31 Mart 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 31 Mart 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (31 Mart 2020 Salı)

Genel

Emeklerinin karşılığını almak için sabırsız davranabilirsin. Güzel gelişmeler kapıda olsa da bu sabırsızlık konusuna bir çare araman gerekebilir. Kendini gereksiz yere üzmemeli ve sıkıntılara girmemelisin bugün. Güzel şeylere odaklanmak daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunda biriken enerjiyi sağlıklı bir şekilde üstünden atman gerekebilir. İyi bir egzersiz programı, grup dersleri ve hareketli bir etkinlik sende daha iyi bir hava yaratacak. Enerjini dikkatle kullanmalısın bugün.

Aşk

Bugün sahip olduğun bir ilişki varsa onun geleceği hakkında düşünürken bulabilirsin kendini. Bu ilişkinin nereye gittiğini kestirmeye çalışabilirsin. Ancak kendine negatif etkiler çekmemek için bir şeyleri oluruna bırakman gerekecek.

Para

Bir şeyleri planlama ve masrafları kısıtlı tutma sana daha iyi gelebilir. İsteklerine ulaşmak için tam gaz bütün paranı harcama moduna girmemelisin. Planlı ve düzenli hareket etmek sana daha iyi şeyler getirebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (31 Mart 2020 Salı)

Genel

Bugün aklına güzel fikirler gelebilir. Bu fikirleri bir kenara yazmak sana iyi gelecek. İlham alacağın birçok şey görebilirsin. Kendini dış etkilere açmak sende daha iyi bir etki oluşturabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunda gerginlikler olabilir. Kaslarına, hareketlerine dikkat etmelisin. Esneme hareketleri ve bol bol su tüketimi, hareket kabiliyetini kuvvetli tutmanı sağlayabilir. Tutulmalar yaşamamak için dikkatli olmalısın.

Aşk

Daha önceden yaşananları gözden geçirmek ve hataları düzeltmek için çaba göstermek aşk konusunda daha iyi olabilir. Kendini biraz üzgün hissedebilirsin. Ancak bu durumlara odaklanmak ilerisi için daha iyi olabilir.

Para

Bir şeylere dikkatini vermek sende daha iyi bir etki yaratabilir. Üretken olmak, parasal konulara odaklanmak daha önceden görmediğin fırsatları görmene vesile olabilir. Bugün algıları açık tutmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (31 Mart 2020 Salı)

Genel

Bugün insanlarla arandaki iletişim seni biraz yorabilir. Arada bir negatiflik olacağı için değil, gün ile alakalı beklentileriniz farklı olacağı için. Daha sakin bir gün geçirmek isteyebilir ancak farklı şeyleri halletmen gerekebilir. O yüzden planlarda esnek olman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücuduna esneklik katman gerekebilir. Hem esneme hareketleri hem de yoga gibi meditasyona öncelik veren egzersizler sende daha iyi olacak. Zihnini ve bedenini bir dengede tutman gerekebilir bugün.

Aşk

Bugün içinden geçen hisler sana bile ilginç gelebilir. Bir anda aşk konusunda daha farklı hissettiğini fark edebilirsin. Kendi içindeki hisleri anlamak ve kendine zaman vermek daha önemli olabilir. Bir eyleme geçmeden önce biraz düşünmen gerekebilir.

Para

Tasarruf planları geliştirmek için iyi bir gün olabilir. Bugün algıların maddi konularda daha açık olacak. Masraf kısma ve dikkatli adım atma konuları sana daha iyi sonuçlar getirebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (31 Mart 2020 Salı)

Genel

Yeni insanlarla tanışmak için farklı yollar deneyebilirsin. Kendini ifade etmenin önem kazanacağı ortamlarda bulunmak zihnini açacak. Bir şeyleri dikkatle düşünmeden evvel, kendini nasıl ifade ettiğine de dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini bir şeye tamamen verme senin için zor olabilir. Dikkat dağınıklığı, heyecan ve gerginlik seni yorabilir. Zihnini boşaltman ve sakin bir ortamda birkaç dakika geçirmen senin için her şeyden önemli olabilir.

Aşk

Aşk konusunda beklentilerini gözden geçirmen gerekebilir. Bir şeyleri istemek iyidir ancak bu konularda kendine zaman ve biraz da şans vermek daha iyi olabilir. Acele etmemek ve isteklerini dile getirirken dikkatli olmak senin için daha iyi olabilir.

Para

Parasal konularda dikkatle inceleyip öğrenme moduna geçmen gerekebilir. Kendi masraflarını ve hesabını güncellemen, ilerisi için daha iyi olabilir. Bugün dikkatini biraz parasal konulara verebilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (31 Mart 2020 Salı)

Genel

Yeni şeylere daha fazla odaklanabileceksin. Hayatında yenilikler isteyebilirsin. Yeni bir iş, yeni arkadaşlar, yeni bir ev… Büyük değişim isteyen konulara odaklanmak adına daha fazla çaban olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

İnsanlarla iletişimini artırmak, stres ve gerginliğin etkilerini üstünden atmaya yarayabilir. Daha sağlıklı bir iletişim, zihnini boşaltmana ve kendini daha iyi hissetmene vesile olacak. O yüzden bu konulara özen göstermelisin bugün.

Aşk

Aşk konusunda daha keyifli etkilere kendini açabilirsin. Mutluluğu içinde hissedebilirsin. Sevmek ve sevilmek seni bambaşka bir noktaya koyabilir. Bu güzel enerjiyi sonuna kadar değerlendirmelisin.

Para

Maddi açıdan ileride neler yapabileceklerine odaklanmak isteyebilirsin. Yeni bir konu için para biriktirmek, masrafları kısmak ve tasarrufa odaklanmak senin için daha iyi olabilir bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (31 Mart 2020 Salı)

Genel

Güzel kalabalıklara girebilirsin bugün. Birden fazla yeni insan ile tanışma imkanı bulabilirsin. Arkadaşlıklar ve gönül işlerine daha fazla vakit ayırabilir, kendini daha iyi hissedebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı bir kan dolaşımı sağlamak için daha fazla hareket etmen gerekebilir. Kendin için iyi ve sağlıklı adımlar atman gerekebilir. Kendine göre bir egzersiz programı belirlemek sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade etmen gerekebilir. Daha sağlıklı bir iletişim kurmak ikiniz için de iyi olabilir. Aşkın sana güzel sürprizler getirmesi olası. O yüzden iletişim kanallarını açık tutmalısın.

Para

Maddi açıdan bir şeylerin istediğin gibi gitmediğini düşünebilirsin. Hatta üstünde gereksiz bir şanssızlık olduğunu düşünebilirsin. Bu konularda negatif düşünmemek ve yapıcı olmak sana daha iyi gelebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (31 Mart 2020 Salı)

Genel

Bugün güzel sürprizlere kendini açman gerecek. İyi bir telefon haberi, bir anda karşına çıkacak bir fırsat, seni çok mutlu edecek bir gelişme… Evren sana bugün güzel dileklerini iletmenin ilginç yollarını bulabilir. O yüzden enerjini yüksek tutmalısın!

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İyi bir günlük rutin, yarın sahip olmak istediğin enerji için faydalı olabilir. Bir şeyler için bugünden hareket etmek sende çok daha iyi bir etki oluşturacak. O yüzden bir şeyleri ertelememelisin bugün.

Aşk

Aşk konusunda daha cesur olman gerekebilir bugün. Açık sözlü olmak, dürüst davranmak sana daha çok şey katabilir. Eğer sevdiğin kişiyle aranda iletişim konusunda sıkıntılar varsa bunları çözmeye odaklanabilirsin.

Para

Bugün parasal açıdan kendini daha iyi hissedeceksin. Seni mutlu etmesi için eline büyük paralar geçmesi gerekmeyebilir. Genel olarak ruh halin, maddiyat açısından daha rahat olabilir. Bu güzel enerjinin keyfini çıkarmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (31 Mart 2020 Salı)

Genel

Bugün güzel gelişmeler görebilirsin. Beklediğin bir konu çözüme ulaşabilir. Uzun zamandır dilediğin bir konu seni mutlu edebilir. Güzel sonuçlar görmek sana daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve biraz hareket etmek sende daha iyi bir etki oluşturabilir. Vücuduna özen göstermeli ve toksinleri vücudundan atmak için güzel yollar bulmalısın. Bol su tüketimi ve hareket, enerjinin yükselmesini sağlayabilir.

Aşk

Aşk konusunda daha yapıcı etkilere kendini açabilirsin bugün. Sağlıklı adımlar atabilir, iletişim konularını kuvvetlendirebilirsin. Aşkın sana getireceği şeylerle uyum içerisidne olacaksın bugün.

Para

Üretkenliğe özen gösterdiğinde daha keyifli sonuçlar görmen olası bugün. Bir şeylere odaklanmak ve çabalarını artırmak, sonuçlarını daha büyük bir keyifle almana vesile olacak. Maddi açıdan kendini daha rahat hissedebileceksin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (31 Mart 2020 Salı)

Genel

Rüyaların sana çok şey anlatabilir bugün. Her gördüğün detayı dikkatlice hatırlamalısın. Bilinç altının senin için sakladıkları şeyleri görmen ve hayatın sana verdiği mesajları algılaman sende çok daha iyi bir etki yaratabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bağışıklık sistemini kuvvetlendirmen gerekebilir. Bol bol vitamin almak, taze sebze ve meyve tüketmek sana daha iyi gelecek. Ayrıca bol su tüketimiyle vücudunda biriken toksinleri atman kolaylaşabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için çaba göstermen gerekebilir. Eğer karşıdaki insana olan hislerinden eminsen o zaman daha sağlam adımlar atman gerekecek. Aşk konusunda biraz daha baskın hareket etmen gerekebilir bugün.

Para

Maddi konulara kafanı boşaltarak odaklanman gerekebilir. Parasal açıdan yeni kararlar alman gerekebilir bugün. Bu kararları sakin bir şekilde alman ve bir şeyleri baştan düşünmen gerekecek. O yüzden sakin kalmak her şeyden önemli olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (31 Mart 2020 Salı)

Genel

Ortaya koyacağın emeklerde daha dikkatli olabilirsin bugün. Çıkardığın iş, yaptığın konuşma, detaylı konular hep daha düzenli ve güzel olabilir. Düşünceli hareketlerin ve ortaya koyduğun çaba insanlar tarafından takdir görebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri sana daha iyi gelebilir. Daha önceden vücudunda biriken stres ve gerginlikleri azaltmak, üstünden etkilerini atmak için hareketlerinde dikkatli davranmalısın. Derin nefes alıp vermek, vücudunun kontrolünü ele almana vesile olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle daha fazla vakit geçirme fırsatı bulabilirsin bugün. Aranızdaki iletişimde artış yaşanabilir. Karşı tarafın düşüncelerini ve hislerini anlamaya çalışmak sana daha iyi gelecek bugün.

Para

Bugün parasal konulara bakış açın bir sürü şeyi kolaylaştırabilir. Maddi konularda kendine güvenerek hareket etmek ve strateji ile adım atmak sana daha iyi gelecek. Hesabını bildiğin sürece bir şeylerden negatif etkilenmeyeceksin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (31 Mart 2020 Salı)

Genel

Sosyal ortamlara girmek sana daha çok şey katabilir. Ancak bu sosyal ortamlar için biraz beklemen gerekebilir. Bunun yerine insanlarla iletişim kurmak için ve onların bakış açılarını görmek için daha farklı yollara girebilirsin. Kendi içinde yaşadığın negatif sarmaldan çıkmak için sevdiklerinle vakit geçirmenin bir yolunu bulman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunu hareket ettirmek sana daha iyi gelebilir. Hareket kabiliyetini artırmak için esneme hareketlerine özenebilirsin. Kaslarını ve eklemlerini hareket ettirmek vücudunda daha rahat hareket etmene vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir vakit geçirebilirsin bugün. Aşk konuları seni daha mutlu edebilir. Aranızdaki uyum artabilir ve birbirinize karşı bakışınız daha da derinleşebilir. Aşkta keyifli etkilere kendini açman gerekecek.

Para

Büyük bir kar elde etmek için aşırıya kaçarak hareket etmek sana istediğin sonucu vermeyebilir. Eğer parasal açıdan amaçlar ve planlar doğrultusunda gider ve daha fazlasını elde etmeyi hedeflemezsen çok daha iyi sonuçlar elde edebileceksin bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (31 Mart 2020 Salı)

Genel

Bugün etrafında olan bitenden daha rahat ilham alabilirsin. Eğer bir adım atacaksan bu adımın sana yakışması için ekstra çabalara girebilirsin. Hayatında olan bitene daha uyumla ve güzel dileklerle yaklaşacaksın. Bu güzel enerji sana çok şey katabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini biraz hassas hissetmen olası. Etrafa karşı algılarının açılması hem iyi hem de kötü şeylere karşı empatini artırabilir. Gün sonunda yaşanan her şeyi hazmetmek için kendine zaman tanımayı unutmamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle ortak kararlar almak ve birlikte keyif alacağınız ortamlara girmek size daha iyi gelebilir. Aranızdaki iletişimin daha sağlıklı bir hale gelmesi için biraz çaba ve fedakarlık gerekebilir. Orta yolu bulmalısınız bugün.

Para

Maddi açıdan karşına çıkabilecek negatiflikleri pozitife çevirebileceksin bugün. Parasal açıdan emeklerin ve beklentilerin güzel sonuçlar verebilir. Negatif bir durumla karşılaştığında sakin kalman sana çok şey getirebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel