4 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 4 Haziran 2019 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (4 Haziran 2019 Salı)

Genel

Çevrendeki insanların gerginliğini hissedebileceksin bugün. Bu kişilerin üzülmemesi ve günü güzel geçirmesi için elinden geleni yapabilirsin. Ortamın enerjisini değiştirmek senin elinde olacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün enerjin çok yükselecek. Bu güzel enerjiyi bolca hareket ederek kullanabilirsin. Hem keyfinin yerinde olacağı hem de daha aktif olacağın bir güne hazırlıklı ol.

Aşk

Hislerine güvenmen gereken bir gün. Karşındaki insana güvenmek ve onun senin için iyi bir etki olduğuna inanmak içinden geliyorsa eğer, duygularını o kişiden saklamamalısın.

Para

Bugün kendine para harcamak sana çok iyi gelecek. Kendine güzel hediyeler alabilir veya uzun zamandır düşündüğün harcamaları yapabilirsin. Keyfini çıkar.
Kova Burcu Günlük Yorumu (4 Haziran 2019 Salı)

Genel

Kendini insanlara açmak konusunda çekincelerin olabilir bugün. Normalde çok keyifli bir şekilde sohbetlere dalabilirken bugün kafanda birden fazla konu olabilir ve bu yüzden kendini geri çekebilirsin. Ancak anı yaşamalı ve kaygılarla hareket etmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudundan stresi atman gerekecek bugün. Bu stresi atmak için sevdiklerinle keyifli vakitler geçirebilir veya günü kendine ayırarak seni en mutlu eden şeylere odaklanabilirsin.

Aşk

Eğer sevdiğin bir insan varsa bugün birlikte çok güzel ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Eğer hayatında kimse yoksa bugün tanışacağın bir insan ile çok mutlu bir vakit geçirebilirsin. Güzel enerjilere açık ol bugün.

Para

Parasal durumun iyi görünmekte bugün ancak çok fazla para harcamamaya dikkat etmelisin. Keyfinin yerinde olması maddi olarak daha rahat davranmanı sağlayacak. Ancak bu rahatlığı kontrol altında tutmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (4 Haziran 2019 Salı)

Genel

Bugün bazı konularda daha kesin kararlar vermen gerekebilir. Bu keskin dönüşleri almadan önce her şeyi düzgün bir biçimde aklından geçirdiğine emin olmalısın. Bazen daha geç adım atmak daha iyi sonuçlar verir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gereken bir gün. Bugün sindirim sistemini çok fazla yormamaya çalış. Bol bol su tüketerek ve yağlı yiyeceklerden uzak durarak enerjini tekrar yükseltebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda daha önceden fark etmediğin bir insan ile aranda daha farklı şeyler olabilir bugün. Bu kişiye bir şans vermek ve onu tanımak seni çok daha iyi hissettirecek.

Para

Etrafındaki insanlara yardım etmeyi seven birisin. Ancak parasal konularda kendini düşünmen gerekecek. Elindeki her şeyi çevrene dağıtmamalısın bugün, kesenin ağzını kapalı tut.
Yay Burcu Günlük Yorumu (4 Haziran 2019 Salı)

Genel

Kafana göre bir gün geçirmek için güzel bir fırsatın olacak bugün. Keyifli ve mutlu vakitler için çevrende çok fazla insan olmasına gerek yok. Keyfinin yerinde oluşu, bazı konulara daha rahat odaklanmanı sağlayacak üstelik.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün bardağın dolu tarafını göreceksin hep. O yüzden zihnin daha berraklaşacak. Kendine odaklanmak ve sağlığına dikkat etmek için bu güzel enerjiler ile hareket etmelisin bugün.

Aşk

Bugün aşk konusunda kendini biraz geri çekmen gerekebilir. Karşındaki insana duygularını ve fikirlerini ifade etmeden önce biraz daha beklemelisin. Bugünü bazı şeyleri derinlemesine düşünerek geçirebilirsin.

Para

Çevrendeki kişilerin sana maddi konularda vereceği güzel akılları olabilir. Her ne kadar hep aynı şeyler konuşuluyor gibi gelse de sana uyan ve parasal durumunu daha iyi hale getirecek yeni şeyler öğrenebilirsin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (4 Haziran 2019 Salı)

Genel

İsteklerin ile gerçek hayat arasında kalabilirsin bugün. Bu durum seni yorabilir ve biraz strese sokabilir. Ancak kendinden emin olarak adımlar atarsan çok daha güzel yol kat edebileceksin. O yüzden bugünü kendine ayırmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygularının kontrolünü elden kaçırabilirsin bugün. Bu kontrolü tekrar sağlamak için zihninin daha berrak olması gerekiyor. Dinlenmeli ve kendine zaman ayırmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki durumları çok fazla zorlamamalısın bugün. Karşındaki insandan birden fazla talebin olabilir. Bu talepleri dile getirmeden önce kendine biraz daha zaman tanımalı ve düşünmelisin.

Para

Maddi konularda sakin bir gün geçirebilirsin bugün. Kendini çok fazla yormamalı ve maddi kaygılara bir ara vermelisin. Bir gün parasal konularla ilgilenmemek seni batırmayacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (4 Haziran 2019 Salı)

Genel

Azimli olmak güzeldir ancak kendini çok fazla yormamalısın bugün. Bir süredir üstünde çalıştığın konulara çok fazla odaklandığın için çevrende olup biteni göremeyebilirsin. Bugün kendine zaman ayırmalı ve sakince düşünmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmeli ve vücudunun ihtiyacı olan vitaminleri aldığına emin olmalısın. Bol bol meyve tüketmeye çalış bugün. Hem enerjin yükselecek hem de vücuduna daha sağlıklı gıdalar girmiş olacak.

Aşk

Bugün aşk konularında kendini çok daha iyi hissedeceksin. Karşındaki insandan ne beklediğini daha iyi bileceksin ve bu da kafanda bir açıklık oluşturacak. Duygu yoğunlukları ile değil, kendini daha iyi bilerek, aklınla hareket edeceksin.

Para

Etrafındaki insanların nasıl para harcadığını biliyorsun. Bu konuları tekrar gündeme getirerek ortamı germemelisin. Her koyunun kendi bacağından asıldığını aklından çıkarma bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (4 Haziran 2019 Salı)

Genel

Bugün kendi zamanını nasıl değerlendirmek istiyorsan öyle davranmalı ve çevrendeki insanları mutlu etmek için kendini zorlamamalısın. Bir süreliğine de olsa kafa dinlemek için kendine zaman yaratmayı unutma.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kan dolaşımını engelleyen kıyafetlerden uzak dur bugün. Kendine bu sıkıntıyı yaşatmamalı ve daha dikkatli olmalısın. Bol bol su tüketerek toksinlerden arınmayı da unutma ayrıca.

Aşk

Aşk konusunda bazı şeyler istediğin gibi gitmeyebilir. Ancak bu konuda kendini üzmemelisin. Bugün aşk konusunda güzel sürprizlere hazırla kendini. İlgini çekecek ve merak edeceğin bir insan ile hiç düşünmediğin bir anda tanışabilirsin.

Para

Çevrendeki insanlar, senin parana sahip çıktığın gibi kendi paralarına sahip çıkamıyor olabilirler. Kendi paralarını çarçur etmeleri seni gerse de bu konuda fikirlerini kendine saklaman gerekecek bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (4 Haziran 2019 Salı)

Genel

Kendine odaklanacağın bir gün olacak. Yapmak istediklerin ile alakalı yeni fikirler üretebilir ve çevrendeki insanlara ne kadar ciddi olduğunu gösterecek stratejiler üretebilirsin. Bu güzel enerji ile daha üretken olacaksın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygularını kontrol altında tutman gerekebilir bugün. Ani duygusal patlamalardan uzak kalmak için kafanı toparlaman gerekecek. İyice dinlendiğine ve bol bol su tükettiğine emin ol bugün.

Aşk

Aşk konusunda şanslı olacağın bir gün. Eğer hayatında birisi yoksa yeni bir insan ile tanışabilirsin. Sevdiğin bir kişi varsa bu kişi ile istediğin güzel vakitleri geçirebilirsin. Aşka hazır ol bugün.

Para

Kısa yoldan para kazanılmayacağını bilen birisin. Bugün seni bu vaatlerle kandırmaya çalışanlar olabilir. Bu kişilerin tekliflerinden uzak durmalı ve elindekinin kıymetini bilmelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (4 Haziran 2019 Salı)

Genel

Sevgini cepte görüp seni kontrol etmeye çalışan kişilere karşı dik durman gerekecek bugün. Senin iyi niyetini suistimal etmelerine izin vermemelisin. Sen bir sınır koydukça o sınıra daha çok saygı duyacaklar bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendini çok enerjik hissedeceksin. Bu enerjiyi tek başına yapacağın egzersiz programları ile değil, sevdiklerinle geçireceğin zamana ayırmak isteyebilirsin. Günün sonunda yeteri kadar dinlendiğine emin ol.

Aşk

Aşk konularında kafanı dinlemek istediğin bir gün olabilir. Günü kendine ve sevdiğin diğer insanlara ayırmalısın. Aşk konularını zamana bırakman sana çok daha iyi hissettirecek kendini bugün.

Para

Enerjini dikkatli kullanırsan eğer, karşına çıkacak yeni para kazanma fırsatlarını çok güzel değerlendirebileceksin. Bugün maddi konulara dikkatle yaklaşman gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (4 Haziran 2019 Salı)

Genel

Elini attığın işler ile alakalı olarak daha özgüvenli olman gerekecek bugün. Uğraştığın şeyler ile alakalı daha cesaretli olmalı ve yaptıklarının arkasında durmalısın. Böylece daha başarılı ve mutlu hissedeceksin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sevdiklerinle vakit geçirmek sağlığını güzel etkileyen enerjilere sahip olmanı sağlayacak. Stresten uzak durmak ve bol bol su tüketmek, günün sonuna kadar enerjini korumana destek olacak bugün.

Aşk

Eğer yeni bir insanın hayatına girmesini istiyorsan o kişiyi hiç beklemediğin bir yerde bulabilirsin bugün. Kendini şaşırtmaya hazır ol, aşk konusunda hiç beklemediğin gelişmeler kapına gelecek.

Para

Maddi anlamda kafan karışabilir bugün. Elinde ne kadar paran olduğunu karıştırabilirsin. Bugün önemli kararlar almamaya çalış. Bir günde büyük sıkıntılara da girmezsin, zengin de olmazsın sonuçta.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (4 Haziran 2019 Salı)

Genel

Bugünün inişli çıkışlı geçecek. Ancak günün sonunda keyfin çok yerinde olacak. Günün koşuşturması ve insanlarla çok daha fazla konuşman seni yorsa da çok daha rahat olacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kaslarına oksijen gitmesi önemlidir. Bugün bunu sağlamak için daha fazla hareket etmen gerekecek. Günü tembellikle geçirme, mutlaka bol bol hareket et. Çok daha iyi hissedeceksin.

Aşk

Bugün güzel kıyafetler giymeye dikkat etmelisin. Renkli kıyafetler, çevrendeki insanların dikkatini çekmene yarayacak. Yeni bir kişinin de dikkatini çekmen olası, sürprizlere hazır ol!

Para

Arkadaşlarınla aran ne kadar iyi olursa olsun parasal mevzularda sıkıntılarını hemen açmamalısın. Bugün maddi durumun ile alakalı çok fazla şey anlatmamaya çalış.
Koç Burcu Günlük Yorumu (4 Haziran 2019 Salı)

Genel

Bugün gerilebilir veya bazı hayal kırıklıklarına uğrayabilirsin. Ancak günün ilerleyen saatlerinde keyfin yerine gelecek. Günün başındaki üzüntüleri kafanda büyütmez ve enerjini düşürmezsen güzel sürprizler seni bekleyecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmelisin bugün. Sindirim sistemini çok fazla yormamalı ve bol bol su tüketmelisin. Böylece daha zinde kalacaksın ve enerjin kolay kolay bitmeyecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki durum daha iyiye gidebilir bugün. Bir süredir ertelediğin bir konuşma varsa, bunu yapmanın tam zamanı olacak. Bugün sevdiğin kişiye vakit ayırmalısın.

Para

Parasal konularda kafan karışık olabilir bugün. Yeni bir karar almadan önce kendine zaman ayırmalı ve gereksiz masraflardan kaçınmalısın. Bugün fazla para harcamamaya çalış.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel