4 Şubat 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 4 Şubat 2021 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (4 Şubat 2021 Perşembe)

Genel

Bugün öfkeli davranmaman gerekecek. Sakin tepkiler vermen gerekebilir. İşleri geri dönülemez bir yola sokmamalı, bütün gemileri yakmamalısın. Sakin olmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün sağlığına özen göstermen gerekecek. Nerede eksik kaldığını düşünüyorsan oraya odaklanmalısın. Stres ve gerginlikleri çok basit görmemelisin mesela.

Aşk

Bugün aşka odaklanman gerekebilir. Ancak bazı şeyleri zorlamamalısın. Sevdiğin kişiyle bir şeyleri yoluna koymak için sakin davranman gerekebilir.

Para

Ani kararlarla paranı çarçur etmemelisin. Büyük bir öfke ile bir şeyleri düzeltmeye kalkmak sana çok fazla masraf oluşturabilir. O yüzden sakin kalmak ve elini hemen cebine atmamak önemli olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (4 Şubat 2021 Perşembe)

Genel

Sevdiğin kişileri mutlu etmek sana düşebilir. Onların iyi hissettiğini görmek isteyebilirsin. Sevdiklerin için daha iyi kararlar almak isteyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bolca su tüketmen gerekecek. Daha fazla su içmek için hazırlık yapabilirsin. Kullandığın bardakları dikkatle seçebilir, yanında sürekli olarak içebileceğin bir su bulundurabilirsin.

Aşk

Bugün aşk konusunda bir şeyler daha iyiye gidebilir. Hoşlandığın kişinin ilgisini daha fazla üstünde toplayabilirsin. Bu kişiyle aranda daha pozitif bir etki olabilir.

Para

Aile içerisinde bir masraf yapılacaksa herkesin eşit derecede ortaya emek koyduğundan emin olman gerekecek. Sorumluluk alman önemli olabilir. Üstüne düşeni yapmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (4 Şubat 2021 Perşembe)

Genel

Bugün neye imza attığını, neye karar aldığını dikkatle gözden geçirmen gerekecek. Hata yapmamak veya sonradan pişman olacağın şeylere dahil olmadan önce bir şeyleri iki kere gözden geçirmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücuduna nasıl davrandığın, sağlığına ne kadar özen gösterdiğin, hayatının gidişatını belirleyebilir. Kendine öncelik vermen gerekebilir. Sağlıklı beslenmek ve egzersiz daha fazla önem kazanabilir.

Aşk

Aşk konusunda kendini çok fazla zorlamaman gerekecek. Karşı tarafa bir şeyleri kabul ettirmek için çok çaba göstermek zihnen seni yorabilir. O yüzden bir şeyleri zorlamamalısın.

Para

Okuman gereken evraklar varsa dikkatli olmalısın. Hata yapmamak için dikkat etmen gerekecek. Gereksiz masraflarla kendini zora sokmamak için okuduğunu anlaman gerekecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (4 Şubat 2021 Perşembe)

Genel

Bugün eşyalarının bakımını yapman gerekecek. Bir şeylerin bozulmaması için dikkatli olman gerekebilir. Eşyalarını daha dikkatli kullanmak ve önlemleri artırmak önemli olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün hayatına bazı kısıtlamalar getirmen gerekebilir. Özellikle yediklerin, içtiklerin için. Biraz daha dikkatli yiyip içmek enerji açısından sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün aşk konusunda kısa vadede yaşanan olayları değil de uzun vadede yaşanan olayları gözden geçirmen gerekecek. Aşk konusunda daha pozitif düşünmen gerekecek. Kısa vadede yaşanan sıkıntıları büyütmemen gerekebilir.

Para

Birikime özen göstermelisin. Hemen paranı harcamayı düşünmemelisin. Karşına çıkan aksilikleri para ile çözmeye kalkmak seni çok fazla yorabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (4 Şubat 2021 Perşembe)

Genel

Bugün eşyalarının aksaması, bozulması olası. Ancak bu geçici bir durum olabilir. O yüzden bu konularda sinirlenmemelisin. Biraz sakin kalmak ve bir şeyleri değiştirmek yerine tamir konularına odaklanmak önemli olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüse karşı önlem almalısın. Hijyene özen göstermelisin. Eğer dışarıda vakit geçirmen gerekiyorsa evine geldiğinde biraz daha hijyene özen göstermelisin.

Aşk

Bugün tutamayacağın söz vermemelisin. Özellikle de sevdiğin kişiye karşı… Sevdiğin kişinin kalbini kırmamak için vereceğin sözler dönüp dolaşıp seni yorabilir.

Para

Maddi açıdan kendini fazla yormamalısın. Eğer bir eşyanın bozulması söz konusuysa hemen aklına gelen bu eşyayı değiştirmek olmamalı.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (4 Şubat 2021 Perşembe)

Genel

Bugün yanlış anlaşılmalar, aksilikler, gecikmeler yaşanabilir. Bu plan ve kontrol dışında yaşanan durumlar için biraz daha sakin davranman ve öfkeye kapılmaman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün bel ağrılarına dikkat etmen gerekebilir. Duruşunu düzeltmek için pilates ve yoga gibi egzersizlere odaklanabilirsin. Vücudunu nasıl taşıdığın önemli olacak.

Aşk

Yolunda gitmeyen bir aşkı sonlandırmak için kendini üzmemelisin. Çok fazla gerilmek ve üzülmek, adım atmanın önüne geçmemeli. Seni mutsuz eden durumları gözardı etmemelisin.

Para

Paranın kıymetini bilmen gereken bir gün. Boş yere paranı çarçur etmemelisin. Bazı aksaklıkları para harcayarak çözebileceğini düşünmemelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (4 Şubat 2021 Perşembe)

Genel

Bugün sevdiğin kişilerin canının sıkkın olduğunu görmen olası. Onları daha fazla üzmek yerine desteğini onlardan esirgememen gerekecek. Sevdiğin kişilere anlayışla yaklaşmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketerek egzersize odaklanabilirsin. Vücuduna daha fazla su girmesi ve hareketlerini artırman, toksinlerden kurtulmana ve fazlalıkları üstünden atmana vesile olabilir.

Aşk

Bugün aşk konularına dengeli yaklaşman gerekecek. Sevdiğin kişiyle aranızdaki muhabbette dikkatli olman gerekecek. Ne çok fazla ne de çok az… Buna dikkat etmen gerekebilir.

Para

Eğer ortak bir masrafa giriliyorsa bu konuda dikkatli olman gerekecek. Paranı harcarken herkesin bu konuda eşit derecede dahil olduğunu görmen gerekebilir. Kendi bütçeni kontrol etmen gerekecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (4 Şubat 2021 Perşembe)

Genel

Bugün alman ödemeler hakkında bazı gecikmeler olabilir. Ama bunları mesele etmemen gerekecek. Sakin kalarak hareket etmen ve maddi konularda kaygılar oluşturmaman önemli olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün egzersize odaklanman gerekebilir. Bunun için yatırım da yapabilirsin. Daha sağlıklı bir vücut için biraz daha egzersize odaklanabilirsin.

Aşk

Bugün aşk konusunda yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Bu konularda dikkatli olman gerekecek. Aşk konusunda bir şeyleri yanlış anlamamak için algıları açman gerekecek.

Para

Eline geçmesi gereken para üzerinden kendinde kaygı oluşturmamalısın. Parasal konuları gözünde çok büyütmemen gerekecek. Tek sonuç para kazanmak olmamalı.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (4 Şubat 2021 Perşembe)

Genel

Bugün görebileceğin bazı aksaklıklar kafanı karıştırabilir. Kendini biraz sinirlenmiş bulabilirsin. Biraz sakin kalmak ve sahip olduğun şeylerin kıymetini bilmek önemli olacak.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Çok fazla çalışmak zihnini yorabilir. Bedenin artık bu yorgunluğu kaldırmayabilir. O yüzden bugün biraz dinlenmeye vakit ayırman gerekecek.

Aşk

Bugün iletişim konuları biraz kafa karıştırıcı olabilir. Aşk konusunda bazı yanlış anlaşılmalar olabilir. O yüzden kimle ne konuştuğuna dikkat etmen gerekecek.

Para

Yeni eşyalar almak için kesenin ağzını açmamalısın. Elindekilerle yetinmeyi ve onları düzenli bir biçimde kullanmayı öğrenmen gerekecek. Tamir edilebilecek eşyaları gözden çıkarmamalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (4 Şubat 2021 Perşembe)

Genel

Bugün sahip olduğun eşyaların ufak tefek aksaklıklarını görebilirsin. Bazı eşyaların bozulabilir veya kısa süreli bir çalışmama durumu geçirebilir. Bu konuda daha sabırlı davranmalı ve sahip olduklarının durumunu iyi bir hale getirmeyi tercih etmen gerekecek.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kaslarını, eklemlerini kuvvetlendirmen gerekecek. Fiziksel olarak kendini biraz daha kuvvetlendirmeyi tercih edebilirsin. Bu konuda biraz daha egzersize odaklanabilirsin.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişiyi daha iyi tanıman gerekecek. Onu tanımadan hislerini büyütmemelisin. Kontrollü davranman önemli olabilir.

Para

Bir eşyan bozulduğu zaman, bunu hemen elden çıkarmaman gerekecek. Sahip olduğun eşyaların kıymetini bilmeli ve tamirat, tadilat durumlarına odaklanman gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (4 Şubat 2021 Perşembe)

Genel

Bugün bilinç altına attığın bazı durumlar rüyalarında kendini gösterebilir. Seni rahatsız eden düşünceler kabus olarak kendini gösterebilir. O yüzden vücudunun, zihninin sana neler söylediğini dikkatle dinlemelisin.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün temiz hava alman gerekecek. Ciğerlerine temiz hava çekmek sana iyi gelebilir. Daha enerjik bir gün geçirmek isteyebilirsin.

Aşk

Bugün davranışlarına, tepkilerine dikkat etmen gerekecek. Sevdiğin kişiye karşı nasıl konuştuğuna dikkat etmen gerekebilir. Nazik olman ve dikkatli davranman gerekecek.

Para

İçine sinmeyen hiçbir karara odaklanmamalısın. Eğer etrafındaki insanlar seni bir şeyler için zorda bırakıyorsa buna karşı çıkman gerekebilir. Kendini zora sokacak kararlardan uzak durmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (4 Şubat 2021 Perşembe)

Genel

Bugün bir şeyi ertelemen gerekebilir. Planlarda esnek olman gerekecek. Kendini çok fazla yoracak işler için sözler vermemelisin. Biraz zamana ihtiyacın olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek için bazı tercihlerini değiştirmen gerekebilir. Şekeri azaltabilirsin. Yağlı ve tuzlu gıdaları azaltman da olası. Daha sağlıklı beslenmek isteyeceksin.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle iletişim kurmak zor olabilir. Aşk konularında kendi iç sesini duymakta zorlanabilirsin. Bazı şeyleri zorlamaman gerekecek.

Para

Geleceğe dönük para biriktirmek için biraz kafanı toparlaman gerekebilir. Hesap kitap yapabilirsin. İleriyi düşünerek birikime odaklanmak sana iyi gelecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel