31 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 31 Temmuz 2021 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (31 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

İnsanlara yardımcı olmak isteyeceğin bir gün. En ufak hareketinle bile yardımcı olmak sana iyi gelecek. Bu durumu sevdiklerinin yanında olup onlara destek olmak için kullanabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugünü kendin için ayırmayı tercih edebilirsin. Kitap okuyup film izlemek sana iyi gelebilir. Sonunda dingin bir ruh haline kavuşabilirsin. Biraz meditasyon iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin insanla ilişkini daha da derinleştirmek isterken aceleci davranmaman gerekecek. Adımlarını yavaş ama emin atmak sana daha çok faydalı olacak. Sabırlı davranmak sana iyi gelecek.

Para

Harcamalarına dikkat etmen gerekecek. Hesapta olmayan harcamalarla karşılaşman olası. Gelecek planlarını yaparken bunlara karşı hazırlıklı olmak senin için iyi olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (31 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Hayatı kendi isteklerine göre yaşamalısın. Başkalarının isteklerine göre şekillendirmek sana yarar sağlamayacak. Kendi kararlarını kendin vermek senin için daha iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini enerjik hissedeceksin. Egzersiz rutinine tekrar ağırlık vermek isteyebilirsin. Formunu koruduğunu bilmek sana iyi gelecek. Hareketsiz kalmaktan kaçınmalısın.

Aşk

Geçmişe takılı kalmaktan vazgeçip ileriye bakabilmelisin. Sürekli eskinin hesabını tutmak seni bugün için bir şeyler yapmaktan alıkoyacak. İleriye umutla bakabilmelisin.

Para

Kim ne derse desin kendin için en iyi iş ortamını ve imkanını kendin belirleyebilirsin. Başkalarının tavsiyelerini tabii ki dinlemelisin ama son kararı sadece sen vereceksin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (31 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Hayal kurarken gerçek dünyadan kopmamalısın. Kendini hayallerini düşünmekten alamasan da gerçeğe dönmen gerekecek. Hayallerine ulaşmak için çalışmak daha yararlı olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün hayatına biraz hareket katmak isteyeceksin. Her zamankinden fazla aktif olmak sana iyi gelecek. Uzun yürüyüşler yapmak isteyebilirsin.

Aşk

Aşk sana sürprizlerle gelebilir. Hiç beklemediğin bir ortamdan güler yüzle ayrılman gayet mümkün. Aklındaki insanla karşılaşman için şartlar uygun. Dikkatli olmakta fayda var.

Para

Aklındaki planları hayata geçirmen gerek. Hayal olarak kalmaları kimseye bir fayda sağlamayacak. Bir yerden başlamak senin için iyi olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (31 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Etrafında yaşanacak şeylere karşı olası yanlış anlaşılmalara hazır olmakta fayda var. Kasten yayılmış olsa bile senin hakkındaki gerçeklerin değiştirilmesine müsaade etmemelisin. Arkadaşlarından destek isteyebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

duygularınla başa çıkmak zorunda kalabilirsin. Arkadaşlarından yardım istemek senin için iyi olacak. Sakin kalmak için de nefes egzersizleri deneyebilirsin. Bitki çayı içmek sana iyi gelebilir.

Aşk

Bugün mevcut ilişkin hakkında düşünmek isteyebilirsin. Geçmişte yaptığın ve etkisi hala süren bir davranışını tekrar değerlendirmek için zamanın olacak. Sevdiğin insanın desteğini hissedeceksin.

Para

Karşına çıkacak yeni fırsatlar keyfini yerine getirmek için yeterli olacak. Gelecek hakkındaki planlarını yaparken bu imkanları da değerlendirmen gerekebilir. Yeniliklere karşı açık olman gerekecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (31 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

İnsanlarla iletişimin önemini fark edeceksin bugün. İçine kapanmaktansa sosyalleşmek senin için çok iyi olacak. Yeni ortamlara girmek, yeni insanlarla tanışmak hayata bakış açını yenileyebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün zihnen yorgun düşmek istemeyebilirsin. Açık havada uzun yürüyüşler yapmak sana yardımcı olacak. Ağır yiyeceklerden kaçınmak senin için daha iyi olacak.

Aşk

Gün içinde olumsuz havaya bürünmemek isteyeceksin. Sevdiğin insanla da konuşurken her şeye olumlu taraftan bakmaya çalışacaksın. Karşındaki insanın seni anlaması ilişkinizi derinleştirebilir.

Para

Tanıştığın insanlarla yapacağın bilgi alış verişleri önüne yeni fırsatlar çıkaracak. Gelecek planlarında bu fırsatlara da şans vermek elini güçlü kılacak. Yeniliklere açık olmakta yarar var.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (31 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün kararsız kalmamaya özen göstermekte yarar var. Kararsızlık seni istemediğin yerlere götürebilir. İstemediğin bir şeyi yapmak zorunda kalmamak için zor da olsa kendini ifade etmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz planına sadık kalmakta zorlanabilirsin. Odaklanmakta sorun yaşamamak için meditasyonu denemek senin için yararlı olacak. Hafif yiyecekler tercih etmekten vazgeçmemelisin.

Aşk

Sevdiğin insana açılmak için uygun zamanı beklemek senin için fırsatları ertelemek olacak. Bulduğun ilk fırsatta hislerini açıkça ifade etmek ilerisi için çok iyi olacak. Cesur olmakta yarar var.

Para

Karşına çıkan iş fırsatlarını değerlendirmek için zamanın olacak. Aralarından seçim yapma şansın varken acele etmemende yarar var. Başkalarından da fikir almak isteyebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (31 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Kendini üretken hissedeceksin bugün. Elinden gelen her iş için çeşitli çözümler sunacaksın. Yanındakilere yardımcı olmaktan kaçınmayabilirsin. Enerjini idareli kullanman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kolay yorulabilirsin. Dinlenmeyi ve yenilenmeyi ihmal etmemelisin. Açık havada yürüyüş yapmak sana iyi gelecek. Bol su tüketmeyi de ihmal etmemelisin.

Aşk

Aşk konusunda sakin bir gün geçireceksin. Günü kendine ayırmak aşk için enerji toplamanı sağlayacak. İleride karşına çıkacak fırsatlarda bu enerji sana çok yardımcı olacak.

Para

İş ortamında öne çıkacağın bir gün olacak. İnsanlara yardımcı olmak için uğraşacaksın. Aldığın sorumluluklar sayesinde gelecekte karşına daha çok iş fırsatı çıkacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (31 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün sorumluluk olarak kendini ön planda görebilirsin. Çevrendekilerin senin yardımına ihtiyaç duyması seni önder konumuna getirebilir. Onlara yardımcı olmak seni iyi hissettirecek.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini fiziksel ya da zihinsel olarak yorgun hissedebilirsin. Enerjini yenilemek için çok daha fazla çaba sarf etmen gerekebilir. Düzenli egzersize devam etmek enerjini tekrar toplamana yardımcı olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla konuşmak isteyeceksin. İlişkiniz hakkında yapıcı konuşmalar yapmak ileride verilecek kararları etkileyebilir. Olumsuz düşüncelerden uzak durmak iyi olacak.

Para

Bugün harcamalarına dikkat etmek senin için iyi olacak. Birikimlerini tehlikeye atacak harcamalardan uzak durman gerekebilir. İleride zorluk yaşamamak için işimdi tedbir alman gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (31 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün istediğin her şey ayağına gelecek. Hiçbir baskı ve zorlama hissetmeyeceksin üzerinde. Arkana yaslanıp günün tadını çıkarmak senin için en iyisi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendine daha çok dikkat etmek isteyeceksin. Bol su içmeye ve taze meyve tüketmeye devam etmelisin. Yağlı ve ağır yiyeceklerden uzak durmak senin için iyi olacak.

Aşk

İlişkin hakkında yapıcı konuşmalar yapmak isteyebilirsin. Sevdiğin insanla gelecek planları yapmak, birbirinizi daha iyi anlamanıza sebep olacak. Birbirinize duyduğunuz güven artacak.

Para

Yaptığın planların sorunsuz şekilde işlemesi keyfini yerine getirecek. Etrafındaki insanlar senin yöntemlerini eleştirip durabilir. Buna takılmayıp kendi yolunda devam etmelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (31 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Sakin ve rahat bir gün geçireceksin. İşlerin ve sorumlulukların konusunda esnek davranma lüksüne sahip olacaksın. Boş zamanında etrafındakiler hakkında daha çok bilgi sahibi olmak isteyebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel olarak yenilenme ihtiyacı hissedeceksin. Yeni egzersizler denemek isteyebilirsin. Bir uzmanla bu kararı almak senin için daha iyi olacak. Gün içinde bol sıvı tüketmeye devam etmelisin.

Aşk

Bir ilişki içinde tartışmanın önemini iyi biliyorsun. Anlaşmazlıkları gidermek için yapıcı şekilde tartışmalara girmen gerekebilir. Bunların sonucunda sevdiğin insanla daha derin iletişimde bulunman mümkün.

Para

Karşına yeni iş fırsatları çıkabilir. Bunları değerlendirip senin için en iyisini seçme şansını iyi değerlendirmelisin. Gelecek hakkında düşünmek yerine bugüne odaklanmak sana daha yardımcı olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (31 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün işlerinin çok kolay hallolduğunu göreceksin. İnsanlara iyi ve kibar davranmak işlerini halletmek için çok az çaba sarf etmene sebep olacak. Kalan vakti kendine ve sevdiklerine ayırmak isteyeceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlık konusunda hedeflerine ulaşmak için ihtiyacın olan düzeni sağlamak isteyeceksin. Plan ve program konusunda bir uzmandan yardım almak yararına olabilir.

Aşk

İlişki konusunda olumsuz düşünüp kendini üzmekten vazgeçmelisin. Mevcut ilişkinin gidişatını istediğin yönde ilerletecek güce sahipsin. Kontrolü ele alman senin için iyi olacak.

Para

Para olarak şanslı günündesin. Elinde para tutmak için çok yorulmana gerek kalmayacak. İşlerin halloldukça maddi sıkıntılardan uzaklaştığını fark edeceksin. Yatırım planları yapmak yararlı olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (31 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün kendine güvenme konusunda sıkıntılar yaşayabilirsin. Karşına seni zorlayacak olaylar çıkabilir. Ne olursa olsun kendine güvenmeye devam etmek senin için iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hayat seni zorlayıp planlarına sadık kalmaktan alıkoymaya çalışabilir. Günlük rutininden ve sağlıklı alışkanlıklarından vazgeçmemek senin için iyi olacak. Egzersiz programına uymak sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin insanla aranda olası anlaşmazlıkları önlemek için konuşmalarına dikkat etmen gerekebilir. Ciddi konular konuşurken ortamı yumuşatacak şeyler söylemek isteyebilirsin.

Para

Harcamalarına dikkat etmen gerekebilir. Tasarruf konusunu ciddi olarak düşünmen gerekecek durumlarla karşılaşabilirsin. Yapacağın harcamalarda geleceği de düşünmek tasarruf yapmana yardımcı olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel