4 Şubat 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 4 Şubat 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (4 Şubat 2020 Salı)

Genel

Yeni konulara odaklanmak ve farklı insanlardan ilham almak hayatında görmek istediğin güzel değişimler için seni kamçılayabilir. Bugün algıların daha açık ve bazı şeylere çok hevesli olabilirsin. Ancak kendini çok fazla yormamaya çalışmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Güzel bir yemek yapmak ve iyi beslenmek aslında insanın elinde olan bir şeydir. Vücudunun ihtiyaçlarını gidermek için önüne konan tabaklara eyvallah demek yerine mutfağa girip yeni tarifler deneyebilirsin.

Aşk

Aşk konularında kendi üstüne fazlaca gidebilirsin. Beklentilerin ve gerçekler arasında kalabileceğin bir gün. Her ne olursa olsun kendine nazik davranmalı ve aşk konularında en başta kendi kalbini kırmamalısın.

Para

Bugün her kuruş önemli olabilir. Parana sahip çıkmak ve gereksiz masraflara girmemek, elindeki bütün paranın kıymetini bilmek senin için önemli olabilir. Maddi konularda daha sağlıklı kararlar alabilmen için bugün dikkatli davranmalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (4 Şubat 2020 Salı)

Genel

Bugün düşüncelerin diken üstünde olabilir. İyi şeylere odaklanmak isterken bütün negatiflikler aklına gelebilir. Bu sıkıntıyı üstünden atmak için keyifli konulara odaklanmalı ve sağlığını düşünerek hareket etmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Taze besinler tüketmek sana daha iyi gelebilir. Ve protein temelli gıdalarda beyaz eti tercih etmek seni canlandırabilir. Bugün balık tüketmeyi düşünebilir ve sağlıklı bir öğün çıkarabilirsin.

Aşk

Aşk konularında yaşadığın şeyler sana ilerisi için ışık yakabilir. Deneyimlerine, geçmişte kalan konulara odaklanmak, ileride yapabileceğin hataların önüne geçecek. Bugün geçmişten ders çıkarmalısın.

Para

Bugün aklına tam olarak yatmayan şeylere evet dememelisin. İç sesine güvenmeli ve içine sinmeyen şeyleri iki kere gözden geçirmelisin. Eğer bir masrafa girmen gerekiyorsa biraz beklemen daha iyi olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (4 Şubat 2020 Salı)

Genel

Bugün yeni ve güzel bir haber alabilirsin. Duyacağın şeyler veya öğreneceğin bir konu sana çok daha fayda sağlayabilir. Keyifli haberler almak ve insanlarla daha güzel iletişimler kurmak için bu iletişim kanallarını açık tutmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sakin kalmak, kendini dinlemek ve rahat etmek bugün sana çok daha iyi etkiler sağlayacak. Vücudunu ve zihnini dinlendirmenin sende daha büyük etkileri olabilir. Dinlenmekten kasıt tembellik olmadığı sürece güzel bir gün geçirebilirsin.

Aşk

Aşk konularında kendini yalnız kalmış hissedebilirsin. Ancak kendini bu düşünceden çıkarmak için bazı şeyleri kendi ellerinle hazırlaman gerekecek. Bugün en başta kendini mutlu etmek için çaba göstermelisin.

Para

Bugün eline daha fazla para geçmesi için kendini aşabilirsin. Daha farklı konulara odaklanabilir ve normalde "asla yapmam" dediğin şeyleri aklından geçirebilirsin. Yeni fikirler üretmek senin için daha kolay olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (4 Şubat 2020 Salı)

Genel

Daha fazla iş yapmak mı daha akıllıca iş yapmak mı? Esas soru bu olacak. Üretken kalmak için elinde birden fazla iş olması yerine daha rahat hareket etmek ve daha pozitif olmak, faydalı gelişmeler sağlamanı kolaylaştırabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Süt ve süt ürünlerinin vücuduna yarayıp yaramadığını görmen gerekebilir. Bazı bünyelerde bu tür ürünler faydadan çok zarar verebilir. Bu konuya özen göstermek sağlığına daha iyi gelebilir.

Aşk

Romantik bir gün geçirmek isterken daha farklı şeylerle ilgilenmen gerekebilir. Kendine aşk konularında daha iyi bir ortam hazırlamak isterken ciddi mevzularla uğraşmak zorunda kalabilirsin. Beklentilerin ve gerçeklikler ile çatışmamalısın bugün.

Para

Bugün çevrendeki insanlara destek olmak ve onlara yardım etmek kendi maddi konularına odaklanmaktan daha önemli olabilir. Sevdiğin kişilere desteğini göstermek senin için daha iyi bir karma yaratabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (4 Şubat 2020 Salı)

Genel

Farklı konularda konuşmak ve odak noktanı genişletmek sana daha iyi gelebilir. Bu tür konular, maddi konulardaki beklentilerini değiştirmene de vesile olacak. İnsanlarla keyifli muhabbetler kurmak sana çok daha iyi bir etki katacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Kendine özen göstermek ve kendini mutlu etmek daha iyi gelebilir sana. Biraz kişisel bakım ve hijyene odaklanmak, sevdiğin şeylere vakit ayırarak zihnini boşaltmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Aşk konularında yaşadığın sıkıntıları çözmek için iki yolun olacak. Ya bazı şeyleri sonlandıracaksın ya da yapıcı davranarak durumları çözmeye gireceksin. Ancak atacağın adım her ne olursa olsun bu bekleme sürecinden daha iyi olacak.

Para

Maddi olarak bir baskı altında olabilirsin. Bu baskının bir süre daha devam etmesi olası. Bu süreçte kendine nasıl destek olacağın önemli olacak. Kendi önceliklerini ve ihtiyaçlarını karşılamak senin için önemli bir konu haline gelebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (4 Şubat 2020 Salı)

Genel

Sosyal ortamlar sana güzel bir enerji katabilir. Ancak kendine göstermen gereken özeni unutmamalısın. Eğer bazı şeyleri dengede tutabilirsen ve hem insanlara hem de kendine aynı derecede vakit ayırabilirsen çok keyifli bir gün seni bekliyor olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri ve hareketlerini kontrol edebileceğin bir egzersiz sana çok iyi gelebilir. Dans veya yoga gibi konular hem vücudunu kontrol etmeni kolaylaştıracak hem de nefesini düzenleyecek.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile daha yakınlaşabilirsin bugün. Aranızda daha keyifli bir durum oluşabilir. Bu güzel gelişmeler seni daha mutlu edecek. Aşk konularına daha pozitif bakabileceksin bugün.

Para

Bugün parasal konularda fazlaca hevesli olabilirsin. Ancak bir masrafa girmeden önce iki kere düşünmelisin. Bugünkü heveslerin yarına kalmayabilir, o yüzden geçici şeyler için büyük masraflara girmemen daha doğru olabilir bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (4 Şubat 2020 Salı)

Genel

Bugün senin için önemli olan bir konuda yeni şeyler öğrenebilirsin. Bazı mevzularda duyman gereken konuşmalar kulağına gelebilir veya resmiyet gerektiren konularda daha sağlam adımlar atabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendi ihtiyaçlarına odaklanman gerekebilir. Sağlığın için daha dikkatli adımlar atmalı ve bazı şeyleri kontrol altında tutmalısın. Sağlığın için destek almak ve sıkıntı yaşamadan bir şeyleri kontrol altına almak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin insanlarla aşk konularında fikir ayrılıkları yaşayabilirsin. Dostlarının bu konulardaki düşünceleri, senin sahip olduğun düşüncelerden farklı olabilir. Bu konularda sakin kalmak ve birbirinize saygı duymak daha önemli olabilir.

Para

Bugün maddi konularda ciddiyeti bir kenara bırakman gerekebilir. Keyfine göre bir gün geçirmek ve istediğin şeylere para harcamak, sana çok daha keyifli bir gün sağlayacak. Parasal beklentileri bir kenara bırakmak ve gününe odaklanmak daha iyi olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (4 Şubat 2020 Salı)

Genel

Yeni ve keyifli insanlarla tanışabileceğin bir gün olacak. Etrafında daha eğlenceli ve iyi niyetli insanlar olabilir. Bu kişilerle keyifli muhabbetler kurmak genel olarak enerjini daha da artırabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendi ihtiyaçlarına odaklanman her zamankinden önemli olabilir. Sadece etrafındaki insanlar tüketiyor diye sana iyi gelmeyen yemekleri yemek seni yorabilir. Bugün kendi ihtiyaçlarına göre beslenmelisin.

Aşk

Bugün etrafındaki insanların seni tartışmalara çekmesine izin vermemelisin. Özellikle de aşk konularında. Eğer tartışmalara girmemek için dikkatli ve nazik olursan o zaman çok daha keyifli enerjilere kendini açabileceksin.

Para

İleride hayatında değişmesini istediğin şeyleri nasıl finanse edeceğini düşünerek güne başlayabilirsin. Planlı hareket etmek ve hedeflerine odaklanmak, sana imkansız görünen şeylerin o kadar imkansız olmadığını gösterecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (4 Şubat 2020 Salı)

Genel

Bugün yeni şeyler öğrenmek ve yeteneklerine odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Kendini geliştirmek için zaman harcamak sana kendini çok daha iyi hissettirecek. Bugün yeni şeyler öğrenmeye odaklanmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hayatında düzeltmek istediğin konulara tek tek yaklaşmak daha iyi olabilir. Sağlığın için bazı şeyleri planlamak ve bazı konuları tek tek ele almak sana daha iyi olacak. Olaya yeme düzeninden başlayabilirsin.

Aşk

Bugün aşk konularında sınanabilirsin. Sevdiğin kişi ile aranda bazı gerginlikler yaşanabilir. Aranızdaki iletişimi kuvvetlendirmek ve uyumunuzu artırmak için çaba gösterebileceksin.

Para

Maddi konularda seni sıkan konulardan kurtulamıyormuş gibi hissedebilirsin. Ancak bugün kendini daha iyi bir güvenceye alabileceksin. Sakin kalmak ve elindekilere sahip çıkmak sana yetmeli.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (4 Şubat 2020 Salı)

Genel

Yaşanan güzellikleri kutlamak isteyeceğin bir gün olabilir. Birden fazla güzel haber alabilir, birden fazla başarı elde edebilirsin. Bugün kendinle barışacağın ve bazı şeylerle savaşmayacağın bir gün olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Zihinsel bütünlüğün için gerginlikleri geride bırakmalı ve keyifli konulara odaklanmalısın. Bu keyifli konular insanlarla alakalı olabildiği gibi yaşam alanınla da ilgili olabilir. Bulunduğun ortamı güzelleştirmek de kendini iyi hissettirecek bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile alakalı yeni şeyler öğrenebileceğin bir gün. Bu kişinin ne yaptığı, nerede olduğu, kimle konuştuğu seni normalden daha fazla merak ettirebilir. Aşk konularında merak daha ön planda olacak.

Para

İlerisi için planlar yapmaya bugünden başlaman gerekebilir. Vizyonun daha geniş olacak bugün. Geleceğin hakkında daha net ve güzel kararlar alabileceksin. Parasal konulara odaklanmak daha iyi olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (4 Şubat 2020 Salı)

Genel

Bugün hislerine ve algılarına güvenmelisin. Beklenmedik güzel gelişmeleri bu algılarla elde edebilirsin. Kelimelere dökülmeyen düşünceleri daha net görebilir, insanları daha rahat anlayabilirsin

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatını bir düzene koymak ve plan yapmak için iyi bir gün olacak. Sağlıklı kararlar almak ve yeni programlar geliştirmek sana daha iyi gelebilir. Yeme ve egzersiz konularına özen göstermelisin.

Aşk

Hislerin hakkında konuşmak isteyebilirsin bugün. Eğer hayatında birisi varsa bu kişi ile daha ciddi konuşmalara girebilirsiniz. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir hisse adım atmana vesile olacak bir kişi ile konuşman olası.

Para

Para harcamadan keyifli vakitler geçiremediğine inanıyor olabilirsin. Ama bugün para ve masraf konularına girmeden kendini eğlendirmelisin. Sevdiğin insanlara vakit ayırmak paradan daha tatlı olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (4 Şubat 2020 Salı)

Genel

Sevdiğin insanlarla keyifli konulara odaklanmak sana çok iyi gelebilir bugün. Kalabalık ortamlar, keyifli sohbetler, gününün nasıl gideceğini şekillendirebilir. Kendini daha rahat bırakman gereken bir gün olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Aynada gördüğün insan ile daha iyi anlaşmak için isteklerine değil, ihtiyaçlarına odaklanmalısın. Sağlıklı kararlar almak her zaman tatlı olmayabilir ancak kendini biraz zorlaman ve öz disiplinini kuvvetlendirmen gerekecek.

Aşk

Aşk konularında daha keyifli konularla karşılaşabilirsin. Bu durumlara odaklanmak ve ileriyi düşünmek sana iyi gelebilir. Sağlıklı bir ilişki ve iletişim için kendine vakit ayırmak ve bu güzel etkilere kendini açmak iyi bir fikir olabilir.

Para

Etrafındaki insanların sözlerine kanarak kendi durumunu gözardı etmemelisin. Seni güzel sözlerle, hayallerle kandırarak paranı almaya çalışanlar olabilir. Temkinli olmak ve kendi deneyimlerine güvenmek seni bu durumdan kurtarabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel