31 Mayıs 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 31 Mayıs 2019 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (31 Mayıs 2019 Cuma)

Genel

Bugün müdahale edemeyeceğin konular için çok fazla gerilmemelisin. Bazı şeyleri oluruna bırakman ve kendiliğinden çözülmesini beklemek sana daha iyi gelecek. Bazı şeyleri değiştirmek için kendini zorlamamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücuduna özen göstermen gereken bir gün. Gerek egzersiz, gerek diyet gerekse kişisel bakım olsun, bugün kendine özen görstermelisin. Günün bir kısmını kendine ayırmalı ve sağlığına odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda bazı yanlış anlaşılmalar olabilir. Bugün bu konuda fazla üstelememelisin. Yanlış anlaşılmaları düzeltmek için biraz daha zamana ihtiyacın olabilir. Kendinize odaklanmalı ve sert tavırlardan kaçınmalısınız.

Para

Bugün kendine bir sürü uğraş bulacaksın. Daha fazla üretmek ve eylem adamı olmak için ekstra bir çabaya gireceksin. Birçok insana bu konuda örnek olabilir ve günün sonunda güzel kazançlar elde edebilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (31 Mayıs 2019 Cuma)

Genel

İçinde bulunduğun durumları analiz etmek ve yeni kararlar almak için güzel bir gün. Elde edeceğin yeni bilgileri dikkatle değerlendirebileceksin. Bu durum, geleceğin için çok daha güzel kararlar almanı sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Duygusal yoğunluklar yaşamamak için kendinle daha barışık olman gerek. Hem sağlığına hem de ruh haline dikkat etmek bugün senin için önemli olacak. Bazı şeyleri içinde tutmamalı ve insanlarla paylaşmalısın. Günün sonunda kendini daha iyi hissedeceksin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile daha derin muhabbetler edebilirsin bugün. Birbirinizi daha iyi anlamak ve beklentilerinizi bilmek daha iyi bir ilişkiye odaklanmanızı sağlayacak. Bugün birbirinize vakit ayırmaya çalışın.

Para

Bugün maddi konuları oluruna bırakmalısın. Disiplin, strateji ve planlama seni bir yere kadar götürebilir. Ancak hayatın sürprizlerine kendini açarsan daha kazançlı çıkabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (31 Mayıs 2019 Cuma)

Genel

Arkadaşlarınla daha fazla vakit geçirebilirsin bugün. Bu tür ilişkilere daha fazla dikkat etmen bugün senin için çok daha iyi olacak. İnsan ilişkilerine daha fazla vakit ayırarak geleceğin için çok daha güzel yatırımlar yapabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Açık havada bulunarak daha enerjik hissedebilirsin kendini. Derin nefes egzersizleri ve bol hareket, kendini çok daha iyi hissetmene vesile olacak. O yüzden bugün açık hava aktivitelerine odaklanmalısın.

Aşk

Bir ilişkiden ve aşktan ne beklediğini belirlemek için kendini dinlemen gerekecek bugün. Bu konularda daha fazla düşünmek ve kendini bulmak için zaman yaratmalısın. Yeni bir ilişkiye adım atmadan önce bazı şeyleri kafanda çözmen gerekecek.

Para

Bugün maddi olarak büyük kazançlar veya kayıplar yaşamayacaksın. O yüzden günün büyük bir kısmını maddi kaygılara odaklanarak değil, sevdiklerinle keyifli vakitler geçirmeye bakmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (31 Mayıs 2019 Cuma)

Genel

Etrafındaki insanlarla aranda bir anlaşmazlık olsun istemiyorsun. Ancak bazen hakkın olanı savunman gerekir. Bugün bu tür bir konu ile uğraşmak seni gerebilir. Sağlam durarak bu tür sorunlardan rahatlıkla kurtulacaksın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün enerjini düşürecek hareketlerden kaçınman gerekecek. Kendi sınırını bilmek ve ona göre hareket etmek önemli olacak senin için. Bol bol su içmeli ve kendini çok yormamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bir mevzu varsa, bugün bunu çözmek için fırsat bulabilirsin. Sakin ve huzurlu bir gün geçirmek için planlar yapabilirsin. Bu güzel enerji sayesinde kafanızdaki sıkıntıları tek tek atabileceksiniz.

Para

Paraya çok fazla odaklanmak, elindeki paranın azalmasına sebep olabilir. Bazı şeyleri oluruna bırakmalı ve gününü diğer mevzulara odaklanarak geçirmelisin. Para ile ilgilenmediğinde daha fazlası eline geçebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (31 Mayıs 2019 Cuma)

Genel

Kariyerin ile alakalı güzel ve yeni kararlar alabilirsin bugün. Geleceğin ile alakalı yapacağın planlar bugün sana iyi gelecek. Etrafında olup biteni gözlemleyerek daha dikkatli düşünebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün tembellik yapmamaya çalışmalısın. Günün güzel gidişi seni biraz fazla rahatlatabilir. Günlük egzersizlerini yapmalı ve sindirim sistemini zorlamamalısın. Yediklerine dikkat ederek enerjini daha da arttırabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile iletişime geçmek için acele etmemelisin. Bazı şartların henüz olgunlaşmamış olması bu konularda hayal kırıklığına sebep olabilir. O yüzden bugünü kendine ayırmaya bak.

Para

Maddi konular ile alakalı kendini bir rekabet içerisinde bulabilirsin. Ancak her şeyi ciddiye almamalı ve işin keyifli kısmına odaklanmalısın. Mantıkla ve strateji ile değil, keyifle ve istekle hareket etmelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (31 Mayıs 2019 Cuma)

Genel

Bugün moralin çok yükselecek. Hayatın ile alakalı kaygılarının azalacağını hissedebilirsin bugün. Karşına çıkan her yeni fırsatta bir güzellik göreceksin, bir eziyet değil. O yüzden bugünün enerjisini iyi değerlendirmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sahip olduğun şeylere şükretmek ve kendine daha fazla vakit ayırmak, sağlığına iyi gelecek adımları atmanı da sağlayacak. İnsanlara fazlaca odaklanmak yerine bugün kendine daha fazla vakit ayırmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda görülmez duvarlar örmüş olabilirsin. Bugün aranızdaki yanlış anlaşılmaları kaldırmak ve birbirinize daha fazla vakit ayırmanız gerekebilir. Böylece ilişkiniz daha iyi bir hale gelebilir bugün.

Para

Maddi konularda hislerinle hareket etmemelisin bugün. Mantığın ile hareket etmeli ve kendini üzgün hissettiğinde harcama yapmaktan çok daha farklı şeylere odaklanmalısın. Para harcamadan gerçekleştirilebilecek bir sürü aktivite var, bunları göz önünde bulundurmalısın bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (31 Mayıs 2019 Cuma)

Genel

Bugün hayattan keyif alacaksın. Hiçbir kaygın olmadığı için değil, daha güzel şeylere odaklandığın için. Şükretmek ve sahip olduklarına sevinmek, sevdiğin kişilerle vakit geçirmek ve güzel işlerle uğraşmak seni çok mutlu edecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

İnsanlara kendini daha iyi ifade etmek istiyorsan iç huzurunu sağlamalısın. Zihinsel olarak kendini dinlendirmek önem kazanacak bugün. Bol bol nefes egzersizi yapmalısın.

Aşk

Bugünün bir kısmını tek başına, kafa dinlemek için kullanabilirsin. Sevdiğin kişi ile sürekli vakit geçirmek ikinizi de yıpratacak. O yüzden kendi başına bazı programlar yaparak bu durumu düzeltebilirsin.

Para

Parasal konulara odaklanmak bugün senin için zor olabilir. Sevdiklerinle keyifli vakitler geçirirken paraya odaklanmak aklına gelmeyebilir. Hayattan daha çok keyif almalı ve maddi kaygıları bir kenara bırakmalısın bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (31 Mayıs 2019 Cuma)

Genel

Bugün tek başına vakit geçirmek, bir grup insanla aynı ortamda bulunmaktan daha iyi gelecek sana. O yüzden bu vakti kafanı dinlemek ve hayatın hakkında düşünmek için harcayabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Enerjinin düşmesindeki sebepler tembellik ve kötü beslenme alışkanlıkları. Bu konuda kendini daha da geliştirebilirsin. Kendine iyi gelecek bir egzersiz programı seçmelisin bugün.

Aşk

Tek başına sakin bir şekilde kafa dinlemeyi istemek kendine özen göstermemen anlamına gelmiyor. Bugün seçtiğin kıyafetleri ve aksesuarları özenle kullanmalısın. Kendini çok daha iyi hissedeceksin.

Para

Bugün bazı şeyleri organize etmek seni çok mutlu edecek. Maddi konular için sahip olacağın yüksek enerjiyi daha üretken olmak ve bazı şeyleri yoluna koymak için harcayacaksın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (31 Mayıs 2019 Cuma)

Genel

Geleceğin ile alakalı güzel kararlar alabileceğin bir gün. Ancak bu kararları tek başına ve kendine göre almalısın. Etraftaki insanlara göre kendini şekillendirmen bir yere kadar iyi olacak. Bazı şeyleri kendine göre ayarlarsan çok daha mutlu olacaksın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Beslenme dengene dikkat etmen gerekebilir bugün. Vücudunun gereken gıdaları aldığına ve yeterli mineral takviyesi aldığına emin olmalısın. Enerjini yükseltmek için tükettiğin gıdalara dikkat etmelisin bugün.

Aşk

İçinde bulunduğun ilişki ile alakalı kafanda negatif düşünceler olabilir. Ancak hem sevdiğin kişiye hem de kendine bir şans vermen gerekecek. Bunun için bugün biraz tek başına kalıp sakince düşünmek ve acele kararlar almamak sana iyi gelecek.

Para

Bugün senin için çok önem taşıyan bir başarı elde edebilirsin. Maddi konularda kendini insanlara kanıtlayabilirsin. Elindeki işe ne kadar önem verdiğini göstererek birçok insandan öne geçebilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (31 Mayıs 2019 Cuma)

Genel

Bugün sevdiğin bir arkadaşının öz disiplinini kendine örnek alabilirsin. O kişinin gittiği yolu daha da benimseyebilir ve onun gibi olmak isteyebilirsin. Ancak bunu yaparken kendine haksızlık etmemeli ve kendi üstüne gitmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Her gün egzersiz yapmak zordur. Ancak bir rutini takip etmek aslında kolay bir şeydir. Egzersiz söz konusu olduğunda bugün keyif aldığın şeyleri yapmak sana daha iyi gelecek. Devamlılığı sağlamak için kendine göre ayarlayabilirsin egzersizi.

Aşk

Sevdiğin kişi ile vakit geçirmek yerine kendine zaman ayırmak daha güzel gelebilir sana bugün. Eğer bir süredir sevdiğin kişi ile çok fazla vakit geçiriyorsan, bugünü kendine ayırmalısın. Kafanı dinlemek sana çok daha iyi gelecek.

Para

Karşındaki insan ile maddi çıkarlar olmadan arkadaşlık kurmak seni çok daha mutlu edecek bugün. O yüzden bir süredir hayatında olan bir kişinin seninle para için ilgilenmediğini görebilirsin. Bugün bunun için çok mutlu olacaksın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (31 Mayıs 2019 Cuma)

Genel

Ailen ve köklerin hakkında daha fazla araştırma yapmak isteyebilirsin bugün. Ailen ile arandaki bağları daha da kuvvetlendirmek isteyebilir ve onlarla daha fazla vakit geçirebilirsin. Hiç beklemediğin kadar eğlenceli olacak bu durum.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihinsel olarak kendini daha iyi ve daha dengede hissetmek istiyorsan kendine daha fazla vakit ayırmalısın. Meditasyon, nefes egzersizleri ve gerektiği noktada doktor müdahalesi, kendini daha iyi hissetmene sebep olacak.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi daha fazla tanımak ve aranızdaki duruma bir isim koymadan güzel vakit geçirmek önceliğin olacak. Eğer hoşlandığın birisi yoksa bugün yeni bir kişi karşına çıkabilir.

Para

Bugün parasal konularda önemli bir başarı elde edebilirsin. O yüzden ufak tefek şeylerle değil, senin için önemli ve büyük olacak bir şeyle ilgilenmelisin. Böylece kazancın istediğin gibi olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (31 Mayıs 2019 Cuma)

Genel

Bugün kendi isteklerini gerçekleştirmek ile etrafındaki insanları memnun etmek arasında kalabilirsin. Yapın gereği insanları mutlu etmek istesen de bugün kendi isteklerine odaklanmalı ve bunlar için hazırlıklar yapmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

İş ve para konularına fazla odaklanman hem hareketsiz kalmana hem de stres biriktirmene sebep olabilir. Bunların tek ilacı var: açık hava yürüyüşü. Bugün mutlaka yeşil bir alanda yürüyüş yapmalısın.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile geçireceğin vakit seni biraz gerebilir. Ancak herhangi bir sorun yüzünden değil… İşlerin daha ciddiye gitmesi dolayısı ile kendini gergin hissedebilirsin. Sevdiğin kişiye verdiğin değer giderek artacak.

Para

Bugün biraz daha çalışmak ve biraz daha uğraşmak isteyebilirsin para için. Ancak biraz dinlenme ve kendini toparlama vakti. Kendine ayıracağın zaman sana çok faydalı gelecek. O yüzden parasal konuları dert etme bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel