4 Ağustos 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 4 Ağustos 2022 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (4 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bugün çok hassaslaştığını fark edebilirsin. Kendini fazla üzmemek için biraz geri çekilebilirsin bugün. Olaylara olan kendi yaklaşımını gözden geçirmen ve daha sakin davranman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Duygusal olarak aşırı tepkiler vermekten kaçınmakta yarar var bugün. İnsanlarla mümkün olduğunca az iletişime girmek senin için daha iyi olabilir. Stres ve gerginliği atabilmek için meditasyona yönelebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda beklentilerle hareket etmek bugün seni ekstra yorabilir. Var olan gerçeklerle yüzleşmen ise biraz zaman alabilir. O yüzden bugün en iyisi kendi zihnini ve kalbini yormadan sakin bir güne odaklanmak olabilir.

Para

Bugün kendini iş ortamlarında fazlasıyla sıkman olası. Yaşanan olaylara müdahale edemeyebilirsin belki ancak kendi tepkilerinin kontrolü sende olacak. Olayları ne yöne çekersen oraya gidebilir, o yüzden dikkat etmelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (4 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Çevrende dikkatini dağıtacak olaylar olabilir bugün. Tadilat, komşu gürültüsü gibi olayları fazla ciddiye almaman senin için iyi olacak o yüzden. Kendine sessiz bir yer bulup işlerini halletmek adına çabalar üretmek tamamen sana bağlı olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sessiz ve sakin bir ortamda kafanı dinlemek isteyebilirsin bugün. Herkesten ve tüm sıkıntılardan uzak bir şekilde kendinle baş başa kalmanın tadını çıkarmakta yarar olabilir. Bunun için kendine güzel ve sakin alanlar bulabilmelisin.

Aşk

Seni tüketecek ilişkilerden uzak durmak yararına olabilir. Sürekli veren taraf olmak seni duygusal olarak da yorabilir çünkü. Aşk açısından kendini biraz da olsa korumaya alman gerekebilir.

Para

Yaratıcılığın sayesinde yeni iş imkanları üretme şansın yüksek olacak bugün. Bunları hayata geçirmeden önce değerlendirmeni iyi yapmada yarar var ama. Çevrenden göreceğin destekle birlikte daha doğru kararlar alabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (4 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bir yakınının sıkıntılarıyla ilgilenmek senin için öncelikli olabilir bugün. Onun sorunun çözmesine yardımcı olmak sana iyi gelebilir. Sorunun seninle ilgili olmadığını bilmek, çözüm konusunda daha rahat davranmana vesile olabilir. Çevrenden takdir de toplayabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin bir yakınınla birlikte dertleşmek, günlük olaylar hakkında konuşmak sana daha iyi gelebilir bugün. İçini fazla karartmamaya dikkat etmelisin ama. Başkasının negatifliğinin üstüne yapışıp kalmaması için açık havada daha fazla zaman geçirebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda acele etmemelisin. Acele kararlar almak hata yaptırabilir. Sevdiğin insanı da bu kararlarda seninle birlikte sürüklememen gerekecek. Ortamı daha iyi anlamak ve herkesin şartlarını gözden geçirmek önemli bir konu olabilir.

Para

İş ortamında alınması gereken ortak bir karar konusunda anlaşmazlıklar yaşanabilir. Herkes için iyi olacak en akıllıca çözümü tercih etmek için ısrarcı olabilirsin o yüzden. Bazı kararları senin alman ve sorumluluğunu bilmen iş konusunda ön plana çıkmana vesile olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (4 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Arkadaşlarınla daha çok zaman geçirmek için bütün işlerini tekrar ayarlamak isteyebilirsin bugün. Onlarla zaman geçirmek kendini daha iyi hissetmene yardımcı olacak çünkü. Arkadaşlarını ertelemek yerine bazı işleri ertelemek sana çok şey kaybettirmeyebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün enerjini yükseltmek adına sevdiğin insanlarla daha fazla zaman geçirebilirsin. Enerjini emen durumlardan uzaklaşmak ve keyifli şeylere zaman ayırmak daha iyi olabilir. Stres atacağın şeylere odaklanabilirsin.

Aşk

Yeni bir ilişkiye başlamak için kendini zihnen buna hazırlaman gerekebilir. Aklındaki şüpheler, geçmişle ilgili düşünceler ileriye doğru gitmene engel oluyorsa eğer buna bir çare bulman gerekecek. Eskiyi tam olarak bitirmeden yeni bir ilişkiye başlamamak senin yararına olabilir zira.

Para

İş konusunda bir şeyleri ertelemek seni endişelendirmemeli. Bir şeyleri aceleye getirmemek daha iyi sonuç almanı sağlayabilir zira. Ayrıca her şeyi bugünden halletmen gerektiğini söyleyen kişilere de dikkat etmen gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (4 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Ev temizliği konusunda daha hassas davranmak isteyebilirsin bugün. Yaşadığın yerin temiz olması moralini de yükseltecek zira. Evinin veya çalışma alanının daha ferah olması zihnen seni rahatlatabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini yaptığın iş yüzünden çok yormamaya dikkat etmelisin bugün. Bulduğun fırsatları dinlenmek için kullanmak sana iyi gelecek o yüzden. Bolca su tüketmek ve yeri geldiğinde dinlenmek enerjini daha iyi bir hale getirebilir.

Aşk

Yeni ortamlara girmek için daha istekli davranman gerekecek bugün. Yeni insanlarla tanışmak ileride bir ilişki yaşayacağın insanla tanışmana sebep olabilir çünkü. Aşkta nereden ne geleceğini kestiremeyebilirsin. O yüzden bu aralar sosyal olman iyi olacak.

Para

Bugün parasal anlamda büyük sıkıntılarla karşılaşmaman olası. İçini rahatlatacak durumlarla karşılaşabilirsin. Maddi açıdan zihnini yoran şeyler olmaması, ileriye dönük daha rahat planlar yapmanı kolaylaştırabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (4 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bugün çevrendeki insanlara destek olmak önceliğin olabilir. Özellikle de sağlık konusunda çevrendeki insanların iyi olduğuna emin olmak isteyebilirsin. Bu konularda kolları sıvayıp gereken önlemleri almak içini rahatlatacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığına ve temizliğine daha fazla dikkat göstermen gerekebilir bugün. Yanında bulunan insanların da buna özen göstermesini sağlayabilirsin. Sen tedbir için üstüne düşeni yapmaya devam ettiğin sürece insanlar senden örnek alabilir.

Aşk

Sevdiğin insanın zor zamanlarında yanında olmak, ilişkinizi güçlendirebilir. Beraber zaman geçirmek, zor zamanlarda yardımcı olmak ilişkinin boyut değiştirmesini sağlayabilir. İyi günde veya kötü günde fark etmeksizin önceliğinizi daha net belirleyebilirsiniz.

Para

Beklenmedik bir olay yüzünden iş yükün artabilir bugün. İşlerini yetiştirmekte sıkıntı çekmemek için düzenli çalışmayı ihmal etmemelisin. Planlı ve programlı hareket etmek sana daha iyi gelebilir. Sorumluluklarını zamanında yerine getirmek de sana iyi gelecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (4 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bugün içinden çok fazla bir şey yapmak gelmeyebilir. Kendini zorlamak yerine dinlenmeye çalışmak daha yararlı olacak o yüzden. Vücudunu ve zihnini dinlendirmen gerekebilir. Özellikle de güneşin negatif etkilerinden kaçınman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kişisel bakıma zaman ayırabilirsin. Kendine ayıracağın zaman sana daha iyi gelebilir. Hem dinleneceğin hem de cildine bakım yapacağın bir gün geçirmek sana çok daha rahat bir enerji katacak bugün.

Aşk

Aşka dair kendini fazla zorlamayacağın bir gün olabilir. İçinden gelmeyebilir bazı şeyler. O yüzden en başta kendinle savaşmamalısın. Aşk için daha iyi bir gün beklemen gerekebilir.

Para

Bir arkadaşın işi konusunda senden yardım isteyebilir bugün. Ona yardımcı olmak iş konusunda bilgilerini tazelemene vesile olabilir ayrıca. Onun sayesinde ileride işine yarayacak bir fikir üretmen de mümkün olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (4 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bugün yeni şeylere başlamak için gereken cesareti toplayabilirsin. Hayatında değişiklik yapmak için uzun zamandır beklediğin fırsatı bulmak, ileriye doğru adım atmanı da kolaylaştıracak ayrıca. Sevdiklerin de senin kadar sevinecek en az.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün stresten arınmak önceliğin olabilir. Bunun için gün içerisinde kullandığın enerjiyi artırman gerekebilir. Daha keyifli şeylere odaklanmanın yanında ayrıca ne tükettiğine de ekstra özen göstermen gerekebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin bir başkasına ilgi gösterdiğini görmek kalbini kırmamalı. Aşkta bu tür şeylerin olabileceğini hesap etmen gerekecek. Tek bir konuda takılıp kalmamak ve ileriye odaklanmak aşkta daha iyi gelişmeleri sana getirebilir.

Para

Yeni iş fırsatları hakkında daha cesur girişimlerde bulunabilirsin bugün. Attığın adımlar sana başarıyı getirecek. Emeklerinin karşılığını daha rahat aldığını ve bir şeylerin yoluna girdiğini görebilirsin artık.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (4 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bugün beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsin. Karşına çıkacak yeni şansları, insanları düşündükçe yapacağın seçimler daha da önemli bir hal alabilir hatta. Yeni konulara odaklanmak eksilerden daha fazla getiri sağlayabilir sana.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün stres ve kaygıdan uzak durmak için çabalaman gerekebilir biraz. Sakin kalmak için meditasyon yapmak yardımcı olacak o yüzden. Fırsat buldukça açık havada dolaşmak da sana iyi gelebilir. Tabii bunu yaparken güneşten yeterince korunduğuna da emin olman gerekebilir.

Aşk

Aşka kendini ne kadar açacağın önemli olacak. Mesela sana selam veren kişinin selamını alıp almayacağın önem kazanabilir. Senin insanlara nasıl cevaplar ve tepkiler vereceğin önem kazanacak.

Para

Karşına yeni iş fırsatları çıkabilir bugün. Birden fazla konu gündeme gelebilir hatta. Aralarından seçim yapıp doğru hareket etmen gerekebilir. Bu konuda bir bilene danışman da iyi olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (4 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Yarım bırakmak zorunda kaldığın işlere dönme şansın olabilir bugün. Kontrol edemediğin olaylar hakkında kendini fazla zorlamaman en iyisi olacak bu konuda. İşlerine devam ederken olayları akışına bırakmak önünü daha rahat görmeni sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün virüs konusunda önlemleri artırman gerekebilir. Özellikle de toplu taşıma kullanıyorsan bu ortamlarda maske kullanımına özen gösterebilirsin. İnsanların sıcaktan dolayı bir şeyleri boşlamasına senin de katılman gerekmez.

Aşk

Aşka istediğin kadar zaman ayıramadığını düşünerek üzülebilirsin. Ancak bugün aşk seni nerede olursan ol bulacak. Aşka dair daha güzel iletişimler yaşandığı bir gün geçirmen olası. Bu gelişmelere sen de şaşıracaksın.

Para

Uzun zamandır uğraştığın işlerin sonuç vermesine çok yaklaşmış olabilirsin bugün. Sabrını koruyarak çalışmaya devam etmek geleceğin için iyi olacak o yüzden. Bugün göstereceğin istikrar ilerisi için önemli olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (4 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Olayların seni zorlamasına izin vermemelisin bugün. Şartlar ne kadar zor olursa olsun sakin kalmak senin için daha iyi olacak çünkü. Sakince olaylara odaklandığında daha fazla çözüm yolu üretebileceksin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini rahatlatmak için daha çok dikkat etmek isteyebilirsin bugün. Açık havada uzun yürüyüşler yapmak senin için iyi olabilir, tabii güneşten yeterince korursan kendini. Önlemler alıp daha fazla hareket etmen iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin insanı en zor anında yanında görmek seni sevindirebilir seni. Aranızdaki ilişkinin bu şekilde daha da derinleşmesi mümkün olabilir hatta. Birbirinize verdiğiniz değerin artması, ileride ilişkinizin boyut değiştirmesine de büyük etki edebilir.

Para

Bugün işte kendini zorlamamalısın. Sakince hareket etmen önem kazanabilir. Ani ve duygusal tepkilerle işi zora sokmaman gerekecek. Özellikle de kimle ne konuştuğuna dikkat etmen gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (4 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bugün kendini işlerine vermek için biraz zorlaman gerekebilir. Gelecek hakkında hayal kurarken kendini kaptırmamaya dikkat etmekte yarar var o yüzden. İstikrarlı bir biçimde işine odaklanman daha iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün gün içerisinde dikkatinin dağılmaması önceliğin olabilir. Ya sıcaklardan ya da sırf öyle hissettiğin için kafan oldukça dalgın olabilir. Bu ruh halinden sıyrılmak için egzersize yönelebilirsin.

Aşk

Sevdiğin insanla istediğin kadar sık görüşememek canını sıkmamalı bugün. İkinizin de hayatını idare ettirmesi, düzene sokması iyi olabilir. Tek bir günlüğüne de olsa uzaktan görüşmeniz, gelecekte daha iyi şartların oluşmasına yardımcı olabilir.

Para

Bugün işe planlı ve programlı bir biçimde odaklanman gerekecek. Günü daha verimli geçirmek önceliğin olabilir çünkü. Daha fazla çaba gösterip güzel gelişmeleri kendine çekebileceksin. Tek ihtiyacın olan şey öz disiplinin olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel