4 Ekim 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 4 Ekim 2019 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (4 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Bugün işlerini yoluna koymak ve kendine vakit ayırmak çok daha iyi hissetmeni sağlayacak. Sorumluluklarını erken saatte yerine getirmek ve günün geri kalanını sevdiklerinle harcamaya ayırmak gününün çok güzel geçmesini sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunda farkına varmadan biriktirdiğin negatif enerjiyi üstünden atmak için dövüş sporlarına odaklanabilirsin. Daha fazla hareket edeceğin ve zihnini boşaltacağın egzersizlere önem verebilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırman bugün daha iyi bir etki bırakacak size. Eğer bir süredir aranızda sizi sıkan konular olduysa bugün bu gerginliği üstünüzden atmaya çalışabilirsiniz. Birbirinize özen göstereceğiniz bir gün olabilir bugün.

Para

Parasal konularda hayallere dalmak gerçek dünyadan daha iyi gelebilir sana. Ancak gün içerisinde sorumluluklarını yerine getirmek için dikkatli olman gerekecek. Maddi konularda mantıklı davranman gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (4 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Bugün hem işte hem aşkta güzel bir iletişim kurabileceksin. Kendini daha rahat ifade edeceğin bir gün olacak. Ve bu sayede halledilmesi gereken mevzuları rahatlıkla çözebilecek bir enerjiye sahip olacaksın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sana faydası olmayan alışkanlıklarından kurtulmak için güzel bir gün olabilir. Sağlığını düşünerek hareket etmek ve daha sağlıklı tercihlerde bulunmak enerjini yenilemeni sağlayacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda sıkıntılar varsa bunu çözmek için güzel bir adım atabilirsin bugün. Aranızdaki iletişimin artması ve yanlış anlaşılmaların giderilmesi size daha iyi gelecek.

Para

Bugün maddi konulara farklı bir bakış açısı ile bakabileceksin. Halletmek istediğin işleri veya eline geçmesini istediğin paraları daha farklı bir yol ile halledebileceksin. Bugün maddi konularda yaratıcı fikirler üretebileceksin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (4 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Parasal konularda adımlar atman gereken bir gün olacak. Bazı durumları çözmek ve düzeltmek önceliğin olabilir. Daha fazla para kaybetmemek için ekstra önlemler alman gerekebilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve sinire dikkat etmen gereken bir gün olacak. Öfke patlamalarını engellemek için stresi vücudundan atman gerekebilir. Açık hava yürüyüşleri, enerjini toplamana vesile olacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye kendini ifade etmek biraz zor olabilir bugün. Halletmen gereken meselelere odaklanmışken bir de her adımını sevdiğin kişiye anlatmak seni daha fazla yoracak. Bugün kendi işlerine odaklanmak daha iyi olabilir.

Para

İş ile alakalı sıkıntılar nereye gidersen peşinden gelecek bugün. O yüzden bazı şeyleri görmezden gelmek veya ertelemeye çalışmak sana bir şey katmayacak. Maddi konularda adım atman gereken bir gün olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (4 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Senden uzakta olan bir arkadaşınla iletişime geçebilirsin bugün. Uzun zamandır konuşmadığın bir kişiyle tekrar konuşman bazı konulardaki bakış açını değiştirmene de vesile olacak. Sevdiğin kişilere vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve daha fazla hareket etmek sana güzel bir etki sağlayacak bugün. Hem zihnini boşaltmak hem de daha fazla hareket etmek sağlığına çok daha iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel bir muhabbet kurabilirsin bugün. İkiniz de birbirinizden birçok şey öğrenebilirsiniz. Ancak aranızdaki iletişimi germemeye ve sakin kalmaya dikkat etmeniz gerekecek.

Para

Parasal konularda farklı düşünmen gerekecek bugün. İş ve kariyer fırsatlarını değerlendirirken düşündüğünden farklı bir yere varabilirsin. Bu tür konularda kendine zaman vermek daha iyi olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (4 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Bilgiye ve öğrenmeye vakit ayıracağın bir gün olacak. Kendini bir konuda geliştirmek ve farklı şeyler öğrenmek isteyebilirsin. Zihnini çalıştırmak ve kendini geliştirmek hayat standartlarında güzel etkiye sahip olacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Farklı tarifler öğrenmek ve daha fazla gıda çeşitliliği sağlamak sindirim sistemine iyi gelebilir. Yeni yemekler yapmak ve sindirim sistemine daha iyi gelecek gıdalar tercih etmek sana daha iyi bir etki sağlayacak bugün.

Aşk

Geçmişte kalan bir ilişki tekrar gündeme gelebilir senin için. Daha önceden aranızda geçenleri tekrar hatırlamak ve olan biteni analiz etmek seni biraz yorabilir. Bazı şeyleri zamana bırakmak daha iyi olacak.

Para

Parasal konularda kendine nazik olman gerekecek. Almak istediğin şeylere para ayırmak ve kendini mutlu etmek önceliğin olmalı bugün. Parasal konularda kendine kıyak geçmen gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (4 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Yeni insanlarla bir araya gelebileceğin ve farklı etkilere kendini açabileceğin bir gündesin. Bugün farklı düşüncelere önem vermek ve onları dinlemek enerjini daha da yenilemeni sağlayabilir. Kendini daha iyi ifade edeceğin bir gündesin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve farklı konulara odaklanmak stresin vücudundaki etkilerini azaltmanda faydalı olacak. Bol kahkahalı ve keyifli ortamlarda bulunmak sağlığına daha iyi bir etki sağlayabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye ilgi göstermek isteyeceksin bugün. Ancak ona karşı bu hislerin nereden geldiğini görmek de senin için önemli olacak. Sevdiğin kişiye verdiğin değer daha da artabilir bugün.

Para

Bugün sakin kalmalı para harcama konusunda aceleci olmamalısın. Rahat etmek ve dikkatle düşünmek gereksiz masraflara girmeni engelleyecek. Endişeye kapılarak elini cebine atmamalısın bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (4 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Sevdiğin kişiye sürprizler hazırlamak hem seni hem de sevdiğin kişiyi çok mutlu edebilir. Bugün daha yapıcı bir enerjiye sahip olacaksın. İnsan ilişkilerindeki gelişmelere öncelik vereceksin. Ancak sevdiğini mutlu etmek için ekstra masrafa girmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Arkadaşlarınla egzersiz yapmak sana daha keyifli gelebilir. Sıkıcı egzersiz programları yerine sevdiğin insanlarla hareket etmek daha güzel enerjiler toplamanı sağlayacak. Arkadaşlarınla birlikte bazı egzersiz programları ayarlayabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyi parayla alacağın bir hediyeyle mutlu etmek yerine içinden gelen, düşünceli bir hareketle mutlu etmek sana daha iyi gelecek. Aranızdaki iletişimi artırmak ve daha keyifli bir enerjiye sahip olmak için biraz daha düşünceli davranman gerekebilir.

Para

Bugün masraflara girmeden önce almak istediğin eşya ile alakalı araştırmalar yapman gerekebilir. Acele kararlarla alışveriş yapmamalı ve almak istediğin şey ile alakalı dikkatli olmalısın. Gereksiz yere para harcamaktan kaçınman gerekecek bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (4 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Bugün tutkuların çok kuvvetli olacak. Sevdiğin kişiye vakit ayırmak ve onunla daha fazla vakit geçirmek isteyeceksin. Aranızdaki iletişimi artırmak istemek gün içerisindeki önceliklerini şekillendirebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün egzersiz konularına özen göstermen gerekebilir. Son zamanlarda çok fazla tembellik etmiş olabilirsin. Daha hareketli olmak ve keyif alacağın egzersizler bulmak önceliğin olmalı.

Aşk

Sevdiğin kişi ile daha güzel vakitler geçirmek için senin planlar yapman gerekebilir. Bugün aranızda güzel sohbetler gerçekleşebilir. Ancak bunun için ortamı senin hazırlaman daha iyi olacak.

Para

Bugün ufak işlere odaklanmak sana daha güzel kazançlar sağlayabilir. Maddi konularda güzel getiriler elde etmek için detaylarla ilgilenmen gerekecek. Dikkatini toplamak sana daha iyi bir getiri sağlayabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (4 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Daha fazla para kazanmak önceliğin olabilir bugün. Yeni iş fırsatları araştırmak ve eline geçen paranın miktarını artırmak için çabalar gösterebilirsin. Bu girişi sağlama isteği, daha fazla para harcama isteğinden doğabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Taze sebze ve meyveler tüketmek senin için önemli olacak bugün. Vücudunun ihtiyacı olan vitaminleri aldığından emin olmalısın. Ayrıca uyku düzenine de dikkat etmen gerekebilir. Vücudunu yeteri kadar dinlendirmek de yediklerin kadar önemli olacak.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırmak ve onun sıkıntılarını dinlemek aranızdaki iletişimin artmasını sağlayacak. Aranızdaki muhabbete tek taraflı yaklaşmamalı ve birbirinize karşı daha anlayışlı olmalısınız bugün.

Para

Bugün para harcarken dikkatli olman gerekecek. Gereksiz masraflar yapmak veya keyfi alışverişlere çıkmak ileride seni zora sokabilir. Kendine bir bütçe ayırıp bunun dışına çıkmamaya çalışmalısın bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (4 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Yeni arkadaşlıklara merhaba diyebilirsin bugün. Farklı kişilerle konuşmak ve aranızda güzel sohbetler olması enerjini yenileyecek. Arkadaşlıklar ve sosyal konularda kendini daha rahat hissedeceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün ne yediğine, nasıl uyuduğuna ve ne kadar hareket ettiğine dikkat etmen gerekebilir. Daha sağlıklı ve dengeli bir hayat tarzına sahip olmak sende çok daha iyi bir etki yaratacak bugün.

Aşk

Eğer hayatında kimse yoksa, gireceğin bir ortamda yeni bir insan ile tanışman olası. Güzel muhabbetler ve keyifli ortamların aşk konularında sana daha güzel bir etkisi olabilir bugün. Dış etkilere kendini açmalısın.

Para

Parasal konularda dikkatli adımlar atman gerekecek bugün. Eğer iş ve ortaklıklar söz konusu ise kimle ne konuştuğuna dikkat etmen gerekebilir. Bazı konular sonuçlanmadan erkenden sevinmemelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (4 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Bugün evinde misafir ağırlamak isteyebilirsin. Birden fazla kişiyle muhatap olabilir ve farklı kişilerle güzel sohbetler edebilirsin. Evinde ağırlamak istediğin insanlara özen göstermek ve onları memnun etmek isteyeceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yorgunluklara karşı dikkatli olman gereken bir gün. Koşuşturmalar ve yoğunluk enerjini düşürebilir. Kendine vakit ayırmak ve gün sonunda yeteri kadar dinlendiğinden emin olmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi tanımak isteyeceğin bir gün. Ona karşı bir adım atmadan önce nasıl bir insan olduğunu görmek isteyebilirsin. Karşındaki insanın gizemli tavırlarını çözmek isteyeceksin bugün.

Para

Maddi konularda kararlarını gözden geçirmen ve bazı konulara özen göstermen gerekebilir. Farkına varmadan yaptığın hataları düzeltmek ve daha fazla masrafa girmemek için dikkatli olman gerekecek bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (4 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Bugün iletişim kanallarını açık tutman gerekecek. İnsanlarla arandaki iletişimi artırman işlerinin daha da yolunda gitmesini sağlayabilir. Hem iş hem de aşk konularında karşındaki insana kendini daha iyi ifade edebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun dengesini korumak senin için zor olabilir. Ancak hem öz disiplinini sağlamak hem de belli bir rutine bağlı kalmak için çaba göstermen gerekecek bugün. Yediklerine dikkat etmeli ve daha fazla hareket etmelisin.

Aşk

Eğer hoşlandığın bir kişi varsa bu kişi ile arandaki iletişimi kuvvetlendirmen gerekebilir. Bugün aranızdaki muhabbetin artması, birbirinize duygularınız hakkında daha fazla şey ifade edebilmenizi sağlayacak.

Para

Bugün parasal konularda karşına çıkan fırsatları dikkatle değerlendirmen gerekecek. Daha fazla para kazanabilmek için güzel bir fırsat ile karşılaşabilirsin bugün. Gözünü dört açman gerek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel