4 Mayıs 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 4 Mayıs 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (4 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Bir şeyleri gerçekleştirmek için içinde aceleci bir kuş olabilir. Ancak dikkatli olman gerekecek. İçinde bulunduğun durumları düzeltmek için daha sakin adımlar atman gerekebilir. Bir şeyleri aceleye getirmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun kabiliyetlerini artırmak isteyebilirsin. Daha sağlıklı hareket edebilmek, vücudunu esnetebilmek sana daha iyi gelebilir. Hem kan dolaşımını artıracak hem de hareketlerini kontrol edebileceksin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranda bazı farklar olduğunu fark edebilirsin. Önemli olan bu farklar karşısında nasıl hareket edeceğin olabilir. Karşındaki insanı tanımak, ona olan hislerinin daha farklı şekil almasını sağlayabilir bugün.

Para

Maddi açıdan ilerisi için bir adım atılacaksa bugünden harekete geçmen daha önemli olabilir. Parasal olarak kendini daha iyi hissetmek ve ileriye dönük kararlar almak için bugün zihnini bu konuya vermen gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (4 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Ulaşabileceğin imkanları sonuna kadar değerlendirmen gerekebilir. Evden dışarı çıkman sınırlı olsa da elinde var olanlara odaklanmak sana iyi gelecek. Yeni bir şeyler öğrenmek veya sağlığına odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yeni şeyler keşfetmek zihnini açabilir. Bir şeylere daha dikkat etmene vesile olabilir. Yeni bir egzersiz, yeni bir tarif, yeni bir hareket… Hepsi sana daha iyi gelerek zihnini açacak bugün.

Aşk

Bugün flörtöz davranabilirsin. Mesajlaşmalarında, konuşmalarda daha imalı hareketler olabilir. Hoşlantı ve muhabbet konularında daha keyifli ve hafif davranabilir, bir şeylerde ciddi ve büyük beklentilere girmeden günün keyfini çıkarabilirsin.

Para

Maddi açıdan karar vermek için acele etmemelisin. Parasal olarak bir şeyleri net olarak görmeden harekete geçmek seni yorabilir. Bazı durumların kafana yatması ve ileriyi daha açık görebilmek için bugün masraflardan kaçınmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (4 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanların kötü bir durumda olması seni de negatif etkiliyor olabilir. Çevrendeki insanlara destek olmak isteyebilirsin. Ancak bu yardımlar için dikkatli davranmalı ve aceleci olmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarını karşılaman gerektiğini kendine hatırlatman gerekebilir. Yediklerine dikkat etmek ve uyku düzenine odaklanmak sana daha iyi gelecek. İhtiyaçların doğrultusunda hareket etmek senin için daha iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle bir şeyleri konuşabilmek için sakin bir ortam yaratman gerekebilir. Sabırsız davranmak ve acele etmek seni zor duruma sokabilir. O yüzden bu konuşmada olabildiğince sakin kalabilmelisin.

Para

Masrafları kesmek ve dikkatli harcamalar planlamak için iyi bir gün. Parasal açıdan kendini daha iyi hissetmek için bu düzenlemeyi yapman gerekebilir. Maddi açıdan kendini nasıl bir noktaya getirdiğini görmek isteyebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (4 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

iç sesini dinlemek sana daha iyi gelebilir. Bir şeylerde karar almadan önce o konunun içine ne kadar sindiğini görmen gerekecek. Hayatında birçok şeyde aslında ne kadar gönülsüz olduğunu fark edebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine özen göstermek için iyi bir gün olabilir. Kişisel bakım ve hijyen konularını gündemine almalısın. Daha sağlıklı hissedebilmek için kendine daha dikkat etmeli ve özellikle hijyen konularında kendine özen göstermelisin.

Aşk

Cesur bir adım atmak isteyebilirsin bugün. Ancak bir şeyleri zorlamaman gerektiğini kendine hatırlatman gerekecek. Hoşlandığın kişiye açılmak için doğru zamanı beklemen gerekebilir.

Para

Bugün maddi açıdan güne daha sağlam başlamak isteyebilirsin. Bunun için ufak adımlar atman gerekecek. Ani ve büyük masraflara girmemeli ve hareketlerinde dikkatli olmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (4 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Yeni şeylere odaklanmak için biraz negatife bakman gerekecek. Bir şeyleri değiştirmek isteyebilirsin. Bunları nasıl değiştireceğini görmek için elini biraz kirletmen gerekebilir. Geleceğin ve kariyer konuları için daha sağlam adımlar atabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

İstediğin gelişmeleri görmek için neyi bekliyorsun? Spor yapabilmek, kaslarını daha kuvvetlendirmek ve kendini iyi hissetmek için yarını beklemeyi bırakmalısın. Bugüne odaklanmak ve bugün vücuduna neler katabileceğini görmek daha iyi olabilir.

Aşk

Özlediğin birisi varsa ona vakit ayırmak veya onunla bir şekilde vakit geçirmek için planlar yapabilirsin. Aynı ortama giremeseniz de bir telefon konuşması, görüntülü aramalar için değişik planlar yapabilirsin.

Para

Eğer maddi konularda yeni bir durumda isen bu duruma alışmak için kendine biraz zaman vermen gerekecek. İçinde bulunduğun ortamı daha iyi anlamak ve parasal açıdan neler yapabileceğini görmek için gözlem yapman gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (4 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Canını sıkan konuları dile getirmede daha az sıkıntı yaşayabilirsin bugün. İçine sinmeyen şeyler, bildiğin için sana yük olan konular artık boyunu aşabilir. Bugün kendini ifade etmek ve sevdiklerinden destek almak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bir şeyleri bitirmek sana iç huzur sağlayabilir. Başladığın işleri bitirmelisin. Ev ile alakalı tamirat tadilat gibi konulara odaklanabilirsin. Bir işin bittiğini görmek seni stresten arındırarak huzur verebilir.

Aşk

Hislerini ifade edebilmek kolaylaşsa da aşk konularında gözünde büyüyebilir bazı şeyler. Hoşlandığın kişiyle konuşmamak için türlü türlü bahaneler bulabilirsin. Ancak kendini soktuğun bu negatifliği görerek bir şeyleri değiştirmen gerekebilir bugün.

Para

Maddi konularda gereksiz masrafları kesmek gibi bir niyetin olabilir. Parasal açıdan seni mutlu etmeyen veya ani bir kararlarla yaptığın masrafları geri döndürmek isteyebilir ve bu konuda daha fazla çaba gösterebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (4 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Dikkatini toparlayabileceksin bugün. Bir şeylere odaklanman daha rahat olabilir. Ancak odaklandığın şeylerin negatif temelli olmamasına dikkat etmelisin. İyiliğe odaklan ki, iyilik bulasın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Uykunu düzenli bir biçimde alınca hayatının diğer noktalarında da işler yolunda gitmeye başlayabilir. Vücudunu olması gerektiği gibi bir düzene alıştırmak enerjini daha rahat kontrol etmene vesile olacak. O yüzden uyku konularına özen göstermelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişi karşısında dili tutulan bir tek sen değilsin. Birçok insan aynı şeyden muzdarip. Önemli olan bu tutukluğu atabilmek için kendine nazik olmak ve bir şeyleri pozitif görmek. Direnci kendi içinde kırabilmelisin bugün.

Para

Maddi konuları dikkatle gözden geçirmek için yeteri kadar zamanın olacak. O yüzden bir şeyleri aceleye getirmemelisin. Özellikle yeni yapılacak masraflar ile alakalı dikkatli düşünmen gerekebilir bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (4 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Yeni fikirlere kendini açabilmeli ve bir şeylerden ilham alabilmelisin. Daha fazla okumalı, öğrenmeli ve kendini geliştirmelisin. Bugün zihnini açmak sana çok daha iyi gelişmeler sağlayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içerisinde yaşadıkların enerjinin hızlı tükenmesine sebep olabilir. Gün içerisinde enerji seviyeni daha fazla tutmak için biraz çaba göstermen gerekecek. Sağlıklı kararlar almak ve vücuduna özen göstermek, bir şeyleri ağırdan almak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye kendini ifade etmek isteyeceksin. Bir şeyleri dile getirmek sana daha iyi gelebilecek. Bu güzel hissiyata negatiflik bulaştırmamak için bir şeyleri de oluruna bırakman gerektiğini kendine hatırlatman gerekecek.

Para

Maddi konularda daha mantıklı kararlar alabilir ve kendini iyi ifade edebilirsin. Sana karşı çıkanlara veya sana sıkıntı çıkaranlara karşı daha dikkatli davranabileceksin. Parasal açıdan kendini sağlama alacaksın bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (4 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

İnsan ilişkilerinde seviye atlayabilirsin bugün. Sevdiğin insanlara güzel vakitler ayırabilir ve kendini daha iyi ifade edebilirsin. Bu güzel enerjiyi kariyer konularında kullanırsan eğer, daha iyi insanlarla iletişim kurman olası. O yüzden kimle muhatap olacağını iyi seçmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığını en iyi noktaya getirmek için neler yapman gerektiğini düşünmen gerekebilir. Daha iyi işleyebileceğini düşündüğün konulara odaklanmak ve vücudunu bu konularda geliştirmek daha iyi gelecek. Kaslarını kuvvetlendirmeyle bu işe başlayabilirsin.

Aşk

Bugün insanlar seni daha az yorabilir. Bir şeyleri daha kolay ifade edebilirsin. Aşk konularında canını sıkan konular varsa o zaman bunları çözmek için iyi bir konuşma yapabilirsin. Bu konulara özen göstermelisin.

Para

Maddi yorgunlukları gözden geçirmek ve daha çok insan ilişkilerine odaklanmak iyi olabilir. Parasal beklentilere girmende insanlarla iletişimi artırmak beklediğinden daha iyi sonuçlar yaratabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (4 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Sevdiğin insanlarla iletişimi artırabilir ve güzel muhabbetlere girebilirsin. Genel olarak kendini daha iyi hissetmen ve iletişim konularında rahat olman olası. Sevdiğin kişilere vakit ayırdıkça enerjin artacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bir şeyleri iki kere düşünme, değiştirme ve yeni kararlar almaya açık olman gerekecek. Zihnini yeniliklere açmak ve stres oluşturabilecek konularda kendini rahat bırakmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda canınızı sıkan konular varsa bugün bunları çözmek için dikkatli bir iletişim izlemeniz gerekecek. Bu konuda ilk adımı sen atabilirsin. Güzel iletişimler kurmak bir şeylerin çok daha iyi ve sağlam gitmesini sağlayabilir.

Para

Maddi açıdan bir şeyleri daha net görmek ileriyi daha net planlamana vesile olabilir. Bazı şeyleri sorgulaman gerekebilir bugün. Kazandığın veya kazanamadığın parayı dikkatli bir biçimde irdelemen gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (4 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Okuduklarından, dinlediklerinden ilham alabilirsin. Zihnini daha aydınlık olabilir. Bir şeylere kolay odaklanabilir, kendin için yeni fikirler üretebilirsin. Bu güzel aşamaları dikkatle değerlendirmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

İçine sinmeyen şeyler enerjine yansıyabilir. Kafana yatmayan konular stres olarak geri dönebilir. O yüzden kendi içinde bir huzur sağlamalı ve etrafında olan bitene öyle odaklanmalısın. Zihnin bugün çok açık olacak ancak negatifliklere karşı kendini kapatmayı öğrenebilmelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile alakalı hislerinde değişim olabilir. Kendini bazı konularda daha farklı hissederken bulabilirsin. Kendi hislerinden emin olmak için biraz geri çekilmek sana daha iyi gelebilir.

Para

Emeklerinin karşılığını alman gerektiğini daha net hissedebilirsin bugün. Eğer bir şeyler tam istediğin gibi ilerlemiyorsa değişime gidebilirsin. Maddi açıdan daha talepkar olabilir ve emeklerinin peşine düşebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (4 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Sağlığına özen göstermek isteyebilirsin bugün. Egzersizlere odaklanabilir ve sağlığın için daha iyi kararlar alabilirsin. Evinin rahatlığında spor için bir alan yaratabilir ve bu konularda daha kararlı olabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz konularında alacağın kararlar daha kalıcı olabilir. Bugün başlayacağın egzersizler senin için sürekli olabilir. Yeni bir egzersiz programı veya bir diyet konusu gündeme gelebilir senin için.

Aşk

Aşk konularında iletişime özen göstermen gerekebilir. Karşı taraf ile iyi anlaşmak demek arada sıkıntı olmamak demek değildir. Sıkıntılara karşı sakin bir iletişim sürdürebilmek demektir. Bugün bu konular gündeme gelebilir.

Para

Maddi kaygıların azaldığını fark edebilirsin. Ancak bu hemen gidip alışveriş yapman anlamına gelmiyor. Maddi açıdan daha dikkatli hareket etmen sana iyi gelebilir. Kendini masraflara kaptırmamalısın hemen.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel