4 Aralık 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 4 Aralık 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (4 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Zihnini yeni konulara açacaksın. Farklı şeyler öğrenebilir, kendini geliştirebilirsin. Yeni bir enstrüman çalmak, farklı bir dil öğrenmek gibi konular sana daha iyi gelebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kuvvetini artırmak için tükettiğin gıdalara dikkat etmen gerekebilir. Daha sağlıklı beslenmek vücudunu kuvvetlendirmede faydalı olabilir. Bugün mutfağa girmek ve kendine yemekler hazırlamak daha iyi etkiler bırakabilir üstünde.

Aşk

Yeni bir aşka atlamak yerine biraz kendini dinlendirmen gerekebilir. Zihnini boşaltmalı ve eski etkileri tamamen üstünden atmalısın. Bunun için acele etmeden davranman gerekecek.

Para

Kendi mantığına güvenmeli ve başkasının fikriyle hareket etmemelisin. Kendi programını kendin yapmalısın. Başkasının düşünceleri ile kendini planlamaman gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (4 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Yaratıcı davranacak ve insan ilişkilerinde daha yapıcı davranacaksın. Yeni fikirler geliştirmeye ve daha güzel iletişimler kurmaya açık olabilirsin. Keyifli sohbetler ve güzel konulara odaklanmak sende daha güzel bir etki yaratacak.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Sevdiklerinin sağlığını düşünmen gerekecek. Sadece kendin için değil de onlar için de virüse karşı önlemlerini artırabilirsin. Hijyene ve mesafeye ekstra özen gösterebilirsin.

Aşk

Aşkta yeniliklere odaklanabilirsin. Biten ilişkileri kovalamak yerine yeni insanları kendine çekeceksin. Güzel iletişimler için kendini hazırlaman gerekecek.

Para

Parasal konularda kendi hesabını bilmen sana fayda sağlayacak. Maddi açıdan dikkatli kararlar almak ve bütçeni kendi isteklerinle belirlemek sana daha iyi gelecek. Para konusunda güçlü duracaksın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (4 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Bugün sevdiğin insanlara, çevrendekilere destek olmak isteyebilirsin. Onlara karşı daha cömert olabilir, daha samimi ilişkiler kurabilirsin. Arkadaşlıklar ve insan ilişkileri sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Hijyen ve mesafeye odaklanmalısın. Etrafındaki insanların bir şeyleri boş vermesi senin de bunu yapacağın anlamına gelmiyor. Herkesten daha dikkatli olmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek isteyeceksin. Aranızda daha samimi konuşmalar geçmesi olası. Bunun için kontrolü ele almak ve bazı adımları öncelikli olarak atmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Bir ödeme planlaması ile birlikte isteklerine odaklanmak daha iyi olabilir. Eğer almak istediğin bir şey varsa bunun için bir tasarruf planı hazırlayabilirsin. Para biriktirmek için çaba gösterebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (4 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Bugün hallolması gereken meseleleri yoluna koymalısın. İş planlaması yapmak, günün erken saatlerinde bir şeyleri halletmek sana daha iyi gelecek. Nelere odaklanacağını belirlemek gününün nasıl geçeceğini belirleyebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Şekerli gıdalar tüketmek keyifli gelse de bunun bir sınırını koymalısın. Fazla abartmamak ve şekere abanmamak gün içerisindeki enerjinin düşmemesi için önemli olabilir. Biraz daha dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişinin sıkıntılarını dinlemek isteyeceksin. Ancak bir şeyleri onun yerine çözmemelisin. Başkasının işini onun yerine görmek farklı, ona destek olmak farklı şeyler. Bugün bunu kendine hatırlatman gerekebilir.

Para

Bir bütçe belirleyip içinde kalmak zor olan olsa da sana daha iyi gelecek. Para harcamak istesen de kendini dizginlemelisin. Bütçe belirlerken yarınları düşünmek senin için önemli olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (4 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Bugün senin için şans dolu bir gün olabilir. Elini attığın her konuda güzel gelişmelerle karşılaşacaksın. Keyifli konulara odaklanarak enerjini daha da artırabilirsin. Şans da buna fırsat tanıyacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sıcak içecekler içmek ve sıkı giyinmek bugünlerde alabileceğin önlemlerin başlarında gelebilir. Virüs varken normal grip ve soğuk algınlıklarını unutmak normal. Ama bu konuda daha dikkatli olmak sana iyi gelecek.

Aşk

Aşk için vakit bulmakta zorlanabilirsin. Ama yine de kalbini ısıtacak konulara odaklanabileceksin. Güzel bir film izlemek, bir şarkı dinlemek sana keyifli bir etki verebilir.

Para

Para konularında bütçeye uymak önemli olabilir. Para harcamak isteyebilirsin ancak bir şeyleri abartmamak senin için daha iyi olabilir. Bugün para harcamak konusunda çok aceleci olmamak daha iyi olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (4 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Bugün sanata daha fazla odaklanabilirsin. Dinlediğin bir şarkıdan, okuduğun bir kitaptan daha fazla keyif alabilirsin. Zihninde sürekli olarak bu tür şeylere yer ayıracaksın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Esneme hareketleriyle kaslarını kuvvetlendirebilirsin. Hem eklemlerin hem de kasların üzerindeki gerginliği atmak ve kasılmaları engellemek için biraz daha esneme hareketlerine odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırmakta zorlanabilirsin. Ancak bir şeyleri zorlamamak size daha iyi gelecek. Bir şeyleri oluruna bırakmak ve sakin kalmak daha iyi olabilir

Para

Bugün bazı işleri günün erken saatlerinde halletmek sana daha iyi gelebilir. İş ve para mevzularını erkenden halletmek ve günün geri kalanında bunlara odaklanmamak daha iyi olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (4 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Yeni konulardan ilham alabilirsin. Farklı konulara odaklanmak kendi hayatında yolunda gitmeyen şeyleri bir düzene koymanda faydalı olacak. O yüzden zihnini açmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Ne tükettiğine özen göstermen gerekecek. Sağlıklı beslenmek, yağlı yiyeceklerden uzak durmak sana daha iyi gelebilir. Enerjini yükseltecek gıdalar tüketmelisin.

Aşk

Bugün aşk konusunda daha keyifli olabilirsin. İletişimde daha başarılı olabilirsin. Sevdiğin kişinin gözüne bakabilirsin. Aşk sana çok güzel gelecek bugün.

Para

Bugün para mevzularını bir kenara bırakmak daha iyi olabilir. Eğer aciliyeti yoksa, para konusunu bir kenara bırakabilirsin. Masraf yapmak için acele etmemelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (4 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Sosyalliği artırabilirsin. Farklı ortamlarda bulunmasan da iletişim konularında kendini geliştireceksin. Arkadaşlıklarına ekstra özen gösterip iletişimi artıracağın bir gün olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün bünyeni zayıflatmamak için kendine dikkat etmelisin. Sıkı giyinmek, vitamin almak, sıcak içecekler içmek sana iyi gelecek. Bünyeni hastalıklardan korumalısın.

Aşk

Evde vakit geçirirken de aşk aklından çıkmayabilir. Romantik filmler izlemek, aşk şarkıları dinlemek kalbini ısıtabilir. Hayatında birisi olmasa da aşk konusunda kendini mutlu edebilirsin.

Para

Yeni fikirlerle daha güzel kazanca odaklanabilirsin. Eskileri geride bırakmak, iş değiştirmek, farklı bir projeye başlamak sana daha iyi gelecek. Bir şeyleri bitirmekten çekinmemelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (4 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Bugün daha önceden fark etmediğin şeyleri fark edebilirsin. Zihnin bazı konuları algılamaya daha açık olabilir. Yeni adımlar atmak ve çözüm üretmekte başarılı olacaksın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün enerjin yüksek olacak. Bu enerjiyi neye harcayacağın önemli olabilir. Zihinsel kuvvetin, fiziksel olarak da sana yansıyabilir. Bu güzel enerjiyi boşa harcamamalı ve egzersize de odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişinin kalbini kazanmak isteyeceksin. Onun sana odaklanmasını, daha dikkatli bakmasını… Ancak bu süreçte ısrarcı olmamanın ve aradaki dengeyi tutturmanın önemini görmen gerekecek.

Para

Maddi kazanç konularında yeni fikirler, eskilerinden daha fazla işe yarayacak. Kendini geliştirerek güzel kararlar alabilirsin. Daha iyi para kazanabilmek için kendi önünü açabileceksin. Kazancını kendin elde edeceksin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (4 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Bugün kendine vakit ayırmak sana çok daha iyi gelebilir. Enerjini artırmak için biraz daha vakte ihtiyacın olabilir. Vücudunun ihtiyaçlarını gidermek senin için daha iyi bir etki olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stres atmak her şeyden önemli olabilir. Vücudunu stresin etkilerinden artırmak ve seni mutlu eden şeylere odaklanmak daha iyi olacak. Bugün kendini şımartmak sana yarayabilir.

Aşk

Flörtleşmek, sohbet etmek sana iyi gelecek. Aşk konusunda büyük beklentilere girmeden keyifli bir konuda konuşmak senin için daha samimi gelebilir. Flörtlere kendini açmalısın.

Para

Eski işleri bitirmek ve yeni şeylere başlamak bugün sana daha iyi gelecek. Parasal mevzularda iş bitiriciliğin ile daha güzel kararları birleştirerek keyifli bir durum yaratabilirsin. Maddi açıdan kendini geliştireceksin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (4 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Özellikle maddi konularda daha güzel kararlar alabilirsin bugün. Zihnini açabilir ve daha keyifli şeylere odaklanabilirsin. İstediğin konularda yeni fikirler geliştireceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün enerjini dikkatli kullanmak sana daha iyi gelebilir. Çok fazla yorulmamak, biraz dinlenmek ve kendine zaman ayırmak bugün sana çok daha iyi gelecek. Enerjini boşa harcamamalısın.

Aşk

Yeni flörtleşmeler sana daha iyi gelecek. Sağlıklı iletişimler ile daha hoş aşk durumlarını kendine çekebilirsin. Eğer hayatında birisi yoksa bugün daha güzel bir iletişime girebilirsin.

Para

Parasal açıdan kendini kuvvetlendirebileceksin. Yeni başlangıçlar, yeni bir iş fırsatı karşına çıkabilir. Kendin için daha iyi olanı tercih etmede o kadar da zorlanmayacaksın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (4 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Bugün zihnini yeni konulara açabileceksin. Kendin için doğru olana karar verebileceksin. Bir şeyleri yoluna koymada kendi isteklerini göz önünde bulunduracaksın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sakince bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Zihnini boşaltmak, duygusal gerginlikleri aşmak senin için önemli olabilir. Kendince bir gün geçirmek stresi üstünden atmana vesile olabilir.

Aşk

Aşkta kendine güvenerek hareket edeceksin. Duruşun, ifaden bile değişebilir. Eğer hoşlandığın birisi varsa ona karşı daha net bir tavır sergileyerek kendini ifade edebilirsin.

Para

Mantığın ile hareket etmek parasal konularda elini kuvvetlendirebilir. Bazı kararları almak zor olsa da mantığını kullanmak senin için daha iyi olacak. Bugün dikkatli davranman gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel