31 Mayıs 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 31 Mayıs 2021 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (31 Mayıs 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün senin için ilginç bir gün olabilir. Özellikle iş ortamlarında kafanı kurcalayan şeylerle karşılaşabilirsin. Ani kararlar almadan önce yaşananları gözlemlemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gerginlikleri kontrol edebilmek sana daha farklı bir enerji sunabilir. Stresin sende büyük etkiler bırakmaması önem kazanacak. Bu konularda daha dikkatli davranmalı ve kendini yormamalısın.

Aşk

Aşkta beklentiler işlemeyebilir bugün. Sahip olduğun gerçekliğe göre yaşanabilir bazı şeyler. Çok farklı ve abartı durumlar beklememelisin.

Para

Parasal konularda hızlı hareket etmek sana gereksiz masraf olarak yansıyabilir. Bunun yerine sahip olduklarına odaklanmalı ve masraflardan uzak durmalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (31 Mayıs 2021 Pazartesi)

Genel

Hayatına bir denge getirmen gerekebilir. Yaşananları gözden geçirerek, aynı hatalara düşmemek için çaba göstererek ve eksikleri gidererek güne odaklanmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sağlığına odaklanmak için yeni kararlar alabilirsin. Yeni bir egzersiz programı veya besleme biçimini benimsemen, ona göre hareket etmen olası.

Aşk

Bugün aşk konularında büyük beklentilere girmemen iyi olabilir. Günü olduğu gibi yaşamalı ve kendini de sevdiğin kişiyi de farklı beklentilerle yormamalısın.

Para

İş veya maddi konularda yanlış giden şeyleri yoluna koymak önemli olabilir. Bugün parasal konularda yapıcı davranmalı ve kendini dövmeyi bırakmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (31 Mayıs 2021 Pazartesi)

Genel

Geçmişte yaşanan bazı şeyleri hatırlamak canını sıkabilir. Veya geçmişte yaşanan şeyler bugün karşına tekrar çıkabilir. Bir şeylerle yüzleşmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sana daha iyi bir enerji verebilir bugün. Negatif enerjiyi üstünden atmak ve daha rahat hissetmek için içecek tercihini sudan yana kullanmalısın.

Aşk

Aşk konularında eksi mevzular gündeme gelebilir. Geçmişte yaşanan bir durum kalbini yine kırabilir. Bu konularda yaşananları tekrarlamamak daha önemli olabilir senin için.

Para

İş konularında daha önceden yaptığın bazı hatalar bugün kendini belli edebilir. Bunlarla yüzleşmek ve bir çözüm üretmeye çalışmak, başkalarını suçlamaktan daha önemli olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (31 Mayıs 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün kariyer konularında daha detaylıca düşünebilirsin. Seni memnun etmeyen konuları masaya yatırabilir, nelerde değişime gitmen gerektiğine öncelik verebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün yediklerine özen göstermen midene iyi gelecek. Ağrılardan uzak durmak ve daha sağlıklı bir sindirim için biraz daha dikkatli beslenmen gerekebilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiden destek görmek isteyebilirsin bugün. Alacağın kararlarda yanındaki kişinin sana destek olacağını bilmek sana iyi gelebilir. Aşkta daha güzel hisler meydana gelebilir.

Para

İşte değişim yapman olası. Karşına bunun için yeni fırsatlar çıkabilir. Dikkatlice düşünerek ve memnun olmadığın şeyleri görerek hareket etmen iyi olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (31 Mayıs 2021 Pazartesi)

Genel

Herkesi memnun etmenin imkansız olduğunu kanlı canlı görmen olası. Bugün kendi isteklerine öncelik verebilir ve daha rahat hayata odaklanabilirsin. Başkası yüzünden kendini üzmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini memnun edeceğin bir gün geçirmek daha önemli olabilir. Etrafındaki insanların iyiliğini düşünerek hareket etmek yerine kendine odaklanman daha iyi sonuçlar verebilir.

Aşk

Bugün aşktan bağımsız olman olası. Aşka fazla odaklanamayabilirsin. Kendine zaman ayırman ve aşktan uzaklaşman iyi olabilir bugün için.

Para

Bugün istediğin şeylere para harcamak keyfini yerine getirebilir. Ama bu harcamaların eleştirilere maruz kalması olası. Bu konuda insanlara sınırlar çekmen gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (31 Mayıs 2021 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanların seni eleştirdiğini görmen canını sıkabilir. İnsanlarla arana sağlıklı bir sınır çizmen sadece virüs konusunda değil aynı zamanda stres konusunda da iyi olabilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün insanlarla mesafe koyman iyi olabilir. Kafanı toparlaman, sakin bir güne odaklanman daha iyi olacak. Stresten uzaklaşmak için belli başlı insanlardan uzaklaşman gerekebilir.

Aşk

Bugün aşka pozitif tarafından odaklanamayabilirsin. Bu konunun sende kötü bir hissiyat bırakmasına izin vermemeli ve güne aşktan bağımsız bir biçimde odaklanmalısın.

Para

Çevrendeki insanların senin kendi paranı nasıl harcadığını eleştirmesine izin ve fırsat vermemelisin. Kendi kararlarının arkasında durmalı ve insanlarla bu konuda muhatap olmamalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (31 Mayıs 2021 Pazartesi)

Genel

Başkasının kavgasına taraf olmaktan kaçınmalısın. Strese kendini kaptırmamalı ve seni ilgilendirmeyen meselelerden uzak durmalısın. Zihnini bu tür şeylerle yormaman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve stresten uzak durmaya çalışmak bugün sana iyi gelebilir. Daha sakin ve kendince geçireceğin bir günün zihinsel sağlığında önemi büyük olabilir.

Aşk

Aşk konusunda farklılaşmalar görebilirsin. Eğer bir süredir devam eden bir muhabbet varsa bu konuda yeni durumlar seni düşündürebilir. Ani kararlar vermekten kaçınmalısın.

Para

Maddi konularda kendi işini kendin görmeli ve başkasından beklentilere girmemelisin. Eğer sana bir ödeme söz veren birisi varsa buna bel bağlamaman daha iyi olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (31 Mayıs 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün senin için biraz stresli geçebilir. Çevrendeki insanlar da ilgilenmek durumunda olduğun konular da biraz yorucu olacak. Ama yine de savaşı bırakmamalısın!

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün gerginliklerle karşılaşmak seni zihnen yorabilir. Bu yorgunluğu üstünden atmaya odaklanmalı ve biraz egzersize odaklanarak enerjini artırmaya çalışmalısın.

Aşk

Bugün aşk konusunda içinden geldiği gibi davranamamak seni üzebilir. Ancak olayları gözlemlemek ve etrafında olan bitene dikkat etmek seni yanlış kararlar almaktan koruyabilir.

Para

Bugün parasal konularda kendine hakim olman ilerisi için çok iyi olabilir. Masrafları kesmek ve bugüne odaklanarak elindekilerle yetinmek sana iyi bir birikim ihtimali sunabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (31 Mayıs 2021 Pazartesi)

Genel

Önceliklerine dikkatle karar vermen gereken bir gün olacak. Zira bugün canını sıkan şeyleri tamamen hayatından uzaklaştırmayı ve daha pozitif şeylere odaklanmayı isteyebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün strese kendini kaptırmaman gerekecek. Bunu aşmak için biraz yürüyüş yapabilir, kan dolaşımını artırarak egzersize odaklanabilirsin. Fiziksel hareketler zihnini boşaltmana yarayabilir.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa onunla alakalı hislerini sorgulaman olası. Bu kişiyi daha iyi tanımaya odaklanabilirsin. Acele etmeden düşünmek ve gözlem yapmak aşkta önemli olabilir.

Para

Eğer bir masraf yapılacaksa bunun neden ihtiyaç durumunda olduğunu bile sorgulayabilirsin. Eğer çevrende "masraf yapılmalı hem de bugün" gibi çıkışlarda bulunan kişiler varsa onların niyetlerini sorgulaman olası.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (31 Mayıs 2021 Pazartesi)

Genel

Biraz düşünüp iğneyi kendine batırma zamanı. Yaşananları gözden geçirebilir, olaylarda senin nasıl etkin olmuş bunu gözlemleyebilirsin. Bir şeylere daha ciddi odaklanman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün virüs konularında dikkati artırman iyi olabilir. Hijyene ve dezenfektana özen gösterebilir, elinin değdiği eşyaları temizlemeyi tercih edebilirsin. Hem kendin hem de başkaları için bu konuya dikkat etmelisin.

Aşk

Bugün aşk konusunda büyük beklentilere girmemek daha iyi olabilir. Çünkü aşkta da hesaplaşma günü olabilir. Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim biraz yorucu olabilir.

Para

Para konusunda yeni bir karar almadan önce bugüne kadar aldığın kararları gözden geçirebilir ve aynı hataları tekrarlamamak adına daha dikkatli hareket etmelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (31 Mayıs 2021 Pazartesi)

Genel

Bir şeylerle yüzleşmen gerekebilir bugün. Daha önceden yaptığın hatalarla veya sürekli ertelediğin insanlarla… Bazı konularla yüz yüze gelmek seni gerse de bir çözüm üretmen gerekecek.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ile güne odaklanmaman gerekecek. Kendine biraz zaman ayırman ve haftaya daha sakin odaklanman gerekebilir. Stresi olabildiğince kendinden uzaklaştırabilmelisin.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle bir süredir ertelediğin bir konuşma varsa onu yapmak durumunda kalabilirsin. Seni mutsuz eden durumları sonlandırmalı, bir şeyleri sürüncemede bırakmamalısın.

Para

Maddi konularda hesaplaşma günü olabilir. Emeklerin kadar karşılık görme veya harcamaların kadar kredi kartı ekstresi görme gibi mevzular gündeme gelebilir. Her şeye hazırlıklı olmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (31 Mayıs 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün daha ciddi meselelerle karşılaşabilir ve bunlarla uğraşabilirsin. Bu konu gözünü korkutmamalı. Aksine ne kadar olgunlaştığını ve nelerle başa çıkabileceğini kendine kanıtlamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün gerginlikle haftaya başlamaman gerekecek. Kendinden büyük beklentilere girmek veya iş yükünü tek bir günde çözmeye çalışmak sana yaramayabilir.

Aşk

Aşka odaklanmak seni zorlayabilir ama iletişimden de kaçamayacaksın. Eğer sevdiğin birisi varsa sakin ve keyifli sohbetlere odaklanmak bugün daha iyi olabilir.

Para

Eğer parasal konularda yeni durumlarla karşılaşıyorsan ani tepkiler vermekten kaçınman iyi olabilir. Olayları gözlemlemek daha fazla önem taşıyabilir senin için.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel