31 Mart 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 31 Mart 2022 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (31 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Bugün açık havada zaman geçirmek sana daha iyi gelecek. Evde veya işte çok fazla kapalı kalmamalısın. Hareket etmek genel olarak enerjine de iyi bir biçimde yansıyacak. Bu konulara daha fazla zaman ayırabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Temiz havayla barışman gereken bir gün olacak bugün. Kapalı ortamlarda bulunmamalı, hareket edebileceğin açık havaya çıkmalısın. Biraz nefes almak ve enerjini yenilemek senin de hakkın.

Aşk

Aşkta büyük beklentilere girmemek bugün iyi olabilir. Bazı şeyler düşündüğün gibi gitmeyebilir. Bunun için biraz daha kendine zaman ayırıp iç sesini duyman gerekecek. Hislerini kendine ifade etmen daha önemli olabilir.

Para

İşte yeni gelişmeler elde etmek için bugün kendini zorlamaman daha iyi olabilir. İşleri oldurmak ve iyi bir hale getirmek konusunda göstereceğin çabalar ters tepmemeli. Daha rahat bir günü beklemen gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (31 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Aşk meseleleri düşündüğünden yavaş ilerleyebilir bugün. Bu konuyu gözünde büyütmemen iyi olacak. Bazı şeyleri zamana bırakmayı öğrenmen daha iyi ve yapıcı bir enerji yakalamanı sağlayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün hareket etmek sana iyi gelecek. Egzersiz programlarına odaklanabilirsin. Daha keyifli ortamlarda güzel bir biçimde hareket etmenin sendeki etkisi iyi olabilir. Eve tıkılıp kalmamak iyi bir başlangıç olacak.

Aşk

Aşk konularında aceleci davranmak ters tepebilir. Bazı konuları zamana bırakmak ve konuşmalar için doğru vakti beklemek senin için iyi olacak. Aşkı zorlamaman gerekecek bugün.

Para

Bugün yeni bir iş veya projeye başlamak için doğru gün olmayabilir. Dikkatini dağıtan meselelerle ilgilenmen gerekebilir çünkü. Daha rahat bir zamanda güzel şeylere odaklanmanın etkisi daha iyi olabilir. Acele etmemelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (31 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Bugün işe odaklanmak sana zor gelebilir. O yüzden en iyisi bir şeyleri zorlamamak olacak. Bazı şeyleri erteleyebilmek için esnek davranman gerekecek. Kendini bu konuda zorlamamayı öğrenmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde negatif ruh halinden çıkabilmek için biraz daha hareket etmen gerekebilir. Aktif bir hayat tarzı seni memnun edecek bugün. Biraz daha hareket etmek enerjini yenilemende fayda edebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsin. Hatta bunun için gününü boşaltmaya da çalışman olası. Eğer aklını aşktan başka bir şeye veremiyorsan bunu zorlamaman iyi olabilir. Sevdiğin kişiye zaman ayırabilirsin.

Para

İş konularında kafan karışabilir. Bir şeyleri başka zamanlara ertelemen iyi olabilir. Maddi konularda daha mantıklı kararlar alabilmek için bir başka günün etkisi daha pozitif olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (31 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Sevdiğin kişiden uzak olmak kalbini kırabilir bugün. Birbirinize zaman ayıramamanız seni biraz düşündürecek. Ancak her şeyi bu negatiflikte görmemeyi öğrenmen gerekecek bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Can sıkıntısı seni fazlasıyla vurabilir. Bunu aşabilmek için fiziksel aktiviteleri artırmanın faydasını göreceksin. Daha sağlıklı ve dinç bir kafa için aktif bir hayat tarzına odaklanman gerekebilir bugün.

Aşk

Aşk konularında şansın yaver gitmeyebilir. Sevdiğin kişiyle aranızda mesafeler varsa eğer bu konu gözüne daha da batabilir. Bu tür mevzuları büyütüp sıkıntı çıkarmamak emek isteyecek.

Para

Maddi konularda önemli kararlar almak için doğru bir gün olmayabilir. Bazı kararları başka günlere saklayabilirsin. Önem gerektiren işleri ertelemek daha iyi bir ışıkta bunları kolayca halledebilmeni sağlayabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (31 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Para mevzuları enerjini düşürebilir. Maddi kaygılarla kendini yoğurmaman gerekecek bugün. Parasal anlamda kendine biçtiğin beklentileri gözden geçirmek ve daha mantıklı olmak önceliğin olmalı.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Stres ve kaygılar sende kas ağrıları yapabilir. Bunun önünü alabilmek için esneme hareketleri yapmalı ve bol bol su tüketmelisin. Bu ikisinin kombinasyonu kaslarını daha da rahatlatabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiden manevi destek bekleyebilirsin. Onun senin yanında olduğunu bilmek bile büyük bir değişim yaratabilir. İletişime açık olmanız fark yaratacak bugün o yüzden konuşmaktan kaçınmamalısınız.

Para

Maddi açıdan kendini kaygılandırabilirsin. Bu kaygılar daha çok kendinden olan beklentilerinle şekillenebilir. Kendini çok zorlamamayı ve bir şeyleri akışına bırakmayı öğrenmen gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (31 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Eğer bir seyahat planlıyorsan bunun detaylarına bugün odaklanmaman iyi olabilir. Çünkü değişken etkilerin ortasında olabilirsin. Ve bir şeyler değişim halindeyken kararlar almak seni yorabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendinle baş başa kalmanın faydasını görebilirsin. Zihnini boşaltmak, meditasyona yönelmek gibi konular daha baskın olabilir. Kendi enerjini yükseltmek için kafa dinlemeye ihtiyacın olabilir.

Aşk

Aşk konusunda büyük beklentilerin olmadığı bir gün geçirmen olası. Bazı şeyleri kendi haline bırakabilirsin. Bu konuda kendini zorlayacak etkilere girmemen olası. Aşk kendi yolunu bulmalı bugün.

Para

Paranı nereye harcayacağına özen göstermen gereken bir gün geçirebilirsin bugün. Gereksiz masraflarla bütçeni yormamak daha fazla çaba gerektirebilir. Tercihlerini daha dikkatli bir tonda yapmalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (31 Mart 2022 Perşembe)

Genel

İşler yolunda gidebilir bugün. Ama bu durum seni rahatlatmayabilir. Daha çok gerilebilirsin bile. Bu gerginlik stresten dolayı olabilir. Bu negatif enerjiyi azaltman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Temiz havayı içine çekmek ve daha rahat bir enerjiye kavuşmak açık havada vakit geçirmek ile mümkün olabilir. Biraz yürüyüş yapmak ve daha keyifli bir ortama girmek stresten uzaklaşman için önemli olacak.

Aşk

Sevdiğin kişiye zaman ayırmak ve onunla güzel sohbetler yapmak seni daha iyi hissettirebilir. Birbirinizden kuvvet almanız gereken bir gün olabilir. İletişiminizi açık tutmalısınız.

Para

İş konusunda bir şeyler iyi giderken bunları iyi tutma kaygısı seni ele geçirebilir. Maddi konularda elde edeceğin gelişmelerin sürekliliği konusu daha fazla gündeme gelebilir. Kendine fazladan kaygı sebebi vermemelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (31 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Yeni projelere odaklanmak isteyebilirsin. Ancak bundan önce gereken zemini oluşturman gerekecek. Bugün bu konuya odaklanmak için doğru zaman olmayabilir. Zira dikkatini dağıtacak çok şey yaşanabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde daha aktif olmanın etkisini görebilirsin. Sürekli masa başında oturmamalısın. Hareket etmek, özellikle de esneme hareketlerine odaklanmak sağlığın için önemli olacak.

Aşk

Sevdiğin kişiyle konuşmak aklını başından alabilir. Aşka odaklanmak başka şeylere odaklanmanda sıkıntı çıkarabilir. O yüzden bu konulara öncelik vermek adına bazı başka şeyleri erteleyebilirsin.

Para

Bugün işe odaklanmak senin için zor olabilir. Çevrende dikkatini dağıtabilecek unsurlar çoğalabilir. Bu konularda daha özenli olmak isteyebilirsin. O yüzden bazı başlangıçları başka bir güne taşıman mantıklı gelecek sana.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (31 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Kendini bir şey unutmuş gibi germen olası. Sanki halledilmesi gereken bir şey varmış ama sen boşuna zaman harcıyormuşsun gibi gelebilir. Bu negatif etkiden kurtulmak için daha aktif olman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Açık havada zaman geçirmek, hareket etmek sana iyi gelebilir. Biraz daha aktif olacağın bir günün sende bırakacağı etki ve enerji daha iyi olacak. Bugün hareketliliğin kan dolaşımı üzerinde daha iyi bir etkisi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki iletişime özen göstermen gereken bir gün olabilir. Birbirinizi yanlış anlamamak önem kazanacak. Bunun için de kelimeleri doğru seçmek ve bir şeyleri zorlamamak iyi olabilir.

Para

İş konularını günün erken saatlerinde yoluna koyman ve günün geri kalanında daha rahat edeceğin şeylere odaklanman iyi bir tercih olabilir. Gün içerisinde sürekli masa başında oturmamalısın bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (31 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Hayatında bir denge oluşması için fiziksel olarak bir öz disipline sahip olman gerekecek. Bunun için sağlıklı bir egzersiz planı ve gün sonunda da daha rahat bir uyku düzeni önem kazanabilir. Sağlığın önceliğin olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığa özen göstermek için aktif bir hayat tarzı ile gün sonunda vücudunu yeteri kadar dinlendirebilmeye odaklanabilmelisin. Güne erken başlayıp enerjini doğru yönlendirmek ve daha sonra da uykuya odaklanmak iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki iletişim bir denge üzerinde olmalı. Bir tarafın sürekli verdiği bir ilişki yıkıcı sonuçlara sahip olabilir. Her şeyi dengede tutabilmek de biraz emek isteyebilir.

Para

Bugün maddi konularda büyük kararlar almamak daha iyi olabilir. Bazı konuları zorlamamak ve yaşanabilecek yeni gelişmelere odaklanmak senin için daha hayırlı olabilir. Acele etmemelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (31 Mart 2022 Perşembe)

Genel

İşte güzel başarılar kapını çalabilir. Daha iyi bir gelişme ile karşılaşabilirsin. Terfi almak istiyorsan bu konuda şansın dönebilir. İşte emeklerinin karşılığını daha fazla alacaksın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sevdiğin insanlarla keyifli yemekler yemek zihnen ve bedenen çok daha iyi bir enerji demek olabilir. Hem bedenini sağlıklı bir biçimde doyurmak hem de insanlarla muhabbeti artırarak stresten uzaklaşmak iyi bir fikir olabilir.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle güzel şeyler paylaşmak istesen de bazı şeyler için tam da doğru zaman olmayabilir. İçinde bulunduğun durumu dikkatlice gözden geçirerek bazı konuşmalar yapman gerekebilir.

Para

Bugün iş ortamlarında çok daha keyifli gelişmeler yaşaman olası. Eğer güzel bir gelişme, bir karşılık bekliyorsan bugün bu konuda şansın yoluna girecek. Başarılarını keyifli bir ruh haliyle karşılayabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (31 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Bugün değişime o kadar açık olmayabilirsin. Kendi fikirlerinde diretmen olası. Bu durumu insanlarla inatlaşmaya götürmemeye çalışmalısın bugün. Gereksiz yere ortamların gerilmesine fırsat vermemen gerekecek.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Temiz havada bulunmanın daha iyi bir etkisi olabilir. Derin nefes egzersizleri yapmak, açık havada biraz zaman geçirmek stres ve gerginliği üstünden atmana yarayabilir. Bugün kapalı alanlarda tıkılı kalmamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiye karşı dediğim dedik bir tavır sergilemen o kadar da iyi olmayabilir. Yapıcı, uzlaşmacı olman gereken bir gün olacak. Ancak kendi fikirlerinden, kendi bildiğinden şaşmaman bir şeyleri zora sokabilir.

Para

Hani derler ya her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır diye, bugün senin de çevrendeki insanların iş ve maddi konulardaki düşüncelerine bu şekilde yaklaşman gerekecek. Açık fikirli olmak çok zor gelebilir ama başkasının işine karışmamak önemli bir nokta olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel