31 Ekim 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 31 Ekim 2019 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (31 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Eğer sana yaramayan bir ilişki içerisindeysen bugün bu durumu sonlandırmak isteyebilirsin. Eğer bu iletişim sadece arkadaşların ile alakalıysa o zaman bu arkadaşlıkları bir yola koyman gerekebilir. İnsan ilişkilerinde senin sözün geçecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginliklere karşı önlem almalısın bugün. Kaslarını esnetmen ve bol bol su tüketmen ağrıların önüne geçebilir. Gün sonunda yeterince dinlenmen de stresi üstünden atmana vesile olacak.

Aşk

Bir ilişkiyi sonlandırmak her ne kadar kulağa korkutucu gelse de aslında daha iyi etkiler için güzel bir adım olabilir. Hayatında mutluluklara yer açmak için sana iyi gelmeyen iletişimleri kesmen gerekecek bugün.

Para

Maddi konularda nasıl bir durum ile karşı karşıya olduğunu görmek seni biraz yorabilir. Ancak her şeyi tek bir seferde halletmeye çalışmamalısın. Parasal konularda kendine bir strateji belirlemek daha sağlıklı olabilir bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (31 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Seyahat etmek, farklı yerlere gitmek gibi konular dikkatini çekebilir bugün. Bu tür şeyler için planlar yapmak ve ona göre hareket etmek seni mutlu edecek. Kendini kısıtlamamalı ve hayallerini geniş tutmalısın bu konuda.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri ve derin nefes egzersizleri kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir. Kendini toparlamak için daha fazla hareket etmeli ve açık havada daha fazla bulunmalısın. Temiz havanın hem kaslarına hem de ciğerlerine etkisini görebilirsin bugün.

Aşk

Eğer bir süredir yalnızsan yeni bir insan ile tanışabilirsin. Bu kişiyi tanımak ve onunla daha iyi iletişim kurmak için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Ancak onun hayat tarzına merakla bakacak ve bu yüzden onunla iletişim kurmak isteyeceksin.

Para

Etrafındaki insanları anlamak daha kolay olacak senin için. Bu insanları anladıkça onlarla maddi konularda nasıl başa çıkabileceğini de göreceksin. Ayrıca çevrendeki insanların senden bir şeyler gizlemediğini görmek seni memnun edebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (31 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Hayatında değişitirmek istediğin şeylere daha rahat odaklanabileceksin bugün. Keyifli bir süreç için daha düşünceli adımlar atmalı ve bugün geleceğini planlamak için kendine vakit ayırmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Huzurlu bir gün geçirmek stres seviyesini düşürebilir. Daha az stres, daha az yorgunluk ve ağrı demek olacak senin için. O yüzden bugün daha rahat etmeye özen göstermeli ve kaslarını rahatlatmalısın.

Aşk

Aşk konularında değişime açık olman gerekebilir. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insan ile tanışabilirsin. Eğer bir ilişkin varsa ilişkinin daha farklı bir boyut kazanması olası.

Para

Başarıya ve paraya giden yolu çok kolay bulabileceksin bugün. Bu yolu gözünde canlandırman kolay olsa da emek vererek bu yola girmek biraz zaman alabilir. Gidiş yolunu belirlemek bugün senin için yeterli olmalı.
Yay Burcu Günlük Yorumu (31 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Hayatında değişimlere yer açmalısın. Seni sıkan ve artık çevrende görmek istemediğin şeyleri sonlandırmak ve daha güzel şeylere yönelmek ileride bu konularda daha güzel gelişmeler yaşamana vesile olacak. Bu değişim havasını olumlu bir şekilde kullanmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Beslenmene dikkat etmen gerekebilir. Daha sağlıklı tercihler yapmak, mutfakta daha fazla vakit geçirmek ve kendi yemeğini hazırlamak beslenme konusunda daha iyi bir bilinç sağlamana vesile olacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye sürprizler yapmak aranızda daha güzel ve keyifli bir etki oluşturabilir bugün. Jestler, sürprizler ve ufak sözler sizi birbirinize daha fazla yakınlaştıracak. O yüzden düşünceli davranmalısın.

Para

Sevdiğin insanlara karşı cömert olacağın bir gün. Senden özellikle maddi konularda bir şeyler istenebilir bugün. Veya etrafında olan bitene daha fazla müdahale etmek isteyebilirsin. Bugün bu durum için güzel bir fırsat bulabilir ve sevdiklerine destek olabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (31 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Kendini sıkıntılardan kurtarmak ve gelecek için daha rahat düşünmek bugün senin için o kadar zor olmayabilir. Kendini bazı sıkıntılardan uzak tutmak ve daha rahat davranmak geleceğinin bu yönde şekillenmesine vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sana keyif veren şeylere odaklanmak ve sevdiğin yemekleri yemek enerjini toplamana vesile olacak. Sana yaramayan egzersiz programlarını değiştirmek ve diyet programında değişimlere gitmek kendini daha iyi hissettirebilir.

Aşk

Aşk konusunda kendini yeni ve güzel etkilere açman gerekebilir. Eğer seni sıkan bir ilişki içerisindeysen eğer, bu sıkıntılı durumu sonlandırmak için çekinmemelisin. Daha mutlu olmayı hak ettiğini unutmamalısın bugün.

Para

Maddi konularda fikirlerini kendine saklaman daha iyi olabilir bugün. Senden fazlaca ilham alarak işine taş koyanlar olabilir. Kendine olan güveninle hareket etmek ve işini kendine saklamak daha iyi olacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (31 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Rahat edeceğin bir gündesin. Hayatında çok büyük önem gerektiren veya aciliyeti olan durumlarla ilgilenmek zorunda olmayacak ve kafanı dinleyebileceksin. Geleceğin için güzel planlar yapabilecek bir zamanın olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İleriyi düşünerek sağlıklı kararlar almak senin için daha iyi olabilir. Sadece kısa süreli sonuçlar için değil, uzun vadede kendini daha iyi hissetmene vesile olacak bir sağlık durumuna ulaşmak için bugünden çaba göstermen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimin gerilmesine sebep olan konularla daha rahat ilgilenebileceksin bugün. Kafanın rahat olması, bazı sıkıntılarla başa çıkmanı da kolaylaştıracak. Sevdiğin kişiye karşı daha yapıcı davranacağın bir gün olabilir.

Para

Maddi konularda çevrendeki insanlarla mantıklı ve olumlu konuşmalara girebilirsin. Bütün hedeflerini açık etmeden seviyeli bir konuşmaya girerek geleceğin için daha mantıklı adımlar atabileceksin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (31 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Aşk ve iş hayatında yeni ve güzel gelişmeler yaşamaya başlayacağın bir döneme girmek üzeresin. Bu güzel enerjileri hayatına sokmak için biraz analiz yapman gerekebilir. Hayatında nelerin değişmesini istediğini dikkatle gözlemlemelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yeni bir egzersize başlamak ve farklı şeyler denemek senin için daha kolay olacak bugün. Enerjinin yüksek olacağı bir gündesin. Bu enerjiyi sağlığını düşünerek harcamak sana çok ama çok daha iyi gelecek.

Aşk

Yeni bir aşka kendini hazırlaman gerekebilir! Beklenmedik gelişmeler, farklı yüzlerle bir araya gelmen ve güzel muhabbetlere girmen kalbinin daha hızlı atmasına vesile olacak bugün. Bu yeni kişiyi tanımak için biraz zamana ihtiyacın olabilir.

Para

Maddi konularda detaylara odaklanmak senin için önemli olacak. Özellikle parasal olarak etrafındaki insanlarla ortak bir şeyler yapıyorsan, o zaman kendi üstüne düşeni yaptığından emin olmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (31 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Yedi aylık bir değişim sürecinin ilk anlarını hissedebilirsin bugün. Hayatında daha iyiye gidecek bir sürece başlaman seni çok mutlu edecek. Gayet olumlu bir döneme keyifle girmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin yemekleri yemek ve bol bol gülmek de stresin etkilerini azaltmana vesile olabilir bugün. Keyif aldığın şeylere odaklanmak sağlığına daha iyi etkiler sunacak. O yüzden sadece 'sağlıklı' olan şeylere odaklanmamalısın.

Aşk

Yeni bir aşka merhaba demek istiyorsan eğer, bazı değişimlerin içinden gelmesi gerektiğini görebilirsin. Farklı bir insanı hayatına sokmadan önce kendi içinde aşka dair neler beklediğini anlaman gerekecek.

Para

Sevdiğin insanlar için para harcaman gerekebilir. Her ne kadar kenara para atmak istesen de bugün karşına çıkacak beklenmedik masraflar planlarını değiştirebilir. Parasal konularda yaratıcı olmalı ve hem kendini hem de çevrendekileri mutlu etmenin bir yolunu bulmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (31 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Bugün hayatında büyük ve önemli değişimler beklememelisin. Ailen ve sahip olduğun şeyler ile mutlu olmalı ve hayatın için şükretmelisin. Daha güzel enerjileri kendine çekmek için şükretmek bugün senin için önemli olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sakin ve huzurlu bir gün geçirmek stresi vücudundan atmak için güzel bir yol olabilir bugün. Yorucu işlere girmemek ve sakin bir gün geçirmek kendini ve enerjini toparlamada güzel etkiler sağlayacak sana.

Aşk

Sevdiğin kişi ile rahat edebileceğiniz ortamlarda bulunmak ikinize de iyi gelecek. Koşuşturmadan uzak, sakince birbirinizi dinleyebileceğiniz ortamlarda bulunmak her ikinizin de enerjisini yükseltmeye yarayabilir bugün.

Para

Evin için masraflar yapmak isteyeceğin bir gün. Ancak bu isteği biraz bastırman gerekebilir. Almak istediğin şeyleri iyice araştırmadan masrafa girmek ileride pişman olmana sebep olabilir. Bugün kazancına hakim olmak ve gereksiz şeyler için harcamamak senin için önemli olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (31 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Daha sonradan hissedeceğin önemli bir değişimin temellerini bugünden atabilirsin. Gerek kendi hareketlerinde gerekse insan ilişkilerinde farklı bir yol izlemek ileride sana çok daha büyük ve güzel değişimler oluşturacak. O yüzden bugün ufak adımlar atmaktan çekinmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve esneme hareketlerine özen göstermek kaslarında biriken yorgunluğu ve gerginliği atman için sana güzel bir fırsat oluşturacak. Bugün hem hareketlerine hem de içtiğin su miktarına özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranda biriken ve bugüne kadar konuşmaktan çekindiğiniz önemli konular varsa bugün bu mevzulara dalabilirsiniz. Bazı konuların gündeme gelmesi ve aranızda dürüstlük oluşması size daha iyi gelebilir.

Para

Etrafındaki insanların neler düşündüğünü anlamaya çalışarak vakit kaybetmemelisin bugün. Maddi konularda kendi isteklerine ve kararlarına öncelik vermek daha iyi olabilir. Parasal açıdan etrafındaki insanlarla arana bir sınır çekmelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (31 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Günlük hayatında değiştirmek istediğin bir konu varsa bugün buna odaklanmalısın. İleride daha farklı hareket etmek istediğin bir konu için bugünden adım atmak senin için bazı şeyleri kolaylaştıracak. O yüzden kendine vakit ayırmak ve hayatını gözden geçirmek daha iyi olacak senin için.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yeni bir egzersiz programına yazılmak veya daha fazla hareket etmek için kendi fırsatlarını kollamak sana daha iyi gelebilir. Bazı hareketleri alışkanlık haline getirmek için daha iyi enerjilere sahip olacaksın. O yüzden bu hareketleri, sağlığını hedefleyerek belirlemelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiye daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsin bugün. Eğer bir ilişkin yoksa yeni bir insan ile muhabbet etmen de olası. Dikkatini karşındaki insana vermek kolaylaşacak. Ve bu sayede ilişkiler konusunda güzel adımlar atabileceksin.

Para

Cömert olmak için güzel bir fırsatın olabilir. Gereksiz yere para harcamak ile etrafındaki insanlara karşı cömert olma arasındaki farkı görebilir ve insanlarla daha iyi anlaşabilirsin bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (31 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

İnsan ilişkilerinde daha farklı düşünmene vesile olacak yeni kişilerle tanışabilirsin bugün. Özellikle ilişkiler konusunda nasıl hareket etmen gerektiğine dair sana fikir verenler olabilir. Bu durum bakış açını genişletmene vesile olacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Farklı yemekler yapmak ve yeni tarifler denemek bugün sana daha iyi gelebilir. Daha geniş çaplı bir beslenme programı ayarlamak ileride kendini daha sağlıklı hissetmene vesile olacak. O yüzden bugünden itibaren mutfak işlerine daha fazla özen göstermelisin.

Aşk

Eğer seni mutlu etmeyen bir ilişki içerisindeysen bu ilişkiyi bitirmek için yeterli ilhamı ve desteği bulabilirsin bugün. Değişmeyen bazı mutsuzlukları sonlandırmak bugün sana düşebilir. O yüzden kararlarını dikkatlice almalısın.

Para

Maddi konularda kısa süreli mevzulara çok fazla kafa yormamalısın bugün. Yarın aklına bile gelmeyecek mevzular için bugünden enerjini emmeye çalışanlara karşı dik durma zamanı! Parana sahip çıkmalı ve etrafındaki gereksizliklere sınır çekmelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel