4 Mart 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 4 Mart 2021 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (4 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Aşk konusunda kafan karışabilir bugün. Kendinden emin olsan da karşı taraftan emin olamayabilirsin. Aşk konularında bir şeyleri zorlamaman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığını daha iyi bir noktaya getirmek için neler tükettiğine özen gösterebilirsin. Şekeri kesmek ve daha sağlıklı beslenmeye çalışmak sana yarayacak.

Aşk

Sevdiğin kişinin neler düşündüğünü merak edebilirsin. Bu merakı yenmek için iletişim kurmak isteyeceksin. Ancak bunun için çok da inat etmemen gerekecek.

Para

Maddi anlamda elinde daha iyi gelişmeler olabilir. Eline daha fazla para geçebilir. Terfi veya iş değiştirme konuları gündemine gelebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (4 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Aşk konularında ayakların yere basmalı. Bir anda uçmamalısın. Büyük beklentilere girmek için erken olabilir. Biraz daha mantıklı davranman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüse karşı önlemleri artırmanda fayda var. Maske kullanımına dikkat etmen ve kullandığın maskeleri sık sık değiştirmen gerekebilir. Sağlığına özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin birisi varsa birbirinize verdiğiniz değeri görmek adına biraz gözlem yeteneğini konuşturman gerekebilir. Kendini bazı şeylere kaptırmadan önce dikkatli bir biçimde birbirinizi tartmanız gerekecek.

Para

Parasal konularda daha iyi gelişmeler görmen olası. Maddi açıdan kendini kanıtlayabilirsin. Eline daha güzel paralar geçebilir ve sen bu paraları biraz daha iyi değerlendirebilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (4 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Aşk konusunda kararsız kalman olası. Mantıklı düşünmekte zorlanabilirsin. O yüzden büyük kararlar almadan önce kafanı toparlamaya vakit ayırmanda fayda olacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve kaygıları gündeminden düşürmek için biraz daha aktif bir hayat tarzına odaklanman gerekebilir. Eğer gün içerisinde çok fazla oturuyorsan biraz yürüyüş yapmaya kendini alıştırman gerekebilir.

Aşk

Eğer bir ilişki içerisindeysen bu ilişkinin geleceğini sorgulaman olası. İçine yatmayan mevzuları gündemine taşıyabilir, bunlarla yüzleşmek isteyebilirsin. Ancak yine de ani tepkilerden uzak durman gerekecek.

Para

Maddi olarak aklına yatmayan şeyleri çözmeye çaba gösterebilirsin. Daha dikkatli ve güzel kararlar almak için mesai yapabilirsin. İş konularında daha özenli olacaksın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (4 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Aşk konusunda daha keyifli bir gün seni bekliyor. Eğer hayatında birisi yoksa yeni ve mutlu bir muhabbet gündeme gelebilir. Aşka bakış açın değişebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca su tüketerek vücuduna bir iyilik yapabilirsin. İçtiğin su miktarını hesaplamak ve bunu artırmak adına çaba göstermen olası bugün. Biraz daha dikkatli olabilirsin.

Aşk

Sevdiğin birisi varsa eğer, birlikte vakit geçirmek ve keyifli konulara odaklanmak adına daha güzel bir gün planlaman olası. Birlikte güzel ve eğlenceli şeylere odaklanabileceksiniz.

Para

Maddi olarak için ferah olacak. Elinden geleni yaptığını bildiğin bir gün geçirebilirsin. Daha dikkatli kararlar alarak mantığını konuşturabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (4 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Aşkta üste çıkmak, haklı olmak değil de ortak bir uyum yakalamak daha önemli olabilir. "Ben demiştim" tavrından uzak durmanda fayda var bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun yeteri kadar sağlıklı olduğundan emin olmak için doktor kontrollerini aksatmaman gerekecek. Bu vakitlerde doktora gitmek zorlaşsa da bazı şeyleri ciddiye alman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin kalbini kırmadan, daha dikkatli bir biçimde iletişim kurman gerekebilir. Kelimelerini dikkatle seçmeli ve kırıcı olmadan, daha sakin bir biçimde iletişim kurmalısın.

Para

Parasal kaygılar gündeme gelebilir. Yarınlarda neler yaşanacağını düşünebilirsin. Bu kaygıları azaltmak adına bugünden bazı önlemler almak isteyebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (4 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Aşkta beklentilerin karşılanmamış olabilir. Kalbini sarmayan durumlarla karşılaşmış olabilirsin. Ancak her şeyi bu negatif tonda görmeyi bırakman ve yarınlara odaklanman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz ile kendini daha iyi hissetmeye başlayabilirsin. Nefesinin açıldığını hissedebilir, hareket kabiliyetini artırabilirsin. O yüzden bugün spora odaklanmalısın.

Aşk

Aşk konularında kendi isteklerini gözden geçirebilir ve aynı hatalara düşmemek için yeni kararlar alabilirsin. Ancak ne olursa olsun ileriye odaklanacaksın.

Para

Birikim mevzusu gündeminde olacak. Sadece kötü gün parası olarak da düşünme bunu. İleride daha iyisine sahip olmak için bugünden paranı iyi yönlendirmek isteyebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (4 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanların kararsızlıklarının seni yavaşlatmasına izin vermemelisin. Eğer kendi kafanda oluşturduğun bir plan varsa buna uymalısın. Çevrendekilerin seni takip etmesi gerek, aksi değil…

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı bir hayat tarzı düşündüğünden zor olmayabilir. Fiziksel aktiviteyi artırmak, daha sağlıklı beslenmek ve yeterince dinlenmek konularında bugün daha güzel kararlar alabilirsin.

Aşk

Aşkta mutlu olman gerektiğini kendine hatırlatman gerekebilir. Eğer içinde bulunduğun ilişki seni bir süredir mutsuz ediyorsa bu konuda biraz dikkatli düşünmenin vakti gelmiş olabilir.

Para

Maddi olarak insanlara yol gösterici bir tavır takınabilirsin. Senin alacağın kararlar daha önemli olabilir. İş ve maddiyat konularında insanlara rehber olmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (4 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Aşk konularında çok güzel gelişmeler görmen olası. Keyfini yerine getirecek yeni bir aşka merhaba diyebilirsin. Kalbini ısıtacak bir durum ile karşılaşman olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sakin bir gün geçirmek ve kendini fazla yormamak önemli olabilir. Bunun için işleri bir düzene koymak ve öncelik sırası oluşturmak, gün içerisindeki enerjini saklamana vesile olacak.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir gün geçirmen olası. Eğer bir ilişkin varsa bunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsin. Aşka kendini açacaksın.

Para

Maddi olarak biraz daha rahat olabilirsin bugün. Kaygılarla değil de şükür ile güne başlamak sana iyi gelecek. Zihnini boşaltarak sahip olduklarına odaklanabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (4 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Aşkta bazı şeyler tam istediğin gibi gitmeyebilir. Ama bu tür durumlarda nasıl tepkiler verebileceğin daha fazla önem kazanabilir. Karşındaki insan ile ne tonda konuşacağın birçok şeyin belirleyicisi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Fiziksel aktiviteleri artırmak zihnini boşaltmaya da yarayacak. Ufak bir yürüyüş yapmak, kaslarını esnetmek sana daha iyi bir enerji sağlayabilir. Bugün egzersize yönelmelisin.

Aşk

Aşk konusunda olanı biteni değerlendirmen gerekecek. Ancak bunu yaparken karşı tarafı veya içinde bulunu yargılamamakta fayda var. Biraz daha sakin davranmalısın.

Para

Maddi kaygılar ile gününü kendine zehir etmemelisin. Bazı şeyleri oluruna bırakmak ve sahip olduklarına şükretmek daha doğru bir yaklaşım olabilir. Maddi konularda kendini çok fazla zorlamamaya bakmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (4 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Bugün inat etmemek, ısrarcı olmamak birçok şeyin anahtarı olabilir. Kendini bazı konularda kasmaman gerekecek. Olanları, olduğu gibi kabul etmek daha iyi çözüm verebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermeli ve zihnini boşaltmaya vakit ayırmalsıın. Bugün vücudunun da ruhunun da biraz dinlenmeye ve destek görmeye ihtiyacı olabilir. İhtiyaçlarını gidermek için kendine zaman ayırmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle daha keyifli muhabbetler için biraz zekanı konuşturman gerekecek. Aranızdaki ortak zevkler hakkında kendini geliştirebilir ve karşı tarafı etkileyecek şeyler öğrenebilirsin.

Para

Maddi konularda bir şeyleri yettirmeye çalışmak seni zorlayabilir. Onun yerine parasal mevzuları oluruna bırakman daha iyi olacak. Daha fazlası için kendini zorlamamalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (4 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Aşk konusunda dikkatli hareket etmen gerekecek. Davranışların ve bunlara gelen tepkiler birçok şeyi belirleyebilir. O yüzden aşkta özenli olmalı ve davranışlarına dikkat etmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hijyen önem kazanacak senin için. Evinin hijyenini sağlamak büyük önem taşıyabilir. Temizlik ve düzen konularına dikkat edeceğin, biraz buna kafa yoracağın bir gün olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin kalbini kırmadan, uzlaşmacı bir biçimde iletişim kurmak sana daha iyi gelebilir. Var olan bir ilişki için biraz daha özenli davranabilirsin.

Para

Ev için masraflar yapabilirsin bugün. İhtiyacın olan eşyalar için araştırmalar yapabilir ve bunlara para ayırabilirsin. Evini daha da güzelleştirmek isteyebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (4 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Bugün aşk ve ilişkiler tam istediğin gibi ilerleyebilir. Eğer bir süredir sürüncemede kalan ve belirsizlik yaratan bir durum varsa bugün çözülebilir. Aşk için gönül kapılarını açmalısın.

Aşk

1/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kalp atışını yükseltmek ve kan dolaşımını artırmak için biraz egzersize vakit ayırabilirsin. Ufak bir yürüyüş için bile olsa hareket etmek sana çok daha iyi bir enerji verecek.

Aşk

Eğer hayatında birisi yoksa bugün bu durum değişebilir. Yeni bir insan ile tanışman olası. Eğer hoşlandığın ama ilerlemeyen bir konuşmaya sahip olduğun bir insan varsa bu kişiyle bir şeyler düzelmeye başlayabilir.

Para

Kafanın biraz daha rahat olacağı bir gün. Gelecek kaygısıyla değil de sahip olduklarına şükür ile güne odaklanacaksın. Bazı maddi konulara daha rahat yaklaşabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel