4 Aralık 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 4 Aralık 2019 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (4 Aralık 2019 Çarşamba)

Genel

Sevdiğin bir arkadaşın ile aranda geçebilecek ufak bir tartışma seni üzebilir ve geçmişi düşünmeye itebilir. Olaylara negatif yaklaşmak yerine daha pozitif olmak için kendini biraz zorlaman gereken bir gün olacak. İçine sinmeyen konuları dile getirebilmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığını kuvvetlendirmek için bir sonraki adımı düşünebilirsin. Egzersiz veya diyetin yanında kendini daha iyi hissetmek için meditasyon konularına yönelmen olası. Hem zihinsel hem de bedensel bütünlüğe odaklanacaksın.

Aşk

Aşk konusunda gözündeki perde aralanabilir. Bazı şeyleri pembe gözlüklerle görmekten vazgeçebilirsin. Gerçekçi olmak, aşk konularında daha sağlam adımlar atmanı sağlayacak.

Para

Maddi konularda daha iyi bir adım atabilirsin bugün. İnsanlarla arandaki ufak tefek gerilimler seni parasal konularda etkilemeyecek. Kendini işine verebilecek ve güzel paralar kazanabileceksin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (4 Aralık 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün etrafındaki insanlarla uyumlu konuşmalar yakalamak biraz zor olabilir. Bazı şeyleri kendine göre yapmak ve tek başına vakit geçirmek daha iyi olacak. Keyfini yerine getirmek için etrafındakilere uymak zorunda olmadığını görmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün enerjini gereksiz yere emen insanlardan uzak durmak daha iyi olabilir. Enerjini kendine saklamak ve gereksiz stresten uzak durmak kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak. İnsanlarla arana sağlıklı bir sınır çekebilmelisin.

Aşk

Aşk konularında sağlam adımlar atmak için acele etmemelisin. Eğer bugün sevdiğin kişi ile görüşeceksen ortamın gereksiz yere gerilmesine fırsat vermemelisin. Kelimeleri doğru seçmek ve aceleci olmamak daha iyi olabilir.

Para

Eğer insanlarla ortak olarak bazı işlere odaklanıyorsan bugün maddi konularda sıkıntıya girmemek için herkesin yeteri kadar sorumluluk aldığından emin olmalısın. Parasal olarak daha iyi adımlar atmak için etrafındaki insanlara karşı biraz sert olmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (4 Aralık 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün duyduğun her şeye inanmamalısın. Kafana göre çıkarımlarda bulunmak yerine gerçekleri araştırmalısın. Kulaktan dolma bilgilerle tartışmalara girmemeli ve kendini gereksiz yere yormamalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendini desteklemelisin. Bu desteği içinde bulacaksın. Meditasyon ve yoga gibi konulara odaklanmak sana daha iyi bir enerji katabilir. Bazı şeyleri içinde halletmek zihinsel bütünlüğün için önemli olabilir.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa bugün o kişiye daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsin. Onu daha iyi tanımak ve nelerden hoşlandığını görmek için algılarını açık tutabilirsin. Aşk konularında daha meraklı olacaksın.

Para

Parasal olarak sıkıntıda hissediyor olabilirsin. Bu durumu aşmak için farklı fırsatları araştırmak ve iş konularında daha esnek olmak sana iyi gelebilir. Maddi yönden kendini sıkmamalı ve olumlu bakmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (4 Aralık 2019 Çarşamba)

Genel

Normalde dışa dönük ve hareketli bir insan olsan da bugün bazı hislerini ve düşüncelerini kendine saklamak isteyebilirsin. İnsanlardan uzak durmak ve kendi iç dünyana odaklanmak önceliğin olsa da kendini negatif düşüncelere kaptırmamalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Dinlenebilmek ve vücudunu dinlendirebilmek için biraz zaman ayırmalısın kendine. Daha rahat etmek ve derin nefes alabilmek için vücudundaki yorgunlukları atmaya öncelik vermen gerekebilir. Bugün kendini şımartmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyi de kendini de şaşırtacak adımlar atabilirsin bugün. Bazı konularda farklı düşündüğünü görebilir ve bu durumu ilişkine yansıtabilirsin. Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimi daha pozitif tutmalısın.

Para

Maddi konularda detaylara odaklanmak sana daha iyi çözümler üretmen için fırsat verebilir. Gereksiz gördüğün bazı detaylar ileride maddi konularda senin için daha önemli olabilir. O yüzden bugün algılarını açık tutmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (4 Aralık 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün sevdiğin insanlara çok fazla vakit harcaman gerekebilir. Etrafındaki insanlara destek olmayı istemek ve onların isteklerine öncelik vermek seni yoracak. O yüzden bugün kendine vakit ayırmayı unutmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün hareket etmek sana daha iyi gelecek. Evde tembellik etmemeli ve daha fazla hareket etmelisin. Gün içerisinde daha aktif olmak sana daha rahat nefes alma imkanı sağlayabilir.

Aşk

Aşk konusunda kendini yeni ve keyifli etkilere açman gerekebilir. Yeni bir aşkın hissini yaşayabilirsin bugün. Daha farklı ve güzel bir etkiye kendini hazırlamak çok daha keyifli bir gün geçirmeni sağlayabilir.

Para

Etrafındaki insanların seni parasal konularda kullanmasına izin vermemelisin. Maddi olarak kendini güvence altına almak ve gereksiz risklere girmemek senin için çok daha iyi bir adım olabilir bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (4 Aralık 2019 Çarşamba)

Genel

Sevdiklerin ile alakalı bazı haberler alabilir ve biraz gerilebilirsin. Sevdiğin insanlara destek olmak için vakit ayırmalı ve onların dertlerini dinlemelisin. Bugün daha paylaşımcı ve destek olmak sana iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün dengeli ve düzenli bir hayatın önemini daha fazla görebilirsin. Sağlık açısından daha yapıcı olmak için güzel bir rutine sahip olmak isteyebilir ve bunun için hazırlık yapabilirsin. Genel olarak sağlığını düşüneceğin bir gün olacak.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile konuşmak sana iyi gelecek bugün. Aranızda daha iyi bir uyum ve anlayış yakalamak için bugünün güzel enerjisini değerlendirmen gerekebilir. Aşk konularında daha şanslı olacaksın.

Para

Maddi konularda bazı ödemeler seni sıkıştırabilir. Ancak genel olarak kendini toparlamak ve bir daha aynı sıkıntıya düşmemek için yeni fikirler edinebilirsin bugün. Bu durumdan kendine bir ders çıkarmak sana iyi gelebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (4 Aralık 2019 Çarşamba)

Genel

Aile içerisinde yaşanabilecek durumlar seni biraz gerebilir. Ancak olaylara yapıcı bakmak ve bazı şeyleri düzeltmek sana iyi gelecek. Bugün insanlarla arandaki iletişimde daha yapıcı olmalı ve orta yolu bulmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün bol bol su tüketmelisin. Hem vücudunun su ihtiyacını karşılamalı hem de sindirim sistemini hafifletmelisin. Vücudunun ihtiyacı olan suyu tüketmek sana daha fazla enerji katabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimi şekillendirmek isteyebilirsin. Bazı gereksiz yanlış anlaşılmaların önünü almak ve aranızda daha iyi bir uyum yakalamak için biraz dikkatli davranman gerekecek. Aşk konusunda algıların açık olmalı.

Para

Maddi konularda bir sonraki adımını öğrenmek için güzel bir gün olabilir. Parasal açıdan daha rahat hareket edebilmek için kendini esnetmen ve daha pozitif düşünmen sana daha iyi gelecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (4 Aralık 2019 Çarşamba)

Genel

Keyifli bir gün geçirmek için hevesle bekliyor olabilirsin bir süredir. Bugün o gün olabilir. Kafana göre takılmak ve isteklerine vakit ayırmak sana daha iyi gelecek. Bu konulara odaklanırken parasal konuları çok fazla gözünde abartmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yoga ve meditasyon gibi egzersizler ihtiyacın olan enerjiyi ve neşeyi sana katabilir. Gün içerisinde kendini daha iyi hissetmek ve hayatı dolu dolu yaşamak için biraz daha meditasyon konularına odaklanmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile keyifli bir iletişim kurabilirsin. Bugün daha güzel konulara odaklanmaya özen göstereceksin. Ve bu durum aşk hayatının canlanmasına fırsat tanıyacak.

Para

Bugün maddi konularda stratejini yenileme günü. Parasal anlamda sadece masrafları kısmak için değil genel olarak gidişatını değerlendirebilir ve daha yapıcı olabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (4 Aralık 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün sevdiğin insanlar ile alakalı bazı üzücü veya endişe verici haberler alabilirsin. Bu haberlere karşı sakin kalmak ve yapıcı davranmak öneli olacak. Sevdiklerine destek olmak kendini iyi hissettirebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün esneme hareketlerine daha fazla özen göstermelisin. Kaslarını esnetmek ve eklemlerini hareket ettirmek sana daha iyi gelecek. Vücudunun hareket kabiliyetini artırmaya öncelik vermelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile iletişime geçmek duygularını şekillendirmede faydalı olabilir. Bu hislerin nereye gideceğini görmek için, hoşlandığın kişi ile daha fazla konuşman gerekebilir. Aşk konusunda kendini bir şeylere kaptırmadan önce iletişim kurmayı öğrenmelisin.

Para

Etrafındaki insanlarla parasal konularda daha iyi anlaşabilirsin. Aranızdaki iletişim sizi daha iyi bir maddi uyuma götürebilir. Eğer ortak işler yapıyorsan bugün para konusunda daha yapıcı olacaksın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (4 Aralık 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün ertelenebilecek planlar seni biraz gerebilir. Ancak planlarda esnek olmak ve ileriyi düşünerek hareket etmek seni rahatlatacak. Bazı şeyleri bugünden halletmek için çok ısrarcı olmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün yediklerine dikkat etmen gerekecek. Sindirim sistemini gereksiz yere yormamalı ve vücudunun ihtiyacı olan besinleri tükettiğinden emin olmalısın. Daha fazla sebze tüketmek sana iyi gelebilir.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişiyle daha da yakınlaşabilirsin. Aranızda daha keyifli muhabbetler olabilir. Bazı şeyler kendiliğinden gelişebilir ve seni daha da mutlu edebilir. Aşkta mutluluğa hazır olmalısın.

Para

Etrafındaki gereksiz mevzuları en aza indirgemek ve verimli bir gün geçirmek için çaba göstermelisin. Kendini işine odaklamak ve eline daha fazla para geçmesi için çalışmak adına gereksiz muhabbetlerden uzak durmalısın bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (4 Aralık 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün kendini iyi hissetsen de bazı konularda kendini gösterme fırsatı bulamayabilirsin. Aşk konularında dolu dolu olsan da sevdiğin kişiyle vakit harcayamayabilirsin. Veya işine odaklanmak isterken ilgilenmen gereken bir mevzu kalmayabilir. Bu güzel enerjiyi keyifli bir şeylere yönlendirmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunu şekillendirmeye öncelik verebilirsin. Kilo vermek ve kaslarını belli etmek için harekete geçmek isteyebilirsin. Bugün bu konularda düzenli bir plan çıkarmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda dolu dizgin gitmek isteyebilirsin. Ancak biraz sabırlı olman gerekecek. Kendi hislerini ifade etmek için doğru bir zaman olmayabilir. Bazı şeyleri biraz zamana bırakmak sana daha iyi etkiler kazandırabilir.

Para

Maddi konularda etrafındaki insanlarla daha paylaşımcı olman gerekebilir. Bu sadece para paylaşmak değil, sıkıntılara çözüm bulmak için fikir üretmek olarak da karşına çıkabilir bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (4 Aralık 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün kendini biraz üzgün ve yorgun hissedebilirsin. Aklın geçmişte yaşananlara gidebilir ve kendini aksi bir halde bulabilirsin. Bu ruh halinden kurtulmak için açık havada bulunmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri ve açık hava yürüyüşleri hem fiziksel hem de zihinsel bütünlüğün için önemli olabilir. Kendini daha iyi hissetmek için açık havada bulunman gerekecek. Bugün evde tembellik yapmamalısın.

Aşk

Bugün gereksiz yanlış anlaşılmalar ve tartışmalardan kaçınmak senin için önemli olabilir. Sevdiğin kişi ile aranızın gerilmemesi için daha yapıcı olmalısınız. Bazı konularda birbirinizi zorlamamanız gerekecek.

Para

Bugün parasal konularda karşına çıkabilecek sıkıntılara önceden önlem alabilirsin. Bazı konularda iki taraflı düşünmek ve sadece pozitif yaklaşmamak sana daha iyi gelebilir bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel