4 Nisan 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 4 Nisan 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (4 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün biraz keyfine göre davranmak sana daha iyi gelebilir. Planlı ve programlı gitmek yerine oluruna bırakarak hareket etmek sende daha iyi etkiler yaratabilir. Eğer bazı konularda kafa karışıklığı yaşıyorsan bu konuları kendi haline bırakman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Büyük baskılar altına girerek değişim gözlememelisin. Bir şeyleri sakin bir halde, günlük hayatının içinde değiştirmelisin. Belli zaman çizelgeleri sana uymayabilir. Biraz vücudunun akışına göre davranman gerekecek.

Aşk

Aşk konularına farklı bir gözle bakabilirsin. Beklentilerin, isteklerin değişebilir. Eğer hoşlandığın birisi varsa aranızdaki iletişimi görmek ve netleştirmek için her zamankinden farklı düşünebilirsin.

Para

Maddi konularda hedeflerin daha kolay şeyler olabilir bugün. İyi bir yemek yemek, sevdiğin kişilerle keyifli ortamlara girmek gibi… Bu tür istekleri "aşırı masraf" olarak adlandırmaman gerekecek bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (4 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Zihnini çalıştırmak ve yaratıcı olmak sana daha iyi gelebilir. Kafanı kurcalayan konularda daha farklı düşünmek sana yarayacak. Bir şeyler için hemen bugün sonuç almaya odaklanmazsan eğer, ilerisi için daha güzel kararlar alabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmen ve yediklerine dikkat etmen gereken bir gün olabilir. Sindirim sistemini fazla yormamalı ve vücudunda biriken toksinleri su içerek atmayı düşünmelisin. Sağlıklı hareketler etmek de sindirimine iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda bir şeyler tam olarak istediğin gibi gitmeyebilir. Ancak değişime ve olan bitene açık olmak sana daha iyi gelecek. Uyumlu olduğun sürece her türlü durumla daha iyi anlaşabileceksin.

Para

Maddi konularda hızlı sonuçlar almaya fazla odaklanmamalısın. Bir şeylerin zaman içerisinde, olması gerektiği gibi şekil alması daha hayırlı olabilir. Sabırsızlık etmeden sakince emeklerine odaklanman gerekecek bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (4 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kendine olan güvenin daha da artabilir. Hareketlerinde, sözlerinde, kıyafetlerinde daha keyifli bir insan olabilir. Kendinle barışacağın ve beklentilerini gözden geçireceğin güzel bir gün olacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Aktif bir hayat tarzı sende daha iyi etkiler oluşturabilir. Sağlıklı hissetmek ve kaslarını kvuvetlendirmek için hareket etmelisin. Biraz daha fazla egzersiz yapmak ve bu konulara özen göstermek sende fark yaratabilir.

Aşk

Aşk konusunda isteklerin ve beklentilerin seni yanıltabilir. Ancak bu konularda dış etkilere açık olmak ve bir şeylere uyum sağlamak seni daha mutlu edecek. Kendi yolunla mutlu olmak yerine oluruna bırakarak mutlu olmak sana daha kıymetli gelebilir.

Para

Dikkatini verdiğin sürece güzel sonuçlar görmen kolaylaşacak bugün. Parasal açıdan eline daha fazla şey geçmesi için keyifli kararlar alabilir ve dikkatini önemli konulara verebilirsin. Bugün bazı şeyler senin için daha kolay ilerleyecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (4 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini daha güzel etkilere açabilirsin. Hayatından beklentilerini şekillendirmek daha kolay olabilir. İnsanlarla uyum içerisinde olmak ve onlara bakış açını değiştirmek sende iyi bir etki yaratabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun dengesini korumak için neye ihtiyacın olduğunu dikkatle görmelisin. Hem zihinsel hem de bedensel açıdan daha sağlıklı kararlar almak için kafanı toparlaman gerekecek. Bir şeyleri zorlayarak değil de iyi bir denge kurarak daha sağlıklı olacağını görebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda açık fikirli olman gerekecek. Sadece beklentilerine göre mutlu olamazsın. Bir şeylerin kendiliğinden gelişmesi ve sana sürpriz olması, sende daha iyi etkiler yaratabilir.

Para

Maddi olarak daha fazla şey elde edebilirsin bugün. Bu güzel hissiyatı değerlendirmeli ve üretken kalmalısın. Parasal açıdan isteklerini elde etmek için iyi bir gün olacak bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (4 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün hislerin sana oyunlar oynuyor olabilir. Büyük beklentilerle ve değişik algılarla kendini daha farklı bir noktada bulabilirsin. Ancak bir noktada gerçekliğe dönmen gerekecek. Beklentiler söz konusuysa dikkatli davranmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Dikkatli bir uyku düzeni ve rahat bir ortam ihtiyacın olan bir şey olabilir. Uyku çektiğin yeri temizlemek ve daha rahat, konforlu bir hale getirmek sende iyi bir etki yaratabilir. Bugün bu konulara özen göstermen gerekecek.

Aşk

Aşk her zaman beklentilerimize karşılık vermeyebilir. Bu konuyla barışık olmamız gerekir. Beklentilerimizi kontrol etmek ve karşı tarafın bizi sevmesi için ısrarcı olmamak, bizde daha iyi bir etki yaratabilir. Bugün bu konuları düşünebilirsin.

Para

İleriye yatırım yapmak sana daha iyi gelebilir. Paranı bugün harcamak yerine ilerisi için planlar yapmak çok daha mantıklı ve keyifli olacak. Bugünün masraflarını kısmak ve yarına bırakmak sana olumlu ve yapıcı gelebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (4 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kime güveneceğine dikkat etmen gerekebilir. Kim ne demiş, nasıl demiş önemli olabilir. Herkese güvenmemeli, herkese direkt olarak inanmamalısın. Duyduklarının gerçek olup olmadığını kontrol etmeden sonuçlara atlamamalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün fiziksel olarak hislerin daha kuvvetli olabilir. Dokunma duyusu daha ağır basabilir. Bu hissiyatı güzel şeylere odaklanarak, masaj ve rahat hareketler gibi şeylerle desteklemelisin. Vücudunda ağrı hissetmemen gereken bir gün olabilir bugün.

Aşk

Risk almak, cesur olmak sana daha iyi gelecek. Eğer hoşlandığın birisi varsa onun düşüncelerini öğrenmek için harekete geçebilirsin. İsteklerini ve hislerini ifade etmek daha farklı bir etki yaratabilir.

Para

Maddi olarak güzel bir noktaya gelmek için çok çabalamış olabilirsin. Şimdi ise farklı şeyler isteme zamanı olabilir. Sahip olduklarına şükrederek daha iyilerini aramak sana iyi bir etki yaratabilir bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (4 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Etrafındaki insanların sana anlayışlı olmadığını sezebilirsin. Ancak alınganlık yapıp bir köşeye çekilmek yerine sana neden böyle davrandıklarını sorman gerekecek. İnsanlarla iletişimini kuvvetli tutmak, bazı şeylerin gidişatını değiştirebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunu esnetmek, kaslarını ve eklemlerini hareket ettirmek sana iyi gelebilir. Lenf biriken yerleri açmak ve ödem atmaya odaklanmak sende daha iyi bir etki oluşturabilir.

Aşk

Aşk konusunda güzel gelişmeler görmek için radikal kararlar alman gerekebilir. Rahat ettiğin o ufak balondan çıkmak ve seni zorlayacak hareketlere girişmek, kısacası cesur olmak aşka güzel şeyler kazanmana vesile olabilir.

Para

Neye yatırım yaptığını gözden geçirmen gerekebilir. Parasal açıdan birden fazla kaynağa odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Tek bir şeye odaklanmak yerine birden fazla çabaya girişebilirsin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (4 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Gözlerini açman, dünyaya bakman ve kendi ufak balonundan çıkman gerekecek. Bazı şeylerin sadece senin istediğin gibi şekillenmemesi söz konusu olabilir. Bazı konularda daha farklı düşünmeye başlamak sende daha iyi etkiler yaratacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Dinlenmek ve vücudunu fazla yormamak sana daha iyi gelebilir. Ağır hareketlerden kaçınmak kas ağrılarının önüne geçebilir. Bol bol su tüketmek de bu tür ağrıların oluşmasını engellemek için bir adım olacak bugün.

Aşk

Aşk konusunda farklı düşünmeye kendini açman gerekecek. Hoşlantılar ve beklentiler ile alakalı olarak bir şeyleri daha farklı yapman gerekiyor olabilir. Cesur davranmak ve harekete geçmek seni daha mutlu edebilir bugün.

Para

Bugün keyfine göre hareket etmek, planlarından daha iyi sonuç verebilir. Planlarından fazla şaşmadığın sürece gün içerisinde istediğin gibi davranmak maddi olarak sende daha iyi etkiler yaratabilir. Paranı harcamanın keyfini çıkarmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (4 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Bulunduğun ortamdan farklı bir yerde olmak isteyebilirsin bugün. Farklı konularla ilgilenmek ve dikkatini başka şeylere vermek bu isteğin için iyi olabilir. Hareket edemesen de zihnen daha farklı yerlere gitmenin yollarını aramalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek, uyku düzenine özen göstermek ve kaslarını esnetmek sende çok güzel farklılık yaratabilir. Zihnini boşaltacağın ve enerjini artıracağın konulara aynı anda özen göstermelisin bugün.

Aşk

Aşk konusunda daha farklı konular gündeme gelebilir. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir etkiyle karşılaşabilirsin. Ancak bugün yaşanacak gelişmeler daha çok senin içinden, senin etrafındaki insanları nasıl gördüğünden şekillenebilir.

Para

Maddi konularda çevrendeki insanların senden faydalanmasına izin vermemelisin. Senin paranla senden habersiz planlar yapılmasına karşı durmalı, kendi isteklerine öncelik vermelisin. Parasal konularda "hayır" demeyi öğrenmen gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (4 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Kendinden emin, iyi ve huzurlu hissettikçe bu enerjiden faydalanmaya çalışanlar artabilir etrafında. Onlarla arana sağlıklı sınırlar çekmek ve kendi hayatına odaklanmak her şeyden önemli olacak. Bugün kendi isteklerine öncelik vermelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Esnek kalmak ve kaslarını hareket ettirmek senin için iyi olabilir. Yoga gibi egzersizlerle hem hareket edecek hem de zihnini boşaltabileceksin. O yüzden bu tür konulara özen göstermek daha iyi olabilir.

Aşk

Aşkta kaçan kovalanabilir bugün. Hoşlandığın kişiyle aranızdaki dinamikleri kedi fare oyununa dönüştürebilirsiniz. Birbirinize göstermek istediğiniz ilgi için biraz ilginç konulara yönelmeniz olası.

Para

Maddi konularda yaratıcı davranman gerekecek. Elin hemen cebine gitmemeli. Eğer çözülmesi gereken bir mevzu varsa bu mevzuyu para harcamadan çözmenin yollarını aramalısın bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (4 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Ortaklıklar, iş gelişmeleri gündemini sarabilir bugün. Birden fazla konuyla ilgilenmen gerekebilir. Ortaya koyduğun emeklerin boşa gitmediğinden ve bazı konularda olması gerektiği gibi karşılık alabileceğinden emin olmalısın bugün. İnsanlara ne kadar güveneceğin önem kazanabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı bir bağışıklık sistemi sende fark yaratabilir. Hijyen ve temizliğe özen gösterebilir, yediklerine dikkat edebilirsin. Enerjini ve kuvvetini artıracak yollar aramalısın bugün.

Aşk

Aşk konusunda aklına bile gelmeyecek durumlar yaşanabilir. Eğer hoşlandığın bir kişi varsa aranızdaki iletişim seni merak ettirecek. Eğer bir sevdiğin varsa aranızda ilginç gelişmeler yaşanabilir ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Para

Sahip olduğun fazla eşyaları elden çıkarmayı düşünebilirsin bugün. Sana yaramayan ancak başkasının işine yarayabilecek şeyleri hayatından çıkarmak, yenileri ve daha iyileri için güzel bir adım olabilir. Bugün kendin kadar senin kadar şanslı olmayanları da düşünmelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (4 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Eğer maddi olarak daha farklı şeylere odaklanmak ve plan program yaparak hayatında değişime gitmek istiyorsan bugün güzel bir gün olabilir. Emeklerini güzel ve hayırlı konulara yönlendirmek sende de güzel etkiler oluşturacak. O yüzden vizyonunu geniş tutmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunu kuvvetlendirmenin yollarını aramalısın bugün. Daha sağlıklı beslenmek, hijyene özen göstermek ve bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek sende daha iyi bir enerji yaratabilir. Sağlığında daha iyisi için dikkatli davranmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki iletişimi artırarak canınızı sıkan konuları gündeme getirebilirsiniz. Bazı şeylerin açıklığa kavuşması sizde daha iyi etkiler yaratabilir. İletişiminize özen göstermeniz gereken bir gündesiniz.

Para

Maddi konularda aceleci kararlar almamalısın. Bir şeylerde hızlı hareket etmek isteyeceksin ancak gereken şartların oluşması için biraz daha zamana ihtiyacın olabilir. Özellikle bazı konularda masraf yapmadan önce iki kere düşünmen gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel