji sağlayacak, bunu es geçmemelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile konuşmalar sana iyi gelebilir. Direkt iletişim aşkta daha önemli olabilir, kalbinin daha hızlı atmasına vesile olabilir.

Para

Parasal anlamda harcamadan çok birikime odaklanabilirsin. Elindeki paranın kıymetini bilmek ve ileriye yatırım yapmak sana daha mantıklı gelebilir. Bu konuları daha fazla araştırabilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (5 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Çevrendeki insanlarla daha anlamlı konuşmalara dahil olabilirsin. Ufkunu açacak ve sana yol gösterecek şeyler konuşulabilir. Çevrendekilere akıl danışabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Günü sakin bir biçimde geçirerek kendine zaman ayırman iyi olabilir. Zihnini boşaltabilir ve kendine zaman ayırarak daha rahat bir enerjiye kavuşabilirsin. Stresten uzaklaşabilirsin bugün.

Aşk

Aşk sana uzak gibi gelse de bugün kafanda yer edinecek. İzleyeceğin güzel bir romantik film, okuyacağın hikayeler sana aşkı tekrar hatırlatabilir.

Para

Maddi açıdan refaha ermen olası. İçin rahat edecek ve masrafları dert etmeyeceksin. Eline geçen güzel paranın kıymetini bilerek geleceğe yatırım yapman da olası.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (5 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Bugün hayatında daha güzel gelişmeler yaşanabilir. Her konuda daha keyifli ve pozitif gelişmeler görmen seni mutlu edebilir ve rahatlatabilir. Kaygıları geride bırakabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri ile kendini çok daha iyi hissedebilirsin. Stresin etkilerini azaltmak ve daha rahat bir ruh haline kavuşmak için bugün bu egzersizlere özen göstermelisin.

Aşk

Yeni bir aşk konusu gündeme gelebilir. Yeni birisinden hoşlanabilirsin. Bu konuda karşı taraf ile iletişime geçmek ve aranızda güzel sohbetler başlatmak isteyebilirsin.

Para

Parasal konularda daha güzel gelişmelerin yaşanması içini rahatlatabilir. Eğer daha önceden kaygı meselesi yaptığın bir parasal durum varsa bu konu tamamen gündemden düşebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (5 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Ailene zaman ayırman ve onların sıkıntılarını çözmede yardımcı olman gerekebilir. Aileyi ilgilendiren konularda önemli kararlar alman iyi bir seçenek olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bolca su tüketmen bugün iyi olacak. Su tüketimini artırman yorgunluğunu alarak sana kendini çok daha iyi hissettirebilir ve güneşin kötü etkilerini azaltabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. İletişimde bazı kopukluklar olabilir. Sen A derken o Z anlayabilir. Bunu çözmek için direkt ve net olman gerekecek.

Para

Eğer ev için bazı harcamalar yapacaksan bugün bunun için iyi bir gün olabilir. Aşırıya kaçmadan ihtiyaçlarını gidermek için bütçeler belirleyebilir ve ev ihtiyaçlarını giderebilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (5 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Bugün arkadaşlarına zaman ayırman sana iyi gelebilir. Sevdiğin ama bir süredir görüşemediğin arkadaşların varsa bugün birlikte vakit geçirmek için planlar yapabilirsiniz.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Maske ve mesafe kurallarını gözardı etmemelisin. İnsanlar dışarıda sıcağı veya başka şeyleri bahane ederek bu kuralları esnetse de senin kendini koruman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel sohbetler etmek sana kendini iyi hissettirebilir. Eğer hoşlandığın ama açılamadığın birisi varsa onunla konuşmalar yapman da olası. Aşkta iletişim öne geçecek.

Para

Sahip olduğun iyi şeylere şükretmek bugünlerde zor gelse de önemli bir detay olacak. Elindekilerin kıymetini bilmek bugün sana kendini daha iyi hissettirebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (5 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Bugün maddi anlamda daha rahat bir gün geçirmen olası. Yeni gelişmeler seni güne daha pozitif bakman için mutlu edebilir. Elindeki paranın miktarı artabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersize zaman ayırman sana iyi gelebilir. Daha sağlıklı bir beden için bugün hareket etmen gerekecek. Kan dolaşımını artırman enerji seviyeni değiştirebilir.

Aşk

Aşkta cesur davranmalısın. İçine kapanmamalı ve hislerini ifade etmelisin. Karşı tarafın senin nasıl hissettiğini bilmesi gerekecek bugün. O yüzden sessiz kalmamalısın.

Para

Eğer iş konusunda baskın bir adım atarsan bu konuda iyi gelişmeler görebilirsin. Bildiğin ve inandığın konularda geri durmamalı ve cesur davranmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (5 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Güne daha rahat başlamak ve bir şeyleri acele ettirmemek iyi bir seçenek olabilir. Sakin bir biçimde gün içerisinde olabilecekleri düşünmek ve plan yaparak hareket etmek doğru olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sıvı tüketimini artırmak sana iyi gelebilir. Hem güneşin zararlı etkilerini azaltmak hem de vücudunu susuz bırakmamak için daha fazla su içmelisin.

Aşk

Yeni bir flört konusu gündeme gelebilir. Kendini yeni iletişimlere açman iyi olabilir. Beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilir ve mutlu olabilirsin.

Para

Bugün sahip olduklarına şükretmek iyi olacak. Daha fazlasına odaklanmadan önce şu aralar sahip olduklarının kıymetini bilmen ve ona göre davranman gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel